Plotki transferowe

Mercato Live - 17.08 (23:00) Inter dogadał się z Alexisem Sanchezem?! (akt.) (56)

Autor:
Źródło: różne
5 miesięcy temu
12443
56
mercato live Vidal

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

23:00

Sky Sports informuje, że przedstawiciele Interu również dotarli do Anglii na negocjacje z Manchesterem United.

Portal podaje także, że w przypadku fiaska negocjacji ws. Sancheza, działacze Interu pojadą do Londynu, aby rozmawiać o transferze Fernando Llorente.

 

22:40

Około godziny 20, Gianluca Di Marzio podał informację o tym, że Alexis Sanchez jest najbardziej prawdopodobną propozycją wzmocnienia linii ataku w Interze. Dwie godziny później włoski dziennikarz poinformował na Twitterze, że Nerazzurri doszli do porozumienia z Chilijczykiem i w tym momencie jego agent jest w drodze do Anglii, aby przekonać Manchester United do transferu swojego klienta. Więcej informacji powinniśmy doczekać się jeszcze dzisiaj albo nocą.

 

20:10

Arturo Vidal chce dołączyć do Interu - donosi fcinternews.it.

Zawodnik jest na wylocie z Barcelony i jako pierwszy wybór co do nowego pracodawcy wybrał Inter. Nerazzurri musieliby jednak sprzedać najpierw Joao Mario.

 

13:25

Przedłużenie kontraktu przez Dzeko oznacza również, że do Rzymu na pewno nie trafi Mauro Icardi. Tym samym Argentyńczyk ma już tylko dwie opcje: Napoli oraz Juve. 

 

13:20

Sky - Nowy napastnik w przeciągu tygodnia. 

Inter nie jest zaskoczony nowym kontraktem Dzeko. Nerazzurri nie chcieli licytować się z Romą. Do Interu trafić ma ktoś z piątki: Fernando Llorente, Ante Rebic, Timo Werner, Alexis Sanchez i Arkadiusz Milik.

 

03:00

Nicolo Schira - Inter porozumiał się ws. kontraktu z Cristiano Biraghim. Włoch ma zarabiać 2 miliony euro rocznie przez pięć lat. Teraz pozostaje dojść do porozumienia z Fiorentiną.

 

02:55

Fabrizio Romano - Inter cały czas pracuje nad ściągnięciem Cristiano Biraghiego. Matteo Politano nie zostanie włączony w transakcje, a Dalbert rozważa opcje pomiędzy OGC Nice, a Fiorentiną.

 

02:30

Sky - Po przedłużeniu kontraktu z Romą Edina Dżeko, Nerazzurri skupią się na jednym z pięciu nazwisk: Fernando Llorente, Arkadiusz Milik, Timo Werner, Ante Rebic, Alexis Sanchez. Chillijczyk z Manchesteru United jest na ten moment na pole position.

 

02:20

Oficjalnie - Samuele Longo piłkarzem Deportivo la Coruna. 27-latek dołączył do zespołu na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu po sezonie.

UFFICIALE - Samuele Longo passa in prestito al Deportivo La Coruña

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 10.01 (21:10) Werder Brema po Lazaro (56)

09.01
00:03
young politano mercato live

Mercato Live - 14.01 (19:40) Inter i Roma dogadały się ws. wymiany piłkarzy! (36)

