Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 17/08 Cena za Coste to 18 mln (25)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
141
25
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

19:05 Inter zainteresowany jest zawodnikiem Szachtara Donieck Douglasem Costą. Brazylijczyk miałby kosztować około 18 milionów euro, a sytuacja na Ukrainie sprzyja włoskiemu klubowi. Warto dodać że pomocnik ma portugalskie obywatelstwo.

 

18:14 Inter chce sprowadzić zawodnika Queens Park Rangers Adela Taarabta. Marokańczyk spędził ostatnie pół roku na wypożyczeniu do AC Milanu. Il Biscione proponują 4 miliony euro.

 

16:20 Szejkom też można odmówić. Pokazał to Adrien Rabiot, który odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu z PSG. Francuz ma nadzieję na transfer do Londynu, jest przymierzany do Chelsea i do Arsenalu. Zainteresowanie młodym graczem wyraża również Inter Mediolan.

 

16:11 Inter planuje sprowadzenie napastnika, który pomoże w walce o mistrzostwo Włoch. Na czele listy jest Ezequiel Lavezzi z PSG. Na celowniku Nerazzurrich jest również napastnik Manchesteru United Chicharito i gracz Manchesteru City Stevan Jovetic.

 

15:33 Inter Mediolan planuje zakontraktować młodego napastnika Manchesteru City, Johna Guidettiego. The Citizens wycenili piłkarza na 5 mln euro, Nerazzurri proponują wypożyczenie z możliwością wykupu po sezonie .

 

15:26 Inter Mediolan jest zdecydowany na sprzedaż Freddy'ego Guarina. Początkowo Nerazurri nie wykazywali ochoty, by sprzedać piłkarza jednak potrzebne są im fundusze na kolejne transfery. Zawodnikiem interesują się m.in. Tottenham, MU i Zenit.

 

13:05 Inter deklaruje chęć pozyskania skrzydłowego AIK Sztokholm Nabila Bahouiego. 23-letnim Szwedem według SkySports interesują się także Stoke City, Sunderland, Lille i Heerenveen. W reprezentacji Szwecji zadebiutował 17 stycznia 2014 z Mołdawią. Jego cena to około milion euro.

 

12:53 Holenderski menedżer Manchesteru United, Louis Van Gaal bardzo chce pozyskać piłkarza Interu. Kolumbijczyk, Fredy Guarin jest wyceniany przez Czerwone Diabły na około 16 milionów euro.

 

12:10 Gazzetta dello Sport donosi, iż Inter ponownie wyraża zainteresowanie Adrienem Rabiotem. Gdyby jednak nie udało się pozyskać młodego Francuza Nerazzurri przygotowali już trzy alternatywne nazwiska. Są to Adem Ljajić, Sebastian Giovinco Andre Ayew. Przybycie nowego piłkarza mocno uzależnione jest od dalszego bytu w zespole Ricky'ego Alvareza, o którego usługi naciska Monaco.

 

10:20 Corriere dello Sport donosi o nowym zainteresowaniu ze strony Interu Mediolan. Włoski klub biorąc pod uwagę trudności w ściągnięciu Alessio Cerciego zwróciło uwagę na piłkarza Hoffenheim - Roberto Firmino.

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Christian Eriksen

Marotta pracuje nad sprzedażą Eriksena (21)

