Plotki transferowe

Mercato Live - 20.08 (19:30) Agent Dimarco w siedzibie Interu (38)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
15533
38
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:30

Davide Merola dołączył do Empoli. Młody napastnik Interu trafił do klubu z Serie B na zasadzie transferu definitywnego.

 

17:31

Tuttomercatto.web – Fiorentina jako następcę dla odchodzącego do Interu Cristiano Biraghiego ocenia kandydaturę Yuto Nagatomo.

 

GdS – Ostateczna suma wykupu Dalberta przez Niceę jest kością niezgody w negocjacjach pomiędzy dwoma klubami.

 

FcInternews.it – Agent Federico Dimarco Giuseppe Riso, spotkał się dzisiaj w siedzibie Interu z klubowymi działaczami, aby omówić przyszłość swojego klienta. Portal donosi, że Atalanta i SPAL są zainteresowane sprowadzeniem lewego obrońcy.

 

Manchester Evening – Manchester United nie jest już zainteresowany zakontraktowaniem Fernando Llorente.

 

SkySport – Roma wypożyczy z Chelsea Davide Zappacostę. Davide Santon w związku z tym będzie musiał poszukać sobie nowego klubu. Prawdopodobnie trafi do hiszpańskiej Mallorcii.

 

FcInterNews.it – Pescara, Cremonese, Sporting Braga oraz Brescia są zainteresowane sprowadzeniem do siebie napastnika Interu, Rigoberto Rivasa. Do transferu ma dojść pod koniec mercato.

 

14:36

Alexis Sanchez trenuje dziś normalnie z Manchesterem United. 

 

12:56

Corriere del Mezzogiorno – Napoli czeka do końca tygodnia na Mauro Icardiego. Inter dostał od Napoli dwie propozycję za Argentyńczyka do wyboru: pierwsza z nich to 60 mln euro plus bonusy, druga 25 mln euro plus Arkadiusz Milik. Sam zawodnik może liczyć na 6.5 mln euro rocznej pensji. De Laurentis , Ancelotti, Insigne, Manolas oraz Koulibaly to ludzie, którzy mieli telefonicznie namawiać Icardiego do transferu.

 

Daily Mail – Romelu Lukaku od momentu przyjścia do Interu miał intensywnie namawiać Alexisa Sancheza, aby ten również dołączył do drużyny z Mediolanu.

 

La Repubblica – Inter jest gotowy sprowadzić w swoje szeregi Arturo Vidala tylko wtedy, gdy Barcelona zgodzi się go wypożyczyć.

 

10:00

CdS – Brakuje ostatnich uzgodnień pomiędzy Interem a Manchesterem United w sprawie Alexisa Sancheza.  CorSport twierdzi, że Inter ma płacić zawodnikowi 4-5 mln euro pensji netto (z 12,5 mln euro, które zawodnik miał dostać do końca kontraktu.)

Wypożyczenie Chilijczyka ma kosztować 2-3 mln euro, a Inter ma mieć możliwość wykupienia go za 17 mln euro. Działacze Interu mieli już zakomunikować ochronie mediolańskiego lotniska, aby ci przygotowali się na przylot piłkarza, który ma nastąpić dziś lub jutro.

 

GdS – Gdy Icardi odmówi Napoli, to neapolitański klub zakontraktuje Fernando Llorente.

 

Sportitalia – Inter aby obniżyć kwotę transferu, którą musiałby zapłacić za Cristiano Biraghiego zaproponował Fiorentinie kartę Borjy Valero. Działacze Violi odmówili twierdząc, że linię pomocy mają już kompletną.

 

9:39

Tuttosport – Conte chce zmiennika dla Romelu Lukaku. Poprosił więc o zakontraktowanie Fernando Llorente. Dziennikarze twierdzą, że aby przyszedł do Interu Llorente to z klubem musi pożegnać się Matteo Politano. Conte chce mieć w kadrze czterech napastników, a w roli tego ostatniego widzi Sebastiano Esposito, który ma balansować pomiędzy pierwszą drużyną a Primaverą.

Conte chce również środkowego pomocnika. Jego faworytem jest Arturo Vidal. Z kolei działacze wolą Sergeya Milinkovicia-Savicia. Sternicy klubu nie chcą Chilijczyka bo boją się, że będzie on sprawiał takie same problemy jak Nainggolan. Conte jednak miał im dać gwarancję, że ręczy za swojego byłego zawodnika za czasów wspólnej pracy w Juve.

