Plotki transferowe

Mercato Live 20.07 (21:25) Najpierw sprzedaż Perisicia, później Keita (35)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
327
35
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21.25

Paris Saint-Germain oraz Borussia Dortmund są zainteresowane usługami napastnika Sampdorii. Wczoraj przedstawiciele obydwu klubów kontaktowali się z agentem Patrika Schicka.

 

21.15 

Yann Karamoh według francuskiej prasy znalazł się w orbicie zainteresowań Interu. Napastnik ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Caen. O czarnoskórego gracza zabiega również St. Etienne, które oferuje 8 mln. €.

 

21.11

Sergej Milinkovic-Savic nie jest na sprzedaż - tak skwitowali sprawę zainteresowania przez Inter, prezydent Lazio Lotito oraz agent piłkarza Mateja Kezman.

 

19:35

Tuttosport: Inter najpierw rozwiąże transfer Perisicia, później wróci po Keitę. Juventus chętnie wziąłby napastnika Lazio do siebie, jednak chciałby poczekać rok na koniec kontraktu zawodnika, czego Keita Balde nie chce. Inter jest dogadany z agentem zawodnika, teraz pozostało tylko dogadać się z Lazio, a nie jest tajemnicą, że Claudio Lotito nie chciałby sprzedawać zawodnika do Juve. 

 

14:48

Sky: Inter zaakceptował propozycję wypożyczenia Gabigola do Fenerbahce. Wszystko zależy teraz od samego zawodnika - czy chce zostać w Interze i powalczyć o skład, czy też odejść do Turcji. 

 

14:03

Jak informuje Tuttosport, Walter Sabatini był widziany z agentem Siergieja Milinkovica-Savica i chce zaoferować Lazio za tego zawodnika 50 mln euro.

 

10:23

Gazzetta dello Sport: Spalletti poprosił Ausilio i Sabatiniego, by ci nie sprzedawali Jeisona Murillo. 

 

10:20

Wszystkie popularne dzienniki włoskie w dzisiejszych wydaniach są przekonane: Patrik Schick dołączy do Interu. Wiele poświęca się także sprawie Keita Baldy. 

 

08:53

Z kolei Gianluca Di Marzio informuje, że Patrik Schick co prawda porozumiał się z Interem co do wysokości gaży, ale poprosił jednocześnie o kilka dni namysłu. 

 

08:49

Gazzetta dello Sport: Inter po osiągnięciu porozumienia z Sampdorią w sprawie Schicka doszedł do porozumienia także z samym piłkarzem oferując mu 5-letni kontrakt gwarantujący zarobki 2 mln euro + bonusy. Sampdoria poprosiła także o wypożyczenie Davide Santona, który nie znajduje się w planach Spallettiego. 

 

Co do kardiologicznego problemu piłkarza to Inter skonsultował sprawę z Profesorem Paolo Zeppillim, który stwierdził, że problem istnieje, ale nie jest ani poważny, ani genetyczny i nie będzie wymagał operacji.

 

08:47

AS: Inter oferuje 61 mln euro za Arturo Vidala.

 

07.57

Agent Kondogbii: Geoffrey ciężko pracuje, jest szczęśliwy w Interze i chce tu pozostać.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

de paul

Inter rozpoczął proces pozyskania De Paula (19)

03.12
11:55
Nicolas Tagliafico

Perisić zablokował transfer Tagliafico (6)

