Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 12/01 (23)

Autor:
Źródło: różne
ponad 11 lat temu
729
23

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:42 I to już tyle jeśli chodzi o dzisiejsze mercato Interu. Zapraszamy ponownie jutro!

 

22:01 Gianluca Di Marzio: Dani Osvaldo nie spieszy się z wyborem nowego klubu. Snajper Interu czeka na kontakt ze strony dużego klubu.

 

21:15 TMW - Inter włącza się do walki o młodego obrońcę Audax Italiano, Sebastiana Vegassa. Urodzony w 1996 roku zawodnik jest również łączony z ukraińskim Dnipro.

 

19:48 Raporty FcInterNews.it donoszą, że w razie odejścia Daniego Osvaldo z Interu kadrę Nerazzurrich powiększy piłkarz Cagliari - Victor Ibarbo. Bardzo możliwa jest również wymiana wyżej wymienionych piłkarzy między klubami.

 

18:44 SM - Inter jest bardzo zdeterminowany do pozyskania w tym okienku Lucasa Leivy. W tym celu działacze Nerazzurrich planują podwyższyć swoją pierwszą ofertę, która została przedstawiona działaczom Liverpoolu.

 

11:20 Jak donosi Corriere dello Sport piątek będzie decydującym dniem w sprawie przenosin Mario Suareza. Pomóc w doprowadzeniu transakcji do końca ma Javier Zanettiktóry ma zamiar wybrać się do Hiszpanii i spróbować przekonać działaczy Atletico Madryt do oferty Interu. Hiszpanie chcą za zawodnika 15 milionów euro na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. Na transfer nalega sam zainteresowany, a pojawiają się pogłoski głoszące, że zawodnik osiągnął już porozumienie z Nerazzurrimi.

 

10:39 Jak informuje Calciomercato.com nowym celem transferowym może być zawodnik Besiktasu Oguzhan Ozyakpuk, który grywa na pozycji trequartisty. Turek posiada paszport UE (obywatelstwo holenderskie), grywał wcześniej w AZ Alkmaar oraz Arsenalu, a w lecie 2012 roku przeniósł się do Besiktasu. Tam jego grę docenił Roberto Mancini podczas trenowania Galatasaray.

 

10:03 FCIN - Ocieplenie stosunków na linii Inter - Osvaldo. Coraz większe szanse na pozostanie gracza w Interze.

 

00:04 Jak donosi angielska prasa Liverpool nie zgodzi się na transfer Lucasa Leivy do Interu. Zdaniem trenera The Reds zawodnik jest zbyt ważną postacią dla jego zespołu i Liverpool nie może sobie pozwolić sobie na jego stratę.

 

00:02 Mail on Sunday - Sunderland kolejnym klubem, który ustawia się w kolejce po Osvaldo.

 

