Plotki transferowe

Mercato Live - 21.01 (19:40) Rafinha jest już w Mediolanie (37)

Autor:
Źródło: różne
11 miesięcy temu
122
37
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:40

Rafinha jest już w Mediolanie

 

 

 

 

17:35

Dyrektor Sportowy Lazio Igli Tare dla Mediaset Premium udzielił wypowiedzi w której potwierdził, że jeden z celów transferowych Interu - Stefan De Vrij, ma klauzulę wykupu w wysokości 25 mln euro, która obowiązuje także dla klubów z Włoch. 

 

10:22

CDS: Rafinha będzie dzisiaj w Mediolanie. Zawodnik nie obejrzy meczu pomiędzy Interem, a Romą, lecz uda się bezpośrednio do hotelu, by jutro z samego rana przejść badania medyczne w Humanitas. Zawodnik będzie grał w Interze z numerem 12. 

 

10:18

Agent Rafinhii:

Potwierdzam, Rafinha jest szczęśliwy z dołączenia do Interu. Chciałbym dodać, że on od początku chciał tylko Interu, żadna inna opcja nie wchodziła w grę. Co Rafinha może zaoferować Spallettiemu? Wszechstronność - to bardzo dobrze wyszkolony technicznie, inteligentny taktycznie zawodnik który potrafi grać na wysokim poziomie na różnych pozycjach. 

W jakiej jest kondycji? Jest w 100% gotowy do gry od ponad miesiąca. Jest bardziej sprawny, niż kiedykolwiek wcześniej, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Każdy może być o to spokojny. Negocjacje w sprawie transferu były bardzo trudne, jednak wiedzieliśmy, że Inter go chce a zawodnik chce tylko Interu, więc byliśmy pewni, że osiągniemy porozumienie. 

Co Inter znaczy dla mnie i Rafinhii? To jeden z największych klubów na świecie, dlatego też przyjście Rafinhii tu to wielka okazja, by osiągnąć bardzo wysoki poziom. 

 

 

 

10:13

Elgoldigital donosi o dżentelmeńskiej umowie pomiędzy Interem a Barceloną. Podczas negocjacji w sprawie Rafinhii zawarto ustne porozumienie: w przypadku, gdy Inter zadecyduje sprzedać Icardiego, Barcelona zostanie poinformowana na czas i będzie miała okazję złożyć odpowiednią ofertę na wykup piłkarza. 

 

10:10

Gazzetta dello Sport: Odejście Gabigola odblokuje starania o Sturridge'a. Wraz z wolnymi środkami, które pojawią się po zakończeniu transakcji z Gabrielem Barbosą Inter ma pod koniec okienka wznowić starania o Daniela Sturridge'a. Napastnik Liverpoolu chce zmienić otoczenie, by zwiększyć swoją ilość minut na boisku i szansę na wylot z reprezentacją na Mistrzostwa Świata. 

 

 

\

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Paulo DYbala

Marotta ściągnie Dybalę? (13)

07.12
15:31
Gabriel Barbosa

3 angielskie kluby po Barbosę (20)

