Plotki transferowe

Mercato Live - 14.01 (19:40) Inter i Roma dogadały się ws. wymiany piłkarzy! (36)

Autor:
Źródło: różne
9 miesięcy temu
14563
36
young politano mercato live

Zapraszamy do śledzenia Mercato Live w dniu 14 stycznia 2020 roku.

 

19:40

Dosłownie kilka minut temu pojawiła się informacja, że Inter oraz Roma doszły do porozumienia w sprawie wymiany Politano - Spinazzola.

Oba kluby wydały pozwolenie swoim graczom, aby ci w dniu jutrzejszym pojechali na testy medyczne do nowych klubów. Gianluca Di Marzio dodatkowo podaje, że Leonardo Spinazzola porozumiał się z Interem w sprawie kontraktu indywidualnego, z kolei negocjacje ws. kontraktu Politano trwają.

Wszystko jednak wskazuje na to, że jeszcze w tym tygodniu obaj zawodnicy podpiszą kontrakty z nowymi klubami.

 

18:30

Gianni Vitali i Stefano Castagna, agenci Marasha Kumbulli, byli dzisiaj także w siedzibach Interu. 

 

18:25

Tancredi Palmeri: Negocjacje w sprawie Eriksena wchodzą w decydującą fazę. Szczegóły dzisiaj wieczorem.

 

18:20

Agent Tahita Chonga (Manchester United) był dzisiaj w siedzibach Interu, gdzie miał zaproponować Nerazzurrim usługi swojego klienta. Zawodnik ma być od końca czerwca wolnym zawodnikiem. Fcinternews sugeruje, że spotkanie mogło dotyczyć jednak Sofyan Amrabata (Hellas).

 

 

15:35

Połowa kwoty jaką Inter otrzyma za Pinamontiego trafi na konto Chievo Verona - donosi G. Musso.

 

13:30

Pedulla - Politano niepowołany na dzisiejsze spotkanie z Cagliari. 

Negocjacje z Romą na bardzo zaawansowanym stadium.

 

13:25

Ashley Young niepowołany na najbliższe spotkanie Manchesteru United. 

 

13:25

Sky - Genoa wykupiła Pinamontiego za 18 mln euro. 

 

11:35

Matias Vecino zdaje się być poza projektem Interu.

Z wielu źródeł dochodzą do nas głosy, że Urugwajczyk jest na wylocie z Interu. Antonio Conte miał poprosić Marottę o znalezienie Vecino nowego klubu. O transferze pomocnika pisze dziś La Gazzetta, która sugeruje włączenie Vecino w transakcję z Tottenhamem (Eriksen), natomiast CorSera sugeruje, że niedługo możemy być świadkami wymiany Matias Vecino - Frank Kessie. 

 

 

10:35

Według LGdS Inter zaproponował Eriksenowi kontrakt do 2024 roku, na mocy którego Duńczyk ma inkasować rocznie 7,5 mln € netto + bonusy. W bieżącym tygodniu Marotta oraz Ausilio lecą do Londynu negocjować warunki transferu pomocnika. Dziennikarze różowej gazety twierdzą, że Inter nie chce płacić 20 mln €, które żąda Tottenham. Marotta proponuje 15-16 mln €, jeśli Londyńczycy nie przystaną na ofertę, włoski działacz będzie chciał zbić cenę kartą Vecino.

 

10:15

Tuttosport - Conte wybiera Formułę 3.

Eriksen, Giroud i Young to wzmocnienia, które chce od razu.

 

 

10:15

Sky - Eriksen coraz bliżej Interu.

Kolejne źródło potwierdza, że Eriksen jest coraz bliżej Interu. Piłkarz ma w tym tygodniu zgodzić się na ofertę Interu. Mediolańczycy mają zapłacić za niego 16 mln euro. Agent zawodnika ma przylecieć do Mediolanu w ciągu najbliższych dni.

 

01:45

Nicolo Schira z kolei twierdzi, że jest już porozumienie między Christianem Eriksenem, a Interem. Wczoraj jego agent rozmawiał z piłkarzem, a ten wyznał, że wolałby zmienić klub latem. Z kolei Tottenham chce sprzedać piłkarza w styczniu żądając 20 milionów euro. Inter oferuje 8-10 milionów euro.

 

01:40

Di Marzio - Olivier Giroud by dołączyć do Interu musi zaczekać aż Matteo Politano opuści klub.