03.12
09:14

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.07.2017 o 07:53 przez szmalo
szmalo
coraz ciekawsze nazwiska.... ehhh Suning gołodupcy !! !
20.07.2017 o 23:18 przez Est
Est
To już chyba nie ma co się łudzić, że Keita będzie grał w Interze. Zanim sprzedadzą Perisicia to okienko zostanie zamknięte, a Keita Balde będzie już biegał w trykocie w biało-czarne pasy.
20.07.2017 o 23:11 przez Jimi
Jimi
Wg transfermarkt w tym mercato Inter jest 8 mln na plusie. Zakupy za 35, sprzedaże 43. Jak jeszcze sprzedadzą Perisicia, Joveticia, Brozo, Łamagatomo i Żabę (około 90 mln) to już wiem dlaczego w prasie były plotki, że Inter ma 130 mln wydać w to okienko :P myślałem, że to 130 mln to bez kasy ze sprzedaży...
20.07.2017 o 22:48 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Cisza i spokój są najważniejsze !! Trener musi pierw zobaczyć kogo ma, kto mu się przyda. No tak słyszymy to co rok i co rok widzimy te same zakute łby które nie rusza się ani na kilometr poza San Siro. Gdzie ja się pytam jest Zanetti i cala reszta zarządu. Niby nie są od tego ale do qurwy jasnej czy oni są ślepi co gra taki nagatomo, ranocchia czy Brożek ?? Jestem pewien ze w jadach nawet chwili by się z nimi nie patyczkowali a nasi ich na rękach noszą i jeszcze może pomniki zaczną stawiać !? Nagatomo za zabawianie kolegów z drużyny swoją morda, ranocchie za mega frajerstwo bo tak jak jest porabiany w obronie przez przeciwników to chyba nikt nie jest. I Brożek za swój mega profesjonalizm i oddanie dla tych barw ! Szczególnie po podpisaniu nowego kontraktu. Podpis złożył i postawił lache na to wszystko. Kasa na koncie i tak będzie się zgadzać
20.07.2017 o 22:09 przez Roni86
Roni86
Spokojnie ;) Inter pracuje w ciszy ;) buahaha. Najbardziej żałosny klub !! !! Gdzie ten Oriali ?? ??
20.07.2017 o 21:55 przez Luciano
Luciano
Ręce opadają, co z Dalbertem?
20.07.2017 o 21:42 przez pluto11
pluto11
Uja kupimy z takimi ruchami jak mamy to zaraz na kazdego kogo my chcemy rzuca sie ktos silniejszy i normalny w negocjacjach a my bedziemy szukac alteratywy fo alternatywy bramo my Keita i Szik pójdą pewnie bokiem
20.07.2017 o 20:51 przez intermed1
intermed1
Miesiąc się pieszczą z transferem Perisicia, i jeśli hipotetycznie Keita przyjdzie do Interu, to jak on ma się zgrać z resztą zespołu, przed rozpoczęciem sezonu?
20.07.2017 o 20:39 przez inter_21
inter_21
Klubu nie stać kupić Keitę bez sprzedaży Perisica? Ludzie...
20.07.2017 o 20:14 przez TomHardy
TomHardy
Generalnie to jest k urwa kpina jakas że, aby kupować musimy najpierw Perisica sprzedać. Co za gówno klub...
20.07.2017 o 19:56 przez Van Dall
Van Dall
Odejście Perisica zrekompensuje mi tylko Keita ORAZ Berardi...
20.07.2017 o 19:50 przez maverik
maverik
Jak mamy Perisica Keita zastępować, to lepiej niech Chorwat się nigdzie nie rusza.
20.07.2017 o 18:50 przez Dejwid
Dejwid
Co oni maja z tymi talentami po nascie lat. Niedługo wydamy ze 100 mln na nich, a to loteria zwykle. Co do Gabidona to jak nie przekona Spala w tych Chinach, to pewnie wpchna go gdziekolwiek.
20.07.2017 o 17:04 przez inter_21
inter_21
W czym ma niby pomóc wypożyczenie do tej podrzędnej ligi?
20.07.2017 o 16:59 przez tkropkab2
tkropkab2
Cyrk na kółkach. Niech robią więcej akcji jak wywalenie na siłę Sneijdera, szopki z Joveticiem, kabaret z Gabigolem, oby tak dalej, a na pewno jakiś zawodnik z topu będzie chciał tu zawitać.
20.07.2017 o 16:31 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Dwie ostatnie wiadomość to jakieś bujdy wyssane z palca. Co my niby mamy podpisane z Lazio jakieś partnerstwo dla frajerow którym się opycha przynajmniej jednego zawodnika na sezon za bóg wie ile !? Tego kejte jeszcze przeżyje ale niby tez savic i to za 50 baniek ?? Chyba tylko kretyni tyle by dali za takiego chłopa. Co do turasow to niech spierd. !! Już to widzę jak po sezonie przychodzi z takiego klubu. Opychaja go wtedy za paczkę fajek. Kretyni pierw dajcie mu pokazać co gra a nie oceniają go chj wie przez jaki pryzmat. Jeżeli nie daje wszystkiego z siebie na treningach to już nie jeden był taki co na treningach wyglądał jak gwiazda a przyszed mecz I sie zesral I odwrotnie
