Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 20/08 Atletico z ponowną ofertą za Icardiego (14)

Autor:
Źródło: różne
prawie 12 lat temu
746
14

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:59 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

16:08 Jak donosi Gazzetta dello Sport, Atletico Madryt złoży kolejną ofertę za Icardiego. Ostatnia oferta hiszpańskiego klubu została odrzucona. Tym razem Rojiblancos mają zaoferować za napastnika około 30 milionów euro z nadzieją, że kwota ta przekona Thohira do sprzedaży zawodnika.

 

16:05 TS - Guarin zainteresowany tylko grą w United. Kolumbijczyk nie wyraża chęci występowania w barwach Sevilli lub HSV. Po powrocie Interu z Islandii, będzie miało miejsce spotkanie agenta piłkarza z działaczami Nerazzurrich w celu ustalenia statusu w klubie. Pomocnik prawdopodobnie odejdzie z Interu.

 

11:42 Według Gianluci Di Marzio powstał pomysł na wymianę Botta-Biabany z drobną dopłatą ze strony Nerazzurrich. Jak twierdzi dziennikarz, Parma wysoko ceni talent młodego Argentyńczyka i z chęcią zaakceptowała by taką ofertę Interu.

 

11:31 Jak donosi Sky, do zarządu Interu wpłynęła oferta za Mbaye. O usługi młodego obrońcy stara się Genoa. Mówi się, że Nerazzurri odpowiedzą Grifone w ciągu kilkunastu godzin. Oferta przewiduje wypożyczenie Senegalczyka w celu nabrania doświadczenia.

udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (151)

26.06
08:05
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2014 o 10:26 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Botta w meczach przedsezonowych nie zachwyca, również wczoraj zaprezentował się słabo. Nie sądziłem, że to powiem, ale wole już bjabjanego niż Botte.
21.08.2014 o 09:59 przez niproxdk
niproxdk
Biabiany za Bottę + 2 lub 3 miliony
21.08.2014 o 08:06 przez lukaszkniola
lukaszkniola
@Mikson - lub Cerci + Groszek, a zamiast Guarina Kagawa.
20.08.2014 o 23:16 przez Mikson
Mikson
Za 30 baniek to bym go opylił, wtedy Chicharito za 12 i jeszcze 18 zostaje, to by było na prawe skrzydło i jeszcze by zostało na oszczędności.
20.08.2014 o 22:39 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Do konca mercato zostało niespełna dwa tygodnie. Jeśli nawet ten news odzwierciedla rzeczywistość, to moim zdaniem przy opieszałości Ausilio i braku dostępnych jakościowo napastników Inter powinien odrzucić tą ofertę, pomimo tego, że jest szalenie atrakcyjna finansowo.

W sferze wróżenia z fusów : sprzedajemy Ikara za 30 mln € Guaro za 15.
Pozyskujemy Groszka, Firmio i Kagawe. Moim zdaniem byłaby to świetna opcja i sportowo i marketingowo...
20.08.2014 o 21:24 przez el_loco
el_loco
Plota z tym Icardim ale jeśli faktycznie pojawi się taka oferta sprzedał bym go.
20.08.2014 o 20:35 przez Sarna2318
Sarna2318
Jeśli to prawda z Icardim (w co szczerze wątpie) to za 30 mln smiało bym go sprzedał. Fakt, że ma chłopak talent i z czasem może być tylko lepszy, ale są równie dobrzy piłkarze, a nawet lepsi, więc do tej niezłej sumki moglibyśmy dołozyć co nieco ze sprzedaży Guarina i kupić dwóch porządnych snajperów (chociaż w takim tempie jaki preferuje nasz zarząd, nie zdążylibyśmy kupić kogokolwiek)
20.08.2014 o 17:00 przez Claudio
Claudio
Typowych klasowych snajperow mają niewiele...tylko Mandzukica. Ale jakos nie chce mi sie wierzyc, że dadza 30mln za Icardiego skoro sciagneli Raula Jimeneza.
20.08.2014 o 16:43 przez mariozzzz
mariozzzz
Bzdura te info z Icardim...atletico ma mandzukicia i griezmanna...
20.08.2014 o 16:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Icardi sie nie zgodzi, tam czeka go lawka, zastepstwo Mario M
poza tym przy dzisiejszych cenach nasi za 30 nie puszcza, 35-40 , ale on w zyciu tyle nie jest wart, narazie poza polowa dobrego sezonu za duzo nie pokazal
20.08.2014 o 16:16 przez RedBull
RedBull
30 milionów plus KOKE i niech będzie :)
20.08.2014 o 12:58 przez kontousuniete
kontousuniete
Zastanawiam się gdzie miałby grać Biabany w naszym ustawieniu? na prawym wahadle? umie bronić? trzymać linie i ustawiać się w linii defensywnej? czy w ataku? Dziwny transfer, chyba, że mielibyśmy grać w innym ustawieniu, a na to się nie zanosi. Już nie mówiąc o jakości zawodnika, który raczej ligi mistrzów nam nie zapewni.
20.08.2014 o 12:42 przez stomil
stomil
Co się tak uczepili tego Biabianego - jezdziec bez głowy , robi dużo wiatru i zero efektu - mam nadzieję, że to nie będzie pierwszy wybór zarządu tylko ostateczna ostateczność
20.08.2014 o 11:38 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Shaquiri jest na miniaturce ??

Shoutbox

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625711

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się