Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 20/08 Atletico z ponowną ofertą za Icardiego (14)

Autor:
Źródło: różne
około 6 lat temu
156
14
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:59 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

16:08 Jak donosi Gazzetta dello Sport, Atletico Madryt złoży kolejną ofertę za Icardiego. Ostatnia oferta hiszpańskiego klubu została odrzucona. Tym razem Rojiblancos mają zaoferować za napastnika około 30 milionów euro z nadzieją, że kwota ta przekona Thohira do sprzedaży zawodnika.

 

16:05 TS - Guarin zainteresowany tylko grą w United. Kolumbijczyk nie wyraża chęci występowania w barwach Sevilli lub HSV. Po powrocie Interu z Islandii, będzie miało miejsce spotkanie agenta piłkarza z działaczami Nerazzurrich w celu ustalenia statusu w klubie. Pomocnik prawdopodobnie odejdzie z Interu.

 

11:42 Według Gianluci Di Marzio powstał pomysł na wymianę Botta-Biabany z drobną dopłatą ze strony Nerazzurrich. Jak twierdzi dziennikarz, Parma wysoko ceni talent młodego Argentyńczyka i z chęcią zaakceptowała by taką ofertę Interu.

 

11:31 Jak donosi Sky, do zarządu Interu wpłynęła oferta za Mbaye. O usługi młodego obrońcy stara się Genoa. Mówi się, że Nerazzurri odpowiedzą Grifone w ciągu kilkunastu godzin. Oferta przewiduje wypożyczenie Senegalczyka w celu nabrania doświadczenia.

udostępnij

Zobacz też

mercato live kante vidal

MERCATO LIVE - 17.09 (20:05) Sky - Sampdoria chce Candrevę (44)

17.09
08:09
Ranocchia Skriniar de Vrij Obrona

Skriniar, Ranocchia i Nainggolan nie zagrają z Fiorentiną (8)

24.09
20:30

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2014 o 10:26 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Botta w meczach przedsezonowych nie zachwyca, również wczoraj zaprezentował się słabo. Nie sądziłem, że to powiem, ale wole już bjabjanego niż Botte.
21.08.2014 o 09:59 przez niproxdk
niproxdk
Biabiany za Bottę + 2 lub 3 miliony
21.08.2014 o 08:06 przez lukaszkniola
lukaszkniola
@Mikson - lub Cerci + Groszek, a zamiast Guarina Kagawa.
20.08.2014 o 23:16 przez Mikson
Mikson
Za 30 baniek to bym go opylił, wtedy Chicharito za 12 i jeszcze 18 zostaje, to by było na prawe skrzydło i jeszcze by zostało na oszczędności.
20.08.2014 o 22:39 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Do konca mercato zostało niespełna dwa tygodnie. Jeśli nawet ten news odzwierciedla rzeczywistość, to moim zdaniem przy opieszałości Ausilio i braku dostępnych jakościowo napastników Inter powinien odrzucić tą ofertę, pomimo tego, że jest szalenie atrakcyjna finansowo.