05.12
10:10

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.01.2018 o 02:11 przez interista1987
interista1987
ja jestem zadowolony ze bez kasy kogos sproawdzili. Co prawda to nie Pastore ale moze cos w pomocy sie zacznie dziac. Problem w tym ze nadal jestesmy bez rozgrywajacego.
22.01.2018 o 00:10 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
piotruś odgruzuj kogoś do ataku jeszcze bo czarno to widzę
21.01.2018 o 20:23 przez danielinter
danielinter
De Vrij za 25 to tez jest super opcja.Miranda coraz starszy i o ile sie nie myle dalej nie przedluzyl kontraktu.
21.01.2018 o 19:41 przez rezun
rezun
deVrij do nas nie trafi, jeżeli miałby trafić to trafiłby w lipcu ale na zasadzie owlnego tansferu. Kasa z Kondo trafi mam nadzieje na Cancelo.
21.01.2018 o 19:08 przez mathias
mathias
Ech, pozostaje łudzić się że kasa z Kondogbii w lato pójdzie na klauzule de Vrija.
Zbyt piękne, w koncu jesteśmy Interem
21.01.2018 o 18:46 przez SETE
SETE
Jak to w Internecie, pesymiści, optymiści ale także trolle
21.01.2018 o 18:44 przez ksiazewi
ksiazewi
Panie Mateuszu ogarnij się proszę. Jaki śmietnik? Nie mamy gotówki, a udaje nam się wyciągnąć bardzo dobrego piłkarza. Fakt po kontuzji, ale gdyby nie to, jak ktoś niżej napisał byłby dla nas nieosiągalny. A tak mamy go za darmo w momencie kiedy potrzebujemy kreatywnego pomocnika jak powietrza. Śmietnik to był jak braliśmy Rocchiego, Kharje, Gargano. Większość kibiców Barcelony zostawiłaby go w skladzie, bo jest naprawdę dobry, a tylko kontuzje go zatrzymały. Jeśli będzie e formie, to wszyscy będziemy się cieszyć jego grą.
21.01.2018 o 16:59 przez AveCaesar
AveCaesar
@Mateusz_Dusinski - no jasne niech jeszcze raz się złamie MIranda z DD i niech do tego dojdzie Skriniar, a na środku obrony będzie magiczny duet Ranocchia - Santon. Jasne kupmy jeszcze jednego lewego obrońce bo przecież tylko 4 piłkarzy z naszej kadry może tam zagrać to zdecydowanie za mało. Za Perisicia z Candrevą nie ma potrzeby kogoś kupować ale jest im potrzebny zmiennik, którzy będzie umiał ich zastąpić i będzie w stanie walczyć z nimi o pierwszy skład bo na dzień dzisiejszy nie ma nikogo takiego w kadrze.
21.01.2018 o 16:03 przez Saff
Saff
Po pierwsze, to raczej nikt tutaj nie pisał, że to jest drugi Thiago.
Po drugie pewnie większość wolałaby Pastore, ale raz że nie mamy 20-30mln od ręki, których oczekuje PSG, a dwa jeżeli nie będzie przymusu wykupienia Rafinhii po sezonie, to nie jest zły deal - nie sprawdzi się, to się pożegnamy, a jak wpasuje się w nasz zespół to za 30-35mln dostaniemy zgranego z resztą piłkarza.
21.01.2018 o 13:51 przez danielinter
danielinter
Gadanie ze Rafinha to 2 Thiago mnie rozbraja miedzy nimi jest tylko 2 lata roznicy.Rafinha ma 25 lat i nie jest juz mlodym talentem i trzeba od niego od razu po przyjsciu wymagac wysokiego poziomu bo za 30 baniek podejrzewam ze i duzo lepszego Pastore daloby rade sprowadzić.
21.01.2018 o 11:56 przez Klinsi64
Klinsi64
Rafinha pewnie gdyby nie kontuzje byłby dla nas nieosiągalny,oby mu zdrowie dopisywało,a Spal miał na tyle jaj,by dawać mu grać
21.01.2018 o 11:53 przez Saff
Saff
I jeszcze uściślajac, nie chodziło mi o bezpośrednie porównanie do siebie tych zawodników tylko o niechęć tutejszych użytkowników do ich sprowadzenia i jakie to później miało przełozenie na to, co dali klubowi.
21.01.2018 o 11:49 przez Saff
Saff
A czemu nie? Motta też był reklamowany jako zawodnik wiecznie połamany i przesiadujacy na zwolnieniu.
21.01.2018 o 11:47 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Porownanie Milito I Motty do przypadku Rafinhii, rzwczywiscie ma to sens !
21.01.2018 o 11:46 przez Saff
Saff
Przypomnij sobie po jakich smietnikach Juve musiało grzebać żeby wyjść z kryzysu. Zejdź na ziemię, bo póki co z takim budżetem, z taką polityką UEFY i z taką renomą, jaką obecnie mamy nikogo lepszego nie przyciągniemy do nas.

