Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 20/08 Atletico z ponowną ofertą za Icardiego (14)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
180
14
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:59 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

16:08 Jak donosi Gazzetta dello Sport, Atletico Madryt złoży kolejną ofertę za Icardiego. Ostatnia oferta hiszpańskiego klubu została odrzucona. Tym razem Rojiblancos mają zaoferować za napastnika około 30 milionów euro z nadzieją, że kwota ta przekona Thohira do sprzedaży zawodnika.

 

16:05 TS - Guarin zainteresowany tylko grą w United. Kolumbijczyk nie wyraża chęci występowania w barwach Sevilli lub HSV. Po powrocie Interu z Islandii, będzie miało miejsce spotkanie agenta piłkarza z działaczami Nerazzurrich w celu ustalenia statusu w klubie. Pomocnik prawdopodobnie odejdzie z Interu.

 

11:42 Według Gianluci Di Marzio powstał pomysł na wymianę Botta-Biabany z drobną dopłatą ze strony Nerazzurrich. Jak twierdzi dziennikarz, Parma wysoko ceni talent młodego Argentyńczyka i z chęcią zaakceptowała by taką ofertę Interu.

 

11:31 Jak donosi Sky, do zarządu Interu wpłynęła oferta za Mbaye. O usługi młodego obrońcy stara się Genoa. Mówi się, że Nerazzurri odpowiedzą Grifone w ciągu kilkunastu godzin. Oferta przewiduje wypożyczenie Senegalczyka w celu nabrania doświadczenia.

udostępnij

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 19.01 (20:29) Inter zainteresowany zawodnikiem Crveny Zvezdy (13)

19.01
01:35
mercato live

Mercato Live - 14.01 (19:51) Esposito o krok od Venezii (17)

14.01
02:00

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2014 o 10:26 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Botta w meczach przedsezonowych nie zachwyca, również wczoraj zaprezentował się słabo. Nie sądziłem, że to powiem, ale wole już bjabjanego niż Botte.
21.08.2014 o 09:59 przez niproxdk
niproxdk
Biabiany za Bottę + 2 lub 3 miliony
21.08.2014 o 08:06 przez lukaszkniola
lukaszkniola
@Mikson - lub Cerci + Groszek, a zamiast Guarina Kagawa.
20.08.2014 o 23:16 przez Mikson
Mikson
Za 30 baniek to bym go opylił, wtedy Chicharito za 12 i jeszcze 18 zostaje, to by było na prawe skrzydło i jeszcze by zostało na oszczędności.
20.08.2014 o 22:39 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Do konca mercato zostało niespełna dwa tygodnie. Jeśli nawet ten news odzwierciedla rzeczywistość, to moim zdaniem przy opieszałości Ausilio i braku dostępnych jakościowo napastników Inter powinien odrzucić tą ofertę, pomimo tego, że jest szalenie atrakcyjna finansowo.

W sferze wróżenia z fusów : sprzedajemy Ikara za 30 mln € Guaro za 15.
Pozyskujemy Groszka, Firmio i Kagawe. Moim zdaniem byłaby to świetna opcja i sportowo i marketingowo...
20.08.2014 o 21:24 przez el_loco
el_loco
Plota z tym Icardim ale jeśli faktycznie pojawi się taka oferta sprzedał bym go.
20.08.2014 o 20:35 przez Sarna2318
Sarna2318
Jeśli to prawda z Icardim (w co szczerze wątpie) to za 30 mln smiało bym go sprzedał. Fakt, że ma chłopak talent i z czasem może być tylko lepszy, ale są równie dobrzy piłkarze, a nawet lepsi, więc do tej niezłej sumki moglibyśmy dołozyć co nieco ze sprzedaży Guarina i kupić dwóch porządnych snajperów (chociaż w takim tempie jaki preferuje nasz zarząd, nie zdążylibyśmy kupić kogokolwiek)
20.08.2014 o 17:00 przez Claudio
Claudio
Typowych klasowych snajperow mają niewiele...tylko Mandzukica. Ale jakos nie chce mi sie wierzyc, że dadza 30mln za Icardiego skoro sciagneli Raula Jimeneza.
20.08.2014 o 16:43 przez mariozzzz
mariozzzz
Bzdura te info z Icardim...atletico ma mandzukicia i griezmanna...
20.08.2014 o 16:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Icardi sie nie zgodzi, tam czeka go lawka, zastepstwo Mario M
poza tym przy dzisiejszych cenach nasi za 30 nie puszcza, 35-40 , ale on w zyciu tyle nie jest wart, narazie poza polowa dobrego sezonu za duzo nie pokazal
20.08.2014 o 16:16 przez RedBull
RedBull
30 milionów plus KOKE i niech będzie :)
20.08.2014 o 12:58 przez Maciek91
Maciek91
Zastanawiam się gdzie miałby grać Biabany w naszym ustawieniu? na prawym wahadle? umie bronić? trzymać linie i ustawiać się w linii defensywnej? czy w ataku? Dziwny transfer, chyba, że mielibyśmy grać w innym ustawieniu, a na to się nie zanosi. Już nie mówiąc o jakości zawodnika, który raczej ligi mistrzów nam nie zapewni.
20.08.2014 o 12:42 przez stomil
stomil
Co się tak uczepili tego Biabianego - jezdziec bez głowy , robi dużo wiatru i zero efektu - mam nadzieję, że to nie będzie pierwszy wybór zarządu tylko ostateczna ostateczność
20.08.2014 o 11:38 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Shaquiri jest na miniaturce ??

Shoutbox

Xdd 20.01.2021 06:19

W tym rzecz że przy 5 zmianach nie można już 6. Jak były 3 to w dogrywce można było 4 zrobić, ale nie teraz

InterMistrzKamil 20.01.2021 01:09

Walkower Romy będzie za szóstą zmianę xD

mroowa111 20.01.2021 00:38

niby 1 dodatkowo w dogrywce można

Xdd 20.01.2021 00:26

Roma zrobiła 6 zmian xd nie wiem czy dlatego że była dogrywka i można było zrobić czy zwyczajnie znowu ktoś się tam walnął

mroowa111 19.01.2021 23:50

i roma nara

mroowa111 19.01.2021 23:49

łyżeczka lobik saponara

mroowa111 19.01.2021 23:49

roma kompro 2-4

mroowa111 19.01.2021 23:47

mozliwe ze ich rozniosa z 5-0 teraz

pablo77 19.01.2021 23:19

Napoli pewnie obsrane xD

pablo77 19.01.2021 23:19

Spezia przed szansa teraz :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

to co Fuzato debiut? :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

lol :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

bramkarz wyleciał

pablo77 19.01.2021 23:18

bramkarz czerwo :D

Juzek 19.01.2021 23:18

w ciagu minuty :D

pablo77 19.01.2021 23:17

no a ja z ojcem w sumie nie wiem czy mielismy czy nie a jak juz to bezobjawowo :)

Juzek 19.01.2021 23:17

2 czerwa Roma :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:17

no to git jak już ok :)

Adriano_forever 19.01.2021 23:17

ło panie, no to koroniaczek który też na układ oddechowy wpływa nie pomaga w leczeniu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38449