W sferze wróżenia z fusów : sprzedajemy Ikara za 30 mln € Guaro za 15.
Pozyskujemy Groszka, Firmio i Kagawe. Moim zdaniem byłaby to świetna opcja i sportowo i marketingowo...
20.08.2014 o 21:24 przez el_loco
el_loco
Plota z tym Icardim ale jeśli faktycznie pojawi się taka oferta sprzedał bym go.
20.08.2014 o 20:35 przez Sarna2318
Sarna2318
Jeśli to prawda z Icardim (w co szczerze wątpie) to za 30 mln smiało bym go sprzedał. Fakt, że ma chłopak talent i z czasem może być tylko lepszy, ale są równie dobrzy piłkarze, a nawet lepsi, więc do tej niezłej sumki moglibyśmy dołozyć co nieco ze sprzedaży Guarina i kupić dwóch porządnych snajperów (chociaż w takim tempie jaki preferuje nasz zarząd, nie zdążylibyśmy kupić kogokolwiek)
20.08.2014 o 17:00 przez Claudio
Claudio
Typowych klasowych snajperow mają niewiele...tylko Mandzukica. Ale jakos nie chce mi sie wierzyc, że dadza 30mln za Icardiego skoro sciagneli Raula Jimeneza.
20.08.2014 o 16:43 przez mariozzzz
mariozzzz
Bzdura te info z Icardim...atletico ma mandzukicia i griezmanna...
20.08.2014 o 16:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Icardi sie nie zgodzi, tam czeka go lawka, zastepstwo Mario M
poza tym przy dzisiejszych cenach nasi za 30 nie puszcza, 35-40 , ale on w zyciu tyle nie jest wart, narazie poza polowa dobrego sezonu za duzo nie pokazal
20.08.2014 o 16:16 przez RedBull
RedBull
30 milionów plus KOKE i niech będzie :)
20.08.2014 o 12:58 przez Maciek91
Maciek91
Zastanawiam się gdzie miałby grać Biabany w naszym ustawieniu? na prawym wahadle? umie bronić? trzymać linie i ustawiać się w linii defensywnej? czy w ataku? Dziwny transfer, chyba, że mielibyśmy grać w innym ustawieniu, a na to się nie zanosi. Już nie mówiąc o jakości zawodnika, który raczej ligi mistrzów nam nie zapewni.
20.08.2014 o 12:42 przez stomil
stomil
Co się tak uczepili tego Biabianego - jezdziec bez głowy , robi dużo wiatru i zero efektu - mam nadzieję, że to nie będzie pierwszy wybór zarządu tylko ostateczna ostateczność
20.08.2014 o 11:38 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Shaquiri jest na miniaturce ??

Shoutbox

ojciec&ojciec 26.09.2020 22:51

Obrona dzisiaj była okropna, poziom ekstraklasy

maverik 26.09.2020 22:49

masakra te wnioski po 1 meczu

Kamiliusz1908 26.09.2020 22:48

Szkoda Eryksena, koleś jest zajebistym piłkarzem ale nie ma sensu zeby i on się marnował w tej lidze i my żebyśmy płącili mu hajs i z każdym sezonem tracili na potencjalnej kwocie za jaką mógłby odejść.

KoBa 26.09.2020 22:47

Na Benevento Sensi-Barella-Vidal

KoBa 26.09.2020 22:46

DD znowu 3 pkt z Violą daje tak btw

IlCapitano 26.09.2020 22:46

PAN SENSI >>>>>> erykson

Claudio 26.09.2020 22:46

ale to jest piekne jaka moc jest na lawce rezerwowych.

Claudio 26.09.2020 22:46

wszyscy na + a niektorzy na bardzo duzy +

Cienty 26.09.2020 22:46

Eriksen moze odejsc, gość jest cieniem, niewyopałem

SETE 26.09.2020 22:45

Sanchez

Claudio 26.09.2020 22:45

ogolnie ciezko sie doczepic rezerwowych. Robili co do nich nalezalo.

KoBa 26.09.2020 22:45

Kto dorzucił do DD?

SETE 26.09.2020 22:45

Dokl Cap. Eriksen żenada kolejny raz

Husi 26.09.2020 22:45

i zgadzam sie 3-4-3 LuLa + sanchez to jest mocc

Cienty 26.09.2020 22:45

Sensi bdb, oby bez kontuzji w sezonie

Claudio 26.09.2020 22:45

ale nasi chilijczycy dodali zapindalanka i waleczności

SETE 26.09.2020 22:44

Na takiego Stefano czekałem

Nasir 26.09.2020 22:44

no i ten hakimi to bedzie lepszy od maicona

KoBa 26.09.2020 22:44

Pan Sensi jak już coś

IlCapitano 26.09.2020 22:44

Erykson to może Sensiemu bidony podawać

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • FT

    Torino

    2 - 4

    Atalanta

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 3

    Benevento

  • FT

    Inter

    4 - 3

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Środa, 30 września

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 02 października

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

Sobota, 03 października

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Udinese

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    3

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    1

    3

  • 5

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 6

    Milan

    Milan

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 2

    Andrea Belotti

    2

  • 3

    Luca Caldirola

    2

  • 4

    Gaetano Castrovilli

    2

  • 5

    Lorenzo Insigne

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26941

Liczba newsów: 37507