Plotki transferowe

Mercato Live 21.07 (21:21) Santon, Nagatomo i Ranocchia do Sampdorii? (39)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
297
39
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:21

Claudio Lotito: Nie otrzymałem oferty za Keita Baldę ani od Interu, ani od Juve.

 

17:14

Premium Sport pokusił się o opis statusów celów Interu. Keita Balde - Claudio Lotito sprzeda zawodnika tylko za 25-30 mln euro. Patrik Schick - Inter zapłaci za niego 30,5 mln euro, płatne w 3 ratach. Sam zawodnik zarobi 1,8 mln euro za sezon. Jeśli chodzi o Lucasa Lima to włodarze Interu chcieliby go już w sierpniu i prawdopodobnie zapłacą Santosowi małą rekompensatę za wykup piłkarza. 

 

17:08

Facundo Colidio - młody talent Boca, dołączy w Styczniu do Interu. Jak donosi Gazzetta dello Sport, włodarze Interu pokonali w wyścigu o podpis gracza Manchester City i Juventus dzięki... Javierowi Zanettiemu. Były kapitan Interu spotkał się z włodarzami Boca i przekonał ich do sprzedania młodego napastnika właśnie do ekipy nerazzurrich. 

 

15.09

Agent Gabriela Barbosy poinformował prasę, że jego klient najprawdopodobniej zostanie w Interze i będzie walczył o podstawowy skład.

 

12:08

Christian Vieri zapytany o mercato Interu: Inter potrzebuje mistrzów, dosyć kupowania przeciętniaków!

 

10:15

Inter utrzymuje dobre stosunki z Sampdorią. Po transakcjach Milana Skriniara, Gianluca Caprariego i prawdopodobnie Patrika Schicka szykuje się więcej transferów. Jak donosi Sport Italia następnymi zawodnikami, którzy mogą powędrować do Sampdorii są Davide Santon, Yuto Nagatomo oraz Andrea Ranocchia. 

 

 

10:13

Alfredo Pedulla: Inter zablokowany na rynku transferowym? Według włoskiego dziennikarza Inter wznowi potencjalne ruchy na rynku transferowym dopiero po powrocie Sabatiniego i Ausilio z Azji.

 

09:30

Tuttosport - Nainggolan i Vidal pozostaną marzeniem. Trudny do przeprowadzenia będzie również transfer Kovacicia. Wobec tego Inter najprawdopodobniej skupi się na domknięciu transakcji Vecino, Schicka oraz Balde Keity. Cały czas prowadzone są również rozmowy z Niceą w sprawie Dalberta.

 

09:05

Inter coraz bliżej pozyskania Lucasa Limy. Zawodnik, któremu w grudniu wygasa kontrakt z Santosem najprawdopodobniej nie będzie kontynuował kariery w brazylijskim klubie. Spekuluje się, że Nerazzurri musieliby za tego 27-latka zapłacić 30 mln euro, ponieważ w 90% karta piłkarza znajduje się w posiadaniu grupy Doyen Sports

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez

Mendes ma pomóc Martinezowi w zmianie klubu (17)

29.11
12:23
Christian Eriksen

Wymiana na linii Inter - Juventus?! (8)