27.11
11:00
Luciano Spalletti

S. Sabatini: Inter przywróci Spallettiego (52)

26.11
14:35

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.08.2014 o 13:15 przez Maciek91
Maciek91
Potrzebny jeszcze jeden kreatywny napastnik, Palacio ma 32 lata, Icardi musi dużo grać, jest przyszłością Interu, za to Osvaldo jak strzeli ok. 10 bramek w lidze to będzie duży sukces.
Sprzedać Guarina, Campagnaro, Silvestre, Schellotto. Ewentualnie Alvareza, ale wtedy koniecznie jeszcze jednego ofensywnego pomocnika trzeba by zakontraktować. Boki obrony już niestety nie do ruszenia, trzeba liczyć, że Dodo wypali, a Mazzari wreszczie się przekona, że Johny to nie zawodnik który zapewni nam ligę mistrzów. Bo nie wyobrażam sobie, że jak w poprzednim sezonie w przedbiegach oddamy 3 miejsce.
I niech wreszcie Hernanes się obudzi.
17.08.2014 o 21:36 przez Eryw
Eryw
Arsenal pytał o Coste (17.0 8) i podobno Szachtar powiedział że chce 40 mln FUNTÓW,
17.08.2014 o 21:36 przez Eryw
Eryw
Arsenal pytał o Coste (17.0 8) i podobno Szachtar powiedział że chce 40 mln FUNTÓW,
17.08.2014 o 21:07 przez Klinsi64
Klinsi64
zero konkretów ,sama fantasmagoria
17.08.2014 o 21:00 przez adilbn
adilbn
Costa marzenie.
17.08.2014 o 16:38 przez Palacio8
Palacio8
To jak Rabiot chce iść do Londynu a wyraża nim zainteresowanie Chelsea i Arsenal czyli drużyny z kasą to chyba możemy juz o nim zapomnieć :(
17.08.2014 o 16:38 przez Pawel1992
Pawel1992
" Inter Mediolan planuje zakontraktować młodego napastnika Manchesteru City, Johna Guidettiego. The Citizens wycenili piłkarza na 5 mln euro, Nerazzurri proponują wypożyczenie z możliwością wykupu po sezonie ."
a to Guidetti po sezonie nie będzie wolnym zawodnikiem ? więc dlaczego wypożyczenie z możliwością wykupu ?
17.08.2014 o 16:26 przez Claudio
Claudio
Wenger podobno daje za Rabiota 10mln funtow, wiec gdzie tam Inter, nie ta kasa, nie ten grajek.
17.08.2014 o 15:45 przez Yascarr
Yascarr
wypożyczenie też pewnie kosztuje kilkaset tysięcy ;p nie stać nas ;]
17.08.2014 o 15:09 przez Eryw
Eryw
danioxx17 to że teraz Inter wypożycza to znaczy że kiedyś trzeb będzie wykupić już tych wypożyczonych. Nie ma pieniędzy na transfery wiec trzeba kupować nie to co się chce tylko to co się przyda i jest w zasiegu finansowym
17.08.2014 o 13:59 przez SlimShady
SlimShady
Rabiot to pomocnik, wiec co maja podobnego do niego napastnicy jak Giovinco, Ayew czy Ljalic.
Moim zdaniem Giovico to napastnik jakiego nam trzeba.
17.08.2014 o 13:59 przez superskuN
superskuN
Mhmm a od kiedy to druzyna przeciwna wycenia pilkarza dawac 20 minimum :D
17.08.2014 o 13:10 przez Maciek91
Maciek91
Jak Guarin pójdzie do Man Utd to szkoda mi ich kibiców...
17.08.2014 o 13:02 przez danioxx17
danioxx17
alternatywy dla Rabiota to Ljajic,Giovinco i Ayew przecież to zdanie nie ma sensu on gra na innej pozycji niż oni to jak mogą być jego alternatywami,Rabiot to śr pomocnik a oni to napastnicy.A tak wracając do tematu to bardzo bym chciał Ayew już dawno go u nas widziałem dobry grajek i za zadziwiająco mało kwotę 10 mln.
17.08.2014 o 12:58 przez danioxx17
danioxx17
Ja jestem takiego zadania najlepiej by było nie sprzedawać ani Alvareza ani Guarina bo on nam się przydadzą wtedy środek pomocy będzie bardzo silny i będzie duża konkurencja jak ktoś będzie grał słabo to inny go zastąpi ,a żeby była kasa na transfery to sprzedać szrot(Kuzmanovic,Obi,Campagnaro,Schelloto itp),a tak w ogóle to nasz prezes powinien rzucić trochę kasy i sprowadzić porządnego gracza do ataku bo narazie to tylko wypożyczamy graczy wiec za transfery nie płacimy to niech rzuci te 20 mln a będzie miał Cerciego czy innego gracza ,nam do taktyki potrzeba jeszcze zmienika dla Palacio takiego cofniętego napastnika,wykup Rolando i jakiś prawy fullback i wtedy kadra będzie silna.
17.08.2014 o 12:35 przez Odet
Odet
niech Monaco na naciska na transfer Rickego, tylko wreszcie go przeprowadzi !! !
Pozdr.
17.08.2014 o 12:01 przez Pjerun
Pjerun
Szkoda. Cerci według mnie byłby najodpowiedniejszy do dzisiejszych potrzeb Interu. Potrzebujemy kogoś w stylu Robbena inaczej nasze 3-5-2 będzie małe efektywne, zreszta Holandia bez Robbena tez by nic nie grała.
17.08.2014 o 11:53 przez Dejwid
Dejwid
Gdyby udało się sprzedać Guarina to Firmino byłby w miare realny, ale czy ktoś interesuje się asem Interu to trudno stwierdzić.
17.08.2014 o 11:48 przez Maciek91
Maciek91
Ja również jakoś mocno nie żałuję Cerciego...
17.08.2014 o 11:43 przez Klinsi64
Klinsi64
przecież Cerci ma wielkie szanse by stać się niewypałem w Atletico
17.08.2014 o 11:40 przez Husi
Husi
@SlimShady zapomniałes do tego ataku dodac Griezmann'a ... i to dopiero wyglada ciekawie :)
17.08.2014 o 11:38 przez Nen
Nen
Ljajic bylby ok
17.08.2014 o 11:35 przez SlimShady
SlimShady
Cerci byłby idealny ale jak sie sępi kase.
Kurde jakby udało sie wyszarpać z Chelsea André Schürrle to byłoby cudownie,to napastnik kompletny.
W Altelico szykuje sie ciekawy napad Cerci-Mandzukic. Kase po transferach mają wiec mogą szaleć.
17.08.2014 o 10:31 przez microsoft666
microsoft666
Najnowsza informacja dotycząca Firmino jest tak ,że Ausilio podziękował działaczom Hoffenheim za transfer Brazylijczyka ze względu na zbyt wysoką cenę minimum 20mln euro i przeniósł swoje cele na innych zawodników dla przykładu wymienię jedno Adem Ljajić

