Plotki transferowe

Mercato Live - 19.07 (22:15) Lukaku coraz bliżej (43)

Źródło: różne
około rok temu
13143
43
mercato live Vidal

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:15

BBC Sport, Simon Stone: United chce 80 mln funtów, problem w tym, że Inter nie ma pieniędzy. 

 

21:55

Kolejne angielskie źródło po The times potwierdza ofertę Interu w wysokości 83 mln euro. The Sun informuje o ofercie Interu w wysokości 83 mln euro (60 mln + 15 mln funtów w bonusach). United żąda jednak spotkania na którym zostanie sfinalizowana umowa, Anglicy żądają 89 mln euro.

 

21:20

The Times - 5 mln funtów dzieli Inter od transferu Romelu Lukaku. Transfer piłkarza naprawdę blisko. 

 

21:16

Sky - Dzieje się coś w sprawie transferu Nainggolana. Wkrótce powinniśmy dostać więcej informacji. 

 

19:03

La Repubblica: Napoli może zaoferować Interowi za Mauro Icardiego gotówkę i Arkadiusza Milika.

 

18:58

GDS: Inter interesuje się napastnikiem Lille, Rafaelem Leao. 20-letni Portugalczyk pochodzenia angolskiego w poprzednim sezonie w 54 spotkaniach zdobył 23 bramki, a przy 7 asystował. Francuski klub wystawił na sprzedaż zawodnika i oczekuje za niego 40 mln euro. Everton złożył za byłego piłkarza Sportingu Lizbona ofertę w wysokości 37.5 mln euro. Inter uważa piłkarza za jedną z alternatyw dla Romelu Lukaku, gdyby nie udało się sprowadzić Belga do Mediolanu.

 

17:35

SportMediaset: Agent piłkarski Gabriele Giuffrida doradza agentce Mauro Icardiego, Wandzie Narze. W ten weekend Icardi ma dołączyć do Giuffridiego i swojej żony na Ibize. Tam wymieniona „trójca” ma przedyskutować najbliższą przyszłość argentyńskiego napastnika.  Mówi się, że Juventus ma czas do 10 sierpnia na sprowadzenie Argentyńczyka do Turynu. W grze o napastnika dalej ma szansę Napoli.

 

GDS: Bologna interesuje się Federico Dimarco.

 

17:18

GDS: Agent Ante Rebicia spotkał się w siedzibie Interu z Piero Ausilio.

 

TS: Edison Cavani jest pierwszą alternatywą dla Romelu Lukaku. Urugwajczyk ma jeszcze rok ważnego kontraktu z drużyną PSG, w której zarabia 12 mln euro rocznie. Gdyby Inter zdecydował się zatrudnić byłego napastnika Napoli, to będzie chciał zrekompensować straty piłkarzowi oferując 2-3 letni kontrakt. Drugi na liście jest Duvan Zapata. Atalanta ma oczekiwać za swojego piłkarza około 60 mln euro, co jest absolutnie nie do przyjęcia dla Interu, który na pewno będzie renegocjował tą wycenę.

 

16:35

Bild: Niko Kovac na liście zawodników, których sprowadzenia oczekiwał przed nadchodzącym sezonem umieścił nazwisko Ivana Perisica. Jednak kandydaturę Chorwata zablokował Karl-Heinz Rummenigge, który uważa że piłkarz jest zbyt słaby na Bayern.

 

Calciomercato: Brat i agent Fernando Llorente powiedział w rozmowie z dziennikarzem włoskiego portalu, że Inter interesował się jego klientem. Doświadczonemu napastnikowi na chwilę obecną najbliżej jest do Fiorentiny.

 

16:27

Calciomercato.com: Agent Matteo Darmiana spotkał się w działaczami Interu w sprawie omówienia warunków ewentualnego powrotu do Włoch obecnego piłkarza Manchesteru United. Zdaniem portalu Inter sprowadzi piłkarza, gdy sprzeda Mirandę i Dalberta.

