Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 15.09 (20:40) Dyr. Sportowy Barcelony: Chcialbym podziękować Vidalowi za te 2 lata (66)

Autor:
Źródło: różne
około miesiąca temu
12696
66
mercato live kante vidal

Plotki, wywiady i informacje – wszystko co związane jest  z rynkiem transferowym Interu znajdziecie w dzisiejszym Mercato Live. Zachęcamy do czytania!

 

20:40

FCIN  - Jutro spotkanie Genoa - Inter w sprawie Pinamontiego.

Młody napastnik prawdopodobnie wróci do Interu. 

 

16:00

Il Mattino - Llorente coraz bliżej Interu.

Zawodnik odbył wczoraj rozmowę telefoniczną z kierownictwem Interu. Bardzo prawdopodobne jest, że w ostatnich dniach okienka do klubu dołączy on, lub Giroud. 

 

16:00

Inter ma nadzieję na dobrą ofertę za Brozovicia - Sport Mediaset.

Dlatego też Brozo nie zagra dzisiaj w pierwszym składzie w sparingu - ma to być sygnał dla gracza, że ten nie znajduje się w planach Interu.

 

14:45

Dyrektor Sportowy Barcelony Ramon Planes potwierdza odejście Vidala!

Jesteśmy w zaawansowanych negocjacjach. Przy tej okazji chciałbym podziękować Arturo za te 2 lata, które spędził w Barcelonie.

 

12:45

Vidal opuścił ośrodek treningowy Barcelony. Ostatni raz?

 

12:05

LaSexta - Vidal o 18:00 ma być w Mediolanie

 

10:45

Piero Ausilio kontaktował się z Cavanim. 

Piłkarz będący obecnie wolnym agentem zażądał jednak 12 mln euro za rok gry. 

 

10:25

Vidal trenuje dzisiaj z Barceloną.

 

10:22

Tuttosport – Transfer Fernando Llorente do Interu jest bardziej prawdopodobny niż przyjście do Nerazzurrich Oliviera Giroud.

 

GdS - Rosario Cancello, młody napastnik Primavery Interu przenosi się do zespołu Primavery Torino. Transfer ma być sfinalizowany dziś w Appiano. Chodzi o transfer definitywny. Jego szczegółów nie ujawniono.

 

TuttoMercatoWeb - Edoardo Vergani wkrótce przeniesie się do Bologny. 19-letni utalentowany snajper przeniesie się tam na kolejny sezon na zasadzie wypożyczania. W umowie nie ma zapisu o możliwości wykupienia zawodnika przez Bolognę.

 

10:10

Szwajcarski talent Darian Males przechodzi właśnie testy medyczne przed transferem do Interu.

Inter zapłaci za 19-latka 4 mln euro, młody zawodnik zostanie od razu wypożyczony do Genoi. 

 

 

10:09

CdS – Arturo Vidal spodziewany jest dzisiaj w Mediolanie. Inter zapłaci za niego Barcelonie 500 tysięcy euro plus bonusy. Z kolei GdS  pisze, że Inter wstrzyma się z sfinalizowaniem transferu Chilijczyka do momentu, aż uda się wytransferować z klubu Diego Godina. Zdaniem mediolańskich dziennikarzy, na liście płac Interu znajduje się obecnie zbyt wielu zawodników i chociaż jeden z niechcianych w klubie piłkarzy musi zrobić miejsce dla chilijskiego pomocnika. Najbliżej opuszczenia Interu jest Diego Godin. Uzgadniane są ostatnie szczegóły jego transferu do Cagliari.

 

Sky – Dzisiaj dojdzie do sfinalizowania transferu młodego szwajcarskiego napastnika, Dariana Malesa, za którego Inter zapłaci Luzernie 4 mln euro.

 

Tuttosport – W dniu wczorajszym władze Interu poinformowały agentów Marcelo Brozovicia, że ten nie znajduje się w ich planach na kolejny sezon i pomocnik zostanie sprzedany. Chorwatem interesują się Atletico oraz Bayern.

 

09:01

Sky - Kumbulla blisko Romy!

