Plotki transferowe

Mercato Live - 14.08 (20:25) Wszystkie transfery w przeciągu tygodnia (39)

Autor:
Źródło: różne
11 dni temu
13666
39
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:25

La Repubblicca - Inter dał sobie 7 dni na zakończenie mercato. 

Przez ten czas wszystkie sprzedaże i zakupy muszą zostać dokonane. Wszystko musi zostać w 100% dopięte - takie są wymagania Antonio Conte. Poza sprzedażami prawdziwym problemem będzie sprowadzenie Edina Dzeko oraz sprzedaż Mauro Icardiego. Dodatkowo nowy pomocnik będzie opcją ekonomiczną z uwagi na to, że Inter wydał już 170 mln euro. 

 

16:25

Fcinternews donosi o zainteresowaniu Sevilli osobą Joao Mario. Hiszpanie chcieliby wypożyczyć piłkarza za 2-4 mln euro z opcją wykupu między 16, a 18 mln euro. 

 

12:15

Co na okładkach włoskich dzienników sportowych?

 

Juve blokuje wszystkich. Dzeko i Icardi to więźniowie Starej Damy. Paratici musi sprzedawać zanim pójdzie po Mauro. Wanda czeka i trzyma Inter w potrzasku, ponieważ Nerazzurri chcą wymiany za Dzeko. 

 

Wahadła Interu. Nie tylko Biraghi, lecz także Kurzawa i Kostic. 

 

Lukaku. Dopadnij ich! Zawodnik pod wrażeniem ciężkich treningów. Belg pracuje ciężko, jest także na specjalnej diecie. 

Dzeko się oddala. Roma stopuje wszystko, Bośniak odejdzie tylko za Icardiego. 

 

09:45

Radio TMW - PSG może spróbować ściągnąć Icardiego jeśli sprzedadzą Neymara. 

 

 

09:21

Inter mógłby łatwo sprzedać Icardiego za 45 mln euro + Edin Dzeko.

Jak donosi jednak Sportitalia Icardi blokuje tą transakcję czekając na Juve. Zarówno Roma, jak i Napoli byłyby skłonne sprostać wymaganiom Interu, jednak serce Icardiego bije dla Juve. Sky z kolei twierdzi, że sytuacja może się zmienić dopiero w następnym tygodniu - zawodnik miał dać Starej Damie ultimatum.

 

02:00

FcIN - Wszystko gotowe ws. przenosin Samuele Longo do Deportivo la Coruna.

 

01:45

Sky - Kontynuacja negocjacji pomiędzy Interem, a Fiorentiną. Tematem wymiana Dalbert-Biraghi. W ciągu najbliższych dni transfery mogą zostać zrealizowane. Włoch który się szkolił w młodzieżowym sektorze Nerazzurrich, pomógłby spełnić kwestie wychowanków wymaganych do zarejestrowania w Lidze Mistrzów.

 

01:25

Sky - Icardi potrzebuje kolejny tydzień na podjęcie decyzji o przyszłości. Argentyńczyk chciałby zostać w Interze, ale jednocześnie czeka na Juventus. Interowi z kolei łatwiej byłoby znaleźć porozumienie z Napoli bądź Romą.

 

01:15

SportItalia - Przyspieszenie negocjacji ws. wymiany Icardi-Dżeko. Giallorossi mieliby dopłacić 40-50 mln euro.

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć koduUżytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 18.08 (21:30) Inter - Alexis: Wszystko gotowe (81)

18.08
03:07
mercato live icardi

Mercato Live - 19.08 (21:35) FCIN - Dalbert blisko Nicei (51)