14.01
00:46

Komentarze (56)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.08.2019 o 08:28 przez Ed_Woodward
Ed_Woodward
Sanchez to bardzo dobry gracz. Polecam!
18.08.2019 o 02:10 przez prawdziwyznafca
+3
prawdziwyznafca
Pomysl z sanchezem wydaje sie przypominac ten z tevezem kiedy w wieku 29-30 lat przychodzil do Juve...
18.08.2019 o 01:21 przez prawdziwyznafca
prawdziwyznafca
Jesli sanchez przychodzi to ja poprosze za icardiego troche pieniazkow +ruiz albo allan albo zielinski hihihi
18.08.2019 o 00:37 przez rafalik93
rafalik93
gość ma 30 lat a nie 36 ,jeśli będzie mu się chciało ,a wątpie żeby u Conte i z niższym kontraktem bimbał na treningach i w meczach , to się może udać ;)
18.08.2019 o 00:07 przez SETE
+1
SETE
Pytanie zasadnicze, czy Alexisowi jeszcze się chce
17.08.2019 o 23:58 przez danielinter
danielinter
Chyba se jaja robicie gosc zarabia kupe siana , a do tego jest wypalony co pokazal poprzedni sezon.Do tego jest nam potrzebny srodkowy napastnik , a nie kolejny przerobiony skrzydlowy na atak poza tym MU po sprzedazy Romana juz maja zawezona ofensywę i nie wiem czy go tak latwo puszcza juz wolalbym zaoszczędzić wziac Llorente i zainwestować w pomocnika
17.08.2019 o 23:56 przez ciechan
ciechan
Nie wiem co myśleć, ale Alexis chyba się już skończył.
17.08.2019 o 23:46 przez Drakan83
Drakan83
Czyli z tego wynika, że chcemy od razu transferu definitywnego...moglibyśmy jednak najpierw go wypożyczyć, MU i tak by opłacało pewnie większość jego pensji
18.08.2019 o 00:53 przez Kondzik
Kondzik
Nasi chcą go wypożyczyć za 5mln z wykupem za rok
17.08.2019 o 23:45 przez Seba.
+2
Seba.
Jeśli faktycznie Inter ściągnąłby Sancheza, to automatycznie można wykluczyć wymianę Icardi-Dybala. Lukaku, Sanchez, Martinez, do tego zostawić Politano, spieniężyć Icardiego, dokupić klasowego pomocnika i jazda z kurłami.
17.08.2019 o 23:14 przez Siwanasaki87
Siwanasaki87
Może odpali...
17.08.2019 o 23:12 przez Endru
Endru
Po co nasi maja rozmawiac z tottkami o llorente skoro on jest wolny?
17.08.2019 o 22:35 przez Qhasz
+1
Qhasz
NIE
17.08.2019 o 20:40 przez Mao
Mao
Czy naprawdę musimy kupować Dzeko, który pogra max 2 sezony, w ciągu których złapie kontuzje ?
Był wcześniej temat Correi z atletico, na pewno lepszy pomysł.
17.08.2019 o 21:00 przez mastersnake
+1
mastersnake
Przecież Dzeko już nieaktualny.
17.08.2019 o 18:03 przez interista1987
interista1987
SETE
Napewno nie z twojej kieszeni wiec niech cie glowa nie boli :)
17.08.2019 o 17:17 przez Yascarr
Yascarr
Bosheeee jaka beka xd wiedziałem że skończy się na Lukaku
17.08.2019 o 17:11 przez oster
oster
Tylko nie ten dzban Milik, on potrzebuje około 10 stóprocentowych sytuacji do zdobycia jednej bramki a w reprezentacji jeszcze więcej...
17.08.2019 o 16:47 przez DonDawido
DonDawido
Co za żart z tym Dzeko. Przez 1,5 miesiąca był „tydzień od Interu”, a dzisiaj uśmiechnięty podpisuje kontrakt z Romą? Ktoś nas solidnie przewiózł.
W tej sytuacji zawodnikiem najbardziej podobnym do Dzeko jest zdecydowanie Llorente i nie miałbym nic przeciwko wzięciu go na ogony za Lukaku. Trochę mnie ta szczupłość ataku martwi, ale Martinez powinien już konkretnie odpalić, a tempo rozwoju Esposito jest bardzo obiecujące.
Generalnie jak na grę na trzech frontach to mamy chudziutki skład i mam nadzieję, że nie odbije się to nam czkawką.
17.08.2019 o 18:03 przez SETE
+1
SETE
Odbije , to pewne . Pojawia się kontuzje , zmęczenie - Conte mało rotuje, wahania formy. No
17.08.2019 o 16:23 przez Pader88
+1
Pader88
Dawać Wernera wariacika a nie jakichś paparuchow tam wymienionych
17.08.2019 o 16:03 przez prawdziwyznafca
prawdziwyznafca
Tym bardziej, że mamy te 15-20 milionów które mieliśmy przeznaczyć na Dzeko. Teraz możemy je przeznaczyć albo na wahadło albo na środek.
17.08.2019 o 16:00 przez prawdziwyznafca
-1
prawdziwyznafca
Jeśli Conte szukał profilu gracza podobnego do Dzeko to brałbym za darmo Llorente, żeby mieć na kolejne zakupy. W takiej sytuacji najbardziej newralgiczne miejsce na boisku to środek oraz wahadła. Chciałbym jakiegos kota do środka i poprawy zwłaszcza lewego wahadła... Nie przekonuje mnie ani Dalbert, ani Biraghi.
17.08.2019 o 14:42 przez Gofer
Gofer
LLorente jest za darmo, więc opcja bardzo realna. Jeśli milik to zapewne w rozliczeniu za icardiego, więc też całkiem realna opcja, o ilę nasza gwiazda zechce zamienić Piękny Mediolan na syfiasty Neapol :P . Alexis to chyba tylko wypożyczenie z opcją wykupu wchodzi w gre. Chociaż patrząc na jego tygodniówke, to nie widzę tego. Piszecie , że rebić jest wart 40 mln, więc zapewne najpierw trzeba byłoby się pozbyć Mauro
17.08.2019 o 14:21 przez Chuchu
+1
Chuchu
Takie sobie te opcje do ataku. Mam nadzieję, że jeszcze jakiegoś konkretnego pomocnika kupią.
17.08.2019 o 13:43 przez radekksm
radekksm
Więc witamy llorente
17.08.2019 o 13:29 przez SETE
SETE
Czyli wszystko idzie po myśli Icardiego :)
17.08.2019 o 14:40 przez LukeInter
+1
LukeInter
W sumie to zależy które myśli masz na myśli :)
- oficjalne - "chcę pozostać w Interze"
- nieoficjalne - "czekam tylko na juventus"
ale jakby się zastanowić, to obie myśli idą po jego myśli :)
17.08.2019 o 15:15 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dobre xD
17.08.2019 o 13:11 przez Kebo
+2
Kebo
Patrząc na specyfikację alternatyw postawiłbym na Llorente. Za darmo, silny fizycznie, joker za Lukaku. Natomiast w tej sytuacji Politano musi zostać i grywać zamiennie z Lautaro. Bez wahania zapłacić 20 baniek za Vidala, które miało pójść na Dzeko, sprowadzić Biraghiego i jedziemy z tematem.
17.08.2019 o 13:11 przez SETE
SETE
Niech będzie ten Rebic xDD

