Serwis

MERCATO LIVE - 19.09 (20:50) Everton zainteresowany Perisiciem (27)

Autor:
Źródło: różne
około miesiąca temu
7441
27
mercato live lautaro kolarov

Spekulacje, informacje oraz wywiady dotyczące rynku transferowego Interu. Kolejny dzień z Mercato Live. Zapraszamy do śledzenia!

 

20:50

Cagliari poważnie myśli o Radji Nainggolanie.

Sardyńczycy chcą w ostatnich dniach mercato spróbować ściągnąć do siebie Belga i są coraz bardziej otwarci na wypożyczenie z przymusem wykupu. Inter może sprzedać Radję za 12 mln euro. 

 

20:50

Liverpool Echo - Everton zainteresowany Perisiciem.

Występy Chorwata w Bayernie przypadły do gustu Carlo Ancelottiemu, który chciałby zawodnika ściągnąć do Evertonu. 

 

15:40

Fabio Caressa: Widzę w Nainggolanie zawodnika idealnego dla Conte, nie wiem czemu nie mogą się dopasować. 

 

15:40

SM - Dwóch ważnych zawodników poza projektem.

Jasny przekaz płynie z Mediolanu: Inter musi sprzedać zawodników poza projektem, później dopiero ruszy na zakupy. Jak sugerują dziennikarze dwóch ważnych zawodników zostanie sprzedanych z Interu, by sfinansować dalszą część mercato. Mówiąc o tej dwójce dziennikarze sugerują, że będą to Ivan Perisic i Marcelo Brozović. Niestety jednak na chwilę obecną konkretnych ofert za nich brak. Trzecim z tych zawodników może być Radja Nainggolan, który jednak ma nadzieję na przekonanie do siebie Antonio Conte. Mecz towarzyski przeciwko Pisie może być decydujący dla Nainggolana. 

15:40

FCIN1908 - Wiele klubów chętnych na usługi Skriniara.

Wśród nich zablokowane przez FFP PSG. Leonardo chce teraz posprzedawać kilku graczy i możliwe, że pod koniec okienka wróci po Milana Skriniara

 

15:40

Di Francesco: Godin? Myślimy o nim, lecz również oceniamy szanse ściągnięcia Nainggolana. 

 

11:50

Vidal oraz Suarez poza kadrą na dzisiejsze spotkanie Barcelony.

 

 

10:33

La Gazzetta - Candreva nie przekonany co do przenosin do Genui. 

Derby klubów z Genui o Candrevę. Najbliżej wydaje się być Sampdoria, jednak dziennikarze La Gazzetty informują, że Antonio póki co jest nieprzekonany do przenosin do tych klubów. Candreva wolałby przenieść się do np. Fiorentiny. Warto zwrócić uwagę na zarobki piłkarza: w Interze zarabia on 3 mln euro na sezon, a Sampdoria oferuje mu pensję w wysokości 1,5 mln euro na sezon. 

 

9:33

GdS – Diego Godin ustalił warunki swojej odprawy z Interem, a od poniedziałku ma zostać oficjalnie zawodnikiem Cagliari. Po jego odejściu Interiści sfinalizują przyjście Arturo Vidala oraz będą chcieli znaleźć nowy klub dla Radji Nainggolana.

 

CdS:

– Kluby MLS są zainteresowane Kwadwo Asamoah.

 

- Eddie Salcedo kolejny sezon spędzi na wypożyczeniu w Hellasie Verona.

 

- Dalbert zostanie definitywnie sprzedany albo wypożyczony z obowiązkowym wykupieniem po sezonie.

 

- Gdy Inter sfinalizuje transfer Arturo Vidala, to następnie sfinalizuje przyjście Matteo Darmiana.

 

- Luis Suarez przyjdzie tylko wtedy, gdy do Barcelony odejdzie Lautaro Martinez

 

- Jeśli Interiści sprzedadzą Eriksena lub Brozovicia to ruszą po N’Golo Kante

 

Zobacz też

fcinter serwisowe

Sonda – Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą! (1)

25.10
14:55
nabór do redakcji fcinter.pl

Nabór do redakcji [akt.] (8)