19.08
03:24

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.08.2019 o 22:26 przez ciechan
+11
ciechan
2 miesiące kupują Lukaku, 6 miesięcy sprzedają Icardiego, 9 lat utrzymują Ranocchie. W tydzień chcą zamknąć mercato...
14.08.2019 o 23:00 przez Diaby_10
Diaby_10
Dobre. Plus dla Ciebie
14.08.2019 o 23:22 przez SETE
SETE
Ciechan ale za to dosc szybko im poszło z Sensim
14.08.2019 o 17:37 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Ściągnąć z wypożyczenia Barbose i wymienić się z Romą za Dzeko :D
14.08.2019 o 20:36 przez doman
+2
doman
Ściągnąć z wypożyczenia Barbose.
14.08.2019 o 16:20 przez Czarson
+4
Czarson
Dzeko widziany na czarno-niebieskim rowerze oddalajacym sie od Mediolanu
14.08.2019 o 16:06 przez wegorz
wegorz
Sami sobie zaszkodzą... Inter chce Dzeko, a Dzeko chce do Interu... Wychodzi na to, że już warunki finansowe były spełnione, a nagle podbili stawkę, co wkurwiło Bośniaka... Teraz niby rzucają ultimatum, które nie jest przecież zależne od Interu, tylko od naszej gwiazdeczki... Jeśli zablokują transfer, tylko ze względu na Maurito, to zostaną z wkurwionym napastnikiem z rocznym kontraktem... Powodzenia...
14.08.2019 o 16:45 przez SETE
+2
SETE
Roma nie może znaleźć zastępstwa dla Edina i przez to jest w d...e. Petracchi kozaczył ze ani euro mniej za Bosniaka do Interu i miał umowę z Juve , ze szybko mu oddadzą Higuaina , a tak:
- Juve nie przewidziało , ze nikt nie będzie chciał kupic Mandzukica
- Roma nie przewidziała, ze Higuain nie będzie chciał do niej przejść
- Juve i Roma nie przewidzieli, ze Inter ostatecznie kupi Lukaku

Dlatego DS Romy teraz jest pewnie obsrany bo Edin mocno wyraza swoje niezadowolenie, co by nie mowic Zarzad Romy potraktowal go jak pierwszego lepszego kopacza :) El Szaremu pozwolili odejść w pol dnia :)

Przez te 2 tyg może się naprawdę dużo zmienić, ale ja chciałbym wariant taki:
Milik do ROmy, Icardi do Napoli, Dzeko do Interu a Juve zostaje z szefem kuchni i Mandzurem :)
14.08.2019 o 17:43 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie koniecznie, pozbywając się garstki szrotu (N'Zonzi, Olsen, Defrel) i niezadowolonego Dzeko, a jeszcze ściągając do Rzymu Ruganiego z chociażby Batshuayiem okienko na plus u nich. Jeszcze jakby wymienił Schicka na Milka albo chociaż Higuaina to szał.
14.08.2019 o 17:48 przez AveCaesar
AveCaesar
Tyle, że raczej Milikowi nie będzie po drodze do Rzymu, Higuainowi najwyraźniej też.
14.08.2019 o 23:24 przez SETE
SETE
Tu jest problem Romy. Ich projekt tak wyglada , ze nikt poważny nie chce tam przyjść a szrot typu zonzi pastore nie chce odejść 😀
14.08.2019 o 13:55 przez inter30
+1
inter30
Czy tylko mnie irytuje ta gówno roma który w każdym okienku robi nam pod górę il się da?
14.08.2019 o 14:27 przez SETE
SETE
Nie tylko Ciebie 😀
14.08.2019 o 13:29 przez Guarin
-1
Guarin
Mam nadzieję, że się kiedyś zemścimy na Romie za te kłody które podkładają.
14.08.2019 o 17:26 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Myśmy im już podokuczali mocno w swoim czasie, odbierając im wszystkie możliwe puchary w czasie, kiedy mogli coś wygrać. Teraz próbują sobie odbić odwieczne rzymskie kompleksy na rynku transferowym, ale to my i tak zawsze będziemy kilka półek wyżej
14.08.2019 o 13:23 przez djguclo87
djguclo87
Odszedl Nainggolan Perisic a czyżyby Icardi zostal ?? ? Zarząd nie odda go za mniej niz 70 mln .Jedynie Juve jest w stanie tyle wyłożyc
14.08.2019 o 13:26 przez Gloin1989
Gloin1989
PSG też
14.08.2019 o 16:37 przez Diaby_10
Diaby_10
Tylko szkoda że ikar nie chce do p$g
14.08.2019 o 12:49 przez El Imprezatore
+4
El Imprezatore
Jak Roma będzie dalej się tak upierała to zostanie z niezadowolonym Dzeko na cały sezon i nie zarobią ani grosza na nim.
14.08.2019 o 13:08 przez SETE
SETE
Dokl . Fajnie byłoby mieć Dzeko w obwodzie ale jak jest Lukaku to ciśnienie ewidentnie opadło. Przyjdzie za darmo a Roma zostaje z główna armata która jest rozczarowana zachowaniem Zarządu ( ewidentnie Petrachi się zaplątał i z braku możliwości zostawi Dzeko )
14.08.2019 o 11:43 przez Est
+1
Est
To byłby bardzo dobry motyw, gdyby Icardi poszedł do ligi francuskiej. Zdecydowanie lepiej niż miałby iść do jakiegoś klubu z Serie A.
14.08.2019 o 11:22 przez Jacenty
Jacenty
Co do transferu Neymara, który może mieć duże znaczenie w kontekście Mauro.

