Plotki transferowe

Mercato Live - 12.01 (17:40) W poniedziałek testy Lisandro Lopeza (18)

Autor:
Źródło: różne
9 miesięcy temu
79
18
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 17:40

Gazzetta dello Sport: W poniedziałek testy medyczne Lisandro Lopeza! Zawodnik będzie w niedzielę w Appiano Gentile, natomiast w poniedziałek przejdzie badania. Obrońca zostanie wypożyczony do Interu za 500 tys. euro za możliwością wykupu za 9 mln euro. 

 

14:16

Gazzetta dello Sport: De Vrij zadecydował, że zostanie w Lazio. Obecna umowa Holendra wygasa w lipcu i jak donosi La Gazzetta 25-latek podpisze w poniedziałek nową umowę z Lazio. Zawodnik dostanie podwyżkę do 2,5 mln euro plus bonusy, a w jego kontrakcie zostanie zapisana klauzula wykupu w wysokości 20 mln euro (obecnie klauzula wynosi 25 mln). 

 

 

12:36

Decydujące godziny ws. Stefana De Vrija. Holenderski obrońca do końca tygodnia zadecyduje o swojej przyszłości. W poniedziałek ma się pojawić w ośrodku treningowym Lazio - do tego czasu jego przyszłość będzie znana. 

 

12:36

Tuttosport: Bastoni pozostanie w Atalancie? Inter chciał skrócić wypożyczenie, jednak ze względu na to, że Atalanta poprosiła o więcej bonusów z tego tytułu działacze klubu z Mediolanu znaleźli tańsze rozwiązanie (sprowadzenie Lisandro Lopeza) i wrócą do rozmów za kilka miesięcy. 

 

10:56

La Gazzetta dello Sport podaje szczegóły transferu Lisandro Lopeza. Argentyński obrońca zasili Inter na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z opcją wykupu za 8 mln euro. Benfica chciała zawrzeć w umowie przymus wykupu zawodnika przez Nerazzurrich, ale ostatecznie przystali na propozycję klubu z Mediolanu. 28-latek w stolicy Lombardii może pojawić się już jutro wieczorem.

 

10:52

Oficjalnie - Loris Zonta w Bassano Virtus. 20-latek, który swego czasu był kapitanem Primavery Interu powrócił na zasadzie transferu definitywnego do klubu, w którym rozpoczynał swoją karierę jako junior. Związał się kontraktem do 2020 roku.

 

10:43

Frederic Massara, pomocnik Sabatiniego, przybył na obóz Jiangsu do Marbelli, by zamknąć sprawę Ramiresa. Corriere dello Sport sugeruje, że Brazylijczyk jest gotów obniżyć swoją pensję, byle tylko przejść do Interu. Tymczasem ekipa Jiangsu rozgląda się za alternatywami dla zawodnika. 

 

 

10:42

Zaczynamy od nagłówków dzienników sportowych:

La Gazzetta dello Sport: No Champions, No Icardi

Jeżeli Inter nie awansuje do Ligi Mistrzów, to Icardi bardzo prawdopodobnie przeniesie się do Realu Madryt. Najbliższa przyszłość będzie kluczowa dla kapitana, który chciałby zarabiać 9 mln euro na sezon. 

 

Lisandro Lopez w Interze na wypożyczeniu, teraz czas na Rafinhę i następnie na Ramiresa. 

 

Corriere dello Sport: Joao Mario zaproponowany Sevilli za Correę

 

 

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Malcom Barcelona

Inter wróci po Malcoma? (8)

19.10
15:17
Tonali Brescia

Inter zaoferował 25 mln euro za "Nowego Pirlo" (5)

