Plotki transferowe

Mercato Live - 13.08.2018 (21:30) Parma po Karamoha (50)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
około miesiąca temu
274
50
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:30

Sport Italia - Parma po Karamoha. Jak donosi Alfredo Pedulla Parma naciska Inter na wypożyczenie Yanna Karamoha. Wobec pozostania w klubie Candrevy Inter rozważa wypożyczenie młodego skrzydłowego, by ten zdobył gdzie indziej doświadczenie jako podstawowy zawodnik. Serie A byłaby idealna, jednak zawodnikiem interesuje się także Real Sociedad, Leganes i Schalke 04. Na razie brak jakichkolwiek decyzji, ale Parma mocno naciska na wypożyczenie. 

 

18:00

Sky - Modrić może po środowym meczu ogłosić decyzję o swojej przyszłości. 

 

18:00

Sport Mediaset - taktyka Pereza skuteczna. Dziennikarze sugerują, że Perez wcale nie widział się z Modriciem, wobec czego Chorwat nie miał szansy na złożenie bezpośrednio prośby o odejście. Agenci zawodnika są obecnie w Hiszpanii z nadzieją na to, że uzyskają zgodę Pereza na odejście w ostatnich dniach mercato. Transakcja wydaje się być jednak mało prawdopodobna. 

 

<

17:52

Ariedo Braida, w wypowiedzi dla Radio Sportiva poinformował, że Rafinha najprawdopodobniej pozostanie graczem Barcelony w przyszłym sezonie:

Rafinha najprawdopodobniej zostanie. On ma świetne umiejętności i może decydować o losach meczu jednym dotknięciem piłki. Rafinha może prezentować się dobrze u nas, ale także gdzie indziej. W zeszłym sezonie przeszedł poważną kontuzję kolana, a później robił świetne rzeczy w Interze. To bardzo interesujący gracz i czujemy się z tym komfortowo.

 

16:37

Sky Sport Il Giornale przekonane, że Inter nie rezygnuje z walki o Luke Modricia. Klub ma niecałe 5 dni na przekonanie Florentino Pereza to zmiany zdania.

 

16:26

Luka Modric znalazł się wśród 29 zawodników powołanych na spotkanie z Atletico Madryt rozgrywanego w Tallinie w ramach Superpucharu Europy.

 

15:35

Keita Balde podpisał kontrakt z Interem! 

 

13:14

Real Betis i Besiktas złożyły oferty wypożyczenia z opcją wykupu Joao Mario.

 

13:12

Dużo hiszpańskich źródeł pisze dzisiaj o potencjalnym dołączeniu do Interu Rafinhii. 

 

11:27


Corriere dello Sport - podsumowuje sytuację związaną z transferem Modricia do Interu. Agenci Chorwata pozostają w Madrycie i wciąż usilnie pracują nad znalezieniem rozwiązania patowej sytuacji. Wolą zawodnika jest gra dla Interu. Na transfer nie chce się zgodzić póki co Perez, który nie ma realnej alternatywy dla Modricia. Według otoczenia zawodnika, szanse na transfer nie są ostatecznie pogrzebane. Wciąż istnieje prawdopodobieństwo domknięcia transakcji w czwartek lub piątek.

 

10:15

Keita Balde przechodzi testy medyczne.

 

 

10:10

Temat Rafinhii na razie nie istnieje, z Barceloną nie są prowadzone żadne rozmowy, wbrew informacji, które krążyły jeszcze wczoraj.

 

10:05

Szanse na transfer Modricia minimalne. Jak donosi Corriere dello Sport, agenci zawodnika są w Madrycie i ciągle pracują nad przejściem swojego podopiecznego do Interu, jednak sam pomocnik leci z drużyną na Superpuchar Europy do Tallina, gdzie Real zagra z Atletico. Istnieje zatem niewielka szansa, że do piątku uda się sfinalizować transfer. Poza tym, Ausilio potrzebuje czasu, by skupić uwagę na innym pomocniku, a czasu coraz mniej, gdyż w piątek koniec Mercato.

 

08:44

Corriere dello Sport informuje, że Luka Modric nie chce przedłużyć kontraktu z Realem Madryt. 