27.08
12:30

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.09.2020 o 17:25 przez inter30
inter30
To że Conte stawia Gaglie ponad Eriksena już wiemy, teraz się okazuje że stawia go też ponad Radję xD bo czysto hipotetycznie chyba łatwiej byłoby spieniężyć Gaglię w obecnej sytuacji i za większą kwotę niż Radja, ale z tego co piszą to nikt tego nawet nie rozważa i uważany jest za ważną część projektu. To teraz modlić się żeby Vidal przyszedł i jeszcze jakiś koks bo jak nie to będziemy mieć powtórkę z zeszłego sezonu że Gaglia pierwszy do wejścia z ławy a jak trafi się uraz co w przypadku Sensiego jest kwestią czasu to kmiot wróci do wyjściowego składu. I póki co to oprócz Hakimiego to wzmocnień brak
19.09.2020 o 17:19 przez Czarson
Czarson
jezu ale nudy nic się nie dzieje
19.09.2020 o 16:09 przez Seba.
Seba.
No to dawać tego Vidala, bo tam w Interze już syscy sekają, no i do gabloty powtórz.
19.09.2020 o 15:49 przez cuba
cuba
Kto więcej będzie wchodził w tyłek Conte ten będzie grał chyba
19.09.2020 o 15:47 przez ragnar
ragnar
Tak tak tak dajmy sobie spokój z chorwatami na jakiś czas
19.09.2020 o 15:47 przez SETE
+2
SETE
Leonardo pod koniec okienka to może sobie ruszyć po Jana Bednarka
19.09.2020 o 14:02 przez pablo77
+1
pablo77
Ja już przestałem liczyć na jakieś dobre transfery, ale liczę, że Eriksen zostanie bo za rok może Conte już nie był a u nowego trenera może to być kluczowy zawodnik i szkoda by było sprzedać gościa wartego 80 mln za połowę tej ceny albo mniej.
19.09.2020 o 15:46 przez JoaoMario
-2
JoaoMario
No ja mam tak samo z Joao Mario.On i Eriksen to prawdzie wybitni piłkarze,ale u nas ma byc kozak skład.
19.09.2020 o 13:52 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Ogólnie rzadko narekam na transfery bo mam świadomość, że prawdziwe transfery nijak się mają do bajań kibiców czy okładek gazet, ale w tym roku niestety to jest lipa co Inter robi. Ja nie wymagam drogich transferów, zwlaszcza że zdaję sobie sprawę że Hakimi kosztował 40, a my wykupiliśmy jeszcze Placka i Sensiego, pół roku nie bło przychodów z biletów i nie ma opcji na drogie transfery, natomiast problem mam z opiesząłości naszego zarządu w ściąganiu zawodników, chodzi mi oczywiście o Vidala, gość za półdarmo, a Ci już go od pół roku kupują, sezon rusza dziś, a kadra niekompletna, chciałbym zeby Marotta i spółka żywiej ruszyli do kontraktowania zawodników, bo przez ostatnie lata robili dobrą robotę, w połowie okienka kadra była mniej więcej kompletna, dokupowani byli tylko zmiennicy, lub zawodnicy będący cenowymi okazjami, a w tym roku nadal nie mamy kluczowego zawodnika w pomocy.
19.09.2020 o 15:23 przez AveCaesar
AveCaesar
Właśnie o to chodzi, że mamy za dużo zawodników w kadrze, których ciężko jest się nam pozbyć, a teraz jeszcze do tego doszło specyficzne okienko przez sytuacje z koroną. Nie będziemy kupowali jeśli nie sprzedamy ponieważ nie stać nas żeby utrzymywać 50 zawodników w kadrze oraz wydawać nie sprzedając.
19.09.2020 o 12:54 przez Rebelde
+4
Rebelde
To co, w poniedziałek standardowo testy Vidala?
19.09.2020 o 12:20 przez Kondzik
+3
Kondzik
Nasze gwiazdy mają takie kontrakty że im się w dupach poprzewracało i teraz ciężko mają iść grać za 1.5 czy 2mln.
19.09.2020 o 12:04 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Antos 3 banki, Andrea podobnie, pozostali pół zawodowcy pewnie podobnie. W naszym klubie żyć nie umierać dla sredniakow którzy o zgrozo nie raz są lepiej traktowani niż zdecydowanie lepsi gracze. Liczę że Marotta rozgoni to całe różańcowe towrzysto z Gaga na czele.
19.09.2020 o 12:43 przez SETE
SETE
Akurat Gagliardini ma jeden z niższych kontraktów, bo ok 1,5 mln.
19.09.2020 o 15:49 przez ragnar
ragnar
Rano 1,8
Kiedyś miał bodajże 2,5

