Plotki transferowe

Mercato Live - 18.01 (16:30) Inter stawia twarde warunki Tottenhamowi (20)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około miesiąca temu
4737
20
mercato live

Spekulacje, informacje oraz wywiady dotyczące rynku transferowego Interu. Mercato Live - ruszamy! Zapraszamy do śledzenia!

 

16:30

ESPN - Jesse Lingard chce opuścić Manchester United. Inter jest wśród klubów, które rozważają możliwość transferu Anglika.

 

12:26

Calciomercato.com oraz Sky Sport - Inter wypożyczy za darmo Christiana Eriksena każdemu klubowi Premier League, oprócz Tottenhamowi. Co więcej, jeśli Spurs chcą go wypożyczyć i zgodzą się za to zapłacić, to muszą pokryć całą pensję Duńczyka, czyli 7.5 mln euro netto.

 

10:30

TS - Inter ma w swoich rękach dopiętą umowę z Rodrigo de Paulem. 

Gdyby udało się sprzedać Christiana Eriksena, gracz Udinese dołączy do Nerazzurrich już teraz. W innym przypadku transfer dojdzie do skutku latem.

Zobacz też

Juan Mata

Mata za darmo w Mediolanie? (6)

24.02
15:07
Simone Bastoni

Simone Bastoni może zastąpić Younga (10)

19.02
11:27

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.01.2021 o 07:49 przez Endru
+1
Endru
Jesse Lingard ludzie blagam tylko nie ten mem to ja juz wole Gagliardiniego ogladac, a tym bardziej Vecino.
18.01.2021 o 22:55 przez mroowa111
mroowa111
Na pewno może sie nam przydać potrafi poro więcej niż gagliardini daje sporo pocji i defensywie i ofensywie, będzie kolejny kozak do pary z Barelką
18.01.2021 o 15:50 przez Gloin1989
Gloin1989
Eriksen +Gaga out , De Paul plus powrót Vecino ,Perek out w jego miejsce DiMarco
18.01.2021 o 15:53 przez Gloin1989
Gloin1989
Lecz i tak wolałbym Locatelliego lub Castro od De Paula
18.01.2021 o 17:31 przez Rebelde
Rebelde
De Paul to typowy walczak, Conte będzie zadowolony.
18.01.2021 o 15:12 przez wegorz
wegorz
De Paul zostawia serducho, a nie truchta jak Gaglia... Debil wszedł wczoraj na świeżości i nawet pressingu mu się nie chciało założyć... Dramat gość... Nie wiem jakie on ma wytyczne, ale ten gość tylko statystuje...
18.01.2021 o 15:03 przez mroowa111
mroowa111
Dawaj kobra kogoś z topu trzeba podnosić poziom zespołu wijnaldum marzeniem de Paul duży znak zapytania
18.01.2021 o 14:27 przez Kebo
+1
Kebo
Eriksen zostanie. Natomiast tak jak wspomniał Czarodziej latem to Wijnaldum powinien być priorytetem za free.
18.01.2021 o 13:16 przez Jacenty
Jacenty
Miodem na serce jest ta wiadomość o specjalnych warunkach dla Tottenhamu. Pan Levy ma okazję poznać jak wyglądały negocjacj3 z nim samym rok temu.
18.01.2021 o 12:31 przez CzarodziejCzasu
+7
CzarodziejCzasu
Przecież dupol zaraz kończy 27 lat, całe życie spędzone w głownianym Udinese i będziemy w niego tyle siana upychac? :lol: za duże ryzyko, nie chcem go. Priorytetem winien być dostępny za free Wijnaldum
18.01.2021 o 12:54 przez Matti
+1
Matti
Piszesz, że DePaul kończy 27 lat, gdy Wijnaldum ma 30. DePaul ma idealny wiek jak na piłkarza. Dysponuje ‚młodzieńczą’ sprawnością razem z pewnym doświadczeniem i ograniem. Do tego DePaul zna Serie A doskonale i potrafi skręcać po 3 przeciwników w jednej szarży. Nie mówię jednocześnie, że Wijnaldum to zła opcja. Wręcz przeciwnie. Po prostu DePaul jest nam bardziej potrzebny.
18.01.2021 o 23:54 przez AveCaesar
AveCaesar
Wijnaldum to pójdzie do jakiegoś topu, każdy będzie go chciał. O czym wy w ogóle piszecie ;)
18.01.2021 o 11:33 przez FCI
+9
FCI
Wczoraj jak ogladalem Inter-Juve i zmianę Vidal-Gagliardini pomyslalem, jeszcze tylko tego kasztana zamienić na De Paula ( kasztan czyt. Gagliardini) to już byłoby cudownie. De Paul jest nam potrzebny bardziej niż nam się wydaje. Pozdrawiam w ten piękny mroźny a zarazem nadal cieplutki w sercach Interistów poranek ;)
18.01.2021 o 12:48 przez Matti
+3
Matti
Oj tak, jak przeglądam skróty meczy Udinese to DePaul faktycznie zaskakuje. Jego dynamizacja gry jest świetna, a Interowi brakuje właśnie takiego kogoś w środku. Myślę, że DePaul + Hakimi potrafiliby razem cuda zrobić jeśli chodzi o szybki atak.
18.01.2021 o 22:05 przez FCI
+1
FCI
Już Hakimi z Barella śmiga, plus De Paul to naprawdę byłoby mega.
19.01.2021 o 11:16 przez AveCaesar
AveCaesar
+ taki Gosens na lewą stronę. Handa - Skriniar, De Vrij, Bastoni - Hakimi, Barella, Brozo, De Paul, Gosens - Martinez, Lukaku marzenia ...
18.01.2021 o 11:30 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Wolałbym Locatelliego
18.01.2021 o 11:21 przez rafalik93
rafalik93
Pożegnac eriksena czym prędzej
18.01.2021 o 11:17 przez Endru
+3
Endru
Marotta ma jakis monopol na najlepszych pomocników w lidze.
18.01.2021 o 11:08 przez kadrian89
kadrian89
Jeśli tak miałoby być, to trzymam kciuki za sprzedaż Krystianka!

