Plotki transferowe

Mercato Live - 16.08 (23:10) Dzeko przedłużył kontrakt z Romą! (34)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
11545
34
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

23:10

Edin Dzeko przedłużył kontrakt z Romą! Oznacza to, że zawodnik ostatecznie nie dołączy do ekipy Nerazzurrich.

 

 

19:50

Sky - Roma jest tak zdeterminowana, by zatrzymać Dzeko, że jest gotowa zaoferować mu taki sam kontrakt jak Inter. 

 

13:32

La Repubblica – Nie ma szans, żeby Roma sprzedała Interowi Edina Dzeko. Tylko wymiana za Mauro Icardiego może spowodować, że Bośniak zagra w Interze.

 

Sky – Parma w dalszym ciągu jest zainteresowana wypożyczeniem Alessandro Bastoniego.

 

Tuttosport – Bez względu na to czy Dalbert zostanie sprzedany czy nie, Inter będzie chciał sprowadzić Cristiano Biraghiego.

 

Hiszpański Sport -  Arturo Vidal nie został powołany na pierwszy mecz Barcelony w nowym sezonie. Może oznaczać to, że wkrótce zawodnik zmieni otoczenie. Inter i PSG to dwa kluby, które chętnie zatrudniłyby pomocnika. On sam preferuje transfer do włoskiego klubu. Żeby doszło do transferu Inter musiałby przelać na konto Barcelony oczekiwane 20 mln euro.

 

Sky – Mauro Icardi liczy, że w przypadku nie ściągnięcia przez Inter Edina Dzeko i braku jakichkolwiek działań ze strony Juventusu by zrealizować transfer napastnika do Turynu, działacze Nerazzurrich zdecydują się dać szansę napastnikowi w nowym sezonie.

 

10:40

LGdS - Icardi celem nr 1 Napoli.

Maurito pozostaje głównym celem transferowym Napoli - twierdzą dziennikarze La Gazzetty. De Laurentis zakomunikował swoje intencje włodarzom Interu i także rozmawiał z Wandą Icardi. Nie ma w tej sprawie pośpiechu, Napoli zadecydowało, że poczeka na decyzję Icardiego. Z zawodnikiem rozmawiał także Carlo Ancelotti i kilku graczy Napoli, jednak nadal wszyscy czekają na decyzję Argentynczyka, który jako priorytet zawsze miał Juventus. 

 

09:20

FCIN - Dalbert odrzuca możliwość przenosin do Fiorentiny. Tak dla Nicei. 

Brazylijczyk szuka miejsca, gdzie miałby zagwarantowaną dużą ilość występów. Przenosiny do Nicei są możliwe, obie strony są otwarte na transakcję, a Nicea jest skłonna zaakceptować wymagania Dalberta. Czy jednak transakcja dojdzie do skutku powinniśmy się przekonać w najbliższych dniach. 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

Atletico uprzedzi Flamengo? (15)

05.12
13:44
Vidal

Arturo Vidal chce wrócić do Włoch (4)