Zakała , ale jak na obrońcę nr 6 może zostac
19.09.2020 o 12:01 przez Kazam
Kazam
Niezbadane są wyroki Krula
19.09.2020 o 11:41 przez mAstA
+4
mAstA
Ku.rwa szlag mnie trafia, jeśli u Conte wyżej w hierarchii jest Gagliardini od Nainggolana ...
19.09.2020 o 11:43 przez pluto11
+4
pluto11
Powiem ci więcej Gagliardini jest wyżej niż Eriksen i Radja bo Gaglia zostaje a tamci są na sprzedaż
19.09.2020 o 12:02 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Trafna uwaga, ogólnie to jest dramat jak sobie pomyśle że tak jest😱
19.09.2020 o 10:53 przez interista1987
interista1987
do tego dalbert,perisic, radja,asamoah a ostatnio brozovic . w Interze szrotu jak malo gdzie
19.09.2020 o 10:52 przez interista1987
interista1987
darmian to idealny czlowiek dla Interu - fajny kontrakt, niesprzedawalny
mario,lazaro,gagliardini,darmian,ranocchia won out natychmiast
19.09.2020 o 10:48 przez Rebelde
Rebelde
Po transferze Pinamontiego, nie ma szans na Suareza. Ktoś by musiał odejść z ataku. A przecież nie wymienią LM , jakby chcieli przeprowadzić taką wymianę, to by to zrobili już miesiąc temu. Barca jeszcze by po rękach całowała, za włączenie Suareza w transfer Martineza.
19.09.2020 o 10:13 przez Claudia1993Inter
-1
Claudia1993Inter
Sprzedać
Mario 12mln
Dalbert 12mln
Vecino 18mln
Gaglia 15mln
Asamoah za darmo
Candreva 2,5mln
Agoume wypożyczyć
Salcedo wypożyczyć
Esposito wypożyczyć
Pirola wypożyczyć
Vaggianidis wypożyczyć
Gravillon 5mln
Brozovic 40mln
Perisic 15mln
Łącznie prawie 120mln

Kupić:
Doświadczony środkowy obrońca do rotacji za De Vrija jakieś 10mln
Kante 60mln
Lewe wahadło
Tu nie mam pomysłu, szkoda że Reugilon nie wypalił nawet z buy back clause, bo czytałam że 45mln ma Real dac za odkup,
Gosens odpada bo interesy z Atalantą nikomu na dobre nie wychodzą
Alonso, Emerson, z dwojga złego mimo że starszy to na pewno lepszy jest Hiszpan
Napastnicy są git Lukaku- Pina
Lautaro- Sanchez
Trochę się w football manager pobawiłam xD
ale niestety mamy problem z pozbyciem się niepotrzebnych pilkarzy
Zakup Kante byłby fantastyczny, może się uda
19.09.2020 o 10:16 przez SETE
SETE
Hahahah
19.09.2020 o 10:03 przez nazional
nazional
Porażka z Godinem. Wypychamy go na siłę i w zamian ściągamy jeszcze starszego Kolarova, o co kaman w tym wszystkim? Bo pensja wysoka? Top kluby muszą mieć hajs na top graczy. Ale Darmian jest fajny, taki nie za drogi, nie za dobry, w sam raz dla nas na ciepłą posadkę.
19.09.2020 o 10:52 przez SETE
SETE
Spokojnie , za Godina przyjdzie Darmian.
19.09.2020 o 09:37 przez inter30
+2
inter30
Żeby tylko nie wpadli na pomysł poświęcenie lautaro i wymiany na suarezs żeby mieć kasę na Kante, niech się wezmą za sprzedaże a nie idą na łatwiznę, akurat godin i Candreva nie robią na mnie wrażenia bo są dużo bardziej zbędni piłkarze w kadrze-perisic,asamoah,mario czy brozo

Shoutbox

cuba 27.10.2020 09:58

Witam wszyskich

Orzeu 27.10.2020 09:46

dzisiaj mu sie konczy kwarantanna

broda4991 27.10.2020 09:44

Powie mi ktoś gdzie się podziewa Skriniar utknął na tej Słowacji i ani widu ani słychu o nim.

broda4991 27.10.2020 09:42

Matko gaglia ma negatywny wynik.

Klinsi64 27.10.2020 09:32

***** *****

Imrahil 27.10.2020 08:27

w przyszlym roku sie odkuje na L4

Imrahil 27.10.2020 08:25

Inter 1-2 Milan

Nasir 27.10.2020 08:23

a tak to dopiero w czwartek

Nasir 27.10.2020 08:23

normalnie to na drugi dzien juz jakis byl

Nasir 27.10.2020 08:23

prywatnie

Nasir 27.10.2020 08:23

no ja w piatek chcialem sie zapisac do lekarza

Imrahil 27.10.2020 08:22

teraz lepiej nie chorowac

Imrahil 27.10.2020 08:21

z tymi karetkami tez grubo idzie

Imrahil 27.10.2020 08:20

mnie to juz 2x powinni wyslac na kwarantanne

Imrahil 27.10.2020 08:20

zamiatanie pod dywan

Nasir 27.10.2020 08:20

a kaczynski to chyba sobie wzial za cel sklocic caly kraj ze soba

Imrahil 27.10.2020 08:19

ogolnie z tym covidem wszedzie juz ta sama historia

Nasir 27.10.2020 08:19

xd

Nasir 27.10.2020 08:19

generalnie to jest dramat, u mnie w rodzinie kilka osob teraz ma covid w tym jeden koles ma dusznosci, 9h czekal na karetke

Imrahil 27.10.2020 08:18

pandemia kurczy portfele wielu osob, a rzad tozdaje siano nierobom czy samotnym matkom

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 37735