Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 13/08 12 mln i Soldado za Guarina? Thohir: nie, dziękuję (17)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
120
17
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

13:36 Jak donosi turyński Tuttosport, Thohir odrzucił bardzo korzystną ofertę Tottenhamu. Przedstawiciele klubu z White Hart Lane mieli zaoferować 12 mln euro plus Roberto Soldado. Indonezyjski biznesman nie zgodził się, ponieważ Hiszpan nie jest w Interze potrzebny. Klub chciałby otrzymać za Kolumbijczyka tylko gotówkę i to w kwocie większej niż 12 mln.

 

13:20 La Gazetta dello Sport donosi, że Parma oczekuje za Jonathana Biabianego około 5-6 mln euro. Inter zamierza zbić cenę za zawodnika Ezequielem Schelotto. Do rozmów między klubami ma dojść po dwumeczu Nerazzurrich ze Stjarnan.

 

13:04 Juventus nie rezygnuje ze starań o Guarina. Włodarze Starej Damy wychodzą z założenia, że skoro Kolumbijczyk jest niechciany w Interze i ma zostać sprzedany, to będą czekać aż jego cena spadnie do 10-12 mln euro pod koniec okienka transferowego.

 

12:55 Diego Laxalt został oficjalnie wypożyczony do Empoli. Rodzaj transferu to wypożyczenie z możliwością wykupu zawodnika przez toskański zespół. Dodatkowo, istnieje możliwość późniejszego odkupu przez Inter, jeśli Empoli zdecyduje się na transfer definitywny.

 

12:48 Rai Sport - Jonathan Biabiany coraz bliżej Interu. Francuz odrzucił wszystkie propozycje transferowe m.in. z Anglii i Niemiec, ponieważ interesuje go przejście tylko do zespołu, w którym się wychował. Piero Ausilio ciężko pracuje nad tą operacją, ale niewykluczone, że do jej finalizacji będzie niezbędna sprzedaż któregoś z bardziej wartościowych graczy Nerazzurri. Na kogo wskazują media? Tak, zgadliście, Il Guaro.

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 17.01 (19:23 ) 2 scenariusze powrotu Eriksena do Tottenhamu (0)

17.01
10:12
Andrea Pinamonti

Problemy w transferze Pinamontiego (0)

13.01
13:59

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.08.2014 o 09:14 przez niproxdk
niproxdk
no ciekawe czy spadnie cena
13.08.2014 o 23:09 przez Piter
Piter
galica13 haha śmiechłę, to jak my kupiliśmy quaresme za 20 ileś to znaczy, że on tyle faktycznie wart? przemyśl swoje zachowanie, przeanalizuj to co piszesz i popraw się bo źle z Tobą jest z tego co czytam
13.08.2014 o 16:48 przez lukaszkniola
lukaszkniola
:"Jak donosi turyński Tuttosport" - dalej nie trzeba czytać :)
13.08.2014 o 16:48 przez galica13
galica13
to tak jakbysmy 42 miliony za guarina odrzucili. bo spurs dali za tego hiszpana 30 milonow rok temu hahahah
13.08.2014 o 15:43 przez davidoffzmc
davidoffzmc
coś mi się wydaje że chodzi o 12 mln albo Soldado...bo inaczej to dziwne że odrzucił.
13.08.2014 o 15:30 przez Król Meazza
Król  Meazza
słabo chce mi się w to wierzyć, 12mln i Soldado, to deal życia. nawet jak Soldado jest niechciany, go można byłoby sprzedać za około 10mln ale jakby nie było, Soldado bardziej widzę jako dziewiątkę od Osvaldo czy Icardiego
13.08.2014 o 14:37 przez danioxx17
danioxx17
Odrzucił tą ofertę jak wogóle była bo po co nam kolejna dziewiątka jak mamy Icardiego i Osvaldo potrzeba nam jak już to takie napastnika jak Palacio cofniętego ,więc Spurs jakby dali Lamelę w pakiecie to w tedy można przyjąć albo Paulinho bo wtedy przychodzi gracz na ta samą pozycję i nie mamy ubytku w kadrze a marzeniem to by było jakby dali nam Walkera bądź Eriksena ale to niemożliwe :D
13.08.2014 o 14:26 przez piotrekninter
piotrekninter
tez nie wierze, plota
przeciez mozna by wziazc Roberto i po sezonie opylic za nawet 8 mln, i juz jest 20
jesli byl;a taka oferta to raczej Guarin i 12 za Soldado
13.08.2014 o 14:20 przez Maciek91
Maciek91
nie wierzę, że by zrezygnował z takiej propozycji. Plotka, zresztą o ile klasa Soldado jest nie do podważenia, to jego przyjście posadziło by na ławkę Icardiego. A tego nikt w klubie nie chce.
13.08.2014 o 14:08 przez SlimShady
SlimShady
Thohir odrzuca 12 mln i Saldano, który rok temu był jednym z czołowym snajperów Primiera Divion to dla mnie jest to śmieszne. Lepszej oferty nie dostanie i bedzie jak wielokrotnie jak np. z Maiconem, który odszedł za bezcen.Thohir woli dostać 16 mln i kupić kaleke Biabanego.
13.08.2014 o 14:03 przez SlimShady
SlimShady
Coś widzę zresztą że Włoskie kluby słabą mają z kasą. Najbogatsze Juve dość oszczędzą, kupili Morate a tak to ida widze na promocje (Evra) albo wypożyczenia (Perreyra, Romulo). Roma, Napoli i Fiorentina ktore zeszłego mercato szalało z transferami te totalnie odpuścili. Najaktywniejszy jest Inter lecz my tu szu8kamy okazji a raczej Thohir tu kasa nie szasta. Milan jakby znikł. Boje że tak slabe mercato może sie źle odbic na tle Europy.
13.08.2014 o 13:56 przez SlimShady
SlimShady
Co śadzicie o tej wymianie. Fajnie jakby dali Lamele, ale tam widze wiążą z nim wielkie nadzieje.
Inter powinien jak najszybciej pozbyć sie szrotu typu Schelleto, Obi, Kuzma, Silvestre a nie sprzedać dobrego Guarina żeby kupić słabego Biabanego,który 3 lata temu dał plamę i pewnie i tera se nie poradzi.
4 napastnik jest potrzebny ale chyba Mazzari szuka kogoś innego niż Saldano.
13.08.2014 o 13:51 przez RedBull
RedBull
Lamela + 4 miliony= GUARIN :D