20.07.2017 o 14:57 przez erebos
erebos
No i jeszcze wraca temat temat Yanna Karamoha z Cean. Saint-Etienne daje za niego niby 8 mln, a Inter wcześniej proponował 3 mln, więc teraz mają wyższą ofertę przedstawić.
20.07.2017 o 14:54 przez erebos
erebos
Warto dodać jeszcze, że Fenerbahce chce wypożyczyć Gabigola. Monaco podobno dogadało się z Palermo na 6 mln za Simone Lo Faso, ale Inter ma nadzieję wyciągnąć go we współpracy z Sampdorią. Przy okazji dogadywania transferu Schicka pojawiły się dodatkowe opcje związane z graczami bez paszportu UE - Sampa miałaby pomóc w ściągnięciu Richarlison z Fluminense oraz młodego Borny Sosy z Dinama (opiekuje się nim agent Kovacicia, z którym podobno spotkał się ostatnio Ausilio). Sampa chciałaby podobno Murillo, ale tego chce rzekomo zatrzymać Spaletti (żegnaj poważne wzmocnienie środka obrony?), więc ma stanąć na wypożyczeniu z opcją wykupu Santona, ale cały czas Inter rozgląda się za nowymi klubami dla Żaby i Nagatomo.
20.07.2017 o 14:23 przez Klinsi64
Klinsi64
Widzę że walka o miano największego histeryka tegorocznego mercato trwa w najlepsze,nie rozumiem jak można jednocześnie gardzić Interem i przeżywać jego ruchy transferowe
20.07.2017 o 14:17 przez Jacenty
Jacenty
Podobno koło 40 mln euro, więc niech spadają na drzewo. Milinkoivca-Savicia nie sprzeda Lazio. Na koniec sezonu albo Lotito albo Inzaghi mówił, że chcą wokół niego budować zespół.
20.07.2017 o 14:15 przez tkropkab2
tkropkab2
Arda Turan podobno jest na wylocie, ciekawie ile barca chcialaby za niego?
20.07.2017 o 14:13 przez inter_21
inter_21
Oczywiście że Murillo powinien zostać bo to żaden wyczyn znowu wymienić pół kadry na zawodników niekoniecznie lepszych od tych którzy są. Wg mnie kluczowe byłoby poważne wzmocnienie boków obrony co automatycznie wprowadziło większy spokój wśród stoperów i poprawiło ich grę , nie wspominając o większych możliwościach współpracy ze skrzydłowymi w grze ofensywnej. No ale nic niestety nie wskazuje że takie ruchy zostaną poczynione - zajmują się rezerwowym ŚN, czają się na przeciętnego pomocnika z fiory, a boki obrony dalej żenujące
20.07.2017 o 14:05 przez Speaker
Speaker
I powiem wam że gdybym na ten moment tylko miał się wyminić na skład z milanem to bym się nie wymienił. Mamy wiele skarbów (Handą, Gaglia, Murillo Kondogbie, Gabi JM no i oczywiście nasz kapitan) i oni w końcu zaczną grać) i po dojściu Dalberta Keity i ew. Schicka to już będzie bardzo dobry skład na walkę o cl
20.07.2017 o 13:57 przez Speaker
Speaker
Ja bym to zostawił jak jest, w sensie Murillo Kondogbie. Duży sukces już że kadra wyszczuplała, zaś w zespole naszym jest ogromny potencjał. Murillo w formie jest niesamowity. Miranda mam nadzieje da z siebie wszystko, wiecie to jest sezon MŚ. Są pozycje które wymagają zmian i taką jest LO od lat pomijana. Dalej trzeba będzie jeśli już się doskrzydlić skoro Pero odejdzie i tu Balde Keita. Na drugie skrzydło gdyby przybył dobry zawodnik byłoby świetnie. Mahrez np, takie moje osobiste życzenie :) lub Berardi. Schick zapewni komfort w ataku on może grać też za napastnikiem. Moim zdaniem przydałby się silny ofensywny pomocnik i szczerze Vidal by pasował ale to mało prawdopodobne więc mam nadzieję że wynajdziemy jeszcze drugiego Sneijdera :)
20.07.2017 o 13:55 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
Murillo na ławkę....? Ok. Ale my potrzebujemy drugiego Mirandy w pierwszym składzie a nie drugiego Medela... :) dziękuję
20.07.2017 o 13:47 przez Dejwid
Dejwid
Murillo moze grać dobrze, ale muszą mu zaufać. Murillo-Miranda starczy na top 4 raczej, rzecz jasna nie z tymi bokami.
20.07.2017 o 13:34 przez tkropkab2
tkropkab2
Tylko Murillo musis grac na środku, a nie pchać go na bokk, bo to bez sensu.
20.07.2017 o 12:40 przez IlCapitano
IlCapitano
No i dobrze, bo i tak nikogo lepszego od Murillo nie kupimy, więc nie wiem po co go sprzedawać.
20.07.2017 o 11:01 przez Mac90cmg
Mac90cmg
Niby połamany Santon ale zawsze jakaś rezerwa jest w razie potrzeby okienko jeszcze trochę trwa jeszcze mają czas na wzmocnienia obrony
20.07.2017 o 10:56 przez Jacenty
Jacenty
Czyli na prawej obronie zobaczymy tandem D'Ambrosio/Murillo.