 

GdS - Aurelio de Laurentis dał czas Mauro Icardiemu do czwartku na zaakceptowanie oferty złożonej przez Napoli. Po tym terminie Neapolitańczycy będą rozglądali się za innym napastnikiem.

 

GdS potwierdza: Dalbert powiedział tak dla Nicei. Negocjacje są w toku. Joao Mario jest pomiędzy trzema klubami: Sporting Lizbona, Sevilla i Galatasaray.

 

Tuttosport – Inter uzgodnił warunki kontraktu z Cristiano Biraghim. 5 lat kontraktu, 2 mln euro na sezon.

 

Cadena Ser – Valencia jest gotowa zapłacić 15 mln euro z Rafinhię.

 

CdS - Davide Santon na wylocie z Romy. Hiszpańskie radio Tele Radio Stereo twierdzi, że piłkarzowi najbliżej jest do Mallorci. Il Messaggero uważa, że obrońcę chcą również Parma i Fiorentina.

 

08:35

Detale operacji Alexisa Sancheza. 

Jak donosi Alfredo Pedulla będzie to darmowe wypożyczenie z opcją wykupu 12-15 mln euro. Inter będzie opłacał 4 mln euro z 14-milionowej pensji Chilijczyka. Jeżeli Sanchez zostałby wykupiony to od sezonu 2020-21 jego zarobki zmaleją do 6-6,5 mln euro za sezon. 30-latek spodziewany jest w Mediolanie dzisiaj po południu, lub jutro rano - zawodnik przejdzie testy medyczne i podpisze niezbędne dokumenty.  

 

 

udostępnij

Zobacz też

Kulusevski

Inter w zaawansowanych rozmowach ws. Kulusevskiego (10)

12.12
16:03
Federico Dimarco Parma

Bologna zimą po Dimarco (1)

11.12
16:55

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.08.2019 o 22:33 przez darek666sz
+1
darek666sz
Co w końcu z tym Sanchezem?
20.08.2019 o 22:21 przez mroowa111
mroowa111
marotta grande direttore!
20.08.2019 o 19:57 przez kibix
kibix
Jak dla mnie okienko było super do tej pory, ale jak on weźmie sridala aferzyste... Juz nam trener polecał gościa rok temu, to teraz na chama gnoja trza było wypieprzyć. Po co nam dziad Vidal? Już lepiej tego waszego SMSa, przynajmniej jest szansa, że na dłużej zagości, bo czilijczyk to emeryturka zaraz
20.08.2019 o 18:02 przez AveCaesar
+4
AveCaesar
"CorSport twierdzi, że Inter ma płacić zawodnikowi 4-5 mln euro pensji netto",

"będzie to darmowe wypożyczenie z opcją wykupu 12-15 mln euro." lub
"Wypożyczenie Chilijczyka ma kosztować 2-3 mln euro, a Inter ma mieć możliwość wykupienia go za 17 mln euro."

"Jeżeli Sanchez zostałby wykupiony to od sezonu 2020-21 jego zarobki zmaleją do 6-6,5 mln euro za sezon."

Marotta to chyba ma na cały świat jakieś haki albo na negocjacje jeździ z paroma karkami, że udaje mu się robić takie Interesy.
20.08.2019 o 18:18 przez Dyl87
Dyl87
Jest najlepszy i to tyle w temacie . Dobrze że są Chińczycy oni są bez uprzedzeń i zakontraktowali go tak samo z Conte , ze wcześniejszym podejściem nie mielibyśmy tak mocnego pionu zarządzającego ;) my od jude nikogo nie wyrywaliśmy a oni od nas co jakiś czas brali kogoś bez uprzedzeń !
20.08.2019 o 18:18 przez Seba.
+2
Seba.
Taki już jest szalonooki ;)