04.12
16:19

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.08.2019 o 13:11 przez Qhasz
Qhasz
Dzeko skiśniesz w tym przeciętnym zespole
17.08.2019 o 08:44 przez Czarson
+1
Czarson
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ale trudno będzie dostać piłkarza o takiej charakterystyce za przyzwoite pieniądze.
17.08.2019 o 04:43 przez grzybek010
grzybek010
Już nie przesadzajcie. Narracja tutaj była jak gdyby Dżeko chciał rękami i nogami uciekać z Romy, a prawda jest taka, że on chyba grał we wszystkich sparingach i na dodatek bardzo dobrze się prezentował. Facet był na sprzedaż kiedy Roma musiała się zmieścić w FFP, a później mogła ich już przekonać tylko satysfakcjonująca oferta, z kolei my chcieliśmy go wyrwać po kosztach.
17.08.2019 o 02:07 przez wegorz
wegorz
Florenzi 2.0... wymusił podwyżkę Naszym kosztem...
17.08.2019 o 02:03 przez ciechan
ciechan
Co tu się wydarzyło :O ?!
17.08.2019 o 00:55 przez Xavros
Xavros
To teraz prawie pewne ze Icardi zostanie. Odrzuci wszystkie oferty poza Juve. Na sempreInter piszą ze Icardi liczy na to ze jak Inter nie pozyska Dzeko to wróci do łask i Conte jest gotowy przywrócić go do składu jeśli zostanie...porażka można było dać od razu te 15 mln bo tyle chciała Roma na samym początku negocjacji. A tak mam przeczucie ze będziemy musieli oglądać tego darmozjada na boisku
17.08.2019 o 00:50 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
I ja nie byłem zwolennikiem Dzeko, więc płakać nie będę, tylko ciekawe kto jak nie on jak wogóle ktos, ogolnie jako całość to smieszne ze nie dali rady go sprowadzić bo to żadna gwiazda.
16.08.2019 o 23:55 przez djguclo87
djguclo87
I dobrze dziadek nam niepotrzebny... :) lepeij zeby wiecej szans dostal esposito :) badz po prostu niech Icardi zostanie
16.08.2019 o 23:55 przez SETE
SETE
Porażka Marotty w temacie Dzeko , nie ma innej oceny. 2 miesiące walczymy o Dzeko , różnica wynosiła 5 mln euro. Nikt mnie nie przekona ze nie było warto zapłacić 20 mln. Dostalibysmy kompletnego napastnika który dawałby GWARANCJE bramek i asyst, gracza idealnego w taktyce Conte.
Osobiście nie chce słyszeć o Llorente , a za dobre nazwisko teraz na koniec okna trzeba zapłacić dużo więcej niż za Bośniaka
16.08.2019 o 23:37 przez Xucatlan
+4
Xucatlan
#TeamIcardi lubi to!
16.08.2019 o 23:21 przez doman
doman
Barbosa albo Rebic - tylko
16.08.2019 o 23:06 przez danielinter
danielinter
Ja tam nie bede plakal bo nigdy Dzeko nie chcialem , ale rozumiem ze chcial go trener to trzeba bylo zapłacić te 15 mln jeszcze w czerwcu gdy Roma tyle zadala.Pytanie kogo my teraz kupimy bo nie wyobrazam sobie zeby nikt nie przyszedl bo w tym momencie mamy do grania na wysokim poziomie 2 napastnikow Lukaku i Lautaro.Politano to nie jest srodkowy napastnik i jest zagadka na tej pozycji , a Esposito ma talent , ale lepiej zeby poszedl na wyp roczne do Lecce i sie ogral.Icardi jak rozumiem nie zagra u nas chocby wszyscy mieli kontuzje i mialby tam grac Vecino.Swoja droga dziwie sie Romie ze dala mu 3 letni kontrakt skoro ostatni sezon mial slaby , a ma juz 33 lata co pokazuje ze jest niewielu ciekawych napastnikow na rynku za rozsadna cene.
16.08.2019 o 22:34 przez Rebelde
+2
Rebelde
Ciekawe co stoi za nagłym podpisaniem nowej umowy Dzeko z Romą. Zniecierpliwił się działanie Interu? Czy to Inter nagle zrezygnował, nie chcąc zgodzić się na ciągle rosnące wymagania Romy a może trafiła się jakaś nadzwyczajna okazja na inny transfer? Juve jednak odda Dybale? Ciekawe kto jest alternatywą dla Bośniaka, bo wcześniej raczej wszyscy byli pewni jego transferu a bardziej, a wymieniani byli raczej zastępcy Lukaku.
16.08.2019 o 23:22 przez inter30
inter30
Może po prostu Dżeko jest zwykłą łajzą której zależało na podwyżce? Gardzę, niech gnije w tym gówno klubie bez perspektyw
17.08.2019 o 01:39 przez Guarin
Guarin
a może po prostu zarząd dał dupy? Dzeko o nic nie walczył to Inter się ociągał. Bośniak od czerwca był do wyjęcia
17.08.2019 o 09:58 przez AveCaesar
AveCaesar
Jakby był do wyjęcia to dalibyśmy te 15 mln i byłby u nas. Ci co chcieli odejść z Romy, odeszli i to nie za jakieś wielkie kwoty.
16.08.2019 o 20:43 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Postawić wszystko na jedną kartę sprzedając w końcu Icara biorąc Dzeko I robiąc wszytko aby SMS do nas trafił. Wtedy daje nam spore szanse na walkę jeżeli nie o tytuł to o spora sraczke jud co do walki o 1 miejsce. Niby jest Barella i Sensi ale jak dla mnie brak tu centymetrów mimo ich zawzietosci i uporowi które bardzo szanuje. Dzeko kiedyś uwielbiam I jednak mimo lat które ma i mojemu anty Old man jednak byłby niezwykle przydatnym gościem. Sezon ok a po nim sprzedaż i sprowadzenie do domu Piny którego uważam za mega talent. Oby Marotta wraz z lysym sprawili nam pod koniec Mercato te dwie mega niespodzianki. Forza !!
16.08.2019 o 20:35 przez Kazam
-1
Kazam
Ci idioci z ASR dalej myślą, że chodzi o pieniądze :) Żeby chciał zarobić, to by wymuszał transfer do jakiegoś chińskiego klubu albo innej egzotycznej ligi. Dzeko ma ostatnią szansę w swojej karierze żeby coś wygrać. Doskonale zdaje sobie sprawę, że w tym podrzędnym klubie nie może na to liczyć i chce dołączyć do nas. Masakra jakaś
16.08.2019 o 23:18 przez darek666sz
darek666sz
No chyba jednak chodzilo o kasę. A dokładniej to o wymuszenie lepszego kontraktu.
16.08.2019 o 14:45 przez Niebiesko-czarny
Niebiesko-czarny
Łapy precz od Bastoniego.
16.08.2019 o 14:42 przez Klinsi64
Klinsi64
kolejny dzień bez przełomu i tak do 2.09 ;)
16.08.2019 o 14:20 przez LukeInter
+1
LukeInter
No w końcu, sky dziękuję za tego newsa
16.08.2019 o 14:06 przez Gloin1989
Gloin1989
Romie zaproponować gabiego a Dzeko do nas lub Jovicia wypożyczyć
16.08.2019 o 12:35 przez bobogol
bobogol
Czy ktoś rozumie i byłby mi uprzejmy wytłumaczyć, dlaczego teraz wypychamy Dalberta, który rzekomo przeszedł przemianę i był największym zaskoczeniem in plus okresu przygotowawczego? Jest tydzień do ligi, zostanie nam Asamoah i jakiś dziwnie klockowaty Dimarco
16.08.2019 o 13:47 przez SETE
+2
SETE
Babogol powiem Ci szczerze , nie jestem wogole fanem Dalberta nawet po rzekomej metamorfozie ale wyglada mi to wszystko na próby ratowania mercato dla Conte. Zbyt dużo rzeczy nie zagrało tego lata ... bardzo długie negocjacje z Cagliari , walka z juve o Lukaku , problemy ze sprzedazami , brak wykupu Dzeko ( co miało być tylko formalnością )
16.08.2019 o 14:00 przez ojciec&ojciec
+1
ojciec&ojciec
Kilka piknikowych sparingów nie zmieniają tego że dalbert jest gamoniem i jak przyjdzie liga to się klasycznie obsra
16.08.2019 o 11:53 przez kibix
kibix
Powiedzcie Icardiegmu, że to jednak naplety są największym rywalem Interu, to tam przejdzie, bo chyba mu najbardziej zależy na kontrowersjach. Znaczy jemu pewnie nie, ale wiemy że za niego już ktoś inny myśli i podejmuje decyzje.
16.08.2019 o 10:52 przez doman
-1
doman
Co to znaczy " włodarzą" ?
16.08.2019 o 10:06 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Kolejne wypożyczenie z Opcją wykupu która nigdy nie nadejdzie? Co my wypożyczalnia...?
16.08.2019 o 09:44 przez Adriano_forever
-1
Adriano_forever
Boże Dalbert. Wymienilibyśmy Cię na Biraghiego i byłoby cacy. No a tak dalej diglet w kadrze :/
16.08.2019 o 09:46 przez KoBa
+2
KoBa
Diglet to JM, ale reszta się zgadza.
16.08.2019 o 09:32 przez Imrahil
Imrahil
Dwie pochwaly od Konte i raz sa chetni, dwa on sam chce odejsc i trzy, ze go sie pozbywamy majac problemy z ta pozycja; ciekawe
16.08.2019 o 09:45 przez KoBa
KoBa
No to się właśnie pozbywamy problemu na tej pozycji :)
16.08.2019 o 09:23 przez SETE
+1
SETE
Coś późno się pozbywamy tego Dalberta.