Marash Kumbulla gotowy do przejścia do Romy. Po miesiącach rozmów z Interem Nerazzurri kilka dni temu wycofali się z wyścigu, wobec czego utalentowany obrońca dołączy do Romy. Na jakich zasadach? Wypożyczenie z obligacją wykupu. Po kogo w takim razie sięgnie Inter? Smallinga? Izzo? A może kogoś jeszcze innego? 

 

00:01

Zaczynamy! Na początek wypowiedź A. Pedulli na temat mercato we Włoszech:

Inter jest na właściwej ścieżce, by zniwelować lukę pomiędzy nimi a Juventusem. Jeśli przyjdzie Vidal, a zwłaszcza Kante, to myślę że Inter będzie na równi z Juventusem. Wygląda to z mojego punktu widzenia tak, że Inter działa dobrze. Hakimi to jeden z najlepszych wahadłowych na świecie, Kolarov jest doświadczony i może zagrać na kilku pozycjach, tak samo Vidal, który byłby najbardziej znaczącym piłkarzem w pomocy. Juve z kolei ma luki na wahadłach, z jednej strony zaadaptowali Cuadrado, a z drugiej strony mają Alexa Sandro, który jest po rozczarowującym sezonie. Z kilkoma trafnymi wzmocnieniami drużyna Conte może mieć wiele do powiedzenia. 

 

 

Zobacz też

Hakan Calhanoglu

Inter sprowadzi Calhanoglu? (10)

21.10
14:08
Nikola Milenkovic

Problemy z przedłużeniem kontraktu MIlenkovicia (1)

23.10
16:50

Komentarze (66)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.09.2020 o 21:42 przez darek666sz
darek666sz
Jeszcze Pinamontiego brakowalo.Marotta ma chyba kwarantanne 😂
15.09.2020 o 18:59 przez wonsuu_blumarino
+1
wonsuu_blumarino
Tak, Lukaku i De Vrij też nie zagrał w pierwszym, więc tym Panom też dziękujemy.. cóż za argument SM..
15.09.2020 o 16:43 przez Rebelde
Rebelde
Skoro dyrektor mu podziękował, to chyba w końcu skończy się śmieszkowanie z opery mydlanej "Vidal blisko Interu".
15.09.2020 o 16:25 przez Cienty
Cienty
Powiem wam że jak widzę te potencjalne transfery to aż nie chce mi się tego czytać.
Zaraz na dodatek Kumbulle stracimy
15.09.2020 o 16:41 przez Krownzay
Krownzay
Jak mamy stracić zawodnika, który nigdy nie był nasz?
15.09.2020 o 16:06 przez Jacenty
+1
Jacenty
Llorente.... i skończy się tak, że znowu Lukaku będzie grał od deski do deski w każdym spotkaniu....
15.09.2020 o 16:00 przez ragnar
+2
ragnar
póki co to najpierw kogoś z tej pomocy wykopmy
Gagliardini, Vecino.....Brozovic, Ninja, Eriksen, Sensi, Barella
i Vidal.......
tłoczno