 

16:00

GDS:  Maurizio Sarri ogłosił kadrę Juventusu na towarzyski turniej International Champions Cup. Jak zauważyli mediolańscy dziennikarze wśród powołanych nie ma zawodnika, który miałby numer „9’. GDS sugeruje, że ten numer został zarezerwowany dla Mauro Icardiego. Na Argentyńczyka w Turynie ma czekać 5-letni kontrakt w wysokości 8 mln euro za sezon. Działacze Bianconerich czekają z realizacją transferu do końca okienka transferowego z nadzieją, że podstawieni pod ścianą włodarze Nerazzurrich zgodzą się obniżyć swoje oczekiwania za zawodnika.

 

13:35

LGdS - W przypadku sprzedaży Nainggolana Inter spróbuje ściągnąć do siebie Vidala. To, że Radja jest dostępny na rynku transferowym potwierdził dzisiaj Antonio Conte: Nic się nie zmieniło, Radja nie jest w naszych planach.

 

11:05

Corriere della Sera - Inter przyspiesza ws. Dzeko.

Dzisiaj zaplanowano spotkania w sprawie tego transferu. Negocjacje odblokowane, zapewne potrwają kilka dni, ale cała sprawa ruszyła do przodu (głównie za sprawą Conte, który naciska na transfery napastników). Roma chce 20 mln euro. Z drugiej strony rozpoczęły się rozmowy na linii Icardi - Napoli. 

 

00:25

Sky - Inter negocjucje z Torino ws. Dimarco. Obrońca miałby przejść na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

 

00:20

Di Marzio - Roma chce sprowadzić najpierw zastępcę Dżeko zanim zdecyduje się go sprzedać do Interu, chyba że Nerazzurri najpierw złożą ofertę w wysokości 20 mln euro.

 

00:05

Biasin - Wbrew temu, co podawały wcześniej niektóre źródła, Inter wcale nie kontaktował się z Edinsonem Cavanim. Mediolańczycy całą swoją uwagę skupiają na sprowadzeniu Lukaku.

 

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

Zobacz też

mercato live nainggolan

Mercato Live - 23.09 (02:00) Tottenham po Skriniara, Milinkovic następcą? (0)

23.09
02:08
mercato live kante vidal

MERCATO LIVE - 20.09 (20:50) Vidal w Mediolanie [foto] (39)

