Plotki transferowe

Mercato Live - 15.08.2018 (22:55) Butragueno: Nie ma tematu odejścia Modricia (51)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
około miesiąca temu
174
51
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:55

Emilio Butragueno, jeden z działaczy Realu Madryt w wypowiedzi dla Movistar + zaprzeczył jakoby Luka Modric chciał opuścić klub:

- Nie ma tematu odejścia Modricia. On jest szczęśliwy w Madrycie i chce kontynuować grę dla nas.

 

19:50

Sky - Problemem jest Perez. Nie można winić kierownictwa Interu, które robi wszystko co w ich mocy by ściągnąć Chorwata. Jednak jak spekuluje prasa problemem jest Perez, który jest w dużym błędzie, ponieważ byłoby głupotą zatrzymać zawodnika wbrew jego woli. 

 

19:00

Yann Karamoh coraz bliżej przenosin do Parmy. Wobec w trudności ze znalezieniem nowego pracodawcy dla Antonio Candrevy klub zdecyduję się najprawdopodobniej na wypożyczenie Francuza. Alfredo Pedulla potwierdził, że Inter jest otwarty na rozmowy, choć sam Karamoh nie jest entuzjastą pomysłu - wolałby pozostać w Interze.

 

15:06

AS - Modrić może dzisiaj nie zagrać. Zawodnik ma spróbować wszystkiego, byle tylko Real pozwolił mu odejść do Interu. Jutro kolejny decydujący dzień w sprawie zawodnika. 

 

13:49

Hiszpańskie media - Modrić chce odejść, a Perez szuka zastępstwa. Jak donoszą raporty prezydent Realu szuka zastępcy Modricia, wśród wymienianych piłkarzy znadują się: Eriksen (wyceniony na 200 mln euro), Thiago Alcantara, Pjanic (pierwsza oferta w wysokości 60 mln euro została odrzucona przez Juve) oraz Milinkovic-Savic. 

 

<

 

12:59

Mundo Deportivo twierdzi, że w ostatnich godzinach okienka transferowego Inter podejmie próbę wypożyczenia Rafinhii z Barcelony.

 

12:19

Hiszpańskie MundoDeportivo donosi na swoich łamach, że Modrić cały czas wierzy w transfer do Interu Mediolan. Dziennikarze twierdzą, że cały czas są szanse na domknięcie transakcji, jednak Perez musi znaleźć zastępstwo dla swojej "10". Według MD największe szanse na angaż do Królewskich ma Thiago Alcantara, którego z otwartymi ramionami powita nowy szkoleniowiec Realu Lopetegui. Żurnaliści nie wierzą w transfery Pjanicia oraz Milinkovicia-Savicia, którzy są za drodzy.

 

12:00

CorSport - Joao Mario blisko Betisu. Zawodnik nie znajduje się w planach Interu, o czym zresztą został poinformowany. Inter naciska na transfer, negocjacje trwają. 

 

09:11

Yann Karamoh nie chce odchodzić z Interu. Sky Sports informuje, że piłkarz otrzymał kolejną ofertę wypożyczenia, tym razem od Atalanty.

 

09:00

Włoskie media zgodne - jutro decydujący dzień ws. Luki Modricia. Dziennikarze przekonują, że Chorwat chce przenieść się do Interu, a doniesienia te potwierdza także hiszpański AS

La Gazetta dello Sport informuje, że dzisiejsze spotkanie o Superpuchar Europy Modric rozpocznie na ławce rezerwowych. Jutro odbędzie się decydujące spotkanie z Florentino Perezem na którym Chorwat ma podjąć ostatnią próbę przekonania prezydenta Realu aby ten zgodził się na transfer.

Tymczasem Tuttosport uważa, że Modric może odejść z Realu tylko jeśli podejdzie do sprawy podobnie do Cristiano Ronaldo, który po wygranym finale LM w Kijowie poinformował, że chce odejść z klubu.

Alfredo Pedulla informuje natomiast, że tak naprawdę Inter wiedział, że na ostateczne rozstrzygnięcia ws. Modricia będzie musiał poczekać właśnie do czwartku, a sam Chorwat jest ponoć niezadowolony z sytuacji w Madrycie. 