 

08:40

Antonio Candreva, Yann Karamoh, Joao Mario i Andrea Pinamonti to zawodnicy, którzy mogą w ostatnich dniach okienka transferowego opuścić Inter. Corriere dello Sport informuje, że Portugalczyk ma oferty z Realu Betis oraz Besiktasu, ale do gry może się włączyć także Sevilla. W przypadku Karamoha rozważane ma być jedynie wypożyczenie, choć Piero Ausilio najchętniej pozbyłby się Candrevy, który może przenieść się do Monaco.

 

08:37

Inter nie porzuca nadziei na zakontraktowanie Luki Modricia. La Gazzetta dello Sport jest przekonana, że reprezentant Chorwacji chce przenieść się do Mediolanu, a wszystko uniemożliwiają działacze Realu Madryt. Modric najprawdopodobniej poleci z całym zespołem do Talina mecz o Superpuchar Europy przeciwko Atletico Madryt, zdaniem dziennikarzy nie wyklucza to jego transferu do Interu.

 

06:50

Keita Balde udzielił wczoraj krótkiego wywiadu dla telewizji Sky zaraz po przyjeździe do Mediolanu:

- Jestem bardzo szczęśliwy. Mam nadzieje, że wszystko jest w porządku, jutro powiem więcej. Spalletti odegrał bardzo ważną rolę przy moim transferze. Teraz zamierzam odpocząć, a jutro czeka mnie wielki dzień. Mam nadzieje na wspaniałą przygodę z Interem.

 

00:18

Keita Balde jest już w Mediolanie. Senegalczyk przyjechał z Montecarlo samochodem w towarzystwie swojego agenta. Prawdopodobnie koło południa odbędą sie jego testy medyczne przed transferem do Interu.

 

 

Zobacz też

Matteo Darmian

Darmian przyjdzie za darmo? (14)

08.09
18:13
Milan Skriniar

CdS - MU po Skriniara (17)