20.09
04:55

Komentarze (43)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.07.2019 o 10:52 przez AveCaesar
AveCaesar
@Inter999, @fiorinofici chromosomik więcej doszedł do władzy ? xD
21.07.2019 o 10:52 przez AveCaesar
AveCaesar
@Inter999
19.07.2019 o 22:59 przez inter30
+3
inter30
Możecie hejtować United ale z biznesowo punktu widzenia zachowują się jak profesjonaliści, którzy chcą wydusić każdy grosz, Inter powinien się uczyć i tak samo zrobić z Icardim a nie kretyńsko ogłaszać całemu światu że go nie chce i kretyńsko dziwić się że padają za niego śmieszne oferty typu 40 baniek
20.07.2019 o 13:02 przez AveCaesar
AveCaesar
Przecież robimy tak samo z Icardim o c**j chodzi ?
19.07.2019 o 22:58 przez danielinter
-1
danielinter
Z tych wszystkich pseudo dziennikow to juz najlepiej czytac Sky z Di Marzio na czele
19.07.2019 o 22:55 przez Vancore
+2
Vancore
A niby skad taki smieszny simon stone wie czy i ile Inter ma kasy xD
19.07.2019 o 23:23 przez Brudasy
Brudasy
Kupując wszystko na raty i wypozyczjac na pierwokup idzie się tego domyślić ze nie mają pieniądzy
19.07.2019 o 23:40 przez Kondzik
+1
Kondzik
Przestań gościu. Każdy płaci na raty to raz a dwa to my obecnie wychodzimy z bagna więc i tak kwota ponad 80mln to jest kosmos. Przypominam że nie jaki de ligt w jude za 75mln płatny na 3 lata.
20.07.2019 o 10:18 przez LukeInter
+1
LukeInter
A nie na 5 lat?
19.07.2019 o 22:26 przez LukeInter
LukeInter
Wycofajmy się całkowicie z negocjacji z MU, jeżeli tak to ma wyglądać to pod koniec miesiąca będą żądać 99M.
A jak się wycofamy, to sami do nas przyjdą, a jak nie przyjdą, to kupimy kogoś innego.
19.07.2019 o 20:56 przez Dyl87
+2
Dyl87
jude chce nas przetrzymać do sierpnia żeby okienko w Anglii się skończyło
19.07.2019 o 21:10 przez Krisu
+1
Krisu
Im bardziej nam utrudnią mercato tym łatwiej będą mieli w sezonie.
19.07.2019 o 22:07 przez Dyl87
+1
Dyl87
No tak tylko żeby się nie przeliczyli po transferze Lukaku to my będziemy mogli spokojnie go sprzedawać a nie pod presja chociaż po sprzedaży Icardiego i Radji coś czuje że wystrzeli bomba w pomocy po cichu liczę na SMS
19.07.2019 o 23:25 przez Brudasy
Brudasy
Nie kupią lukaku dopóki icardi się nie sprzeda przecież tu niema pieniędzy na żaden transfer
19.07.2019 o 19:13 przez jaszczomb
+2
jaszczomb
Hmm jesli napoli da 30 mln + Milik to chyba najlepsze wyjscie. Dostaniemy kase na sprowadzenie Lukaku oraz rozwiaże się problem Dzeko którego roma ma wyrazne problemy z puszczeniem.
19.07.2019 o 17:42 przez timon
+1
timon
Cavani to top 3 Sr. Napastnikow na swiecie. Jezeli beda omijac go kontuzje to przez kolejne 3 sezony bylby w czolowce klasyfikacji strzelców. Jezeli jest na niego szansa to nawet nie ma sie Co zastanawiac
19.07.2019 o 17:27 przez Kebo
+2
Kebo
Antku Kąte jak ja Ciebie szanuje! W końcu trener z jajami, chyba 1-szy od czasów Mou.
19.07.2019 o 17:24 przez piotrekninter
piotrekninter
Cavani mimo wieku marzenie
Świetny grajek wybierany Walczak
Jakby zszedł z pensji to czemu nie
On i LM dobra para
A za 2-3 lata w jego miejsce ktoś młodszy
19.07.2019 o 17:02 przez ciechan
+2
ciechan
Vidal to dalej klasa w sobie. Chętnie zobaczylbym u nas
19.07.2019 o 16:37 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Widac kto tu rządzi podoba mi sie ze Conte mowi wprost a co do samych decyzji to łudziłem sie ze Radja zostanie bo tego bym chcial a tu nic z tego no co zrobic Conte jest trenerm i tyle bo Icaedi to juz było przesądzone dawno i tez złuję ze tak kończy sie jego przygoda z nami ale tu rozumiem bo miarka sie przebrała.
19.07.2019 o 16:11 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Marotta ma prawo robić co chce o ile się właściciel na to zgadza, a Conte doskonale wie kogo potrzebuje tak jak i wszyscy (w małej części oczywiście bo większość informacji została za drzwiami) wiedzą za co dane osoby są na wylocie, a od tego pie***lenia o tym, że mówimy kto jest na sprzedaż i ceny spadają w dół oczy krwawią. Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie rządzi w klubie twardą ręką. Koniec szopek, głaskania po główce chłopców z wybujałym ego, konfliktów w szatni w połowie sezonu i tego całego bajzlu. Chyba, że dalej chcecie walczyć o 4 miejsce.
19.07.2019 o 15:54 przez Seba.
+3
Seba.
Do tej pory wszystko było zamiatane pod dywan, a piłkarze traktowani jak primabaleriny. Może właśnie takie podejście przyniesie zamierzone skutki? Czas oddzielić mężczyzn od chłopców. Albo ktoś podchodzi profesjonalnie do obowiązków, albo droga wolna. Osobiście chciałbym, aby Radja został, ale decyzję Conte także rozumiem. Oczywiście liczę, że Belg zostanie godnie zastąpiony.
19.07.2019 o 15:38 przez timon
+5
timon
Co sezon jest płacz, że gwiazdeczki robią syf w szatni, co sezon był ten sam problem... ale gdy ktoś ma w końcu odwagę zrobić tu porządek i wywalić gnój przez który wali cała szatnia, to nagle spisek... A nazywanie Conte idiotom jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, świadczy tylko o tym, że u nas na stronie też zdarzają się ,,tytany" intelektu...