Sprzedawać kogoś, aby kupić Biabianego = śmiech
13.08.2014 o 13:34 przez Snake86
Snake86
10-12 za Guarina? Śmiech na sali, chyba tam ostro ćpią w Juve.
13.08.2014 o 13:28 przez piotrekninter
piotrekninter
był raz i sie nie sprawdzil,oni chca go znowu, i to zapewne bedzie ten hit....walic takie transfery
co do Guarina,niech czeaka, niedoczekaja sie zydy jedne
13.08.2014 o 13:27 przez MichuRowing
MichuRowing
Czy ja dobrze zrozumiałem?! Musimy sprzedać Guarina, żeby kupić Biabiany'ego?! To już nawet śmieszne nie jest. Zrobimy krok w tył. Rozumiem sprzedać Kuzme i za niego Jonh'ego. Japier**le, nie wierzę. To już wolę Soldado.
13.08.2014 o 13:24 przez microsoft666
microsoft666
do czego to doszło żeby Piero Ausilio ciężko pracował nad operacją kryptonim "Biabiany"

Shoutbox

Xdd 20.01.2021 06:19

W tym rzecz że przy 5 zmianach nie można już 6. Jak były 3 to w dogrywce można było 4 zrobić, ale nie teraz

InterMistrzKamil 20.01.2021 01:09

Walkower Romy będzie za szóstą zmianę xD

mroowa111 20.01.2021 00:38

niby 1 dodatkowo w dogrywce można

Xdd 20.01.2021 00:26

Roma zrobiła 6 zmian xd nie wiem czy dlatego że była dogrywka i można było zrobić czy zwyczajnie znowu ktoś się tam walnął

mroowa111 19.01.2021 23:50

i roma nara

mroowa111 19.01.2021 23:49

łyżeczka lobik saponara

mroowa111 19.01.2021 23:49

roma kompro 2-4

mroowa111 19.01.2021 23:47

mozliwe ze ich rozniosa z 5-0 teraz

pablo77 19.01.2021 23:19

Napoli pewnie obsrane xD

pablo77 19.01.2021 23:19

Spezia przed szansa teraz :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

to co Fuzato debiut? :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

lol :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

bramkarz wyleciał

pablo77 19.01.2021 23:18

bramkarz czerwo :D

Juzek 19.01.2021 23:18

w ciagu minuty :D

pablo77 19.01.2021 23:17

no a ja z ojcem w sumie nie wiem czy mielismy czy nie a jak juz to bezobjawowo :)

Juzek 19.01.2021 23:17

2 czerwa Roma :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:17

no to git jak już ok :)

Adriano_forever 19.01.2021 23:17

ło panie, no to koroniaczek który też na układ oddechowy wpływa nie pomaga w leczeniu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38449