Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 21/01 Biabiany zmieni barwy? (17)

Autor:
Źródło: różne
prawie 4 lata temu
204
17
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:28 Agent Manolasa zaprzecza doniesieniom Greckich mediów: Sytuacja nie jest dokładnie taka jak napisały Greckie media. 

17:17 Jonathan Biabiany wkrótce zmieni klub? Jak informuje Tuttosport, francuski skrzydłowy może przejść do Bolognii. Pozyskaniem 28-letniego zawodnika bardzo zainteresowany jest szkoleniowiec Rossoblu, Roberto Donadoni, który dobrze zna Biabianiego z czasów pracy w Parmie.

16:52 Od jakiegoś czasu wiadomo, że wkrótce West Ham opuści Dimitri Payet. Jak donosi L'Equipe, szkoleniowiec Młotów Slaven Bilic jako następcę Francuza widzi skrzydłowego Interu, Ivana Perisicia

11:14 Gdzie trafi Andrea Ranocchia? O sprawie włoskiego obrońcy pisze w dniu dzisiejszym Tuttosport. Według gazety z Turynu, 28-letni stoper nie trafi do klubu Serie A. Potencjalny transfer do Bolognii, Sassuolo lub Palermo zablokowały zarobki zawodnika, które wynoszą obecnie 2,4 mln euro za sezon. Jeśli chodzi o kierunek angielski, we wczorajszym dniu agent zawodnika przebywał w Londynie. Z gry najprawdopodobniej wypada West Ham, który woli skupić się na sprowadzeniu Jose Fonte, Hull City nie jest atrakcyjnym kierunkiem dla samego zawodnika, z kolei pojawiające się plotki o możliwym przejściu byłego kapitana Nerazzurrich do Chelsea nie znajdą odzwierciedlenia w przyszłości. Być może do gry wejdzie Zenit Sankt Petersburg, ale na rozwój tej sytuacji będziemy musieli poczekać.

10:21 Inter wycenił usługi Ivana Perisicia dla wszystkich zainteresowanych nim klubów - Chorwat może zostać poświęcony po tym, jak konto Nerazzurrich zasili co najmniej 40 milionów euro. Zainteresowanie byłym graczem Wolfsburga przejawia Chelsea, Liverpool oraz Manchester United.

06:00 Działacze Interu Mediolan mogą wydać wiele milionów latem, by wzmocnić swoją drużyne. Wśród nazwisk łączonych z ekipa Nerazzurrich jest Stefan de Vrij z Lazio Rzym. Jak donosi Repubblica, holenderski obrońca oddala się od przedłużenia kontaktu i być może latem opuści Rzym.  Wśród zainteresowanych jest wiele klubów takich jak Inter, Atletico Madryt, Borussia Dortmund, Tottenham czy też Chelsea Londyn.

05:55 Stefano Pioli potwierdził, że na ostatnie dni styczniowego mercato będzie pozbycie się kilku zawodników. Jak podaje Sky Sports jednym z tych graczy ma być Jonathan Biabiany, który oczekuje telefonu ze strony Bologny. Francuz nie mieści się w planach trenera, dlatego jest gotów opuścić Inter.

05:48 Jak informuje planoinformativo.com Inter nie jest zainteresowany sprowadzeniem lewego obrońcy Fc Porto, Layuna Porty. Javier Zanetti skomentował całą sytuacje: " Do tej pory nic na ten temat nie słyszałem. " Ponadto były obrońca Interu stwierdził, że ma inne cele na tą pozycję, w postaci Ricardo Rodrigueza.

05:39 Unai Emery, trener PSG wypowiedział się na temat Marco Verrattiego, zawodnika o którego latem mocno ma zabiegać Inter Mediolan: " Każdy to wie, że Verratti jest wielkim graczem i mamy nadzieję, że pozostanie tutaj aby osiągać najwyższe cele. On jest dla nas bardzo ważny, jak i na boisku tak i w szatni. Kibice oczekują by Marco został w Paryżu przez wiele lat. "

05:35 Alexis Sanchez może być głównym bohaterem letniego okienka transferowego. Jak informuje Daily Mail, napastnikowi wygasa kontrakt w 2018 roku, negocjacje w sprawie jego odnowienia trwają, lecz pozytywów nie ma. O zawodnika zabiega Inter a także Juventus. Cena wyjściowa za Chilijczyka to 50 mln euro i prawie 10 mln euro pensji dla gracza.