Mam nadzieję, że cały ten Macierewicz team czyli nasiry, blomy itd będą mieli odwagę odszczekać te bzdury po sezonie...
19.07.2019 o 16:11 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Marotta ma prawo robić co chce o ile się właściciel na to zgadza, a Conte doskonale wie kogo potrzebuje tak jak i wszyscy (w małej części oczywiście bo większość informacji została za drzwiami) wiedzą za co dane osoby są na wylocie, a od tego pie***lenia o tym, że mówimy kto jest na sprzedaż i ceny spadają w dół oczy krwawią. Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie rządzi w klubie twardą ręką. Koniec szopek, głaskania po główce chłopców z wybujałym ego, konfliktów w szatni w połowie sezonu i tego całego bajzlu. Chyba, że dalej chcecie walczyć o 4 miejsce.
19.07.2019 o 16:11 przez AveCaesar
-2
AveCaesar
OOO czemu ja ci odpowiedziałem :D
19.07.2019 o 15:24 przez piotrekninter
piotrekninter
Wiadomo, że go *
19.07.2019 o 15:23 przez piotrekninter
piotrekninter
Niepotrzebnie to mówią cena spada
Niektórzy pisali o 30 mln ja pisałem mac 25 dostaniemy
Teraz pewnie 10 to Max
W sumie z Costa było podobnie też było wiadomo, że to nie chce
Ale Atleta jednak dużo zaplaciła....
19.07.2019 o 15:14 przez Czarson
+2
Czarson
Jakim prawem Marotta bedzie chcial siegnac po Vidala w miejsce Nainggolana skoro ten pierwszy to jeszcze wiekszy aferzysta od Belga. Trudno znalezc bardziej analogicznych graczy jesli chodzi o sprawy poza boiskowe. Beppe sam bo pogonil z Juve za picie alko, teraz to robi z Radja i na sam koniec Vidal znajdzie sie w Interze? Gdzie logika i konsekwencja, ktora tak bardzo chca sie kierowac...
19.07.2019 o 14:59 przez ojciec&ojciec
-1
ojciec&ojciec
Coraz bardziej mi się odechciewa tego sezonu
19.07.2019 o 14:39 przez Moldar3
-1
Moldar3
Nie rozumiem po co takie rzeczy mówić oficjalnie, tylko wartość zawodonika leci. Wiadomo że Radja był marzeniem Spala i nie każdy chce pijaka i imprezowicza w klubie. Ale czas pokazuje jak zły to transfer był, nic na nim nie zarobi klub, a i stracił Zaniolo. Tragedia
19.07.2019 o 14:38 przez Guarin
+2
Guarin
Kilka lat czekałem aż ktoś wyjdzie w tym klubie do mediów i powie jak jest. Bloomy99 i inne wynalazki wbicie sobie do głowy, że skończyło się w tym klubie babki sranie. Już Ausilio nie zamiecie wszystkiego pod dywan.
19.07.2019 o 16:01 przez AveCaesar
AveCaesar
Amen.
19.07.2019 o 14:26 przez zennetti44
zennetti44
A tak się jarałem tym Cavanim...
19.07.2019 o 13:50 przez Bloom99
-1
Bloom99
Idiota ten Conte.Ninja sie stara , widac ze mu zależy a on sie uparl ze go nie chce.kim on chce grac ? Vecino i Gaga?
Po takich newsach sam zaczynam wierzyć w teorie spiskowe
19.07.2019 o 13:57 przez Diaby_10
-2
Diaby_10
Dokładnie to samo chciałem napisać. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Ale po co ? Jak te siano można przeznaczyć na lukaku i edina
19.07.2019 o 14:23 przez darek666sz
darek666sz
W dodatku publicznie tak pier.oli że tylko cena Radji w dół idzie.
19.07.2019 o 13:43 przez Nasir
-5
Nasir
Nasir 22.05.2019 bedzie was conte ruchal w dupe jak spalletti was nie ruchal
19.07.2019 o 13:43 przez Avtvv
+2
Avtvv
Typowe. Najpierw telenowela żeby Nainggolana ściągnąć. Zagrał jeden sezon i telenowela żeby się go pozbyć. . . .
19.07.2019 o 11:38 przez Jacenty
Jacenty
Manchester jest nieugięty w negocjacjach. Po części mszczą sięza upór Interu w negocjacjach nt. Perisicia, po części sami chyba nie do końca mają alternatywę dla Belga. Nasze kierownictwo prawdopodobnie zdało sobie sprawę, że albo transfer odbędzie się na warunkach MU, albo w ogóle się nie odbędzie. Zakładam, że skupimy się na Dżeko, aby Conte miał choć jedną 9, a Lukaku będziemy się starali pozyskać jak tylko uda nam się spieniężyć Icardiego, który chyba w końcu zrozumiał w jakiej sytuacji się znajduje. Jedyne, co może nam stanąć na przeszkodzie, to długość okna transferowego w Anglii...
19.07.2019 o 11:33 przez coalmeluck
-1
coalmeluck
Kto zagra w ataku? Keity nie ma, Icardiego nie ma, Politano nie ma. Lautaro i kto? Znowu Esposito? Czy moze Perisic albo Candreva? Zobaczcie sobie jakimi wynikami zakonczyly sie gowno spotkania Atalanty i Sampy. Komentarz jest zbedny.
19.07.2019 o 08:42 przez WTC
+12
WTC
-A jak Conte będzie chciał murzyna?
-To załatwisz mu murzyna
-Ale my nie mamy murzynów
- To pomalujesz jednego z naszych chłopaków czarną farbą. Wszystkiego ma być w opór.
- A jeżeli...
- A jeżeli Conte będzie chciał wybrać się do Muzeum Lotnictwa, to zabierzesz go do Muzeum Lotnictwa cenzor jego mać!
19.07.2019 o 16:40 przez Seba.
Seba.
-Nie mówiłeś, że mamy Borje w składzie
-Aaa Łysa główka wziął go rok temu dla okupu. Nikt nie chciał zapłacić i tak już został
19.07.2019 o 06:36 przez jacodj
jacodj
Coś czuję że po meczu z MU będzie u nas Lukaku. Dobrze by było gdyby już dziś był i zagrał w sobotę ale to raczej niemożliwe.

