Serwis

Mercato Live - 20.01 (19:45): Agent Lautaro: Barcelona nadal jest nim zainteresowana (39)

Autor:
Źródło: różne
około miesiąca temu
7633
39
mercato live

Plotki transferowe oraz wywiady z agentami  - wszystko co dotyczy Interu w tym oknie transferowym znajdziecie w dzisiejszym Mercato Live! Zapraszamy do śledzenia:

 

19:45

Agent Lautaro po spotkaniu z klubem:

Lautaro w odróżnieniu od innych nie ma możliwości z skorzystania z ulg podatkowych, jednak zasłużył na podwyższenie pensji za to co robi na boisku. Dzisiejsze spotkanie było owocne, zawodnik wyraził chęć pozostania w klubie i rozważa przedłużenie kontraktu. Jednak Lautaro nadal jest w orbicie zainteresowań Barcelony, a w szczególności Messiego. 

 

17:35

Agenci Lautaro w siedzibie klubu.

Czego dotyczy spotkanie? Można domniemywać, że chodzi o przedłużenie kontraktu.

 

 

15:39

calciomercato.it - Real Madryt gotowy zaoferować 30 mln euro + Hakimiego za kartę Lautaro Martineza.

 

14:39

CorSport - Inter wróci na rynek?

Dzisiaj ma się odbyć spotkanie Marotty z Ausilio. Wkrótce oczekujemy na jakieś newsy w sprawie takich nazwisk jak Origi, Eriksen, Gomez. 

 

13:39

Ian McGarry, angielski dziennikarz zajmujący się rynkiem transferowym miał stwierdzić podczas emisji programu Transfer Window Podcast, że szukający zastępcy dla Bruno Fernandesa Manchester United jest gotowy wypożyczyć Christiana Eriksena. Anglicy chcą wypożyczyć Duńczyka do końca sezonu nie płacąc za to nic i chcą płacić jedynie 1.5 mln euro z pensji, którą do końca sezonu mają pomocnikowi wypłacić Interiści (4 mln euro).

 

11:25

CorSport - Czas gra na korzyść Interu i Papu Gomeza.

Atalanta żąda 10 mln euro za zawodnika, jednak przed końcem okienka żądania klubu z Bergamo powinny się zmniejszyć i wobec braku innych opcji Atalanta może oddać Papu Gomeza do Interu. Dlatego też agent piłkarza w spokoju czeka na rozwój sytuacji, cały czas będąc w kontakcie z otoczeniem Interu. 

 

10:00

Schira - Origi zaoferowany Interowi.

Liverpool chciałby wypożyczyć napastnika. Z kolei to samo źródlo informuje o tym, że Benevento nie dogadało się z Interem w sprawie Pinamontiego i skieruje swoje starania na sprowadzenie Kevina Lasagny.

 

09:25

Kilka słów odnośnie plotek łączących Torreirę z Interem.

Tuttosport poinformowalo, że Inter mógłby wypożyczyć Eriksena do Arsenalu, w drugą stronę wypożyczony do Interu zostałby Torreira. Jednakże plotki te zdementował agent piłkarza, który powiedział dla portalu fcinter1908.it, że jego klient nie ruszy się z Atletico w styczniu i nie otrzymał żadnej propozycji od Interu. 

 

09:20

Pinamonti nie odejdzie w zimowym okienku transferowym.

 

00:05

La Stampa – Inter poszukuje zmiennika dla Marcelo Brozovicia. W tej roli mediolańscy działacze najchętniej widzieliby Lucasa Torreirę, który jest wypożyczony z Arsenalu do Atletico Madryt. Kanonierzy chcą jednak w tym mercato  z powrotem ściągnąć do Londynu pomocnika, ponieważ nie gra on zbyt wiele w Madrycie. Interiści chcą wypożyczyć Urugwajczyka do końca sezonu. Prócz Nerazzurrich taki sam scenariusz rozważa Lazio oraz Fiorentina.

 

00:02

La Gazzetta dello Sport – Atalanta Bergamo nie zamierza oddać za mniej niż 10 mln euro Papu Gomeza. Inter sfinalizuje transfer Argentyńczyka, jeśli uda się im sprzedać Christiana Eriksena lub Andreę Pinamontiego. Prócz Interu Gomeza chcą także pozyskać: Juventus, Fiorentina, Lazio oraz Roma.