 

01:27

Oficjalnie - Ernesto Valverde zwolniony z funkcji trenera FC Barcelony. Jego miejsce zajmie Quique Setién, były trener Realu Betis i Las Palmas. Ta wiadomość oznacza, że Arturo Vidal prawie na pewno zostanie w klubie z Hiszpanii.

 

00:35

Agent Christiana Eriksena ponownie przyleci do stolicy Lombardii. Przedstawiciel piłkarza był zadowolony z negocjacji, które przeprowadził wraz z zarządem Interu w zeszłym tygodniu. W połowie obecnego tygodnia obie strony znowu zasiądą do rozmów dotyczących sprowadzenia do drużyny Antonio Conte duńskiego pomocnika.

 

00:15

Gianluca Di Marzio podał informacje o potencjalnej wymianie zawodników na linii Inter - Roma. Transakcja miałaby dotyczyć Matteo Politano, a także Leandro Spinazzoli. Obaj piłkarze są wyceniani na 25 mln euro więc w grę wchodzą dwie opcje - permanentne odejście obu graczy ze swoich klubów bez dodatkowych opłat albo wymiana zawodników z opcją wykupu po sezonie. 

Dzisiaj powinniśmy otrzymać więcej szczegółów. 

 

 

Zobacz też

Alessio Cragno

LGdS: Inter i Roma zainteresowane Cragno (2)

16.10
19:53
Lautaro Martinez

Bayern i City po Lautaro (9)

12.10
17:36

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.01.2020 o 04:28 przez CNS87
CNS87
Ja tam tego Spiny nie kojarze zabardzo, moze temu ze chlop na lewej niema szans sie przebic przy Koralovie ale wiem jedno ze Politano ma potencjal i jak by nie patrzec, to w zeszlym sezonie byl jednym z naszych najlepszych graczy
14.01.2020 o 22:09 przez SETE
+2
SETE
Wiecie kto tak naprawdę wygrał na wymianie spina - Politano ?

Davide Lippi agent obu piłkarzy . Skurczybyk zgarnie 2 prowizje na jednym temacie :)
14.01.2020 o 19:44 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Wole odejście gagliardiniego. Vecino może przeciętny ale czasem głowę wsadził i jakaś ważna bramka była. I chyba jednak bardziej wybiegany. Tak czy owak przybywaj Christian
14.01.2020 o 18:09 przez Rebelde
+1
Rebelde
Jak wymienią Politano za Spinazzole, w formie wypożyczenia z opcją wykupu dla obu stron. To będzie to mistrzostwo świata. Bo co my możemy na tym stracić? Za Politano i tak dostaniemy swoja kasę, jak nie teraz to po sezonie, bo on ma duże branie na rynku. A grając regularnie w Romie , na pewno nie straci na wartości. A Spina, fakt jest szklany. Ale jak już dostaje szanse na lewej flance, to robi mega zamieszanie. W Romie trochę go zmarnowali, bo ciągle stawiali na jego słabszej prawej stronie. Ale tu też ryzyko minimalne, Conte go przetestuje i zdecyduje czy wykupić, Dla mnie ta wymiana to WIN-WIN dla obu klubów.
14.01.2020 o 20:31 przez SETE
+2
SETE
Bardziej my ryzykujemy ze Spinazola niż Roma z Politano
14.01.2020 o 18:08 przez mroowa111
mroowa111
wyciągnąć eriksena i vidala w jedym oknie plus spinazzola i giroud to byłby mocny gong dla juve
14.01.2020 o 16:05 przez pluto11
pluto11
9 mln na Eriksena już jest
14.01.2020 o 15:50 przez el_loco
el_loco
Dlaczego połowa kwoty za Pinamontiego ma trafić do Chievo?
14.01.2020 o 16:06 przez Orzeu
+1
Orzeu
el_loco napisał:
Dlaczego połowa kwoty za Pinamontiego ma trafić do Chievo?