Shoutbox

Luki165 05.12.2020 16:37

Może Vujek wrócić pod jakims nowym pseudo i tutaj nam opisuje

IlCapitano 05.12.2020 16:36

Nicolas80 oddałbyś życie za Inter?

KowalMalbork 05.12.2020 16:34

Ban na 24h dla starego Kowala to jakaś pomyłka. Ten bot jest w ogóle nietolerancyjny :D

cuba 05.12.2020 16:34

kto by cos nie pisał to obraza .wake up !! !

nicolas80 05.12.2020 16:33

Ilcapitano dzięki za docenienie i uplasowanie mnie na 2 pozycji ale muszę Cię rozczarowac że się mylisz

KowalMalbork 05.12.2020 16:33

Domyślam się, że Orzeu. Bo jest tu od X lat, a reszta prezesów to kto?

nicolas80 05.12.2020 16:31

Bolą

nicolas80 05.12.2020 16:31

Najdziwniejsze co tu zauważyłem że jak pisze WIELKI INTER to wyskakuja to wtedy jak króliki z kapelusza niektórzy. Wydaje mi się że to je są kibice Interu bo ich to słowa strasznie boli

KowalMalbork 05.12.2020 16:31

Kto tu jest prezesem? Bo jak jestem tu parę lat to w sumie nie wiem

cuba 05.12.2020 16:30

tutaj kultura to mit Kowal

KowalMalbork 05.12.2020 16:30

Ale w kulturalny i merytoryczny sposób. Proszę to zmienić, powiedziałem prawdę i same fakty i dostałem 24h odsiadki

cuba 05.12.2020 16:30

nikogo NIGDY nie obraziłem a już o jakimś dylem czy ch... wie kto to jest porównują

Vancore 05.12.2020 16:29

musicie ich tolerowac i zrozumiec ze sie nie zmienia

cuba 05.12.2020 16:29

dodałem wulgaryzm fakt

Vancore 05.12.2020 16:29

administratorow teraz biora tylko z zoltymi papierami

cuba 05.12.2020 16:28

miałem to samo

cuba 05.12.2020 16:28

dokł Kowal

cuba 05.12.2020 16:28

no wywalcie soje k... ch...

KowalMalbork 05.12.2020 16:28

Ostatnio dostałem bana na 24h za użycie słowa pi*zdeczka. To jest serio wulgaryzm? Nikogo nie obraziłem, tylko trochę Conte

cuba 05.12.2020 16:27

znów?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 76'

    Spezia

    1 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27071

Liczba newsów: 38076