Shoutbox

Claudio 24.02.2021 22:54

Inter dostal czerwo w 1 polowie, Atalanta też...no i tak to sie kreci w tym realu

HB 24.02.2021 22:53

Inter już grał z Realem niedawno, podczas meczu z którym Vidal dostał czerwoną za pyskówki

nicolas80 24.02.2021 22:51

Z jednej strony szkoda ale z drugiej spokojne przygotowania do meczów ligowych i główny czyli scudetto

IlCapitano 24.02.2021 22:47

19 Scudetto niestety

IlCapitano 24.02.2021 22:47

A tak +4 nad juzkami, po następnej kolejce już +7 no i tak to siem żyje

IlCapitano 24.02.2021 22:47

Bysmy grali w tej LM osranej, i tak gówno byśmy tam ugrali, jakieś Gwardjole by nas obijały

IlCapitano 24.02.2021 22:46

Dobrze, że dzisiaj Inter nie gra

Piekarz 24.02.2021 22:46

nie podoba mi się powiem wam młode pokolenie dzisiejsze. ale stare chyba jeszcze bardziej niestety

IlCapitano 24.02.2021 22:45

UUUŁAAAAAJ

Claudio 24.02.2021 22:45

urwa

Claudio 24.02.2021 22:45

Ilicic wędka uuu

Piekarz 24.02.2021 22:45

co się sprzedaje to musi być pokazywane

IlCapitano 24.02.2021 22:45

Znając paranoika Kacperyniego to zaraz zacznie wymachiwać łapami i wyleci na trybuny

Piekarz 24.02.2021 22:44

niestety ale pędzlakowata młodzież pragnie oglądać wypomadowanych madryckich pedryli w lśniących białych koszulkach niż jakąś Atlantę z miasta o którym nigdy nie słyszeli

HB 24.02.2021 22:44

Gasperini mordko WYKRZYCZ TO CO WSZYSCY MAMY TERAZ W GŁOWACH

IlCapitano 24.02.2021 22:44

Na szczęście gardzę LM i spożywam serek homogenizowany straczatela

HB 24.02.2021 22:44

Vasquez won

HB 24.02.2021 22:44

żałosny ten real

Piekarz 24.02.2021 22:43

UEFA przepchnie ku.rewskich pier.dolców choćby gówno miała przełknąć

IlCapitano 24.02.2021 22:42

Atalanta ostro ruchana niestety

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w Derby della Madonnina?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 19 lutego

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    Spezia

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Torino

Sobota, 20 lutego

  • FT

    Lazio

    1 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    2 - 2

    Hellas Verona

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Bologna

Niedziela, 21 lutego

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Atalanta

    4 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Benevento

    0 - 0

    Roma

Poniedziałek, 22 lutego

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Crotone

Piątek, 26 lutego

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 27 lutego

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Bologna

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • 12:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    23

    53

  • 2

    Milan

    Milan

    23

    49

  • 3

    Juventus

    Juventus

    22

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    23

    44

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    23

    43

  • 6

    Lazio

    Lazio

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    18

  • 2

    Romelu Lukaku

    17

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27186