Plotki transferowe

Mercato Live - 11.08 (12:54) Dimarco zostaje / Inter spogląda w kierunku Rakiticia (29)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
8700
29
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

12:54

Hiszpański Sport – Antonio Conte chciałby w swoim zespole Ivana Rakiticia. Barcelona jest dalej otwarta na sprzedaż pomocnika. Cena za Chorwata nie uległa zmianie. Dalej kosztuje on 50 mln euro.

 

Tuttosport -  Łączony  z transferem do Interu Ante Rebic z Eintrachtu Fraknfurt jest alternatywą dla Angel Correi, gdyby ten nie trafił do Milanu. Za Chorwata trzeba zapłacić 40 mln euro i dać mu pensje między 3.5 – 4 mln euro rocznie.

 

Corriere della Sera – Inter nie będzie rozważał ofert napływających za Sebastiano Esposito. Działacze Romy chcieli, żeby kartę młodego zawodnika Inter włączył do oferty za Edina Dzeko. Nerazzurri jednak stanowczo odrzucili ten pomysł. Esposito w nadchodzącym sezonie ma być piłkarzem zarówno pierwszej drużyny jak i Primavery. Uważany on jest za największy talent piłkarski od czasów Mario Balotelliego.

 

CdS - Federico Dimarco ma zostać w Interze na następny sezon oraz obrońca zostanie zgłoszony do rozgrywek Ligi Mistrzów.

 

10:10

Zaczynamy! Na początek okładki włoskich dzienników:

 

Inter OK - Juve KO. 

PSG po Dybalę. Sprzedaż Dybali może uruchomić szereg transakcji na rynku: Dzeko do Interu, Higuain do Romy, Icardi do Juve. 

 

Licytacja o Icardiego. De Laurentis dzwonił do Wandy i oferował 8 mln euro za sezon, Palotta milion więcej. Juve nadal czeka.

W Interze widać już pracę Conte. Trener: Pomysły już są, ale brakuje nam detali.

 

Juve, potrzebujesz napastnika.

Perisic idzie do Bayernu, Dzeko niedługo do Interu.

Milan po Rebicia. 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Giroud

L’Equipe: Jeśi Giroud odejdzie, to nie do Interu (0)

06.12
15:14
Kulusevski

Inter złoży ofertę za Kulusevskiego (1)

05.12
13:28

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.08.2019 o 23:23 przez Mateusz17
Mateusz17
Sprzedac Perisica do Bayernu i kupic na jego miejsce Rebicia to byłby dobry ruch. Co do Esposito ciekawie zagrał w sparingu , duzo widzi dobre podanie ,kiwka wykonczenie, zostawiłbym go ,nie zrobic tego błedu co z Zaniolo , bo wyszlismy na tym jak Zabłocki... ani Radji ani Zaniolo...
11.08.2019 o 22:55 przez NOVY
+1
NOVY
Witam
Glupie pytanie , jest jakas grupa ze slaska Inter FAN co ogladaja obsesyjnie mecze Interu... ?? ?