a dopiero później myślmy o Kante, czy alternatywie Tonalliego
15.09.2020 o 16:09 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Jeszcze jest Jao Mario :D
15.09.2020 o 14:58 przez mroowa111
mroowa111
przychodzi vidal ito będzie bardzo silny fizycznie środek pola w duecie z młodym wilczkiem barellą, oby dali nam upragnione scudetto i jakiś ćwierćfinał champions bo co najmniej tam jest nasze miejsce, no chyba, że przyjdzie jeszcze kante to wtedy śmiało startujemy po uszatkę.bo rośniemy w siłę z każdym oknem i tak trzymać kobra i piero
15.09.2020 o 14:49 przez cuba
+1
cuba
Pomocników mamy jz chyba nadmiar
15.09.2020 o 15:25 przez JoaoMario
+2
JoaoMario
Fakt.Ale zauważ ,że jakość to tylko Barella,Sensi,Eriksen,Joao Mario reszta to nie poziom Interu
15.09.2020 o 13:56 przez cuba
+1
cuba
Ranokia zdaje sobie sprawę że dobrze zarabia siedząc bez udowadniania czegoś więc lepiej siedzieć i kasować w Interze niż w innym klubie musieć cos udowodnic że jest coś wart :) śmiech na sali w tym klubie się zrobił na czele z tym smiesznym trenerem
15.09.2020 o 14:10 przez Pader88
+1
Pader88
No i tak patrzę na te Twoje ostatnie komentarze i tez się ze śmiechu zanoszę... śmieszny kibicu 🤷🏻‍♂️
15.09.2020 o 14:13 przez cuba
cuba
Tylko na tyle cię stać ?
15.09.2020 o 15:10 przez danielinter
+3
danielinter
Trzeba bylo nie podpisywać z nim 2 letniego kontraktu tylko roczny i bylby spokoj
15.09.2020 o 15:21 przez cuba
+1
cuba
@ danielinter dokładnie
15.09.2020 o 13:10 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ta a nie tak dawno Cavani zaakceptował 10mln od Benfiki
15.09.2020 o 12:37 przez Kazam
-1
Kazam
@Ippon dlatego omawiana byłaby opcja wypozyczenia z obligiem do wykupu za rok.
15.09.2020 o 12:34 przez Kazam
Kazam
@Dyl87 zagroziłeś hegemonii IlCapa, niestety.
15.09.2020 o 12:28 przez smerf1600
+2
smerf1600
Jesli Cavani woła sobie 12 baniek to chyba całkiem na głowę upadł. Nie dałbym mu więcej jak 5 baniek i to tylko dlatego że byłby za free
15.09.2020 o 12:14 przez Dyl87
+23
Dyl87
Witam was drodzy użytkownicy , wczoraj po raz pierwszy wszedłem na swoje konto od 3 tygodni ( musiałem odpocząć po Tonalim :D :) miałem 150 powiadomień na swoim koncie i zacząłem czytać komentarze którzy moi znajomi pozostawili w tym czasie dodając plusy było ich około 15/20 , chciałem odświeżyć sobie to co przez ten okres straciłem dodając jednocześnie jeden komentarz . Po chwili dostałem taką informację Otrzymałaś/eś nowe ostrzeżenie
Powód ostrzeżenia:
nadużywanie plusowania kara 1 dzień bana i -500 pkt w rankingu , pisałem do redakcji dwa e-maile żeby mi to wyjaśnili ponieważ w regulaminie nie ma nic o tym ile komentarzy może mi się spodobać i ile mogę dodać plusów i dla czego taka surowa kara dla czego 500 a nie np 2000 odjęli ?? ? :) to tylko pokazało że ludzie którzy zarządzają tym portalem są stronniczy i robią wszystko po swojemu nie kierując się żadnym zasadami , nie potrafią nawet odpowiedzieć . Moim zdaniem zrobili to specjalnie chcąc mnie zjechać Myślałem że kibice Interu tworzą jedną wielką rodzinę i wszyscy podążamy w tym samym kierunku , jednak myliłem się kolesiostwo jest nie tylko w polityce . Proszę usunąć moje konto i zablokować IP nie będę już komentował ani się udzielał .
15.09.2020 o 12:31 przez Orzeu
+1
Orzeu
amen
15.09.2020 o 12:46 przez NOVY
NOVY
... no i :cenzor: no i czesc... 😁 😁 😁

.. foszek... hehee

😁
15.09.2020 o 14:09 przez Endru
+4
Endru
Nie odchodź Dyl jestes tu potrzebny lecz niedoceniany
15.09.2020 o 14:48 przez Orzeu
+3
Orzeu
@Dyl87 nie odchodź! Co prawda nie 15 komentarzy zaplusowałeś a ponad 130, ale Lopezisko nie powinno odejmować Ci punktów
15.09.2020 o 14:54 przez cuba
+1
cuba
No i dokładnie Dyl87 :) dokładnie :)
15.09.2020 o 15:12 przez Woo-cash
+3
Woo-cash
Dylu nie odchodź. Strona bez Ciebie już nie będzie taka sama.
15.09.2020 o 16:41 przez Rebelde
+3
Rebelde
Ale w sumie co w tym złego, że ktoś daje dużo plusów? Przecież te 130 , nie dał jednej osobie, wtedy to było by podejrzane. Sam wczoraj dostałem od Dyla dwa plusy, za komentarze napisane parę dni temu. Ale to jakieś naginanie regulaminu, czytać newsy sprzed paru dni?

