Plotki transferowe

Mercato Live - 18.01 (22:35) Barbosa w Santosie (27)

Źródło: różne
10 miesięcy temu
46
27
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:35

Tutto Mercato Web: Inter obserwuje Axela Witsela. 

 

22:35

Inter złożył zapytanie do Lokomotivu Moskwa w sprawie Manuela Fernandesa. 

 

22:32

Mundo Deportivo: Inter postawił Barcelonie ultimatum, albo jutro podjęta zostanie decyzja ws. Rafinhii, albo Inter skupi się na innych celach transferowych. 

 

22:25

Wszystko gotowe z wypożyczeniem Gabigola. Według Premium Sport, Brazylijczyk trafi na 18-miesięczne wypożyczenie do Santosu. Inter zarobi na tej transakcji 1,5 mln euro. 

 

17:09

To samo źródło również wspomina o zainteresowaniu Interu D. Sturridgem. Inter rozważa tą opcję i chciałby wypożyczyć piłkarza z opcją wykupu. 

 

 

17:09

Premium Sport: Inter nie poddaje się w walce o Ramiresa. Wiele zależy od tego, czy Jiangsu znajdzie zastępstwo, jednak sam zawodnik chce dołączyć do Interu i to może w efekcie końcowym przeważyć.

 

11:19

Le Parisien donosi o zainteresowaniu Lassana Diarrą  ze strony Interu. Zawodnik jest wolnym agentem po tym jak rozstał się z Al-Jazira ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

10:11

Francuskie RMC Sport oraz źródła z Anglii informują o zainteresowaniu Joao Mario ze strony West Ham. Angielscy dziennikarze określają Portugalczyka jako nowego Coutinho i przypominają, że Inter wytransferował Brazylijczyka do LFC za niezwykle niską kwotę.

 

08:41

Premium Sport informuje, że Montella, który jest trenerem Sevilli zgodził się na wymianę Joaquin Correa - Marcelo Brozović. 

 

08:39

Clement Grenier według francuskiej prasy znalazł się na celowniku Interu. Zawodnik w zeszłym sezonie był wypożyczony do Romy.

 

08:35 

Daily Star oraz Sunday Express donoszą o zainteresowaniu Interu graczem Liverpoolu. Daniel Sturridge znalazł się na celowniku Nerazzurrich oraz Sevilli. Włosi chcą wypożyczyć Anglika z opcją wykupu za 30 mln GBP.

Zobacz też

Sergej Milinković-Savic

Marotta po słowie z Lotito? (12)

19.11
12:37
Tonali Brescia

Oficjalna oferta ws. Tonalego! (5)