https://tenor.com/view/loco-gremlins-gif-5491966 - podobno jego ulubiona postać filmowa
20.08.2019 o 17:55 przez AveCaesar
AveCaesar
Podobno Laxalta chce Viola w miejsce Biraghiego.
20.08.2019 o 15:53 przez Siwanasaki87
Siwanasaki87
Przecież może trenować jak już dopną swego to się spakuje i dowidzenia bye bye utd 😁😁😁
20.08.2019 o 15:32 przez SlimShady
SlimShady
Skoro Sanchez trenuje z ManU to dziwne że jest bliski dołączenia do Inter i przylotu do Mediolanu dziś albo jutro. Chyba że Moratta się dogadał z Juve na wymianę Icardi-Dybala
20.08.2019 o 17:40 przez Seba.
+2
Seba.
Sanchez trenuje, bo dostał info od Lukaku, że jeśli przyleci z nadwagą, to Konciak nie wystawi go przeciwko Lecze ;)
20.08.2019 o 15:05 przez Gloin1989
Gloin1989
Czyli po Sanchezie
20.08.2019 o 15:16 przez Orzeu
+6
Orzeu
raczej pożegnalny trening.
20.08.2019 o 14:51 przez Siwanasaki87
Siwanasaki87
A skąd ta informacja?
20.08.2019 o 15:16 przez Orzeu
+1
Orzeu
zarówno angielskie np. Daily Star, jak i włoskie to potwierdzają. nawet są zdjęcia
20.08.2019 o 13:33 przez DonDawido
+4
DonDawido
Trochę mnie drażni podejście typu "wywalę swojego awanturnika nieziomka, a sprowadzę swojego ziomka awanturnika", tym bardziej, że Radja dużo nasz klub kosztował i czysto piłkarsko postrzegam go jako zawodnika lepszego od Vidala. Nie mogę też oprzeć się wrażeniu, że w taktyce Conte, w której Lukaku będzie nie tylko strzelał, ale i zagrywał piłki do wbiegających, Radja mógłby ustrzelić 10+ bramek.
Llorente niech podpiszą od ręki, nie ma co czekać aż go zwędzi jakieś Napoli. To będzie bardzo solidny zmiennik dla Lukaku. Widziałem trochę spotkań Tottenhamu w zeszły sezonie i za każdym razem gra Llorente mi się naprawdę podobała.
O Icardim nie chce mi się już pisać. Musi odejść jak najszybciej.
20.08.2019 o 13:36 przez KoBa
-2
KoBa
Wg mnie to podejście - "ręczę tylko za tych, których znam".
20.08.2019 o 13:42 przez DonDawido
DonDawido
Można to nazwać i w ten sposób.
Stawiając się na chwilę w roli Conte, to chyba wolałbym usiąść z Radją na rozmowę 1 na 1 i powiedzieć mu "elo ziomie albo będzie spokój i profesjonalizm albo za szmaty za drzwi wylecisz". Ciekaw jestem czy taka rozmowa się odbyła i Antonio poczuł, że nie może mu zaufać czy może zagrały tam jeszcze jakieś inne kwestie. Chociaż start Nainggolana nie był wymarzony, to czekałem na tego zawodnika tak długo, że szkoda mi żegnać go po jednym sezonie, w dodatku całkiem dobrym w jego wykonaniu (pomijając kontuzje).
Potraktowałbym ten temat w ten sposób tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę ile nas kosztował kasy i talentu.
20.08.2019 o 13:08 przez Kondzik
+2
Kondzik
Ciekawe czy Maradona też dzwonił do Icara
20.08.2019 o 13:40 przez TomHardy
+1
TomHardy
Mnie to już lata czy on odejdzie czy będzie siedział na trybunach, jesli odejdzie to byle nie do jude.
20.08.2019 o 15:52 przez inglorion
-1
inglorion
Nie będzie siedział, będzie grał :)
20.08.2019 o 13:02 przez Dyl87
-2
Dyl87
Alexis lepszy niż Dzeko dobrze że do nas nie przyszedł
20.08.2019 o 13:34 przez DonDawido
+1
DonDawido
*inny niż Dzeko
20.08.2019 o 12:07 przez inter30
-1
inter30
Sanchez do Interu, Llorente do śmieciarzy a Icar na trybuny. Ale pewnie kasa za Icara potrzebna na pomocnika
20.08.2019 o 12:13 przez Jacenty
Jacenty
Było jakieś info kilka dni temu, że kasa z Icara miałaby pójść na inne transakcje (Barella, Sensi) i nie ma zw. z zakupem kolejnego pomocnika.
20.08.2019 o 11:13 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Beppe z Anglii wróci z Sanchezem i Llorente (strzelam, że mieszka w UK), a międzyczasie Piero załatwi nam Biraghiego.
20.08.2019 o 13:36 przez DonDawido
+1
DonDawido