#MuremZaDylem
15.09.2020 o 17:58 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Btw. O co kaman z tymi plusami. Za zajęcie pierwszego miejsca jest zgrzewka harnasia, że takie poruszenie?
15.09.2020 o 21:07 przez bitels10
+1
bitels10
Dylu nie odchodź! Wierzę że wrócisz i nadal będziesz deklasował!
16.09.2020 o 13:20 przez AveCaesar
AveCaesar
#MuremZaDylem

Kara za ocenianie komentarzy innych (różnych nie jednego) użytkowników i to jeszcze plusami ? Żenada xD
15.09.2020 o 11:20 przez Kazam
+5
Kazam
A ja mam bekę że teraz jak się okazało, że nie będzie ani Tonalca, ani prawdopodobnie Marasza, to wszyscy piszą ochoczo, że to ogórki i placki, nie podnoszący w żaden sposób poziomu kadry. Przypominam że śmiga u nas ktoś taki jak Barolo, śmiga też niejaki Bastoniec. Z miejsca praktycznie wskoczyli do 1 składu. Tak samo było z Sensim (zanim się nie połamał). Mało kto na FCI postrzegał gościa jako realne wzmocnienie 1 składu, raczej jako zawodnik do wprowadzania i oswajania się z taką wielką firmą jak Inter. Każdy z nich albo jest zawodnikiem 1 składu, albo bardzo blisko niego. Także dajcie spokój z tymi racjonalizacjami ws. Sandro i Marasza.
15.09.2020 o 12:06 przez inter30
+3
inter30
Ale to jest standardowy schemat podczas tego mercato, jak był jakiś news o Tonalim to nie było chyba ani jednego głosu krytycznego, a jeden wielki zachwyt, teraz już chłop ma status pokemona a część użytkowników od razu przyklaskuje
15.09.2020 o 12:18 przez Jacenty
+1
Jacenty
Teraz nagle połowa widzi w nim Kuzmanovicia :) ale ja ich rozumiem... jakoś trzeba sobie uzasadnić ściąganie piłkarzy w trybie zadaniowym na jeden sezon :)
15.09.2020 o 12:36 przez Ippon
+1
Ippon
W momencie gdy przychodził sensi było wiadome że będzie 1 sklad. Nie miał konkurencji. Zarówno sensi jak i barella wyżej cenni są w reprezentacji od Sandro. Ponadto jest eriksena,brozovic. Co do następnego kosztował30 mln i czemu mielibyśmy wydawać kolejne 30mln aby talent jednego z nich był marnowany na ławce. Jakby kosztował tyle co kolarov to nikt by nie wąchał się kogo wybrac. W tym roku nie możemy wydać kasy a celem jest wzmocnienie ławki,która zagwarantuje scudetto oraz wyjście z grp lm. Co da nam pieniążki plus większą umowę sponsorską.
15.09.2020 o 12:58 przez Jacenty
+1
Jacenty
Ale Tonali dopiero wchodzi do reprezentacji, Barella też nie grał w kadrze od deski do deski po pierwszym sezonie w Cagliari. Eriksena Conte w ogóle nie chciał i niestety nie pasuje do preferowanego przez niego ustawienia. Brozovic też został odstrzelony (zresztą on jest konkurencją dla Sensiego na regiście). Tak więc zakładając rychłe przyjście Vidala, to nad Sensim/Brozo będą grali Barelka i Vidal (i z ławki zapewne Gagliardini, Vecino kontuzja, Eriksen tylko jak Antonio wstanie z łóżka w nadzwyczaj dobrym humorze). Pomimo to chcemy zakupić środkowego pomocnika za 50-60mln i to właśnie w tę lukę trafiłby Tonali kosztujący ok 35mln, który jest w zasadzie skrojony pod system stosowane przez Conte.
15.09.2020 o 13:30 przez Ippon
Ippon
Inter ma w pomocy : Sensiego, Barelle,Radje, Vecino,Gage, Brozovicia,Eriksena. Jedynie sprzedaż brozovica da nam gotówkę na transfer. Jak brozović nie zostanie sprzedany, żaden kante nie przyjdzie bo nie ma miejsca i pieniędzy. Tu by była zmiana jakościowa. Ale sprzedaż brozo i kupno tonalliego to by był strzał w kolano. Juventus czeka sezon przejściowy a my myślimy o dalekiej przyszłości.
Tak samo, żaden boczny skrzydłowy nie przyjdzie, jeżeli nie pozbędziemy się dalberta, żaden napastnik nie przyjdzie jeśli nie pozbędziemy się perisica. Mamy za duża kadrę.
15.09.2020 o 14:40 przez Jacenty
+1
Jacenty
Oczywiście, dopóki nie sprzedamy kogoś istotnego, to na pewno żaden pomocnik nie przyjdzie. Sprzedaż Eriskena również dałaby te niezbędne środki na transfer. Zapomniałem o Ninjy, który póki co będzie naturalną konkurencją dla Vidala. Polemizowałbym czy strzałem w kolano byłby transfer Tonaligo w miejsce Brozo, gdyż: wiele raportów sugeruje, że Conte na pozycji registy okupowanej dotychczas przez Brozo chce w tym sezonie postawić na Sensiego, więc a Brozo nie sprawdził się na żadnej innej pozycji w pomocy. Tonali nie dość, że mógłby być konkurentem Sensiego, to również stanowiłby poważną alternatywę w razie kontuzji/wykartkowania Barelli/Vidala. Moim zdaniem Tonali byłby wzmocnieniem, nawet kosztem Brozo.