Za stroną blaugrana.pl:
"00:20 AgenciaNews informuje, iż Neymar ma chroniczny problem z kością śródstopia. Bardzo prawdopodobne, iż uraz będzie wracał, a jedynym trwałym rozwiązaniem problemu jest operacja, po której Neymar musiałby pauzować przez 6 miesięcy."
14.08.2019 o 11:47 przez Jacenty
Jacenty
Ponadto:
- inne źródła twierdza, że Barca składała następujące oferty a) 60mln+Cou (odp PSG to 150mln+Cou bądź 100+Cou+Semedo) na co Barca odpowiedziała, że może oddać Rakiticia+Cou+ 80-100mln ale w wariancie wypożyczenia Neymara z obowiązkiem wykupu za rok
- podobno Rakitic jest wściekły na plotki łączące go z PSG, jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w Katalonii i nie zamierza się nigdzie ruszać ani być kartą przetargową.
14.08.2019 o 10:38 przez piotrekninter
-1
piotrekninter
serce Icardiego bije dla Juve.
Haha
Tak, niedawno biło dla Interu , juve mu największą pensje da i tyle...
14.08.2019 o 11:02 przez Bonhart25
+1
Bonhart25
Niczego innego po najemniku się nie spodziewałem
14.08.2019 o 10:38 przez AveCaesar
AveCaesar
Ciekawe czy te plotki zmuszą do przyśpieszenia Juve w sprawie Icardiego czy rzeczywiście wyląduje w Romie.
14.08.2019 o 14:31 przez SETE
SETE
Juve jest pod kreska, musza sprzedac Higuaina lub mandzura ale chętnych jak narazie brak 😀
14.08.2019 o 16:34 przez AveCaesar
AveCaesar
Mandzu ma iść do Bayernu, Rugani do Romy lub Monaco. Chyba Cana chcą się jeszcze pozbyć i Dybala ma zrównoważyć budżet, a Higuaina nikt nie chce podobno ;) Ponoć jakiś sześciu gości ma od nich odejść to jest pięciu, nie wiem kto jeszcze. Prawdopodobnie Pjaca.
14.08.2019 o 16:44 przez AveCaesar
AveCaesar
Myślę, że sprawa odejścia Higuaina skomplikowała się też w momencie odejścia Keana bo oprócz Mandzukica oraz właśnie Gonzalo nie mają typowego środkowego napastnika i mogła zapaść decyzja o pozostaniu jednego z dwójki Mandzukić - Higuain, a co do tych na wylocie to jeszcze oczywiście jest Perin tylko, że jest złamany na pół roku.
14.08.2019 o 16:47 przez AveCaesar
AveCaesar
Z tąd też może wynikać impas w sprawie Dzeko bo jak wiadomo Roma chciała Bośniaka zastąpić Higuainem.
14.08.2019 o 10:05 przez ciechan
ciechan
Liczę, że Lazaro okaże się turbokotem, bo inaczej nasze wahadła wyglądają siermiężnie. Do Biraghiego nie jestem przekonany, wolałbym tellesa lub przede wszystkim Grimaldo, którzy świetnie asystują.