00:01 Alfredo Pedulla: Osvaldo odmawia jak do tej pory przenosin do każdego klubu, gdyż czeka na ofertę z Milanu.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.01.2015 o 23:12 przez piotrekninter
piotrekninter
Ibarbo na lawke by sie przydal,ale wolalbym zostanie Osvaldo
ciekawie sie robi, po transferach Shaqiriego i Podolskiego coraz wiecej fajnych grajkow bedzie chcialo u nas grac
marzenie opylic kitajca, Jona a kupic Darmiana
12.01.2015 o 21:40 przez VVujek
VVujek
Ibarbo to moim zdaniem bardzo dobry zawodnik,szybki dobry technicznie wybiegany,potrafi zrobić różnicę
12.01.2015 o 21:03 przez Chuchu
Chuchu
Biorąc pod uwagę, że do LE możemy zgłosić tylko jednego z dwójki Poldi/Shaqiri, to Ibarbo byłby niezłym rozwiązaniem.
12.01.2015 o 21:02 przez jaqb
jaqb
Osvaldo jest swietnym zmiennikiem, pewnie nie gorszym od Icara, ktory daje inne mozliwosci gry, ciezko bedzie znalezc kogos na tym poziomie za male pieniadze. lepiej kase byloby zainwestowac w prawego obronce, choc pewnie Mancini bedzie szukal kogos do pomocy jak juz uzupelnil atak skrzydlowymi. zawsze skupial sie bardziej na przodzie zespolu :)
12.01.2015 o 20:56 przez 1+8
1+8
Ibarbo bym nie pogardził do ustawienia 4-3-3 jak znalazł ,ale jakby Osvaldo został to tym bardziej, oby jedna z tych dwóch opcji się sprawdziła
12.01.2015 o 20:32 przez jaqb
jaqb
Bony idzie do City bo tam ciagle kontucje sa i nei ma kto grac, raczej nie beda nikogo sprzedawac ze szklanymi Aguero i Joveticiem
12.01.2015 o 20:30 przez danioxx17
danioxx17
Ibarbo okej szybki,zwrotny i wszechstronny może grać na 9 i jako skrzydłowy ale nie jest skuteczny według mnie mógłby przyjść ale rozglądnął bym się też za lepszym napastnikiem ponoć Bony ma przejść do City i tam będzie do wylotu ktoś z dwójki Jovetic,Dzeko można by było się o jednego z nich postarać wypożyczyć a w lecie kupić inaczej nasz zarząd nie zrobi tego transferu tylko oni dużo zarabiają i to jest problem można tez się skupić na tańszych opcjach jak Destro bądź Gignacu z Marsylii bo też są na sprzedaż a bynajmniej Destro i jeszcze może by się dało kupić Benteke bo gra w słabej AV ale to raczej tylko marzenia bo po transferach na początku okienka raczej nie będzie wielkich nazwisk bo w lecie sporo trzeba wydać na wykupienia chyba że o czymś nie wiem i Tohir sypie kasą ale też nie wolno zapomnieć o wzmocnieniach w obronie bo tam mjest kicha i co mecz tracimy przynajmniej jednego gola.
12.01.2015 o 20:29 przez kulfon32
kulfon32
a ja myslalem ze za tego Lucasa z PSG
12.01.2015 o 20:03 przez Kardynal105
Kardynal105
Jestem za wymianą Osvaldo na Ibarbo. Kolumbijczyk jest przede wszystkim szybszy, bardziej mobilny.
12.01.2015 o 19:20 przez DonKryst
DonKryst
niech opchną Krhina, a w jego miejsce Lass z kontraktem na pół roku + opcją przedłużenia, lub Motta na góra półtorej roku. Z tymże Thiago tylko za darmo. Chyba najlepsze rozwiązanie.
12.01.2015 o 15:53 przez Deki
Deki
Moim zdaniem środkowy pomocnik by się przydał. Tak naprawde poza Medelem nie mamy dobrych DM. Bardzo liczyłem na M'Vile ale się przeliczyłem.
12.01.2015 o 15:00 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Ja sie pytam, poco nam środkowy pomocnik jak na tej pozycji mamy spory tłok. Trzeba sie skupić na obronie i może jeszcze jakiś napastnik w przypadku odejścia Osvaldo
12.01.2015 o 15:00 przez Rebelde
Rebelde
15mln za rezerwowego Atletico, który nic wielkiego nie pokazuje? Talentem to on już nie jest , bo ma 27 lata, a za taką kasę to można lepszego wyciągnąć Chyba ich pogięło .

A Milan to powinien dostać Osvaldo jak De Jonga oddadzą :P
12.01.2015 o 14:43 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Niech Atletico spada, nie róbmy z nimi transferów, bo zaczynają się panoszyc jak porto.
12.01.2015 o 14:03 przez szmalo
szmalo
stanowcze NIE dla Suareza, jeszcze za taka kase... Mamy Mvile, chlop ma potencjal, malo u nas gral, ja dalbym mu jeszcze kilka szans na pokazanie. a tak wogole to powinnismy pozbyc sie balastu w postaci Japońca i Jonathana i sprowadzić jakiegos porządnego bocznego obrońce np. Darmiana
12.01.2015 o 13:20 przez tkropkab
tkropkab
niepotrzebny nam.
12.01.2015 o 12:49 przez Wisniapl
Wisniapl
Suarez to jest wart 10/12 milionów. Od 2 lat robi tam za rezerwowego, więc 10 baniek na kilkuletnie raty to max.
12.01.2015 o 11:27 przez jaqb
jaqb
15mln za Suareza? transfer na siłę, jak swego czasu Hernanes. Gość nie jest wart takich pieniędzy
12.01.2015 o 10:39 przez kulfon32
kulfon32
Osvaldo powinien zostac.
12.01.2015 o 10:26 przez jason666
jason666
Osvaldo z Icardim mogą tworzyć naprawdę doby duet napastników. Mamy młodzież zdolną i starczy.
12.01.2015 o 09:55 przez przemo1987
przemo1987
ja bym kupił perina ( w lecie ), i handanovica sprzedał
12.01.2015 o 06:29 przez Odet
Odet
i dzięki Bogu...
Pozdr.
12.01.2015 o 04:35 przez crislk
crislk
tylko nie on wole Scota sinclara !! !

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się