Co do Juve to owszem, mają okres przejściowy, dlatego wolałbym, żebyśmy zbudowali zespół, który wejdzie w ich buty przynajmniej na kilka sezonów, a nie na jeden, góra dwa.
15.09.2020 o 15:40 przez Ippon
Ippon
Conte na pozycji brozo to widzi kante, który jest lepszy w destrukcji i przedewszystkim szybszy. Moim zdaniem sensi będzie grał wyżej. Po sezonie przygotowawyczym w tamtym roku Conte powiedział, że sensi gra dużo lepiej bramki przeciwnika i sam go tam przesunął. DZienikarze, zaczeli się rozpisywać po występie sensiego w reprezentacji Włoch zamiast jorginho. I na tym oparli swoją teorię.
15.09.2020 o 16:02 przez Jacenty
Jacenty
Zobaczymy, ja jestem skłonny uwierzyć w zmianę pozycji Sensiego, ponieważ Barella i wyczekiwany przez Contego od lat Vidal będą nie do ruszenia i do obsady zostanie tylko pozycja registy. Po pierwsze było by to odtworzenie przez niego system z Juve, gdzie Pirlo był chroniony przez wszedobylskich Pogbę i Vidala, po drugie może to być wykalkulowane w taki sposób, aby Sensi był mniej narażony na ew. urazy, kontuzje. Co do Kante/Parteya, to mam przeczucie, że Conte myśli o nim w kontekście bardzo silnego obsadzenia dwóch pozycji przed registą, żeby w razie kontuzji mieć równorzędnego zmiennika (Barella, Vidal, Kante/Partey). W roli registy nie widzę ani Kante ani Parteya... ale nie wiem jak to sobie wyobraża Conte, może rozważa nawet opjcę 3-5-2 bez registy... :)
15.09.2020 o 10:31 przez KoBa
+2
KoBa
Nie mogę z tych sapów o Godina, kiedy to sam Godin chce przede wszystkim przenieść się do Cagliari. GDS podało, że chce grać regularnie aby załapać się jeszcze na CA 2021 i MŚ 2022.