18.11
19:06

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.01.2018 o 01:08 przez Van Dall
Van Dall
Inter_21 - a niby dlaczego nasz budżet wynosi 0? FFP już było, chińskie sankcje też. Cóż znów się takiego stało, że kolejny raz zamiast normalnie przeprowadzonego mercato mamy parodię klubu piłkarskiego?
18.01.2018 o 23:30 przez Mateusz17
Mateusz17
Driussi wydaje sie bramkostrzelny w Zenicie zdobyl bodajze 20goli w 40meczach niezle jak na 21latka, ciekawy zawodnik Argentynczyk kolejny plus.Sturridge bardzo bym go chcial ,nie tak dawno jeden z najlepszych zawodnikow Liverpoolu , nie zagral duzo minut w tym sezonie ale jak gral to zawsze cos tam pokazal.Diarra usmialem sie ,,Niekonczonca sie opowiesc,,widze ,zaraz bedzie news wielki powrot Jonathana.Obronca jest ale chyba zeby tylko bylo ,bo nie widze w nim super wzmocnienia obym sie mylil. Nie ma co tutaj zachwalac Panowie zabardzo bo taka prawda ze wiecej kasy wyj ...my niz zarobilismy , dali kupe kasy na Barbose Joao Mario Brozovica gosci nic nie wniesli i nie ma z nich pozytku , mieli lepsze momenty no ale szalu nie ma , takim dobrym transferem to jest Perisic czy Skriniar.
18.01.2018 o 23:30 przez Luciano
Luciano
ale stękacie co nie którzy, proponuje nospe albo rumianek
18.01.2018 o 22:17 przez AveCaesar
AveCaesar
Podobno Driussiego z Zenitu chcemy.
18.01.2018 o 20:48 przez pluto11
pluto11
Chyba za reżyserię
18.01.2018 o 19:55 przez TomHardy
TomHardy
Film pod tytułem "Parodia Mercato" w wykonaniu najlepszego aktora ostatnich lat - Interu Mediolan wchodzi na wszystkie ekrany świata i zdobywa wszystkie Oscary nie pozostawiając złudzeń innym. Ałsyljo za posta drugoplanową również otrzymał Oscara.
18.01.2018 o 18:34 przez Weo
Weo
oooo koledzy! Ausilio to wy szanujcie!
18.01.2018 o 16:02 przez inter_21
inter_21
Przecież każdy chyba był świadomy że nasz budżet wynosi 0 i będzie dziadowanie w mercato, mnie dziwi tylko cyrk z Ramiresem, skoro go tu chcą to nie rozumiem w czym tkwi problem, chinole sami ze sobą nie mogą się dogadać? może jakaś wymiana brozo na kogokolwiek sensownego, na nic więcej raczej nie liczę
18.01.2018 o 15:47 przez danielinter
danielinter
Ausilio wypierda laj
18.01.2018 o 15:22 przez bobogol
bobogol
Odet wyjaśnił mercato. Proszę się rozejść.
18.01.2018 o 14:59 przez timon
timon
aaaa czyli jak na przykład mowia, że Ausillio wymyslil i zalatwil Skriniara to znaczy, że jest dobry, ale jak wyda 250mln na szrot, to niue jego wina?
18.01.2018 o 14:35 przez Patryk
Patryk
chyba 3-4 rok jak slysze o diarrze... niech juz chlopak zakonczy kariere
18.01.2018 o 13:49 przez AveCaesar
AveCaesar
Sturridge, Grenier, Diarra niezłe ploty :D
18.01.2018 o 13:47 przez AveCaesar
AveCaesar
timon Matko Bosko ..... ale to nie Ausilio decyduje kogo kupić, a kogo nie tylko zarząd z trenerem. On tylko wykonuje polecenia .....
18.01.2018 o 13:04 przez Odet
Odet
Ausilio nie ma pieniędzy ??

Jak ja nie mam pieniędzy na Smirnoffa, to nie idę do sklepu kupić kur... Lodową na zeszyt. Po prostu nie piję.