zdaje sie ze to jakies porozumienie bylo jak wykupowal go Inter w 2014 roku z chievo
14.01.2020 o 22:59 przez el_loco
el_loco
Dzięki :)
14.01.2020 o 15:31 przez AveCaesar
AveCaesar
@Fekalia hmm może i bzdury. Spine ciężko ocenić bo cały czas problemy z mięśniami, a przez ostanie dwa sezony to dramat. Z Juve wyleciał po sezonie (12 meczy). Liczb też nie kręci. Z Romy też po pół już ma iść do nas bo zjadł go 34 letni Kolarov. Kessie gra jako cofnięty środkowy pomocnik, a jednak ładuje bramy co sezon więc coś w tym jest. Porównaj sobie ich wiek oraz liczbę występów i statystyki. Szkoda, że Franckowi odcina mózg. Może się skończyć tak, że w lato będziemy z Biraghim oraz złamanym Spinazzolą lub obaj będą się kopać po czole.
14.01.2020 o 15:32 przez AveCaesar
AveCaesar
Liczbę występów w Seria A.
14.01.2020 o 17:19 przez wegorz
+1
wegorz
Kessie karne strzelał, co też może przekłamywać jego liczby...
14.01.2020 o 14:05 przez Dyl87
+3
Dyl87
Nudna ta zima we Włoszech !
14.01.2020 o 14:07 przez Klinsi64
+6
Klinsi64
Dyl87 napisał:
Nudna ta zima we Włoszech !
co nie przeszkadza ci walić po 5 komentów w mercatolive każdego dnia ;)
14.01.2020 o 14:39 przez Dyl87
Dyl87
:D
14.01.2020 o 13:47 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Kessie jest według mnie nawet gorszy od Vecino. Jak już się pozbywać drewniaka to nie brać kolejnego za niego bo to nie ma sensu.
14.01.2020 o 13:46 przez Sempre_Inter
+2
Sempre_Inter
Wiadomością dnia jest sprzedaż Pinamontiego. Takim sposobem do budżetu mamy wpływ 18 mln€! Dzięki tym środkom mamy odblokowaną transakcję Eriksena i najprawdopodobniej Giroud. Trzecim wzmocnieniem będzie Spinazzola, którego pozyskamy na zasadzie wymiany zawodników z Romą, a w przeciwną stronę powędruje Politano.
Moim zdaniem jeśli te domniemania potwierdzą się, to należy bić pokłony dla Marotty. Chłop w zimowym okienku wzmocni wahadło, do pomocy przyjdzie światowy top o którym do tej pory mało kto myślał oraz v-ce Lukaku. A przy tym na dobrą sprawę pozbywamy się jedynie(!) zbędnego Politano. Czapki z głów, majstersztyk panie Marotta.
14.01.2020 o 15:30 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Dokładnie tak jeszcze Politano, wynalazek z Brazylii i może Vecino, a do nas Eriksen, Vidal Giroud plus ktoś na wahadło i jest zajebiscie tak bym oczywiscie chciał w te okienko !!
14.01.2020 o 12:52 przez WTC
WTC
Jestem sceptyczny co do Kessiego, ale z drugiej strony ten Vecino to tylko zawadza, a być może Conte ma jakiś plan na Iworyjczyka.
14.01.2020 o 11:57 przez ragnar
+4
ragnar
jedno trzeba przyznać, co jest smutne zarazem, Vecino gra gorzej w tym sezonie od Gagliardiniego
a trzymać ich dwóch to dramat
14.01.2020 o 11:41 przez pluto11
pluto11
Czyli wkoncu ktoś się poznał na Vecino, że to zwykła kloda
14.01.2020 o 11:20 przez danielinter
+1
danielinter
Lepszy juz ten Spinazzola niz dziadyga Young
14.01.2020 o 11:00 przez _DANI_
_DANI_
Po co nam Young i Spinazzola ?
14.01.2020 o 11:06 przez Kondzik
+2
Kondzik
To chcesz Kwadwo czy Biraghim grać na wahadle? Powodzenia...
14.01.2020 o 11:14 przez _DANI_
_DANI_
Bardziej mi chodziło o to, że po co nam dwóch wahadłowych, bo to że jednego potrzebujemy to wiadomo. Spinna, Young, Asa, Biraghi i Dimarco to nie za dużo ? Zrobić porządek w lecie z tym lewym wahadłem
14.01.2020 o 11:49 przez Stachoo
Stachoo
Jaki problem? Dimarco pewnie wypożyczą, Asamoah wiecznie kontuzjowany, Biraghi przeciętniak na rezerwę. Zapomniałeś o Lazaro dodatkowo, ale nie widzę tutaj za dużej ilości graczy.
14.01.2020 o 10:58 przez broda4991
+1
broda4991
Żeby nie negocjowali aż skończy się mercato bo wtedy już na pewno Eriksena nie zobaczymy. A jeśli nie przyjdzie to Marotta powie że nie negocjowaliśmy tego transferu.
14.01.2020 o 10:15 przez Kondzik
Kondzik
Eriksena trzeba brać nie patrzeć na koszta bo zostaniemy z ręka w kiblu. Jeszcze przez to przyjdzie nam latem wyłożyć większe siano na gościa do środka.
14.01.2020 o 10:05 przez Czarson
Czarson
All in po Eriksena trzeba iść.
14.01.2020 o 09:05 przez pluto11
pluto11
Tylko ze jeżeli nie podpiszemy kontraktu z Eriksenem już teraz nawet na lato to w letnim okienku może do nas nie przejść bo Reale i inne PSG sypna mu tak gotówką że nie będzie się na nas oglądał, więc albo już przychodzi albo oficjalka że kontrakt podpisał i w lecie inaczej chyba go u nas nie zobaczymy
14.01.2020 o 08:49 przez Fekalia
+2
Fekalia
AveCaesar napisał:
Ten Spinazzola to dla mnie jakieś nieporozumienie już wolę Kessie za Mateo bo robi liczby w Milanie i wyróżnia się, umie robić grę.