Icardi coraz bardziej pajacuje, a Inter sza :cenzor: e jego karierą. Koniec tego chłopaka jest bliski, ale kto wie co tu się jeszcze może przydarzyć. Inter próbuje go upokorzyć sprzedając do Romy
14.08.2019 o 10:04 przez cuba
+5
cuba
serce ikara bije dla jude więc nie już wreszcie wyp.. bo już nudne te jego problemy i rzygać się chcę jak znów złyszę o tej zjeb.. rodzince,nikt go tu nie chcę więc jak ma coś w tym zakutym łbie to niech spada ,(MAM W D... TE MINUSY CZY COŚ ) drugi fb 5-10-15 i który tekst lepszy ,won z ikardim na zbity pysk
14.08.2019 o 09:32 przez danielinter
danielinter
Jedyny sens tej wymiany wymiany to status wychowanka , ktory ma znaczenie zwłaszcza przy zgłaszaniu kadry do LM.Ciekawe jak wyglada na treningach Asamoah na tej pozycji bo mam wątpliwości.
14.08.2019 o 11:24 przez Jacenty
Jacenty
Też nie jestem przekonany do Biraghiego., Niewiele lepszy, ale mimo wszystko, wydaje się Kurzawa, któremu za rok wygasa kontrakt i PSG również nie kryje, że chętnie się go pozbędzie.
14.08.2019 o 09:30 przez kusy
+4
kusy
Ciąg dalszy telenoweli Icardi. Codziennie co innego, raz blisko, raz daleko, a potem co innego 🤣
14.08.2019 o 09:30 przez KoBa
+3
KoBa
Z Juve, dla Juve.
14.08.2019 o 09:20 przez Dzyl
+3
Dzyl
Bez sensu ta wymiana Dalberta na Biraghiego. Przecież to zbliżony poziom, a Dalbert pod wodzą Conte zaczyna ogarniać.
14.08.2019 o 09:59 przez ciechan
+2
ciechan
- Włoch
- Wychowanek
- Lepszy w defensywie
14.08.2019 o 06:43 przez Klinsi64
+2
Klinsi64
jak dobrze,że wszystko zaczyna się wyjaśniać ;)

Shoutbox

VVujek 24.08.2019 19:54

pjanic bezkarny juz w 1 polowie karte powinien dostac

Skepta 24.08.2019 19:54

Pjanike

Ojciec SB 24.08.2019 19:54

idealny na 4te miejsce

Ojciec SB 24.08.2019 19:54

ciekawy ten arsenal taki nie za mocny

Kredence 24.08.2019 19:54

nienawidze tego jugola pjanicia

VVujek 24.08.2019 19:53

a ty mi dałeś minusa gdy napisałem że marotta jeden z najlepszych

kusy 24.08.2019 19:53

Nie wierzysz w niego, opisz swój argument na trzech kartkach

kusy 24.08.2019 19:53

Vvujek dał mi minusa odnośnie Sensiego, bo napisałem, że da nam dużo radości

VVujek 24.08.2019 19:53

nie odgwiżdże bo jeszcze parma strzeli na 1-1

kusy 24.08.2019 19:52

Wytrzmalbys 90 min intensywnego biegania?

VVujek 24.08.2019 19:52

to powinien mi go oddać

VVujek 24.08.2019 19:51

ten 2 wslizg faul jak nic

kusy 24.08.2019 19:51

Sędzia pokazał, że nie było, więc nie było! On decyduje, nawet jak był, to nie był, bo sedzia ma gwizdek, a nie Ty xf

Klinsi64 24.08.2019 19:51

na 101

VVujek 24.08.2019 19:51

na 100 %

VVujek 24.08.2019 19:51

był !!

kusy 24.08.2019 19:50

Nie było

VVujek 24.08.2019 19:50

co za kiep byl faul przed polem karnym

Adin 24.08.2019 19:50

fakt, ale ja pracuje tez weekendy czasem

Kredence 24.08.2019 19:50

i masz mozliwosc zakupu eleven za 15 zl na miesiac

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 90'

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509