Zobacz też

Piero Ausilio

Styczniowi kandydaci na środek pomocy (9)

09.09
13:08
Daniele Bessa

Bessa potencjalnym źródłem zysku (8)

20.09
19:17

Komentarze (51)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.08.2018 o 00:18 przez Wojtala
Wojtala
Kondzik - Facet daj żyć, gość zgarnia za to milony dolarów i mam być pod wrażeniem, że przez 3 dni biegał po 120 minut ? no wyczyn niesamowity naprawdę :D
16.08.2018 o 00:08 przez Kondzik
Kondzik
Nic nie znaczy granie co 3 dni po 120 min po sezonie na mega obrotach w tym wieku.. wez juz skoncz bo to przestaje byc smieszne.
16.08.2018 o 00:03 przez Wojtala
Wojtala
Kredence - Wyraźnie napisałem, że nie oceniam go po dzisiejszym meczu tylko z perspektywy całości. Zagranie dobrego mundialu nic nie oznacza, było już sporo takich graczy którym wyszedł mundial i potem znikali. Modrić ma już swoje lata i nie sądze aby przeskoczył Xaviego i Inieste poz względem wieku i jakości gry, po prostu w to nie wierzę i myślę, że ta forma po prostu sukcesywnie zacznie spadać, a ten sezon dobitnie to pokaże.
15.08.2018 o 23:56 przez Xavros
Xavros
Modrić jest na takim etapie przygotowania do sezonu jak Inter ze Sion nie ma co oceniać jego formy teraz
15.08.2018 o 23:54 przez Kredence
Kredence
Wojtala
Wytłumacz mi proszę taką rzecz. Jakiś miesiąc temu Modric zagrał wybitny mundial i został uznany za najlepszego zawodnika imprezy. Na jakiej podstawie uważasz że teraz go czeka tylko regres i nic nie wniesie? na podstawie dzisiejszych 60 minut , gdzie Modric wrócił jakieś 1,5 tygodnia temu do treningów?
15.08.2018 o 23:52 przez Kondzik
Kondzik
Beka xD Luka gra na pół gwizdka. Wrak. Wypozyczyc Rafe bo strzela co mecz. Luka stary tyle lat to już Chiny. Jprdl ludzie nie robcie z siebie debili bo wstyd czytac. Dajcie namiary skad to bierzecie bo mi to do glowy nie przychodzi jak mozna pomocnika top 1 porownac do rafy.
15.08.2018 o 23:46 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Rafalik rozumiem, że łatwiej będzie ściągnać Rafinhe w dwa dni :D Jasna sprawa
15.08.2018 o 23:40 przez Wojtala
Wojtala
Randama - Naucz się czytać ze zrozumieniem, potem komentuj. Moje stanowisko jest takie samo już od momentu 1 ploty na jego temat, nie dlatego, że dziś zagrał słabo.
15.08.2018 o 23:40 przez fcinter.pl
fcinter.pl
No tak zapomniałem, że Rafinha to lepszy zawodnik :D
15.08.2018 o 23:39 przez rafalik93
rafalik93
Skupić się na rafinhii nic z tego nie będzie a ty Randama wierz dalej że modric przyjdzie do piątku xd
15.08.2018 o 23:38 przez fcinter.pl
fcinter.pl
xDDDDD wiedziałem, że wbije jakiś osioł i napisze, ze Modric to wrak
15.08.2018 o 23:37 przez Wojtala
Wojtala
Modrić dziś dramat :) jak dla mnie nie ma sensu ten transfer od samego początku. Nie dlatego, że dziś nic nie zagrał, ten gość po prostu już jest stary i teraz czeka go regres to nie Ronaldo wieku nie oszuka. Szkoda kasy na gościa bo nic nie wniesie, mam nadzieję, że zostanie w Madrycie.
15.08.2018 o 23:16 przez mAstA
mAstA
Karamoh i Balde to nasza przyszłość...Pierwszy z nich niech idzie na wypożyczenie.
15.08.2018 o 22:34 przez Alaraz28
Alaraz28
Codziennie jest decydujący dzień w sprawie Modricia, Interesujące
15.08.2018 o 22:20 przez AveCaesar
AveCaesar
Taaaa no gdzie :/ jak Karamoh to będzie gość ;)
15.08.2018 o 21:25 przez maverik
maverik
No i dobrze Karaluch won, nie ten poziom, niech się ogra i potem zapewne się go gdzieś opchnie, a Candreva jako 4. skrzydłowy zawsze w cenie, na koncówki spotkań gdzie trzeba popracować w obronie jak znalazł, do tego może grać na wahadle.
15.08.2018 o 20:06 przez KoBa
KoBa
Jprd, tak wywalmy Candreve na trybuny...
15.08.2018 o 20:03 przez InterMistrzKamil
InterMistrzKamil
Modrić na ławce
15.08.2018 o 19:49 przez inter_21
inter_21
Czemu nie zrobią z Candrevą to samo co z Mario?
15.08.2018 o 19:45 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Brak słów. Niestety nikt nie jest na tyle ślepy aby mieć ochotę na zatrudnienie candrevy. Pocieszam się tym że z pewnością jak już to będzie wchodził na końcówki męczy tak więc nie będzie ponad 250 piłkę bezmyślnie podawanych do nie wiadomo kogo tylko może ze 100 ;]
15.08.2018 o 19:44 przez Tifosinho
Tifosinho
Według mnie Parma to zły kierunek bo mają w kadrze jednego z najlepszych prawoskrzydłowych w lidze ;)
15.08.2018 o 19:16 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
kuuurwa tego strupa się teraz nie pozbędziemy, kandrewiak wykuurwiaj błagam
15.08.2018 o 19:16 przez Kredence
Kredence
Randama
Problem w tym, że on nawet z ławki by za dużo nie pograł .
15.08.2018 o 19:04 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Z jednej strony rozumiem, że Spallettiemu nie jest potrzebnych 5 skrzydłowych i skoro nie ma chętnych na Candrevę to trzeba puścić Francuza. Z drugiej, zastanawiam się czy młody nie rozwinąłby się lepiej grając nawet z ławki w obecnym Interze w którym główna odpowiedzialność spoczywałaby na innych piłkarzach.
15.08.2018 o 18:57 przez AveCaesar
AveCaesar
Myślę, że po prostu Real sprawdza alternatywy, a sam Luka czeka na Superpuchar. Jeżeli jakaś będzie im odpowiadała to Luka u nas, jeżeli nie Luka zostaje.
15.08.2018 o 15:46 przez piotrekninter
piotrekninter
prawda jest taka, że po szybko i świetnie załatwionych transferach, temat LM ciągnie się strasznie długo
jak kiedyś
zdążyliśmy się odzwyczaić, pamietacie sagi z Paulinhio czy Lucasem, to dopiero trwało
na szczęście już wszystko rusza, niedługo seria a
15.08.2018 o 15:23 przez Towarzysz
Towarzysz
Śniła mi się oficjalka Rafałka dzisiaj, to chyba już pierwsze przesłanki za tym, że to on będzie naszym Mr X
15.08.2018 o 15:14 przez Valrin
Valrin
@Weo
Zapomniałeś o "decydący dzień w sprawie Modrica". Szczerze mówiąc, ja już też mam tego dość, z utęsknieniem czekam na koniec tego, jak by na to nie patrzeć, wybitnego mercato.
15.08.2018 o 15:14 przez Kebo
Kebo
Dzisiaj kibicujemy Realowi, może wygrana oraz jasna deklaracja w mediach wymusi na Perezie ten transfer, nadal jest nadzieja. Co do sprzedaży to boli mnie, że Karamoha chcemy wypożyczyć, a Antek się będzie obijał u nas przez kolejny sezon... Bardzo dobrze, że jest Keita Balde, który będzie siał postrach na prawej stronie.
15.08.2018 o 14:42 przez Weo
Weo
Chce żeby przyszedł ale to staje się już uciążliwe.