13.09
11:14

Komentarze (50)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.08.2018 o 03:34 przez piotrekninter
piotrekninter
timon 13.08.2018, 22:15 Timon wyjaśnił temat idealnie :)
13.08.2018 o 22:55 przez timon
timon
Luciano 100% racji. Pogra sezon i wroci jako gotowy zawodnik
13.08.2018 o 22:25 przez Kirito
Kirito
Popieram Luciano. Bardzo lubię Parmę i jak już ma iść na wypożyczenie to właśnie do tej ekipy
13.08.2018 o 22:19 przez Luciano
Luciano
Parma to idealna drużyna żeby ograć nam Karalucha, duże TAK dla tego wypożyczenia. Ale w meczy z nami niech sobie odpuści strzelanie
13.08.2018 o 22:15 przez timon
timon
Inter21
Okienko jest robione pod Spala i na tej podsyawie wnioski, ze Spal go nie chce. Moze inaczej- Spal mial inne priorytety i Rafinha byl na dalszym miejscu listy. Rafinha to swietny zawodnik, ale moze Spal moze woli zawodnikow lepszych kondycyjnie? Dajacych wiecej w obronie? W tych akurat kwestiach Rafincha jest slaby. Czy chcialbym go u nas? Wiadomo, ze tak! Jednak okienko mamy swietne i wydaje mi sie, ze gdyby Spal na prawde go chcial to i rozwiazanie by sie znalazlo, albo chociaz bylyby doniesienia o naszym staraniu o niego. Widac jednak, ze skupilismy sie na innych zawodnikach. Szkoda Rafy, ale mimo, ze nie palam wielka miloscia do Luciano to osiagnal zalozony przed sezonem plan i ufam, ze wspolnie z Ausillio wiedza co robia
13.08.2018 o 22:13 przez AveCaesar
AveCaesar
Jak nie przyjdzie żaden śp to przy odejściu JM pewnie zostanie i Candreva i Karamoh.
13.08.2018 o 22:03 przez Towarzysz
Towarzysz
Oddawać Karamoha, Parma będzie jak Sassuolo dla Juventusu
13.08.2018 o 22:02 przez lrogas83
lrogas83
Keita Balde- Spaletti chciał go rok temu ale nie było nas stać! Oby jego wiara w niego się sprawdziła. Ostatni sezon w Monaco - nijaki
13.08.2018 o 22:02 przez pluto11
pluto11
Jeżeli nie ma szans na pozbycie się Candrevy to jak Karamoh ma siedzieć na ławie to wyp do Parmy jest idealne tam będzie grał pierwsze skrzypce
13.08.2018 o 21:46 przez wrobel1908
wrobel1908
Parma to może być dobry kierunek dla Karamoha wypożyczyć na rok bez opcji wykupu oczywiście
13.08.2018 o 21:40 przez NOVY
NOVY
Inter 21
Podpisuje sie pod twoim wpisem
....poluski zmienne jak pogoda...
13.08.2018 o 20:58 przez inter_21
inter_21
Nic takiego nie miało miejsca, nie wykupili bo nie mogli, a to że wyżej ceni Naingollana to wcale nie znaczy że nie ceni Rafinhi ale kilku troli z tej strony wymyśliło sobie taką teorię i jeszcze piepszą że jest cienki podczas gdy był jednym z najlepszych odkąd przyszedł i w bardzo dużej mierze przyczynił się do awansu do LM, no ale wystarczyło że przyszedł Naingollan i trole nagle postanowiły stwierdzić że Rafinha jest jednak cienki. Obecnie ma spore szanse zakotwiczyć w barsie ale tutejsze szpece wiedzą lepiej przecież
13.08.2018 o 20:53 przez AveCaesar
AveCaesar
I ze smoczkiem tak twierdzi Sky i CdS.
13.08.2018 o 20:30 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Spall nam powiedział,że nie chcę Rafała bo ten śpi w skarpetach.
13.08.2018 o 20:26 przez Klinsi64
Klinsi64
czytałem gdzieś,że całe to mercato to nieprawda i Inter nikogo wartościowego nie kupił
13.08.2018 o 20:20 przez ksiazewi
ksiazewi
Czytałem gdzieś, że w przypadku wypożyczenia Rafinhi, Inter nie miał ponoć nawet opcji wykupu, ale źródła nie podam, bo nie pamiętam. Gdyby to była prawda, to nie dziwne że Ausilio powiedział jeszcze w maju że Barcelona nie chce negocjować...
13.08.2018 o 19:31 przez inter_21
inter_21
Kto wam powiedział że Spal nie chce Rafinhi? Bo już nie mogę czytać tych pierdół
13.08.2018 o 19:08 przez AveCaesar
AveCaesar
Modrica powitałbym chętnie. Może chce sobie wygrać superpuchar i odejść ? ;b Jak nie to ciekawe czy witamy Barelle czy Candreva zostaje.
13.08.2018 o 19:07 przez Kazam
Kazam
Spall nie chce Rafałka i nie ma tematu.
13.08.2018 o 18:45 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Rafałka bym powitał chętnie ale bez parcia
13.08.2018 o 18:39 przez pluto11
pluto11
Nie ma się co palowac Modric nie przyjdzie
13.08.2018 o 17:12 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Sete podaj źródło inaczej, z całym szacunkiem siejesz ferment.
13.08.2018 o 16:53 przez SETE
SETE
Nie ma tematu MODRIC w Interze. To byla gra o kontrakt, ktora sie Luce udala. I tyle
13.08.2018 o 16:12 przez tkropkab2
tkropkab2
Najwazniejsze zebysmy regularnie grali w LM, a za 2-3 lata zawodnicy typu Modric to juz nie beda mrzonki tylko standard dla Interu :) Nic na siłę. Mysle, ze pierwsza trójka w Serie A i cwiercfinal LM to byłaby bajka.
13.08.2018 o 15:01 przez Towarzysz
Towarzysz
Zgadzam się mocno z Randamą, lepiej niż na siłę kupować, spróbować odbudować np. Gagliardiniego, dać się wykazać Vecino. Zrobić to, co się właśnie dzieje z Dalbertem. Oni są wciąż jakościowi, a nawet jeśli nie będą wystarczająco dobrzy na Inter, można ich sprzedać po sezonie jak Yuto, którego nawet było ostatecznie szkoda.
De Vrij, Asamoah, Vrsaljko, Nainggolan, Politano, Lautaro, Keita - bez odejścia żadnego kluczowego zawodnika. Każdy przecież przed okienkiem obawiał się, że ponoć Icardi ma odejść, albo Skriniar. LM zespoiło zespół i teraz nikt nie chce odchodzić. Czekamy na pierwszą kolejkę, niech rozpocznie się rzeźnia.
13.08.2018 o 14:15 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Dla mnie najważniejsze jest, że w końcu przestaliśmy inwestować w półśrodki jak w przeszłości typu Biabiany czy Santon o których mówiło się, że przychodzą tanio, a będą fajnym uzupełnieniem składu. Każdy ze ściągniętych zawodników realnie wzmocnił Inter i nie mam żadnych wątpliwości, że nie będzie powtórki sprzed roku jeśli chodzi o walkę o 4 miejsce. Ja nie wiem jakie mamy alternatywy poza Modriciem, ale jeśli faktycznie nie mamy sensnownej alternatywy to lepiej nie ściągać byle półśrodka.
13.08.2018 o 13:54 przez AveCaesar
AveCaesar
Hehe Rabiot no konkretnie by było ;)
13.08.2018 o 13:28 przez _DANI_
_DANI_
Hahahhaha padłem
Poczytaj sobie na temat sagi transferowej z tego okienka pt. „Barcelona zaInteresowana Rabiotem”
Poczytaj ile proponowali PSG - rok przed końcem kontraktu, ile mu dawali na rękę, o tym ze to był ich kandydat nr 1 na wzmocnienie pomocy - przedłużająca się saga doprowadziła do zakontraktowania Vidala
Milan chce SMSa, Rabiota, zaniedlugo usłyszymy jak to Elliott będzie chciał Neymara i Messiego
Jakieś jeszcze inne mądre propozycje ?
13.08.2018 o 13:09 przez LukeInter
LukeInter
Dani chcesz realnie to proszę: PSG poinformowało oficjalnie że Rabiot może odejść, na miejscu Ausilio nie zastanawiał bym się ani sekundy tylko siedział w samolocie do Paryża, żeby zagwarantować sobie jego podpis, zanim AC Milan i Juventus się zorientują
13.08.2018 o 12:11 przez _DANI_
_DANI_
Piotrekfci - mimo doskonałego okienka Ty ciągle marudzisz. Jeśli jest choć cień szansy na Modricia - trzeba walczyć do końca !