Lepsze są tylko sapy o Tonalego i Kumbullę, jakby były to jedyne na przestrzeni ostatniej dekady talenty. Kulusevskiego tez nie kupiliśmy, Chiesy tez nie kupimy i sporo młodych, fajnych graczy nie kupimy, bo kupić się wszystkich nie da. O Kumbulli rok temu nikt nie słyszał.
15.09.2020 o 10:51 przez Pjerun
+1
Pjerun
Dokładnie. Według mnie zarówno Tonali jak i Kumbulla to nie są gracze na miarę drużyny walczącej o Scudetto, jaką mamy zamiar być.
Patrząc na to w jakich drużynach wylądowali i za jakie kwoty pokazuje, że niewiadomo jak wielkiego szału nie ma.
Może się mylę, nie wiem. Potrzebujemy graczy na teraz, a tacy gracze jak Tonali i Kumbulla w Interze nie rozwinęliby się moim zdaniem w odpowiedni sposób.
15.09.2020 o 10:06 przez Mendjolan
+2
Mendjolan
Nie zesrajcie się z tym tonallim i kumbulą, takie wielkie talenty odpuściliśmy, poczekajcie czy coś pokażą w przyszłych sezonach. Zaniolo tez wypuściliśmy i był lament, a chłop więcej czasu połamany lezy, niż gra, poza tym my nie jesteśmy city, żeby mieć dwa pierwsze składy i do tego trzeci młodzików perspektywicznych, nie mamy tyle siana, mamy idealny moment, żeby wygrać ligę, jude bez wzmocnień i bez prawdziwego trenera, a wy zamiast vidala, którego chce trener, chcecie kota w worku, bo talent i kiedys będzie dobry.
Poza tym jak widzę wieszanie psów na conte, bo Gaga nie sprzedany, to chyba czesc ludzi nie wie kto jest za co w klubie odpowiedzialny.
15.09.2020 o 09:54 przez CzarodziejCzasu
+3
CzarodziejCzasu
Nie ma kupca na brozovicia albo Eriksena więc żadnego Kante nie będzie. Już nie wspominając że typ gra 90 minut w pierwszym meczu ligowym. Vidal przyjdzie i to będzie jedyne wzmocnienie środka.

Niepokojąco wygląda sytuacja na środku obrony. Albo jest nagrany jakiś konkretny grajek za Godina albo jesteśmy w dupie. Darmian to niesmaczny żart.
15.09.2020 o 09:59 przez inter30
inter30
Dla Conte to Darmian jest tym konkretnym grajkiem, dla niego to nie jest żart
15.09.2020 o 10:44 przez Orzeu
Orzeu
to że teraz nie ma kupca nie znaczy że za 10 dni sie nie znajdzie
15.09.2020 o 09:51 przez armin22
armin22
To już prawie połowa okienka a my nadal NIKOGO nie oddaliśmy przecież u nas w kadrze jest z 10 niepotrzebnych graczy i nikt nawet za darmo wypożyczyć ich nie chce? Będziemy dopłacać żeby tylko brali (tak ma być z Godinem? wczoraj pisaliście) Nad każdym transferem pracują ponad tydzień i jak tak dalej pójdzie to czasu zostanie akurat na Darmiana. Fatalnie to obecnie wygląda
15.09.2020 o 09:55 przez Jacenty
Jacenty
Odezwą się na tydzień/dzień przed końcem okna z jakimiś frajerskimi propozycjami, wszyscy tak robią (nawet Liverpool czy ManU mają taki plan w sprawie Alcantary). My zapewne podobnie kombinujemy z jakimś Alonso.
15.09.2020 o 09:41 przez Jacenty
+1
Jacenty
ragnar napisał:
Kolarova ma umowę na rok
Vidal ma mieć na dwa więc kasza i nie będą w formie to po prostu się rozstaniemy :)