40 mln euro , skąd ? Zejdźmy na ziemie
17.08.2019 o 14:45 przez LukeInter
LukeInter
Wymieńmy się na Jao Mario :) :) , może wezmą...
17.08.2019 o 12:22 przez ciechan
ciechan
W tej sytuacji wolałbym wykupienia Balde Diao jak patrzę na te nazwiska.
17.08.2019 o 12:02 przez interista1987
interista1987
Niech bedzie ten Rebic
17.08.2019 o 11:23 przez AveCaesar
AveCaesar
Oraz przede wszystkim czy nas stać żeby zapłacić tyle za rezerwowego ;)
17.08.2019 o 11:15 przez Niebiesko-czarny
-2
Niebiesko-czarny
Icardi powinien zostać i dostać podwyżke oraz opaskę kapitańską.To niesprawiedliwe ,że mu ją odebrali.Ale dobrze ze Icardi jest pełnym profesjonalista i ciezko trenuje by odzyskać wszystko.Atak Icardi Lukaku Martinez na przyszły sezon wyglada bardzo dobrze :)
17.08.2019 o 13:13 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
No i może jeszcze Inter powinien przeprosić oficjalnie agentkę Icardiego

Shoutbox

Pader88 18.01.2020 10:25

Ja bym chciał te wszystkie smsy niby co ci je ludzie wysyłali żebyś wrócił zobaczyc pewnie nie mogłeś wytrzymać ze Muryn jest już nieuszanowanie na FCI jak 10 lat temu i sam z siebie przyszedłeś sapać i walczyć o dobre (a to dobre) imię tego wypalenca co?

IlCapitano 18.01.2020 10:21

Dokl

Pader88 18.01.2020 10:21

Ty tez miałeś zniknąć

IlCapitano 18.01.2020 10:21

Sam zacząłeś

ManOnFire 18.01.2020 10:21

zakończyć

ManOnFire 18.01.2020 10:20

Miałeś zakończy juz ten temat, walczysz dalej.

IlCapitano 18.01.2020 10:20

Klauny rzymskie TFU

IlCapitano 18.01.2020 10:20

HAHAHAHHA jaki ból dupy XDDDD HAHAHAH

IlCapitano 18.01.2020 10:19

majkel Dodano: 14 godzin temu | Karma: 5 Ja życzę Interowi mistrzostwa. Serio. Życzę im Scudetto do ostatniej minuty ostatniej kolejki Serie A. A później samobója Ranocchi i drugiego miejsca.

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Natomiast my opisujemy kandydatury i potrzeby

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Ale mi chodziło o te gównonewsy Padyr

ManOnFire 18.01.2020 10:18

Sanchez sobie poradzi w LE

Pader88 18.01.2020 10:18

ILCAPITANO 18.01.2020 08:05 Dobrze, że mam w dupie te mercato i wiem, że najpóźniej 31 stycznia Giroud i Eriksen będą nasi

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Lukaku, Martinez, Giroud, Sanchez, Esposito i wszystko

IlCapitano 18.01.2020 10:18

Jezu dawać tego Giroud idealny na LE

ManOnFire 18.01.2020 10:17

Haha 😂😂😂

ManOnFire 18.01.2020 10:17

Nie jest wykluczonym, że może być kontynuowana przed sądem: Roma może zrobić Interowi sprawę. Są przesłanki związane z brakiem poszanowania zobowiązania przed umową (porozumienie zostało osiągnięte i tym samym zostały podpisy, po tym jak boczny obrońca przeszedł testy medyczne i otrzymał certyfikat od CONI, że jest zdolny do gry). Jak również sprawa wyrządzenia szkody wizerunkowi Spinazzoli, zdewaluowanego w kluczowej fazie negocjacji.

IlCapitano 18.01.2020 10:14

Na tym można zakończyć ten temat i skupić się na mercato Interu

IlCapitano 18.01.2020 10:14

WTF, Alfa oraz Imrahil precyzyjnie wyjaśnili podklub

IlCapitano 18.01.2020 10:14

Amen

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w pucharowym starciu z Cagliari był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    18

    42

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29146

Liczba newsów: 35638