Zobacz też

konkurs

Konkurs - wygraj kalendarz! [wyniki] (64)

22.12
14:01
fcinter serwisowe

Sonda: Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Torino! (0)

23.11
17:25

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.01.2021 o 00:44 przez lays
lays
Co to znaczy że Lautaro jest w strefie zainteresowania Messiego? XD katakana chce go puknąć czy co?
20.01.2021 o 22:14 przez Blastersky
Blastersky
Lautaro musi zostać. On ma w sobie to coś że kreuje sobie wiele sytuacji. Aguero w jego wieku też pudlowal na potęgę. Z czasem celownik się ureguluje i będziemy mieć topa. Naprawdę mało jest zawodników z takim balansem. Uważam że trzeba go zatrzymac za wszelką cenę.
20.01.2021 o 23:21 przez wegorz
wegorz
Chciałbym być takim optymistą, ale w tym ataku, to Big Rom jest kluczowym graczem... To on ściąga rywali i daje przestrzeń drugiemu napastnikowi... Pomijając skuteczność, to bez Belga, Lautaro już nie ma tylu okazji... Romelu jest mistrzem i może sobie wziąć nowego padawana...
20.01.2021 o 21:26 przez Mendjolan
Mendjolan
Jeśli to prawda, to puściłbym Lautaro do realu, tu już nie chodzi o te ostatnie pudła, na które szkoda slow, ale ta cała szopa z barca wcześniej, pół roku grania piachu, później się trochę obudził i znów padlina.
20.01.2021 o 21:21 przez wegorz
+1
wegorz
Robić deal z Realem, bo widzę, że chłopaki inne mecze oglądają i są zadowolone z siebie... Typ hattricka strzelił z ogórkami i tyle... Od tamtej pory zawalił z 10 okazji, a w tym kilka setek... I generalnie tak to już z Nim jest, więc wytargować 35/40 + Hakimi i cześć... W styczniu go sobie wypożyczymy jak Frankfurt Jovicia...
20.01.2021 o 20:46 przez Endru
+1
Endru
Ten agent lautaro to niezly dzban
20.01.2021 o 20:34 przez ragnar
ragnar
barca to może być zainteresowana

a ja jestem zainteresowany Maserati, tylko środków jakoś brakuje :P
20.01.2021 o 20:05 przez mroowa111
mroowa111
Stówa dla tych zraszaczy i symulantów po temacie
20.01.2021 o 18:41 przez smerf1600
+2
smerf1600
Dać LM w nagrodę sowitą podwyżkę za te pudła w ostatnich meczach
20.01.2021 o 18:26 przez inter30
inter30
" Anglicy chcą wypożyczyć Duńczyka do końca sezonu nie płacąc za to nic i chcą płacić jedynie 1.5 mln euro z pensji, którą do końca sezonu mają pomocnikowi wypłacić Interiści (4 mln euro)." nie wierzę, że ktoś składa takie śmieszne oferty facepalm
20.01.2021 o 20:44 przez timon
timon
My na podobnych zasadach Sancheza od nich wypożyczyliśmy ;)
20.01.2021 o 17:11 przez Endru
Endru
75 i karta Hakimiego. Warto sie zastanowic nad oddaniem Lautaro.
20.01.2021 o 17:12 przez pluto11
pluto11
30 i karta Hakimiego warta 45
20.01.2021 o 16:15 przez pluto11
pluto11
Generalnie jak byśmy go oddali to mamy na już za niego Gomeza i DePaula jak pisał Kris a w lecie kupić Belottiego
20.01.2021 o 16:09 przez nazional
-1
nazional
Gdzieś mi umknęło, Hakimi jest tylko u nas na wypo? Byłem przekonany że na definitywnym. Wytłumaczcie mi to koledzy bo nie kumam :D
20.01.2021 o 16:12 przez pluto11
pluto11
Pewnie chodzi o to że nie będziemy musieli im tych 45 mln placici, czyli wychodzi że 75 by nam dali za niego
20.01.2021 o 16:37 przez nazional
nazional
Aha, dzięki za podpowiedź. Generalnie w owych czasach zainkasować za Lautaro 75 mln to gruby interes, zgodziłbym się.
20.01.2021 o 16:59 przez ragnar
ragnar
chyba 40
no mamy płatność w ratach, za pierwszą nie zapłaciliśmy, Real zgodził się na późniejszy termin