Chetnie sie podepne

Obsesyjny fan od 1998 roku...
11.08.2019 o 17:49 przez Wojtala
-5
Wojtala
Rakitić to typ który powinien powoli rozglądać się za Chinami a nie Interem :) za słaby jest na nasze aspiracje. Jego transfer z 4 lata temu miałby sens dziś nie ma żadnego.
11.08.2019 o 19:10 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
O kurcze :D
11.08.2019 o 20:08 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Pamiętam, jak kilka lat temu w podobnym tonie wypowiadano się o Pirlo, który przechodził do juventusu ;) nie muszę chyba przypominać, jak to się skończyło ;)
11.08.2019 o 20:30 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Kogoś tu poniosła fantazja widzę, Rakitic to by bylo spore wzmocnienie dla nas bez 2 zdań, choc Milinkovic savic większe oczywiscie i na długie lata.
11.08.2019 o 21:24 przez Wojtala
-4
Wojtala
Porównujesz Pirlo do Rakitića ? Legenda stawiasz na równo z Nonajmem ? no to chyba nie mamy o czym gadać :D
11.08.2019 o 21:41 przez ddamiann17
ddamiann17
Jeżeli Rakitic jest dla Ciebie no namem, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać :)
11.08.2019 o 21:52 przez Wojtala
-3
Wojtala
Rakitić za 3 lata skończy karierę nikt o nim nie będzie pamiętał. O tym jakim wirtuozem był Pirlo będzie się debatować następne 30 lat. Więc tak Rakitić to dla mnie Nonejm nic więcej. Dobry rzemieślnik którego warto było kupić te 4 lata temu jak już wspomniałem. Dziś jest to wypalony gracz u schyłku kariery któremu bliżej do Chin. Jeżeli chcemy na serio rywalizować z Juventusem to taki gracz powinien nas Interesować w kontekście zmiennika a nie podstawowego gracza.
11.08.2019 o 22:42 przez Towarzysz
Towarzysz
Zatrzymałeś się chyba w swojej wiedzy piłkarskiej te 4 lata temu właśnie.
11.08.2019 o 22:58 przez marcin-berganski
marcin-berganski
Moim zdaniem rakitic jest dużo lepsza opcja niż modric. Są niby wiekowi ale kreują grę i potrafia swoimi podaniami otwierać drogę do bramki. Walczaków w środku pola mamy ale chętnie bym wypożyczył vidala. Doświadczenie się też przyda. Od SMS wolę np eriksena lub van der beeka. Druga opcja trochę tańsza niż SMS.
11.08.2019 o 16:26 przez kibix
kibix
Rakitić to byłoby to!
11.08.2019 o 14:22 przez Piter
+2
Piter
Rakitić prawdziwy mistrz ale nie ma co ukrywać że każdy pragnie Milinkovicia-Savicia, a z milanu to i tak beka, niech biorą ante rebicia. Chociaż będziemy mieć pewność że do nas nie przyjdzie
11.08.2019 o 13:33 przez Gloin1989
Gloin1989
Biraghi to chyba kiepski żart pismakow,Rakitic swietna opcja jeszcze jakby dało sie zejść trochę z ceny +Dzeko i ktoś na lewe wahadło (Kostic)
11.08.2019 o 13:28 przez wegorz
+5
wegorz
Czyli bbilanek dalej ma w dupie FFP... Myśmy przez 4 lata każde euro musieli 3 razy oglądać, a oni dalej robią co chcą... Nie ogarniam tej kuwety...
11.08.2019 o 14:20 przez Piter
Piter
a kogo do tej pory kupili że robią co chcą? wymień co najmniej 1 klasowego piłkarza który do nich przyszedł
11.08.2019 o 14:59 przez wegorz
wegorz
Nie wspomniałem o klasowym zawodniku, ale na graczy takich jak Leao, Theo, Bennacer trochę musieli wydać... Do tego wykup Kessie... My musieliśmy mocno zaciskać pasa, a oni praktycznie nic sobie z sankcji nie robią... Mam tylko nadzieję, że jak przyjdzie co do czego, to odpowiednie organy będą miały takie samo podejście do ich apelacji, jakie oni mają do FFP...
11.08.2019 o 13:14 przez ciechan
+1
ciechan
Jak ja czytam o tych opcjach na to lewe wahadło to się aż płakać chce. Biraghi to średniak nawet na warunki serie a w kryzysie, a co dopiero zawodnik na którym chcemy budować siłę ofensywną. Telles, grimaldo, kostic, zawodnicy zapewniający bramki i asysty i być może stosunkowo niedrodzy
11.08.2019 o 14:08 przez rafalik93
+1
rafalik93
Telles'a już miałeś w Interze gdzie okazał się kasztanem,on jedynie w Portugalii może sobie pogrywać ;)
11.08.2019 o 15:37 przez ciechan
ciechan
Mówisz o tellesie przychodzącym z ligi tureckiej kilka lat wstecz. Nie do końca okazał się kasztanem i od tamtego czasu zagrał więcej w LM od większości naszej drużyny. Ponadto zbieral świetne noty zarówno w europejskich pucharach jak i lidze portugalskiej. Potrzebny jest wahadłowy z ciągiem na bramkę, a takich jest niewielu na rynku
11.08.2019 o 13:04 przez maniek-maniek
maniek-maniek
Jeszcze niecałe 19 dni tych plotek
11.08.2019 o 13:03 przez LukeInter
LukeInter
DiMarco wczoraj wyglądał o wiele lepiej od canvdrevy
11.08.2019 o 13:02 przez Drakan83
Drakan83
Podoba mi się to,że w końcu w klubie są osoby, które zaczęły dostrzegać potencjał naszej młodzierzy...a przynajmniej dadzą im szabse na okazanie się
11.08.2019 o 11:14 przez Mendjolan
-2
Mendjolan
Ja tam jestem za tym, żeby Milan tez rósł w sile, niech będzie w końcu jakaś solidna walka w serie a, prócz nas i napoli ktoś musi jude punkty urwać.
11.08.2019 o 12:23 przez LukeInter
+7
LukeInter
ale czemu Milan?
Napoli, Roma, Lazio, Atalanta, Sampa, wszyscy niech urywają, ale nie oni
11.08.2019 o 12:24 przez LukeInter
LukeInter
eh, nie wiem, może masz racje....
ja po prostu nie lubię dziadów ;)
11.08.2019 o 18:05 przez Wojtala
+1
Wojtala
"Napoli, Roma, Lazio, Atalanta, Sampa" Daj spokój te kluby to amatorka nigdy nie będą na poziomie Milanu. Nie stanowią i nie będa stanowić żadnej konkurencji dla Juventusu. Tylko Silne Trio Juve Milan Inter znów może wprowadzić Serie A na szczyt.
11.08.2019 o 11:02 przez LukeInter
LukeInter
"Milan po Rebicia" - mam nadzieję, że to plota, i że to się nie uda im.
11.08.2019 o 10:20 przez piotrekninter
piotrekninter
Fajnie jakby dziś czy jutro potwierdzili odejscie Ivana mało groźnego

