Plotki transferowe

Mercato Live - 19.01 (22:52) Jest porozumienie w sprawie Rafinhii! (18)

Autor:
Źródło: różne
prawie 2 lata temu
110
18
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

 

22:52

Według brytyjskiego portalu goal.com, Inter jest faworytem do pozyskania Daniela Sturridge'a. Nerazzurri mieli już nawet złożyć Liverpoolowi ofertę wypożyczenia zawodnika.

 

 

22:45

Jak informuje Sky Sport, w umowie wypożyczenia Rafinhii do Interu nie będzie klauzuli przymusowego wykupu jeśli Nerazzurri awansują do Ligi Mistrzów.

 

 

22:41

Ojciec Rafinhii i zarazem jego agent, eks-piłkarz Mazinho potwierdził osiągnięcie porozumienia pomiędzy Interem i Barceloną.

 

 

17:35

Według wielu źródeł Inter coraz poważniej rozpatruje kandydaturę D. Sturridge'a. Mediolańczycy mogliby opłacać jego pensję oraz posiadaliby opcję wykupu (w przypadku wypożyczenia).

 

15:55

Premium Sport: Rafinha być może już dzisiaj będzie w Mediolanie. Zawodnik miałby przejść jutro testy medyczne przed transferem do Interu. 

 

11:10

West Ham gotów zaoferować 1,5 mln euro za wypożyczenie Joao Mario do końca sezonu z możliwością wykupu za 22,5 mln euro. 

 

11:00

CDS: Crystal Palace zainteresowane Ederem. Angielski klub jest gotów zaoferować za napastnika 10-11 mln euro.

 

10:56

Rai Sport o obecnej sytuacji Interu na rynku transferowym. Daniel Sturridge może być realną opcją na dołączenie do Interu w przypadku odejścia Edera. Włodarze Nerazzurrich zjedli też obiad z działaczami Sampdorii, by porozmawiać o Dennisie Praecie. Dodatkowo miała miejsce również rozmowa pomiędzy Lucianem Spallettim, a jego byłym piłkarzem - Axel Witselem. Czy Witsel może być niespodzianką w ostatnich dniach mercato? 

 

10:55

Gazzetta dello Sport: Kontroferta Barcelony. Blaugrana rozważa 2 możliwe scenariusze kontrofert w sprawie Rafinhii: albo wypożyczenie zakończy się obligacją wykupu za 30 mln euro, albo opcjonalnym wykupem za 38 mln euro. Do soboty cała sprawa powinna być zamknięta. 

 

 

\

 

Zobacz też

eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 17.01 (20:10) Moses zamiast Spinazzoli? (81)

17.01
00:12
alonso giroud mercato live

Mercato Live - 11.01 (19:30) Jest porozumienie z Eriksenem, Vidal się oddala?! (39)

