Plotki transferowe

Mercato Live - 19.01 (20:29) Inter zainteresowany zawodnikiem Crveny Zvezdy (14)

Autor:
Źródło: różne
około miesiąca temu
5863
14
mercato live

Spekulacje, informacje oraz wywiady dotyczące rynku transferowego Interu. Mercato Live - ruszamy! Zapraszamy do śledzenia!

 

20:29

The Sun –Tottenham gdy sprzeda do PSG Delle Alliego zamierza w jego miejsce ściągnąć Christiana Eriksena. Według relacji angielskich dziennikarzy pomocnik chętnie wróciłby do poprzedniego klubu. Inter oczekuje za niego 30 mln euro i nie zamierza robić żadnych zniżek działaczom Spurs.

 

20:24

Pescarasport24.it i Sky Sport -  Inter ściągnie z wypożyczenia do Monzy Lorenzo Pirolę, a następnie Interiści wypożyczą go do Pescary. Przenosiny te potwierdził prezydent Pescary, Daniele Sebastiani.

 

20:20

Transfermarket.it – 18-letni napastnik Crveny Zvezdy Belgrad,  Andrija Radulovic, znalazł się na celowniku Benfiki, Milanu oraz Interu. Możliwe, że nastolatek zmieni klub już w tym mercato.

 

13:45

Oficjalnie: Mandżukić w Milanie.

Przypomnijmy: agent zawodnika oferował jego usługi Interowi jakiś czas temu. Nerazzurri nie byli zainteresowani. 

 

 

12:00

Schira - Transfer Milika do Olympique Marsylia komplikuje się.

Wszystko przez formułę transferu: wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za 13 mln euro. Problemem jest fakt, że by transfer doszedł do skutku Arek musiałby przedłużyć kontrakt z Napoli. Zawodnikiem interesuje się Inter (tylko w przypadku możliwości pozyskania go za darmo). 

 

2:07

Christian Eriksen być może wróci do Tottenhamu? W ciągu najbliższych kilku dni możemy spodziewać się oferty wypożyczenia. Stanowisko Interu pozostaje bez zmian - Tottenham musi dopłacić do tej transakcji, poza obowiązkiem pokrycia wynagrodzenia piłkarza.

 

1:45

Parma pytała o Ranocchię. Inter odmówił i nie zamierza sprzedawać swojego obrońcy.

 

1:35

Gianluca Di Marzio donosi, że Inter odrzuca wszystkie zapytania dotyczące Andrea Pinamontiego, chociaż blisko finalizacji umowy było Benevento. Transfer miał odbyć się na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu w wysokości 15 milionów euro. Nerazzurri mieli wycofać się z rozmów dotyczących sprzedaży napastnika, ponieważ nie mają żadnej alternatywy, która satysfakcjonowałaby Antonio Conte. 

 

1:15

DAZN informuje, że do wyścigu o Papu Gomeza aktywnie dołączyła Fiorentina. Giancarlo Antognoni: "Papu Gomez oraz Pato to bardzo interesujące opcje. Trudno o transfery w styczniu, ale pracujemy nad tym".

 

0:45

CalcioMercato sugeruje o zainteresowaniu Nicolo Barellą ze strony Liverpoolu oraz Tottenhamu. W styczniu na pewno nie dojdzie do żadnej transakcji z tym piłkarzem, a transfer latem również zdaje się być wykluczony. Mediolański klub wysoko ceni sobie umiejętności młodego pomocnika, który w tym sezonie aż 8 razy asystował przy bramkach kolegów, będąc liderem w tej kategorii w drużynie.

 

Zobacz też

Lautaro Martinez

Martinez alternatywą dla Manchesteru United (5)

25.02
14:34
Federico Dimarco Parma

GdS – Dimarco odejdzie do Hellasu za 10 mln euro (1)

