Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 20/08 Atletico z ponowną ofertą za Icardiego (14)

Autor:
Źródło: różne
ponad 5 lat temu
86
14
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:59 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

16:08 Jak donosi Gazzetta dello Sport, Atletico Madryt złoży kolejną ofertę za Icardiego. Ostatnia oferta hiszpańskiego klubu została odrzucona. Tym razem Rojiblancos mają zaoferować za napastnika około 30 milionów euro z nadzieją, że kwota ta przekona Thohira do sprzedaży zawodnika.

 

16:05 TS - Guarin zainteresowany tylko grą w United. Kolumbijczyk nie wyraża chęci występowania w barwach Sevilli lub HSV. Po powrocie Interu z Islandii, będzie miało miejsce spotkanie agenta piłkarza z działaczami Nerazzurrich w celu ustalenia statusu w klubie. Pomocnik prawdopodobnie odejdzie z Interu.

 

11:42 Według Gianluci Di Marzio powstał pomysł na wymianę Botta-Biabany z drobną dopłatą ze strony Nerazzurrich. Jak twierdzi dziennikarz, Parma wysoko ceni talent młodego Argentyńczyka i z chęcią zaakceptowała by taką ofertę Interu.

 

11:31 Jak donosi Sky, do zarządu Interu wpłynęła oferta za Mbaye. O usługi młodego obrońcy stara się Genoa. Mówi się, że Nerazzurri odpowiedzą Grifone w ciągu kilkunastu godzin. Oferta przewiduje wypożyczenie Senegalczyka w celu nabrania doświadczenia.

udostępnij

Zobacz też

eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 17.01 (20:10) Moses zamiast Spinazzoli? (81)

17.01
00:12
eriksen

Mercato Live - 27.01 (19:20) Oficjalne potwierdzenie Eriksena dopiero jutro? (77)

27.01
06:00

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2014 o 10:26 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Botta w meczach przedsezonowych nie zachwyca, również wczoraj zaprezentował się słabo. Nie sądziłem, że to powiem, ale wole już bjabjanego niż Botte.
21.08.2014 o 09:59 przez niproxdk
niproxdk
Biabiany za Bottę + 2 lub 3 miliony
21.08.2014 o 08:06 przez lukaszkniola
lukaszkniola
@Mikson - lub Cerci + Groszek, a zamiast Guarina Kagawa.
20.08.2014 o 23:16 przez Mikson
Mikson
Za 30 baniek to bym go opylił, wtedy Chicharito za 12 i jeszcze 18 zostaje, to by było na prawe skrzydło i jeszcze by zostało na oszczędności.
20.08.2014 o 22:39 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Do konca mercato zostało niespełna dwa tygodnie. Jeśli nawet ten news odzwierciedla rzeczywistość, to moim zdaniem przy opieszałości Ausilio i braku dostępnych jakościowo napastników Inter powinien odrzucić tą ofertę, pomimo tego, że jest szalenie atrakcyjna finansowo.

W sferze wróżenia z fusów : sprzedajemy Ikara za 30 mln € Guaro za 15.
Pozyskujemy Groszka, Firmio i Kagawe. Moim zdaniem byłaby to świetna opcja i sportowo i marketingowo...
20.08.2014 o 21:24 przez el_loco
el_loco
Plota z tym Icardim ale jeśli faktycznie pojawi się taka oferta sprzedał bym go.
20.08.2014 o 20:35 przez Sarna2318
Sarna2318
Jeśli to prawda z Icardim (w co szczerze wątpie) to za 30 mln smiało bym go sprzedał. Fakt, że ma chłopak talent i z czasem może być tylko lepszy, ale są równie dobrzy piłkarze, a nawet lepsi, więc do tej niezłej sumki moglibyśmy dołozyć co nieco ze sprzedaży Guarina i kupić dwóch porządnych snajperów (chociaż w takim tempie jaki preferuje nasz zarząd, nie zdążylibyśmy kupić kogokolwiek)
20.08.2014 o 17:00 przez Claudio
Claudio
Typowych klasowych snajperow mają niewiele...tylko Mandzukica. Ale jakos nie chce mi sie wierzyc, że dadza 30mln za Icardiego skoro sciagneli Raula Jimeneza.
20.08.2014 o 16:43 przez mariozzzz
mariozzzz
Bzdura te info z Icardim...atletico ma mandzukicia i griezmanna...
20.08.2014 o 16:28 przez piotrekninter
piotrekninter
Icardi sie nie zgodzi, tam czeka go lawka, zastepstwo Mario M
poza tym przy dzisiejszych cenach nasi za 30 nie puszcza, 35-40 , ale on w zyciu tyle nie jest wart, narazie poza polowa dobrego sezonu za duzo nie pokazal
20.08.2014 o 16:16 przez RedBull
RedBull
30 milionów plus KOKE i niech będzie :)
20.08.2014 o 12:58 przez Maciek91
Maciek91
Zastanawiam się gdzie miałby grać Biabany w naszym ustawieniu? na prawym wahadle? umie bronić? trzymać linie i ustawiać się w linii defensywnej? czy w ataku? Dziwny transfer, chyba, że mielibyśmy grać w innym ustawieniu, a na to się nie zanosi. Już nie mówiąc o jakości zawodnika, który raczej ligi mistrzów nam nie zapewni.
20.08.2014 o 12:42 przez stomil
stomil
Co się tak uczepili tego Biabianego - jezdziec bez głowy , robi dużo wiatru i zero efektu - mam nadzieję, że to nie będzie pierwszy wybór zarządu tylko ostateczna ostateczność
20.08.2014 o 11:38 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Shaquiri jest na miniaturce ??

Shoutbox

Piekarz 29.01.2020 18:11

kto usunął temat?

jaszczomb 29.01.2020 18:11

godzina dokladna

jaszczomb 29.01.2020 18:11

horror kiedy bedziesz w stanie dostarczyc dowody

jaszczomb 29.01.2020 18:10

prosta pila

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:10

oho xddd

jaszczomb 29.01.2020 18:10

no to zamiast gdybac

Piekarz 29.01.2020 18:09

żeby się nie okazało zaraz że to zwykła ściema jest

Adriano_forever 29.01.2020 18:08

Czy pytasz o to żeś brzydki? 😁

Adriano_forever 29.01.2020 18:08

Kutinio ogarnij no 😁

Adriano_forever 29.01.2020 18:07

Ty jestes bulwa?

horrorshow86 29.01.2020 18:07

Adriano to do mnie bylo? :D

Kredence 29.01.2020 18:07

horror coś kręci

Adriano_forever 29.01.2020 18:07

Prawda jest taka ze bulwa pojdzie za kazdym kto stawia jedzenie

Lopez 29.01.2020 18:07

pisał,że jest na telefonie i wrzuci jak będzie na kompie

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:06

na raziegowno dostalem

Piekarz 29.01.2020 18:06

no dobra czekacie czekacie ale kiedy będzie kurrrrwa?

Adriano_forever 29.01.2020 18:06

Inaczej bym tu nie pisał

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:05

czekamy na material dowodowy

Adriano_forever 29.01.2020 18:05

Nom

Piekarz 29.01.2020 18:05

CzarodziejCzasu gdzie są screeny?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28645

Liczba newsów: 35706