17.10
20:35

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.01.2018 o 04:06 przez inglorion
inglorion
Sprzedaż Ikara byłaby katastrofą - my te pieniądze zmarnujemy na kolejnych Joao Mario itp a nawet jesli nie będziemy mieć takeigo napastnika przez lata. Było multum meczów kiedy nic nam nie szło i tylko dzięki jego niesamowitemu instynktowi wygrywaliśmy spotkania (w tym derby)
Icardi to top lisów pola karnego na świecie - z tak zimną krwią wykorzystywać sytuacje potrafią może jeszcze tylko Kane i Lewy. Jasne, nie ma ludzi niezastąpionych co pokazuje Atletico (zastąpili Torresa, Aguero, Forlana i Costę)... ale spójrzcie jak nam idzie robienie transferów. Jeśli go sprzedamy kasę zmarnotrawimy i zostaniemy bez napastnika - tak to widzę
12.01.2018 o 21:57 przez rezun
rezun
Jestem za sprzedaniem Icardiego. Nie mozna powtorzyc sytuacji z Adriano. Mentalnie nie wydaje się żeby to była większa różn ica. Jego sprzedaz wyjdzie nam na dobre.
12.01.2018 o 17:59 przez Jacenty
Jacenty
Co do Icardiego - mam nadzieję, że zostanie. A jeżeli nie zostanie, to przynajmniej opaska kapitańska trafi do odpowiedniej osoby. Zobaczymy czy Icardi na nią zasługiwał. Tylko niech klauzulę podwyższą, bo 110 mln to przeciętny Belotti kosztuje.
12.01.2018 o 16:35 przez AveCaesar
AveCaesar
Raczej o to chodziło w tych wypożyczeniach żeby wymienić się zawodnikami Kondo - Cancelo :D
12.01.2018 o 15:07 przez SETE
SETE
Chuchu 25 z Kondo pojdzie prawdopodobnie na pokrycie cancelo jesli zostanie, badz Rafinhii jesli przyjdzie :)
12.01.2018 o 15:01 przez SETE
SETE
Takze mam taka nadzieje, ale jesli faktycznie podpisal z Lazio to prawdopodobnie Barca go olala a Inter chyba nie byl tak zdecydowany jak pisaly gazety. Gdyby mial u nas pewnosc kontraktu to by podpisal 01.02 rozegralby sobie na lajcie runde albo odpoczal na lawce i w czerwcu do nas dolaczyl. Trudno zeby Inter zaakceptowal ten ruch , dzieki ktoremu musielibysmy w lipcu zaplacic Lotito 20 baniek + dosc wysoki jak na Inter kontrakt De Vrija.
12.01.2018 o 14:57 przez Weo
Weo
Powoli jestesmy na półmetku zimowego mercato. Jak póki co oceniacie to okienko transferowe? xD
12.01.2018 o 14:54 przez Kondzik
Kondzik
Pewnie Stefan dostał w łapę żeby podpisał nowy.
12.01.2018 o 14:51 przez Chuchu
Chuchu
Będzie 25 z Kondogbii latem, to w sam raz na De Vrija. Ale nasi pewnie poszukają tańszego zamiennika klasycznie.
12.01.2018 o 14:50 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Awans do ligi mistrzow otworzy nam droge mnie do ściągnięcia Stefana
12.01.2018 o 14:38 przez maestro177
maestro177
20 mln klauzuli. Czyli De Vrij poszedł na rękę Lazio które nie puści go za darmo, A cena jest atrakcyjna więc zawodnik nie blokuje sobie drogi do odejścia (najlepiej do nas), a zawsze to Lazio może awansować do LM nie my.
12.01.2018 o 14:24 przez Orzeu
Orzeu
jeszcze niczego nie podpisał. Mam nadzieję, że pójdzie po rozum do głowy i wybierze właściwie (De Vrij)
12.01.2018 o 13:50 przez SETE
SETE
Dokladnie KoBa, moim zdaniem nawet jakby nikt nie doszedl na stopera dalibysmy rade dociagnac, zmartwi napewno brak wzmocnien w srodkowej strefie oraz brak dodatkowego ogniwa na skrzydlo. Niestety kazdy sie obawial o nasza obrone, a okazuje sie ze gdyby nie kontuzja Mirandy i Rano to koncentracja w tym oknie bylaby tylko na pozycje atakujace + proba z De Vrijem za free w lecie.