25.02
14:13

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.01.2021 o 22:29 przez mroowa111
mroowa111
nie zbierajmy pokemonów żappsów i nie róbmy gangu swieżaków sprowadzając szrot i zeschnięte szprotki tylko klasowi zawodnicy, którzy mogą coś dać zespołowi powinni nas interesować
19.01.2021 o 21:28 przez ciechan
ciechan
Wymienić Eriksena na Alliego, ale to byłaby beka
19.01.2021 o 15:21 przez AveCaesar
AveCaesar
Wystarczy dokupić np De Paula z Gosensem i robi nam się świetny pierwszy skład. Wtedy pewnie lewa strona zacznie chodzić tak jak prawa (Barella + Hakimi).
19.01.2021 o 20:53 przez Matti
Matti
Zgadzam się, ale zanim spieszyć się ze ściąganiem Gosensa to dałbym szansę Dimarco. Ograł się już po Serie A i całkiem fajnie radzi sobie w Hellasie.
19.01.2021 o 20:56 przez Matti
Matti
Do tego jest młody i w średniaku jakim jest Hellas wykręcił w tym sezonie lepsze liczby od Perisicia i Younga razem wziętych.
20.01.2021 o 13:16 przez AveCaesar
AveCaesar
Na dzień dzisiejszy nie jestem fanem sprowadzenia do nas Dimarco. Każdy z wymienionych przez nas graczy wciąga go d**ą. Był już u nas sezon i przegrał rywalizacje nawet z Biraghim. Ma 23 lata i w tym momencie to średniak z łatką wiecznego talentu. Wielu wyszło takich z naszej szkółki dla każdego z nich Inter to za wysokie progi.
19.01.2021 o 13:56 przez pablo77
+1
pablo77
Jak dla mnie to nie ma ludzi nie na sprzedaż. Jeżeli ktoś chcę Barelke to +150mln i bym sprzedał. Wtedy około 40 mln na RDP i 40mln na Locatellego i byśmy lepiej na tym wyszli a jeszcze 70 baniek byłoby na lewego wahadłowego i 4 napastnika :D
19.01.2021 o 11:07 przez danielinter
+1
danielinter
Niech te Suning sprzeda chociaż czesc praw i beda jakies transfery bo to najgorsze okno od lat nawer zadnego Cedrica czy innego Lopeza nic
19.01.2021 o 11:45 przez pluto11
+6
pluto11
Jak mają przychodzić Cedriki albo Lopezy to lepeij żeby nikt nie przychodził
19.01.2021 o 12:01 przez danielinter
danielinter
Gosciu poziomu Cedrica tylko grajacy na lewym wahadle przydalby sie patrzac na gre Perisicia czy przecietnosc Younga
19.01.2021 o 13:59 przez Lopez
+2
Lopez
Dokładnie, Jeden Lopez już wystarczy.
19.01.2021 o 14:09 przez Orzeu
+4
Orzeu
Lopez napisał:
Dokładnie, Jeden Lopez już wystarczy.


TO JUŻ I TAK O JEDEN ZA DUŻO
19.01.2021 o 09:53 przez ragnar
+1
ragnar
po tym co pokazał ostatnio Barella tylko kwota z kosmosu mogłaby przekonać do sprzedaży władze klubu
jaka to kwota, na pewno grubo ponad 100
19.01.2021 o 09:57 przez Matti
+3
Matti
Jeśli chcemy być na topie i bić się w LM w przyszłym sezonie to tacy gracze jak Barella nie są na sprzedaż.

Shoutbox

Endru 26.02.2021 14:05

kamiliusz dobrze to opisales trzeba chronic sb wczoraj byl tu znawcacalcio opisywal jakies bzdury szybko z nim skonczylem wrocil na dyskorda pewnie

cuba 26.02.2021 14:05

Witam maniek :)

maniekfci 26.02.2021 14:05

witam

Kamiliusz1908 26.02.2021 14:04

Można się nie lubić ale trzeba interesy przedkładać nad osobiste porachunki. W tym wypadku celem nadrzędnym jest ochrona sb przed juzkiem i dyskordami

Endru 26.02.2021 14:04

kibice milanu zadowoleni bo jak milan odpadnie nie bedzie wstydu

cuba 26.02.2021 14:04

to też czasem innym przeszkadza :)

Endru 26.02.2021 14:04

wiem cuba

cuba 26.02.2021 14:04

ja mam pogodne usposobienie Endru :)

cuba 26.02.2021 14:01

żeby nie było

cuba 26.02.2021 14:01

to tylko moje zdanie

cuba 26.02.2021 14:00

no nie wiem tylko bo czasem jest się sprowokowanym

Endru 26.02.2021 14:00

czyli na sb nie poruszac takich tematow cuba

cuba 26.02.2021 13:59

Witam mroowa111

cuba 26.02.2021 13:58

a ja nie wiem,a czemu jest ? ja jak wiesz ludzi nie dziele więc najlepiej wyjasnijcie to sobie na priv żeby nie kuc w oczy SB :)

mroowa111 26.02.2021 13:58

witam Orzeu

mroowa111 26.02.2021 13:58

witam cuba

Endru 26.02.2021 13:57

cuba czemu nicolas jest dla mnie nie miły

cuba 26.02.2021 13:57

jak tu miło az serce rośnie :)

cuba 26.02.2021 13:56

Serdecznie :)

Endru 26.02.2021 13:56

czesc Dzonyy :)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w Derby della Madonnina?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 19 lutego

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    Spezia

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Torino

Sobota, 20 lutego

  • FT

    Lazio

    1 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    2 - 2

    Hellas Verona

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Bologna

Niedziela, 21 lutego

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Atalanta

    4 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Benevento

    0 - 0

    Roma

Poniedziałek, 22 lutego

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Crotone

Sobota, 27 lutego

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Bologna

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • 12:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Inter

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    23

    53

  • 2

    Milan

    Milan

    23

    49

  • 3

    Juventus

    Juventus

    22

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    23

    44

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    23

    43

  • 6

    Lazio

    Lazio

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    18

  • 2

    Romelu Lukaku

    17

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27187

Liczba newsów: 38844