Shoutbox

maniekfci 25.09.2018 11:09

strzelać może nawewt Dalbert, musimy wygrywać zrozumcie

Michellaga 25.09.2018 11:08

wypadałoby zeby cos strzelił

maniekfci 25.09.2018 11:08

w dupie mam bramki Mauro, liczą się 3 punkty

Michellaga 25.09.2018 11:08

to juz bedzie 6 kolejka

Michellaga 25.09.2018 11:08

Licze mocno na bramke Mauro

maniekfci 25.09.2018 11:08

xd

FReeFonix 25.09.2018 11:07

pyerdolone ksiaomi, wejscie usb sie zepsulo na amen

Kazam 25.09.2018 10:49

dokl co

IlCapitano 25.09.2018 10:48

zresztą jak nie wygramy to podium nam zacznie odjeżdżać także nie ma zmiłuj niestety

Kazam 25.09.2018 10:48

ikar dzisiaj brameczka na bank

Kazam 25.09.2018 10:48

chlopaki dla spalla rozjada fiore

IlCapitano 25.09.2018 10:47

pierwsza ligowa wygrana na Meazza

IlCapitano 25.09.2018 10:47

robimy ich leciutko taka prawda

Dzonyy 25.09.2018 10:45

Ze Spalettim czy bez

Dzonyy 25.09.2018 10:45

Panowie dzisiajh pewny handicap

IlCapitano 25.09.2018 10:43

nie zdejmą mu przeciez to pewne

Kazam 25.09.2018 10:42

beka co

Lopez 25.09.2018 10:42

o 12 mają ogłosić decyzję ws. kary Spallettiego

Lopez 25.09.2018 10:41

Witam

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    5

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Lazio

    Lazio

    5

    9

  • 6

    SPAL

    SPAL

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • 21:00

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17612

Liczba newsów: 31671