czyli 40 mln nam real umorzy, dopłaci 39, jakby jeszcze dorzucili kogoś nawet niechcianego,znając życie u nas się sprawdzi, to deal ok
20.01.2021 o 17:00 przez ragnar
ragnar
dopłaci 30*
20.01.2021 o 15:57 przez ragnar
+1
ragnar
Perez dorzuć kogoś jeszcze i możesz byka zabierać
20.01.2021 o 15:48 przez Kris88
+1
Kris88
40 + Hakimi i bym go sprzedal. Za to sciagnac Gomeza i De Paula.
20.01.2021 o 14:57 przez Kondzik
Kondzik
Wydymac to my możemy MU a nie oni nas
20.01.2021 o 14:28 przez cuba
cuba
Nie
20.01.2021 o 14:16 przez Drakan83
Drakan83
Z tego co wiem, to Marotta pracuje u nas, a nie w MU, żeby takie transfery robili
20.01.2021 o 14:12 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Za darmo umarło MU
20.01.2021 o 13:24 przez AveCaesar
AveCaesar
Jakby udało się gdzieś sprzedać Vecino, który sfinansowałby transfer Gomeza (może jakaś wymiana :D ) + wypożyczenia Piny, Eriksena out i Origiego in to byłoby świetnie.
20.01.2021 o 13:15 przez Matti
Matti
Gomez In, Sanchez w latk out. Zmniejszy się kasa na pensje, a i Gomez dużo mniej szklany.
20.01.2021 o 13:04 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
Mamy w kadrze wystarczająco nieskutecznych zawodników w kadrze więc ten pies Origi niech się trzyma z dala od Intera
20.01.2021 o 10:28 przez ragnar
+1
ragnar
dawać Origiego i zamykać okno, a Pine na wyp
20.01.2021 o 13:23 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Jakby udało się gdzieś sprzedać Vecino, który sfinansowałby transfer Gomeza (może jakaś wymiana :D ) + wypożyczenia Piny, Eriksena out i Origiego in to byłoby świetnie.
20.01.2021 o 13:24 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
To nie miała być odpowiedź, nie wiem czemu tak się stało hmm
20.01.2021 o 09:49 przez wegorz
wegorz
Nie rozumiem dlaczego blokują Pinamontiego, skoro jego odejście zrobiłoby miejsce dla Papu, bo na pewno on bardziej się nadaje nawet do ataku, niż Ivanek...
20.01.2021 o 10:27 przez Lopez
Lopez
Zrobiłby miejsce, ale kluby nim zainteresowane chcą go wypożyczyć i dopiero po sezonie wykupić. Za wypożyczenie Inter dostałby parę mln euro i to nie starczy na zapłacenie za Papu. Atalanta chce 10. Nie ma na razie kto przyjść, dlatego nie zgadzają się na odejście Piny.
20.01.2021 o 13:15 przez HB
HB
Mnie to wciąż nie przekonuje - ostatecznie jako 4. napastnik wykorzystywany jest Perisic, tak że Pinamonti jest kompletnie zbędny.
20.01.2021 o 09:40 przez Kebo
+2
Kebo
Będzie tak jak mówił Conte, żadnych ruchów in oraz out. Naszym zimowym wzmocnieniem może być Vecino oraz Sensi jeśli będzie zdrowy co graniczy z cudem jak wszyscy wiemy.
20.01.2021 o 08:16 przez ragnar
ragnar
sprzedać Pine, tak z niego nie ma pożytku, a Papu to dodatkowy duży krok do mistrza

myślałem o Toreirze, we Włoszech sobie radził, a teraz wydaje się, że jest do wyciągnięcia
20.01.2021 o 07:36 przez cuba
cuba
Niech już zostanie jak jest najlepiej
20.01.2021 o 00:17 przez mroowa111
+1
mroowa111
słabiaków nie potrzebujemy
20.01.2021 o 00:14 przez Endru
+4
Endru
Jak ma przychodzi toreira to niech nie przychodzi nikt

Shoutbox

Odet 25.02.2021 14:03

w sobotę idę znowu

Odet 25.02.2021 14:03

a teraz mam przerwę 2 tyg

Odet 25.02.2021 14:03

morsowałem krócej

Odet 25.02.2021 14:03

rady się przydały

maniekfci 25.02.2021 14:01

ma na pewno, bo @Odet lubi pjer dolić jak poaprzony

Luki165 25.02.2021 13:54

nie ma juz odparzeń ?

Luki165 25.02.2021 13:53

Odet jak tam moroswanie po radach sb ?

Luki165 25.02.2021 13:52

i wez tutaj badz taką konfitura

maniekfci 25.02.2021 13:51

macie swoich sztywnych

Skepta 25.02.2021 13:49

:lol:

Endru 25.02.2021 13:49

nicolas nie moze zyc bez sb

Luki165 25.02.2021 13:48

Nicolas wiemy kim jesteś :P przed prawdą się nie ukryjesz

Luki165 25.02.2021 13:47

ten Mario to był dopiero giguś

Luki165 25.02.2021 13:47

no tak

Endru 25.02.2021 13:47

I co Luki dotrzymalem slowa

Orzeu 25.02.2021 13:46

czy Ilcapitano?

Orzeu 25.02.2021 13:46

JoaoMario

Luki165 25.02.2021 13:43

bo nie moge sobie przypomnieć

Luki165 25.02.2021 13:43

co to całe sb wiedziało

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w Derby della Madonnina?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 19 lutego

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    Spezia

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Torino

Sobota, 20 lutego

  • FT

    Lazio

    1 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    2 - 2

    Hellas Verona

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Bologna

Niedziela, 21 lutego

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Atalanta

    4 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Benevento

    0 - 0

    Roma

Poniedziałek, 22 lutego

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Crotone

Piątek, 26 lutego

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 27 lutego

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Bologna

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • 12:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    23

    53

  • 2

    Milan

    Milan

    23

    49

  • 3

    Juventus

    Juventus

    22

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    23

    44

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    23

    43

  • 6

    Lazio

    Lazio

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    18

  • 2

    Romelu Lukaku

    17

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27186

Liczba newsów: 38833