I tylko dla przypomnienia - pamiętam jaki płacz był przy sprowadzaniu Milito, Motty czy w ostatnich latach Icardiego. Jeżeli Rafinha da nam choć połowę czy jedną trzecią tego, co oni, to będę zadowolony.
21.01.2018 o 11:45 przez Jovetić10
Jovetić10
Barcelona to śmietnik i Sosnowiec piłki nożnej xD
21.01.2018 o 11:42 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Nie spodziewalem sie ze Inter bedzie szukal po smietnikach
21.01.2018 o 11:41 przez Orzeu
Orzeu
Wypożyczenie to też transfer, tylko że czasowy.
21.01.2018 o 11:40 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Wypozyczenia
21.01.2018 o 11:39 przez Orzeu
Orzeu
Mateusz to jeszcze 2 tygodnie temu twierdziłeś że nie ma sensu mercato live prowadzić, bo i tak nikogo nie sprowadzimy, a tu patrz już 2 transfery do klubu, a jeszcze pewnie i trzeci będzie.
21.01.2018 o 11:36 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Po prostu zdaje sobie sprawe, ze wzmocnic nalezy pierwsza jedenastke, a nie uzupelnic lawke rezerwowych
21.01.2018 o 11:34 przez Jovetić10
Jovetić10
Nie ma co oceniać dopóki nie zagra. Na transfer Perisika większość kibiców narzekała, większość jarała się Mario i Gabigolem. To jest Inter, tutaj może wszystko się wydarzyć.
21.01.2018 o 11:34 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Jestem spokojny
21.01.2018 o 11:34 przez grzybek010
grzybek010
@timon:
U nich krzyczą "będzie jak z Thiago" :> A co do transferu Rafinhi to świetny ruch zważywszy na naszą sytuację fiansnową. Facet ocierał się w zeszłym sezonie jak był zdrowy o pierwszy skład Barcelony, a kibice żałują, że z trójki Andre Gomes/Denis Suarez/Rafinha odchodzi właśnie ten ostatni, którego uważali za najlepszego z nich. Niech tylko się chłop nie połamie i na pewno sporo nam da. Komentarzy pana M_D nie ma chyba co komentować, bo albo troll, albo niespełna rozumu mówiąc, że powinniśmy ściągnąć lewego obrońcę mając takich w kadrze 3.
21.01.2018 o 11:33 przez Kondzik
Kondzik
Mati nie ma tej opcji że jak bd w LM to musimy go wykupić.
21.01.2018 o 11:31 przez Rebelde
Rebelde
Wykup przy awansie do LM? Znów opierasz się o plotki i domysły pismaków. Ciężko z tym dyskutować . Apeluje o spokój i rozwagę, poczekajmy na oficjalne informacje na ten temat.
21.01.2018 o 11:28 przez timon
timon
Ciekawe czy kibice Barcy przy transferze każdego młodego leszcza, krzyczą,,będzie jak z Icardim"?
21.01.2018 o 11:24 przez fcinter.pl
fcinter.pl
No kupuje zabawki, ale nie prezentuja one zadnej jakosci
21.01.2018 o 11:23 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Dodam jeszcze ze 35 mln bedziemy musieli zaplacicbprzy awansie do Lm co przy jegobzdrowiu I naszych szansach na awans jest bardzo ryzykowna inwestycja
21.01.2018 o 11:21 przez Rebelde
Rebelde
Widzisz, ale Piero Ausilio na przekór wszystkim poszedł z pustym portfelem i jednak kupił zabawki. A jak mu nie przypasują, to grzecznie odda je za pół roku, bo Piero Ausilio nigdy nie wyrzuca paragonów.

Shoutbox

piper 14.12.2018 22:33

Piter, ja myslę, że ten wieśniak z avatarku w białej koszuli to ty, przystojny jesteś he he :-D

Endru 14.12.2018 20:59

nom szkoda ze nie mozna takiej kupic :D

Piter 14.12.2018 20:59

ale te koszulki są 10/10 z naszywką mistrza włoch

Endru 14.12.2018 20:58

Perishitosaurus

Chuchu 14.12.2018 20:58

Z opisem "Lineup when last Juventus won a Champions League !! !"

Piekarz 14.12.2018 20:56

gówno. mnie to. obchodzi panie. ja. chcę. ogóra.

Chuchu 14.12.2018 20:54

Beka, Wasyl serio gra w Wiśle? :D

Endru 14.12.2018 20:54

tam to jest cyrk konkretny jeszcze lucas piketa za 30 mln :D

Endru 14.12.2018 20:54

niz w milanie

Endru 14.12.2018 20:54

u nas jest normalniej w klubie

Piter 14.12.2018 20:49

hahahah o kurrrwa co typ wyjechał xd

Piter 14.12.2018 20:49

"Nie wiem czy to kibicowska duma czy za dużo spiskowych teorii, ale mam wrażenie że wszyscy w klubie od dawna doskonale wiedzieli o tym, że nic nie dostaniemy za grę w tym sezonie więc podłożyli się żeby nie marnować energii i pieniędzy na wyjazdy. "

Chuchu 14.12.2018 20:49

i jak teraz Ibrę kupią?

Piter 14.12.2018 20:48

to tak jakby napluli im w ryj

Piter 14.12.2018 20:48

ostatnie grosze im zabralixd

Piter 14.12.2018 20:41

poza tym nie noszę koszul także to nie ja i milan ci na klate if you know what i mean

Piter 14.12.2018 20:41

dla ciebie pan Piter paziu

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    15

    43

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    15

    29

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    15

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Ciro Immobile

    10

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    10

  • 4

    Francesco Caputo

    8

  • 5

    Fabio Quagliarella

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Udinese

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • 12:30

    SPAL

    ? - ?

    Chievo

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00

    Frosinone

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Napoli

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19787

Liczba newsów: 32292