Pozdr.
18.01.2018 o 13:04 przez timon
timon
Adi
Ausilio w latach 2014-2017(nie wliczajac poprzedniego okienka, bo byl juz Sabatini) wydał 270mln na transfery, co doprowadzilo nas do zajęcia 7 miejsca w tabeli. Brawo, powinniśmy bić pokłony przed jego geniuszem... Marotta potrzebował połowy tego, żeby z siódmej drużyny zrobić mistrza...
18.01.2018 o 12:51 przez Kredence
Kredence
HAHAHAHAHAHAHA o żesz kierwa ale kibel
18.01.2018 o 12:42 przez Adi03
Adi03
Ausilio dostał worek w którym nie ma grosza wiec robi co może...jak można pisać o nim źle jeśli gość jeździ bez grosza i próbuje ściągnąć graczy do zespołu.. pretensje i pytania dlaczego tak jest trzeba kierować do właścicieli klubu bo to oni odpowiadają za fundusze..
18.01.2018 o 12:10 przez Odet
Odet
Grzebania w śmieciach ciąg dalszy.
Choć część mnie wierzy, że to tylko głupie plotki i nasi zaskoczą (pozytywnie).
Pozdr.
18.01.2018 o 12:01 przez Endrju12
Endrju12
Sturridge? Grenier? Diarra? Najwyższa pora przestać się łudzić, że cokolwiek może się zmienić i uznać Inter za klub z dolnej strefy europejskich stanów średnich
18.01.2018 o 11:40 przez broda4991
broda4991
Ten Ausilio pownni wy-yebać na kopa bo to jest straszny parodysta ;/
18.01.2018 o 10:17 przez Kondzik
Kondzik
Mario nowy Cou....o Boże
18.01.2018 o 09:27 przez Jacenty
Jacenty
Correa wczoraj bardzo ładną brameczkę zaaplikował Atletico w Pucharze :) Zapraszamy.
18.01.2018 o 09:09 przez SETE
SETE
daily star , Sunday express...no to wiemy gdzie pracuja malo rozgarnieci redaktorzy :)
18.01.2018 o 09:06 przez Kondzik
Kondzik
Inter Fundusz Zdrowia
18.01.2018 o 09:00 przez KoBa
KoBa
Sturridge, Rafinha i jeszcze koniecznie Reus.
18.01.2018 o 08:51 przez Odet
Odet
Sturridge - hahahahahahahahahahahaha
ps. hahahahahaha

Shoutbox

PetkoS 20.11.2018 00:39

kocham Mourinho

Piekarz 20.11.2018 00:20

oby wrócił

Skepta 20.11.2018 00:01

dobrze ze mamy łysą łepetynke

Skepta 20.11.2018 00:01

a mourinho liczy na posadke w Interze chyba

Skepta 20.11.2018 00:01

cale te junajted to jeden wielki zart

Chuchu 19.11.2018 23:57

pierwszy gol United to raczej nie był farfocel

Rajin 19.11.2018 23:13

farfocle czy nie wynik sie liczy

Skepta 19.11.2018 22:42

chuijolandia jest gownem

Skepta 19.11.2018 22:42

pewnie jakies 2 farfocle po wylewie jak w meczu juve manchester

Rajin 19.11.2018 22:40

i zremisowali z niemcami wlasnie :)

Skepta 19.11.2018 22:40

w srodku gra jakis przecietniak de Roon z atalanty

Skepta 19.11.2018 22:39

dupay na szpicy karakan

Skepta 19.11.2018 22:39

jakies quincy promesy u nich lataja, RYAN BABEL gosc ktory sie skonczyl jakies 8 lat temu i dalej gra w reprze to niebywale

Skepta 19.11.2018 22:39

ale holandia jest gownem

Claudio 19.11.2018 22:37

kimmich ma wąsik jak jakiś pedofil

cristian08 19.11.2018 22:36

holandia ;o

InterMistrzKamil 19.11.2018 22:30

Jaki Brozo sławny w polszy

Rajin 19.11.2018 22:29

holadnia na 1;2

Kondzik 19.11.2018 22:21

Zaraz wroci jak tam obrony nie ma

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    12

    34

  • 2

    Napoli

    Napoli

    12

    28

  • 3

    Inter

    Inter

    12

    25

  • 4

    Lazio

    Lazio

    12

    22

  • 5

    Milan

    Milan

    12

    21

  • 6

    Roma

    Roma

    12

    19

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Ciro Immobile

    8

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 4

    Lorenzo Insigne

    7

  • 5

    Dries Mertens

    7

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 09 listopada

  • FT

    Frosinone

    1 - 1

    ACF Fiorentina

Sobota, 10 listopada

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Parma

  • FT

    SPAL

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

Niedziela, 11 listopada

  • FT

    Atalanta

    4 - 1

    Inter

  • FT

    AC Chievo Verona

    2 - 2

    Bologna

  • FT

    Roma

    4 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Udinese

  • FT

    US Sassuolo Calcio

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    0 - 2

    Juventus Turin

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 18557

Liczba newsów: 32107