Shoutbox

Piter 07.12.2019 03:57

Forza Inter. 💪💪💪

SETE 07.12.2019 00:01

Coś tam valverde rotował

Kredence 07.12.2019 00:00

Rakitic wrocil ostatnio widzialem do 1 skladu

Kredence 07.12.2019 00:00

wystarczy ze wysapie cos Vidal i go pogonia

SETE 06.12.2019 23:59

Przypadku

SETE 06.12.2019 23:59

W tym

SETE 06.12.2019 23:59

Barcelona musiałaby być wbitym przypadku bardzo elastyczna

Kredence 06.12.2019 23:59

bardzo mozliwe

SETE 06.12.2019 23:58

No chance

Kredence 06.12.2019 23:58

najlepiej Vidal :D

SETE 06.12.2019 23:58

Nie widzę tego 2

Chuchu 06.12.2019 23:58

Pieprzyć pomocników, tu trzeba trenera jak Mourinho

Kredence 06.12.2019 23:58

nie wiem kto konkretnie

Kredence 06.12.2019 23:58

chociaz sam De Paul to juz bedzie bogactwo

SETE 06.12.2019 23:58

Kto ?

Kredence 06.12.2019 23:58

De Paul + ktos jeszcze

Kredence 06.12.2019 23:58

pieprzyc napastnika, 2 pomocnikow lepiej

Chuchu 06.12.2019 23:57

Dlaczego Conte nie został jeszcze zwolniony?

SETE 06.12.2019 23:57

Na zimę idealny. Zna ligę , do 352 , wszechstronny

Nitrogen 06.12.2019 23:57

Wszystko się zgadza, ale jeżeli Udinese zgodzi się go wypożyczyć w środku sezonu to od razu zajmie jedno miejsce w Serie B w przyszłym sezonie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28998

Liczba newsów: 35348