Do obecnie podanych przez Ciebie należy doliczyć jeszcze Ninje, którego można cofnąć a na 10 Lautaro oraz Asamoah, który w presezonie gra cały czAs w środku pomocy. Z Mario i Candreva się cackamy - a co możemy zrobić, skoro mają ważny kontakt ?

A teraz tak na koniec - podaj mi realnego kandydata i osobę która by mogła wzmocnić środek pomocy zamiast Modricia w tym momencie - nie wyskakuj mi z propozycjami typu Eriksen, Gundogan - tylko realne !

Shoutbox

FReeFonix 25.09.2018 11:11

dokł, to Piątek ma strzelać a Inter zdobywać 3 punkty

maniekfci 25.09.2018 11:09

strzelać może nawewt Dalbert, musimy wygrywać zrozumcie

Michellaga 25.09.2018 11:08

wypadałoby zeby cos strzelił

maniekfci 25.09.2018 11:08

w dupie mam bramki Mauro, liczą się 3 punkty

Michellaga 25.09.2018 11:08

to juz bedzie 6 kolejka

Michellaga 25.09.2018 11:08

Licze mocno na bramke Mauro

maniekfci 25.09.2018 11:08

xd

FReeFonix 25.09.2018 11:07

pyerdolone ksiaomi, wejscie usb sie zepsulo na amen

Kazam 25.09.2018 10:49

dokl co

IlCapitano 25.09.2018 10:48

zresztą jak nie wygramy to podium nam zacznie odjeżdżać także nie ma zmiłuj niestety

Kazam 25.09.2018 10:48

ikar dzisiaj brameczka na bank

Kazam 25.09.2018 10:48

chlopaki dla spalla rozjada fiore

IlCapitano 25.09.2018 10:47

pierwsza ligowa wygrana na Meazza

IlCapitano 25.09.2018 10:47

robimy ich leciutko taka prawda

Dzonyy 25.09.2018 10:45

Ze Spalettim czy bez

Dzonyy 25.09.2018 10:45

Panowie dzisiajh pewny handicap

IlCapitano 25.09.2018 10:43

nie zdejmą mu przeciez to pewne

Kazam 25.09.2018 10:42

beka co

Lopez 25.09.2018 10:42

o 12 mają ogłosić decyzję ws. kary Spallettiego

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    5

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Lazio

    Lazio

    5

    9

  • 6

    SPAL

    SPAL

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • 21:00

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17612

Liczba newsów: 31671