Niech jeszcze przywiezie Eriksena. ;) To niezmiennie moje ciche marzenie i nadzieja, że Sanchez był tak naprawdę załatwiany przy okazji, a Eriksen ma być prezentem na sam koniec okienka. Trochę w stylu "szach-mat, Rubentusie".
20.08.2019 o 14:41 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie to, że nie chce Eriksena bo jest świetnym piłkarzem ale ci co non stop o nim piszą muszą w końcu zrozumieć, że piłkarz o jego charakterystyce nie ma miejsca w 3-5-2 Conte, którą to cały czas wałkujemy podczas przygotowań i pod, którą budujemy skład. Chyba, że przeszlibyśmy na coś jak grał w Chelsea czyli 3-4-2-1. Poza tym myślę, że znajdzie sobie lepsze miejsce niż Inter pod wieloma względami.
20.08.2019 o 11:03 przez AveCaesar
AveCaesar
Niech już idzie ten Icardi do tego Napoli jak dają kasę.
20.08.2019 o 10:03 przez jaszczomb
+1
jaszczomb
Już jeden taki był który ręczył za zawodnika, wiemy jak się skończyło. Zdecydowanie sms > artur.
20.08.2019 o 09:21 przez danielinter
+8
danielinter
Jezeli rzeczywiście przyjdzie na takich warunkach to będzie to kolejne mistrzostwo Marotty.Godin za free , Sensi wyp za grosze wykup podobnie , Lukaku mocno zbil cene dodajac bonusy odroczone w czasie , Barella wyp po to zeby byl chajs wlasnie na Romana trudno siw tez przyczepic do ceny za Lazaro no i teraz ten Sanchez teraz tylko dobrze sprzedac Icardiego i co by nie powiedziec to pan dyrektor Marotta
20.08.2019 o 09:10 przez el_loco
el_loco
Nie wiem czy coś z niego będzie. Jeśli ma odpowiedni charakter i zechce pokazać, że jeszcze na coś go stać może wypalić. Co do samego transferu to mistrzostwo. Serio sprowadzić zawodnika na takich warunkach z MU, które tak bardzo opierało się przy transferów Lukaku wydaje się niemal niemożliwe.
20.08.2019 o 09:01 przez Kondzik
+1
Kondzik
Darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ;) jedynie Icar zagląda
20.08.2019 o 09:32 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Icar to nie tylko w zęby zgloda ;)
20.08.2019 o 08:57 przez Dyl87
-3
Dyl87
Alexisa Sancheza to bardzo podobny transfer do Teveza kilka lat temu , zarząd wykonuje świetną robotę już nie mogę się doczekać 26.08.2019 :) !
20.08.2019 o 08:41 przez Chuchu
+1
Chuchu
Sanchez to obecnie cień dawnego zawodnika, ale na takich warunkach to grzech nie spróbować. Oby tylko jeszcze ktoś przyszedł do gry ofensywnej.
20.08.2019 o 08:54 przez Dyl87
+2
Dyl87
Jak wypali będzie pięknie dużo nie ryzykujemy , a coś czuję że uciechę z niego będziemy mieć :)
20.08.2019 o 09:11 przez RedKhmer
+2
RedKhmer
Można powiedzieć, że cień ale jego kariera nie jest przypadkiem. Gość w każdym klubie przed MU dawał radę. Lepszy taki gość co przez 10 sezonów pokazywał klasę niż taki po jednym dobrym sezonie jak Schick. Tutaj możesz być spokojny o umiejętności, jedynie Conte musi go zmotywować a będzie hulał jak ta lala.
20.08.2019 o 13:38 przez DonDawido
DonDawido
Obecnie = w ManU, a tam wszyscy w przeciągu ostatnich dwóch lat grają poniżej swojego poziomu, mam takie wrażenie.

Shoutbox

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Ljarro 13.12.2019 18:13

Piter, to jakie masz auto że to zauważyłeś? Że się każdy chce pokazać?

Yascarr 13.12.2019 16:44

No i gdzie te łamaki dzisiaj bo chce dużo postawić

WirtuozTaktyki 13.12.2019 16:43

cieszy tak liczna reprezentacja Interu

Ojciec SB 13.12.2019 15:02

ewentualnie do laski "e no auto na wode nie jezdzi"

Ojciec SB 13.12.2019 15:01

najlepsze jest to ze na tych swiatlach probuje wystartowac jak Hamilton podczas wyscigu, a pozniej jedzie 50 na piatym biegu by benzynke zaoszczedzic

Ojciec SB 13.12.2019 14:59

ale no tak juz jest na tym swiecie ze osoba z kompleksami chce cos komus udowodnic jaki to on nie jest gosc

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29037

Liczba newsów: 35409