Shoutbox

Rebelde 08.12.2019 18:30

Montella musi zostać do meczu z Interem. Proste

Gloin1989 08.12.2019 18:04

Mogłoby już okienko transferowe ruszyć

Nitrogen 08.12.2019 18:01

Beka jeżeli to prawda xD

maverik 08.12.2019 17:58

Prade' told reporters in the mixed zone that Montella will be on the bench against Roma and Inter, so any change will be at Christmas.

kusy 08.12.2019 17:32

Były jakieś kłótnie?

Siwanasaki87 08.12.2019 17:18

Pedro zrównał się znaszym Lukaku

Steryd1986 08.12.2019 17:18

siema pedały

Lopez 08.12.2019 16:58

podobno podawał łyżeczką narkotyki doodbytniczo

Nitrogen 08.12.2019 16:58

I tez sobie cycki zrobił

zemaria 08.12.2019 16:57

skepta to meska wersja tej calej linkiewicz

Lopez 08.12.2019 16:56

dostał ataku serca z przedwakowania

zemaria 08.12.2019 16:55

w sumie w dupie cie mam nie bede sie sprzeczal z jakims anonim z internetu

Skepta 08.12.2019 16:54

zemaria takim jak ty to w szkole pozbawialem kanapek

Adriano_forever 08.12.2019 16:54

Puerta i ten z Benfiki Węgier dostali ataku na boisku, ale żaden z nich nie zaczął krwawić z ust

zemaria 08.12.2019 16:53

i nie obrazaj mnie pedale

zemaria 08.12.2019 16:53

ta szczegolnie w wieku 21 lat xd

Adriano_forever 08.12.2019 16:53

piłkarze zaczynają krwawić z ust?

Skepta 08.12.2019 16:53

i zaczal krwawic z ust, pilkarze tez dostaja ataku na boisku i co tez z ćpania?

zemaria 08.12.2019 16:53

ta z pewnością

Skepta 08.12.2019 16:52

idioto nie zacpal sie tylko ataku dostal

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Romą:

Polls answer

Wyniki Serie A

Niedziela, 08 grudnia

  • HT

    Sampdoria

    0 - 1

    Parma

  • FT

    Lecce

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Torino

    2 - 1

    Fiorentina

  • FT

    SPAL

    0 - 1

    Brescia

  • FT

    Sassuolo

    2 - 2

    Cagliari

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29015

Liczba newsów: 35362