Shoutbox

WTC 29.11.2020 11:53

ale przyznaj że jesteś nadźgany

ManOnFire 29.11.2020 11:52

Najlepszy argument "nadzgany". Jestem zdania, że jak jest karny to jest, bez znaczenia czy gra juve, farsa sreal, obiektywizm :)

Claudio 29.11.2020 11:51

facepalm jezu ale nadźgany

ManOnFire 29.11.2020 11:50

Nie będę teraz szukał, no bo jak, karny juvr, Inter nie dostał, często Claudio tak pisze, czyli spisek, jeden dostaje, drugi nie :)

Claudio 29.11.2020 11:49

napisz kiedy jak napisałem słowo "spisek" a pozniej wroc i przeproś

ManOnFire 29.11.2020 11:47

Przeczytaj

ManOnFire 29.11.2020 11:47

Pytanie pomocnicze przwcztaj i sobie poradzisz

nicolas80 29.11.2020 11:47

Przekroczono limit prób logowania. Teraz, aby się zalogować, musisz oprócz nazwy użytkownika i hasła dodatkowo rozwiązać test reCAPTCHA.

nicolas80 29.11.2020 11:47

pojawia się takie coś

nicolas80 29.11.2020 11:46

ja mam pytanie odnośnie tego forum bo ja wogóle nie mogę się tam zalogować tym loginem i hasłem i myslałem że to tylko z moim jakiś problem jest ale widzęże chyba nie

ManOnFire 29.11.2020 11:45

Claudio, jak nie spisek to spisek, zawsze lubiłeś to słowo, jak juve zwycięża, albo Inter nie może :)

ManOnFire 29.11.2020 11:44

Conte wygrał, są problemy, przypadek, nie sądzę

WTC 29.11.2020 11:41

mam to samo

wornock 29.11.2020 11:40

Od kilku dni nie działa przypomnienie hasła na forum czy możecie sprawdzić czy wam też ?

WTC 29.11.2020 11:39

kusy niczym maszyna szyfrująca Enigma

Dzonyy 29.11.2020 11:37

Kusismo od rana na sb

Claudio 29.11.2020 11:28

ManOnFire jak zwykle gada od rzeczy. Pewna jest śmierć, gra 3 obrońców Conte i głupie pindolenie spalonego człowieka facepalm

Adriano_forever 29.11.2020 11:22

eee tam

Michellaga 29.11.2020 11:14

nadźgany jak nic

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Niedziela, 22 listopada

  • FT

    Fiorentina

    0 - 1

    Benevento

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Inter

    4 - 2

    Torino

  • FT

    Roma

    3 - 0

    Parma

  • FT

    Sampdoria

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Genoa

  • FT

    SSC Napoli

    1 - 3

    AC Milan

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • 12:30

    Lazio

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    AC Milan

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    8

    20

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Roma

    Roma

    8

    17

  • 6

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    9

    15

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Giovanni Simeone

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27055

Liczba newsów: 38014