 

udostępnij

Zobacz też

Hakan Calhanoglu

Calhanoglu chce poznać swoją przyszłość przed świętami (5)

01.12
15:11
Olivier Giroud

Plan Interu na sprowadzenie Giroud (7)

30.11
11:16

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.01.2017 o 18:31 przez KoBa
KoBa
Ta, już Ivan leci do WHU.
Co do Rano - Chelsea skróciła wypożyczenie swojemu młodemu stoperowi - Akce, więc The Blues, o ile cokolwiek było na rzeczy, odpada.
21.01.2017 o 16:41 przez AveCaesar
AveCaesar
To kurde nie wiem, sprzedajmy go gdzieś, a ewentualną różnice w pensji pokrywajmy do końca kontraktu u nas. Lepiej zarobić parę mln (obecnie na 5 mln jest wyceniany wg .transfermarkt :D ) i płacić nawet ten 1 mln niż nie zarobić nic, płacić 2,4 i mieć go w składzie :D
21.01.2017 o 14:24 przez inter_21
inter_21
Pewnie gdyby nie był włochem to by już dawno go tu nie było, jakiś makaroniarz w klubie nadal wierzy że to będzie nowy nesta
21.01.2017 o 13:48 przez Lovato
Lovato
Wątpię aby Chińczycy byli świadom realnej "wartości" naszego byłego kapitana.
21.01.2017 o 13:30 przez inter_21
inter_21
Chytry traci podwójnie, jakiemuś kretynowi się wydaje że ktoś da za to gówno 10 baniek to ostatecznie nie wyciągną ani grosza ,a będzie ciągnał te 2,5 bańki rocznie do końca umowy, dziwię się że chińczycy nie reagują bo to ewidentny sabotaż kogoś kto odpowiada za tą sytuację
21.01.2017 o 12:47 przez interista1987
interista1987
Zostanie i przedluza mu kontrakt bo nie beda chcieli aby odszedl za friko i niestety tu kolo sie zamyka.
Jeszcze 4 lata on bedzie tutaj pasozytowal ;)
21.01.2017 o 12:29 przez maestro177
maestro177
Ten Ranocchia to ma piękny żywot, dużo się w życiu nie napracował na taką kasę, zazdroszczę mu :P A ewentualna wymiana Perisic - Sanchez byłaby medialna, ale to koniec korzyści.
21.01.2017 o 12:29 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
mówiłem, że nie ma się co napalać na odejście tego ciecia, zostanie i będzie pobierał pensyjkę do końca kontraktu.
21.01.2017 o 12:22 przez broda4991
broda4991
Czyli ten gówniak jednak zostanie :(
21.01.2017 o 11:49 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Perek za 40 baniek ?? Hehe ok. Tylko kogo z takimi umiejętnościami jak on znajdziemy za ta cene. Berardi z pewnością tańszy ale jest wciąż niepewny i nie wiadomo jak z formą po kontuzji. Bernadreshi? Może kiedyś. Jak narazie perek bije go na głowę. Raczej nim na nim powinniśmy skupić się na Belottim. Ten chłop jest na prawdę dobry ! No chyba ze przyjdzie Martinez. Co do ranocchi to już brak słów i sił na tego gościa. Ten kto dał mu 2,5 banki za sezon powinien sam mu płacić ze swojej kieszeni. 2,5 banki to w wymienionych klubach chyba nawet ich najlepsi gracze nie zarabiają wiec zapewne zostaniemy z tym balastem do 2019 chyba ze ktoś z Anglii się zlituje nad nami
21.01.2017 o 11:36 przez Lovato
Lovato
Ranocchia będzie tu pasożytował do końca kariery, tak się kończy przedłużanie kontraktów w nadziei że ktoś kupi danego zawodnika aby uciułać chociaż te kilka milionów.
21.01.2017 o 11:22 przez Vancore
Vancore
40 to smieszna kwota
21.01.2017 o 10:55 przez Klinsi64
Klinsi64
Perisic sie wkomponował w Inter,ale może też sam będzie chciał odejść,jeśli przyjdzie ktoś z górnej półki za niego to nie widzę problemu
21.01.2017 o 10:52 przez Ciechan20
Ciechan20
Każdy z wymienionej 5 (Sanchez, Manolas, deVrij, Veratti, Rodriguez) byłby potężnym wzmocnieniem, ale realnie patrząc na aktualną sytuację klubową, to najprawdopodobniej latem ujrzymy w czarno-niebieskiej koszulce Szwajcara, Holendra (z racji dobrych stosunków na linii Inter-Lazio, bo nie wierzę że Roma zgodzi się na taki ruch aby wzmocnić konkurenta do Scudetto swoim najlepszym obrońcą) i wydaje mi się, że Włocha (ale to zależy w głównej mierze od Marco i wydaje mi się, że jako Włoch, mając świadomość że Inter zaczyna się odradzać i znaczyć coś w europejskiej piłce, naturalnym wyborem będzie zmiana otoczenia) Kiedyś czytałem rozmowę dziennikarza z agentem Verattiego, który stanowczo odrzucił możliwość przenosin do któregoś z klubów Półwyspu Apenińskiego, ale to jest gra na zwłokę, w podobnym tonie wypowiada się sam trener PSG, który wkrótce może stracić posadę. Ogólnie nie zapeszając, Inter może w nieodległym czasie zdominować całą ligę na lata, tak jak Juve.
21.01.2017 o 10:39 przez Rebelde
Rebelde
Perisic idealnie wkomponował się w Inter, nie wiem czy pozbycie się go w lecie to dobry pomysł. Cena 40mln to raczej nie jest kwotą zaporową i chętnych nie będzie brakować. Jak będą chcieli go zastąpić np. Bernardeschikim czy Berardim, to jednak możemy na tym gorzej wyjść,bo tą są młodzi zawodnicy którzy jednak mają wahania formy. Może że faktycznie tą wielką zapowiadana gwiazdą będzie Sanchez, bo wtedy raczej mamy pewność jakości.
21.01.2017 o 10:37 przez Giu Meazza
Giu Meazza
IVAN PERISIC POWINIEN BYC NIETYKALNY
21.01.2017 o 10:04 przez broda4991
broda4991
Sanchez-Veratti-Manolas-Rodriguez brzmi jak najpiękniejszy sen. Oby chociaż 1-2 to będzie mega !