Odnosnie braku awansu do LM i wiazacej sie z tym wyprzedazy to niestety to jest fakt, dlatego teraz Sabat, Ausilio i Spaletti sa mocno poddenerwowani bo Oni dobrze wiedza co sie stanie gdy nie awansujemy w tym sezonie. Nawet nie chce myslec.
12.01.2018 o 13:41 przez KoBa
KoBa
Na 4 stopera nie znaleźlibyśmy lepszej opcji. Gramy już tylko w lidze, zostało 18 meczów.
12.01.2018 o 12:54 przez DonDawido
DonDawido
@davidoffzmc: To nie nasza sprawa co kieruje Benficą. Pamiętasz Rolando, jak się u nas znalazł i jak się sprawdził? ;)
12.01.2018 o 11:44 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Jak benfica musi być zdesperowana zeby oddawac pilkarza za 8mln i wciskac przymus wykupu...
12.01.2018 o 11:34 przez DonDawido
DonDawido
Świetny ruch z Lopezem, bardzo solidny obrońca i myślę, że się u nas sprawdzi. :)
Cieszy też, że pojawiają się jakieś sygnały o inicjatywie w sprawie Joao Mario i że nasi kombinują. Trochę mi szkoda Portugalczyka, wiązałem z nim jakieś nadzieje, ale trzeba to zaktualizować i zgodzić się, że kariery u nas już raczej nie zrobi.
Co do Icardiego, to chyba wszyscy będą zgodni - chciałbym, żeby został u nas jeszcze przez wiele lat. Tym bardziej, że obecnie to €100mln nie robi chyba już takiego wrażenia, jak kiedyś. I wcale nie jestem pewien, że nasi decydenci byliby w stanie dobrze te pieniądze zainwestować i realnie wzmocnić zespół.
12.01.2018 o 10:45 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Brak LM może skończyć się dużo większa tragedią, Poza Icardim pewnie i Perisic odejdzie, Candreva, Valero i Miranda co raz starsi, zespół znowu będzie musiał zostać budowany od nowa. Luciano Królu prowadź

Shoutbox

IlCapitano 19.10.2018 17:56

Imra to by poruchał jakby spluwał

FReeFonix 19.10.2018 17:54

ale bys poruchal imra co

FReeFonix 19.10.2018 17:54

xDD

Lopez 19.10.2018 17:46

Imr nienawidzi kobiet

Imrahil 19.10.2018 17:45

i gdzie Nobel dla autora ?

Imrahil 19.10.2018 17:43

:D

Imrahil 19.10.2018 17:43

W opinii Möbiusa kobiety były właściwie tworami „pośrednimi między dzieckiem a mężczyzną”. Znajdowało to wyraz w ich budowie ciała, ale też w potencjale i zdolnościach. Ich mózgi, jak oceniał, dało się porównać co najwyżej z mężczyznami „umysłowo nisko stojącymi (np. murzynami)”

Kondzik 19.10.2018 17:41

Ja rzadko trzezwy to wszyscy mnie poznaja

Kondzik 19.10.2018 17:39

xD nie nie mam

Dzonyy 19.10.2018 17:39

My z mojego ojca tak zawsze sie smialismy, ze jak wraca trzeźwo to go psy nie poznaja

Dzonyy 19.10.2018 17:39

Bo pewnie jak wracasz trzeźwy to Cie nie poznaje i zaczyna gryźć :D

Kondzik 19.10.2018 17:38

A czemu Dzon ? ;)

Endru 19.10.2018 17:38

Randama nie wyglada na takiego jak sie wypowiada

Windykator 19.10.2018 17:38

gosciu, pier doli mnie ten ban, rozumiesz. Chcialem wrocic, a jak mnie wypier dola to trudno

Kondzik 19.10.2018 17:37

A na h u j mk

Dzonyy 19.10.2018 17:37

Kondzik, a masz psa ?

Dzonyy 19.10.2018 17:37

Łyska to powinien listwe dostac

FReeFonix 19.10.2018 17:37

nie wiem jak się z tym czujesz

FReeFonix 19.10.2018 17:37

łyska ponoć bana zaraz wyrywasz

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    24

  • 2

    Napoli

    Napoli

    8

    18

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    8

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Rodrigo De Paul

    4

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • 15:00 Limited coverage

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 18:00 Limited coverage

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 20:30 Limited coverage

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17733

Liczba newsów: 31883