Shoutbox

Skepta 23.09.2020 03:41

mafia nie śpi ;d

Skepta 23.09.2020 03:41

Sędzia Daniele De Santis obsługujący głównie spotkania Serie B i Serie C oraz jego partnerka zostali zamordowani w swoim mieszkaniu w Lecce. Śmierć spowodowały liczne rany kłute na ciele po uderzeniach nożem.

mroowa111 23.09.2020 00:38

tylko zeby z grupy lm wyszli to byłobt fajnie

macyek 23.09.2020 00:09

Stąd zakładam że serie a cała zesrana

macyek 23.09.2020 00:08

Tak jak chciał wariat Conte

macyek 23.09.2020 00:08

Napakoway skład mamy

ZnawcaCalcio 23.09.2020 00:02

przy tej wymianie

ZnawcaCalcio 23.09.2020 00:02

i chyba w pensji wyjdziemy trochę na plus

pluto11 22.09.2020 23:57

Teraz keszcze tylko Darmian i koniec kupowania

pluto11 22.09.2020 23:56

Zamienaimy 33 letniego Candreve na 33 letnoego Vidala i 34 Godina na 34 Kolarova. Widal wartosc dodana a Kolarov ma ta przewage ze zagra na kilku pozucjach

macyek 22.09.2020 23:53

Jak sądzicie?

macyek 22.09.2020 23:53

Odnoszę wrażenie, że serie a jest cała zesrana, przed tym wielkim interem Conte- z Hakimim, Vidalem, LuLom i Barellom odpalonym.

ZnawcaCalcio 22.09.2020 23:39

chyba zaliczy drugi spadek z rzędu

ZnawcaCalcio 22.09.2020 23:39

a Reca do Crotone

Kredence 22.09.2020 23:38

Candreva dogadal sie z Sampa

Skepta 22.09.2020 23:35

pewnie dostali blogoslawienstwo od savulieksa

Skepta 22.09.2020 23:33

genoa jak co sezon skupuje szrot

ZnawcaCalcio 22.09.2020 23:33

chyba Luton do Premier League w następnym sezonie

Skepta 22.09.2020 23:33

genoa idzie po Balotelliego

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • AAW

    Hellas Verona

    3 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    3

  • 4

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 5

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 2

    Lorenzo Insigne

    1

  • 3

    Dries Mertens

    1

  • 4

    Mattia Destro

    1

  • 5

    Goran Pandev

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26929

Liczba newsów: 37477