Shoutbox

IlCapitano 05.12.2020 16:09

Nastukaj mu Cuba

Vancore 05.12.2020 16:09

a jak nie wiesz to sie dowiesz

IlCapitano 05.12.2020 16:09

No ten Endru cały to on mówił, że Cuba to kawał łobuza

Endru 05.12.2020 16:09

Moment zaraz cos wkleje

Vancore 05.12.2020 16:09

bo zaraz wiesz

Vancore 05.12.2020 16:08

no endru odpowiadaj tylko grzecznie

Kredence 05.12.2020 16:08

króciutko i zdecydowanie

Kredence 05.12.2020 16:08

jedziesz z typem cuba

cuba 05.12.2020 16:08

konkrety

cuba 05.12.2020 16:08

Endru co masz do mnie za problem ?

Endru 05.12.2020 16:08

Orzeu jak to jest ogladac plecy Endru w rankingu opisz

Vancore 05.12.2020 16:08

mielismy nie mowic

Vancore 05.12.2020 16:08

cicho bo sie wyda

Kredence 05.12.2020 16:08

tzn Orzeu

Kredence 05.12.2020 16:07

Joao Mario nie krępuj się, banuj

Orzeu 05.12.2020 16:07

mowisz masz

Orzeu 05.12.2020 16:07

dokl

Vancore 05.12.2020 16:07

a wlepiaj

Vancore 05.12.2020 16:07

ojezu bany olaboga

IlCapitano 05.12.2020 16:07

Tam JoaoMario swego kolegę lepiej zbanuj

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 48'

    Spezia

    0 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27070

Liczba newsów: 38076