Kessie się wyróżnia i umie robić grę. No niesamowite bzdury. Gość jest beznadziejny.
Spina natomiast to ktoś kogo Inter bardzo potrzebuje - obsadzi oby 2 wahadła, ma ciąg na bramkę. Naprawdę w formie jest bardzo dobry. Niestety problem ze zdrowiem.
14.01.2020 o 08:29 przez SETE
+1
SETE
Eriksen woli zmienić klub latem , bo te 10 czy 20 mln zamiast do Tottenhamu w czerwcu trafiłoby na jego konto jako taki gratis za podpis. Z punktu widzenia piłkarza i agenta , który tez coś przytuli jest to rozsądne i myśle ze to będzie ustalał agent ponownie w Mediolanie
14.01.2020 o 09:03 przez inter30
inter30
Niby tak, ale obecnie jego sytuacja wygląda tak że wygląda jak totalnie wypalony, do tego podpadł kibicom którzy już go tam nie chcą i te pół roku w Anglii mogłoby by się na nim odbić mocno niekorzystnie (ława? spadek formy)
14.01.2020 o 06:27 przez rafalik93
-1
rafalik93
Jest niestety spore prawdopodobieństwo, że ani vidal ani Eriksen do nas nie przyjdą i skończy się w ostateczności na nandezie :)
14.01.2020 o 03:41 przez AveCaesar
AveCaesar
Ten Spinazzola to dla mnie jakieś nieporozumienie już wolę Kessie za Mateo bo robi liczby w Milanie i wyróżnia się, umie robić grę. Możliwe, że u nas coś z niego będzie czy w ogóle w lepszym klubie ale ufam naszemu zarządowi oraz trenerowi.

Shoutbox

Lopez 20.10.2020 20:11

Fonix to TY?

Lopez 20.10.2020 20:10

dzień niepodleglosci na polscie XDD

Endru 20.10.2020 20:08

Nasz rodak paulito

Vancore 20.10.2020 20:08

to artysta jesli chodzi o pilkarzy

Vancore 20.10.2020 20:08

co ty chcesz od moscardelliego

Skepta 20.10.2020 20:05

No wszedl i z marszu asysta

Kredence 20.10.2020 20:05

szczegolnie po ostatnim w lidze bylo to widac

Kredence 20.10.2020 20:05

dokl

Skepta 20.10.2020 20:04

Widac juz w tych 1 meczach ze nie skonczy jak Bernardescji bo ma inny mental

Skepta 20.10.2020 20:04

Ale chiesa robi robote szkoda ze go ne kupilismy

Skepta 20.10.2020 20:03

Morata suszarke mial bo w 1 polowie gral gorzej niz Davide Moscardelli

Kredence 20.10.2020 20:01

i dobrze wygląda w białej koszuli

SETE 20.10.2020 20:01

Hahahha

Kredence 20.10.2020 20:01

dokl i ma swoje własne włosy

SETE 20.10.2020 20:01

Wyciąga wnioski, potrafi czytać mecz

Kredence 20.10.2020 20:00

brawo dla elastycznego pirlo

SETE 20.10.2020 19:59

Inny Juventus , teraz widać to Sarrismo , yyy Pirlismo

SETE 20.10.2020 19:59

Ależ musiał być Pirlo rozjuszony

maverik 20.10.2020 19:59

Pyrlo zrobil suszarke w przerwie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 21:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37679