11.01
00:04

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.01.2018 o 09:36 przez Klinsi64
Klinsi64
to nie jest 19 latek wyciagniety z dupy tylko 24 letni zawodnik środka pola Barcelony strzelający tam i asystujący
20.01.2018 o 09:10 przez KoBa
KoBa
Sneijder i Jovetic też przychodzili z łatką szklanki, z resztą Pastore to wszyscy chcieli.
20.01.2018 o 05:46 przez Kondzik
Kondzik
Proste
20.01.2018 o 01:05 przez Jacenty
Jacenty
Ten Brazol przychodzi za darmo. Zawsze może odpalić, a chyba gorszy od Brozovicia na "10" nie będzie. A jak będzie, to się go nie wykupi.
20.01.2018 o 01:03 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Poczekajmy co sie wydarzy po jego przyjsciu.
20.01.2018 o 00:27 przez Kebo
Kebo
Jak dla mnie ten Rafinha kolejną wtopą się okaże. Szklanka, brazol, który będzie się pół roku uczył Serie A i będzie na niego psioczone z każdej strony ehh szkoda słów, błędne koło w tym klubie nie ma końca.
19.01.2018 o 23:12 przez Orzeu
Orzeu
jakbyś czytał ze zrozumieniem informacje ktore sie tu pojawiają to bys zrozumial ;)
19.01.2018 o 22:52 przez Van Dall
Van Dall
"Jak informuje Sky Sport, w umowie wypożyczenia Rafinhii do Interu nie będzie klauzuli przymusowego wykupu jeśli Nerazzurri awansują do Ligi Mistrzów" - a jak nie awansują, to wykup przymusowy? Co to za farmazon? :lol2:
19.01.2018 o 22:51 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
co jak co piotruś się tym razem spisał
19.01.2018 o 21:23 przez pluto11
pluto11
Wirtuoz też mi to do głowy przyszło na skrzydło jeszcze Reusa na obronę Vermalen i że Sturridge'm i Rafinha to może i nasz lekarz by się podszkolić trochę
19.01.2018 o 21:02 przez Jacenty
Jacenty
Wśród kibiców Barcy komentarze są podzielone. Dla jednych Katalończycy zrobili dobry Interes, dla innych pozbywają się dobrego piłkarza.
19.01.2018 o 18:10 przez WTC
WTC
Dokupić Vermalena, Coentrao, Pastore, Rafinhe, Reusa, Bale'a i tego Sturridge'a i będzie FC Inter Szpital.
19.01.2018 o 16:35 przez Kondzik
Kondzik
To też człowiek ;) na glodnego nie idzie nic xd
19.01.2018 o 14:48 przez SETE
SETE
Podczas Mercato jedno jest pewne...Piero Ausilio nie chodzi glodny, co chwile obiad ..kolacja.. :)
19.01.2018 o 12:30 przez slipknot767
slipknot767
Ten Sturridge poza tym, że kontuzje to jeszcze mental ma do poprawy. Po swoim najlepszym sezonie PL 13/14 (22 gole w 29 meczach) zaczął trochę gwiazdorzyć. Często się fochał i w sumie Klopp już go chyba skreślił. U nas Icar jest gwiazdą więc ciekawe jakby się odlalazł w takim układzie. Za czasów gry z Suarezem akceptował to że był tym drugim, ale był młodszy a Liverpool grał wtedy na dwóch napastników. Ale jeśli zależy mu na mundialu to może będzie się starał, wróci do formy i wniesie coś pozytywnego bo kiedyś naprawdę dawał radę
19.01.2018 o 11:27 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Byłoby pięknie jeśli udałoby się pozbyć Edera, zbyt pięknie żebym w to uwierzył.
19.01.2018 o 11:04 przez piotrekninter
piotrekninter
Na Witsela to nas chyba nie stac

Eder strzela bramke co 200 min.fakt zamieszanie robi ale jednak przydalby sie bramkostrzelny joker....Cruz 2 :)
19.01.2018 o 11:02 przez Odet
Odet
Ciekawe się nazwiska pojawiają. Był już Rafinha, Sturridge, Lass Diarra.
Może zróbmy quiz jakie jeszcze inne "tuzy" będą łączone z naszym klubem podczas tego mercato ??

Ja zacznę: pewnie pojawi się news o K.P Boatengu :)

Pozdr.

Shoutbox

chmolo 18.01.2020 21:16

Sluchsc się nie da albo pochwały albo "kolejne cudowne zagranie Zielińskiego" a zwykle krosowe podanie które Brozo zrobiłby z zamkniętymi oczami

chmolo 18.01.2020 21:15

Ten komentator eleven tak w łazi dupe temu Zielińskiemu że jakby mógł to by mu stopy wylizał żeby bramki strzelał

IlCapitano 18.01.2020 21:15

Milan jednak IZ BACK

IlCapitano 18.01.2020 21:14

Napoly za Milanem w tabeli, to się dzieje

Neraz1908 18.01.2020 21:14

bez przekasek siedze niestety

IlCapitano 18.01.2020 21:14

Nerac przestań tyć człowieku

chmolo 18.01.2020 21:13

Ale śmiesznie kopnal

Neraz1908 18.01.2020 21:13

rino na deskach

Nitrogen 18.01.2020 21:13

Chyba ajjjjjjjjjj

Dzonyy 18.01.2020 21:13

chyba KOD

Claudio 18.01.2020 21:12

ależ te Napoli jest tragiczne

Nitrogen 18.01.2020 21:12

kot facepalm

Vancore 18.01.2020 21:12

zesral sie do kuwety

Neraz1908 18.01.2020 21:12

powrocil kot

Neraz1908 18.01.2020 21:12

kiesa

Neraz1908 18.01.2020 21:12

gool

Claudio 18.01.2020 21:12

0-1

Vancore 18.01.2020 21:12

dzis kazde zagranie trudne do wytlumaczenia

Claudio 18.01.2020 21:11

ale ten Insigne się zgównił

Claudio 18.01.2020 21:09

sedzia z wszystkiego sie wytlumaczy

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 29'

    Napoli

    0 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29149

Liczba newsów: 35642