Myślałem, że na dwa ;) Vidal podobno 2+1
15.09.2020 o 09:36 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Tonali, Kumbulla. Who, s next...?
15.09.2020 o 09:31 przez pluto11
+3
pluto11
Jak zwykle wydymani odpuszczamy młodych utalentowanych po których juz nie sięgnie my bo będą warci po 50 brawo Krul
15.09.2020 o 09:24 przez Pazza12
Pazza12
Od Interu za Kumbule chcieli 35mln + bonusy i to od razu a nie z gwarancją wykupu w przyszłym roku. I oni dalej zostawiają u nich 2 grajków. Vidaj przyjdzie jak ktoś odejdzie. Na ten moment jest 32 piłkarzy. Kante może i by im się udało sprowadzić ale ktoś musi kupić Brozovicia, Perisicia teraz już nawet Eriksen jest na liście.
15.09.2020 o 09:24 przez Odet
Odet
Podobno wg zacnego użytkownika strony i sb, oddajemy za darmo Godina, bo ma przyjść Kumbulla...
Pozdr.
15.09.2020 o 09:28 przez Orzeu
Orzeu
wg wielu użytkowników
15.09.2020 o 09:06 przez SETE
+3
SETE
Możliwe ze są ważniejsze pozycje do wzmocnienia ale odpuszczenie takich graczy jak wcześniej Tonali czy Kumbulla ( na takich warunkach ) to jest z lekka nieporozumienie
15.09.2020 o 09:30 przez Jacenty
+1
Jacenty
Dokładnie, a za dwa lata będzie lament, że Kolarov ma 36-37 lat, Vidal 35, i będzie trzeba wyłożyć minimum kilkadziesiąt milionów na łatanie dziur. Ale to już zapewne nie będzie problem pana Conte.
15.09.2020 o 09:33 przez ragnar
+1
ragnar
Kolarova ma umowę na rok
Vidal ma mieć na dwa więc kasza i nie będą w formie to po prostu się rozstaniemy :)
15.09.2020 o 09:34 przez ragnar
ragnar
Kasza = jak
15.09.2020 o 09:53 przez Jacenty
+1
Jacenty
Rozstanie rozstaniem, mnie martwi fakt, że trzeba wówczas będzie znaleźć godnych następców, a na rynku nie będzie takiego Tonaliego, którego można było wyrwać za stosunkowo dobre pieniądze...
15.09.2020 o 10:25 przez KoBa
KoBa
No to wyłożymy kilkadziesiąt milionów za parę sezonów, kiedy będzie to potrzebne. Po co teraz mamy wykładać kilkadziesiąt milionów na zawodników, grających na obsadzonych pozycjach. Dla samego wykładania?
15.09.2020 o 12:15 przez Jacenty
Jacenty
Skoro chcemy wydać %0-60mln na Kante/Parteya to chyba jednak nie są obsadzone pozycje :)
15.09.2020 o 09:02 przez ragnar
+2
ragnar
Po nikogo
Skriniar(DD), De Vrij (Rano), Bastoni (Kolarov)

Lepiej niech się skupia na pomocy i lewym wahadle
15.09.2020 o 08:32 przez Tifosinho
+1
Tifosinho
Póki co nie ma ani Vidala ani Kante, za to są nadal wirtuozi środka pola w postaci Gagliardiniego i Vecino.
15.09.2020 o 08:15 przez Kazam
+1
Kazam
najpierw to niech ostatecznie i definitywnie Vidal do nas dołączy :) Potem będzie można rozmyślać Kante
15.09.2020 o 07:26 przez pluto11
pluto11
Tylko że Kante do nas nie trafi
15.09.2020 o 07:24 przez Welys
Welys
W takim razie szkoda, że nie przyjdzie

Shoutbox

cuba 27.10.2020 10:53

a na Inter jaki kurs Endru ?

Endru 27.10.2020 10:50

Szczegolnie w lazio jutro warto zainwestowac

Endru 27.10.2020 10:50

Wiesz co cuba dzis kusza obie druzyny z madrytu sle zdecydowanie na jutro sa ciekawe kursy na lazio i united

cuba 27.10.2020 10:50

no i ?

maniekfci 27.10.2020 10:50

cuba 27.10.2020 10:49 w pierwszej na bosaka w drugiej 2 razy x

maniekfci 27.10.2020 10:50

a na wyborac

maniekfci 27.10.2020 10:50

ŹLE MI SIEM ŻYJE W TEJ COURWIE POLSCE, CO JA MOGĘ ;-----------;

Nitrogen 27.10.2020 10:50

Jezu xDDD

maniekfci 27.10.2020 10:49

brawo

maniekfci 27.10.2020 10:49

xddd

cuba 27.10.2020 10:49

w pierwszej na bosaka w drugiej 2 razy x

Nasir 27.10.2020 10:49

I teraz macie

Nasir 27.10.2020 10:49

W pierwszej na bosaka w drugiej na dude

maniekfci 27.10.2020 10:49

aha

cuba 27.10.2020 10:48

to nie fascynacja tylko odpisałem

maniekfci 27.10.2020 10:47

fascynuje mnie, jak ktoś krytykuje pis czy po i dumnie ogłasza JA TO KONFEDERACJA

maniekfci 27.10.2020 10:47

masz się czym chwalić :lol:

cuba 27.10.2020 10:45

Ja tylko Konfederacja Nasir

cuba 27.10.2020 10:44

ciekawe kiedy kaczor zostanie pobity przez kobiety :)

Nitrogen 27.10.2020 10:43

POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 37735