30.11
15:16

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.07.2017 o 17:30 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Tu patrząc po komentarzach dużo jest kibiców tego samego zdania co ja, że Barbosa jest niedoceniany, że powinien grać jeśli nie w podstawowym to chociaż regularnie wchodząc z ławki z Candreve, za to na stronie u sąsiadów specjalistów serie a, hejterów co nie miara którzy ewidentnie się uparli na Gabriela
21.07.2017 o 17:14 przez Dejwid
Dejwid
Barbosie duzo jeszcze brakuje, ale daje inne rozwiązania w ataku i gra bardziej indywidualnie. Nie mam nic przeciwko temu zeby Candreva zaczynał mecze, a jak nie bedzie szło to Gabi moze próbować.
21.07.2017 o 15:35 przez Piotrekfci
Piotrekfci
O super Gabi !! Po dzisiejszym meczu chyba nawet największy amator przyzna ze Gabi zagrał o wiele lepiej np od Candrevy który jak z poprzedniego sezonu. Zupełnie bezmyślnie dosrodkowywal. Chyba z jedno czy dwa zagrania były w miarę. I dalej ktoś mi będzie pierd. Ze chłopak nie jest gotowy na grę u nas ?? Nikogo lepszego na ta pozycję nie pozyskamy i tak a gołym okiem było widać na co większość kasy powinna iść. Lewa i prawa obrona tragedia. O ile dziś ajuto jak na złość zagrał w miarę o tyle dambrosio sporo strat. Chyba za dużo oglądania Zanettiego który bawił się na swojej połowie z 2-3 zawodnikami
21.07.2017 o 15:32 przez Dzyl
Dzyl
Barbosa to akurat podnosi poziom gry w ataku i jest gotowy do gry nawet w pierwszym skladzie , a przynajmniej jako zmiennik bo wnosi dużo ożywienia. Lecz oczywiście ciągle się uważa, ze nie jest gotów na Serie A, a po boisku biega beznadziejny Candreva
21.07.2017 o 15:27 przez pieroginho
pieroginho
Prawdziwe transfery zaczna sie w sierpniu. Nie po to Suning kupowalo Inter żeby teraz kupować pół środki i walczyć o LE, cel jest jasny przecież. Kto jak kto ale nasi wlasciciele kasy mają jak lodu. Plotki były i będą na temat transferow, taka kolej rzeczy
21.07.2017 o 14:42 przez Endru
Endru
Krychowiak w miejsce Medela bylby perfekcyjny
21.07.2017 o 14:40 przez Endru
Endru
Kochana Sampa wezcie ta trojke to bede bardzo szczesliwy i uznam ze to poczatek nowej ery w Interze
21.07.2017 o 13:38 przez TomHardy
TomHardy
Forza BOBO. UNO DI NOIZ! Jedna z moich pierwszych koszulek!
21.07.2017 o 13:24 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Święte słowa Bobo !! Niektórzy jednak dalej są na etapie dawania setnej szansy typom którzy już dawno powinni być przez nas zapomniani.
21.07.2017 o 13:05 przez koniar
koniar
Vieri dobrze gada, dwie rękoma bym się podpisał pod tym. Tylko odwracając kota ogonem, kto będąc mistrzem chce przyjść do Interu? widać rynek transferowy :(, od kilku lat ,,zbroimy się" średniakami i efekt widać. No dobra Barbosa przyszedł jako ,,mistrz" to ustawili go do pionu siedząc na ławce :) pewnie odstawał od reszty :) .

Smutne ale prawdziwe. Potrzebujemy ludzi którzy podniosą nam poziom z miejsca.
21.07.2017 o 13:03 przez maestro177
maestro177
Wkopał*
21.07.2017 o 13:02 przez maestro177
maestro177
Ten Vieri mnie wolał i przez niego tyle lat się męczę. No ale kiedyś było lepiej...
21.07.2017 o 12:58 przez erebos
erebos
Eloge Yao może dołączyć do Federico Dimarco w FC Sion. W tym kierunku pójść może też Isaac Donkor.
21.07.2017 o 12:56 przez erebos
erebos
Inter złożył podobno ofertę za Filipa Benkovicia z Dinama - 15 mln :) 20-letni środkowy obrońca, który nieźle potrafi wyprowadzać piłkę.
21.07.2017 o 12:50 przez micom
micom
vicky1999

Wnioskuję po nicku, że masz co najmniej 18 lat. Co mamy Ci powiedzieć na temat koszulki? To nie zakup mieszkania ani samochodu, że warto się pytać o radę. O gustach się nie dyskutuje, to raz. Poza tym nie znamy Twojej sytuacji finansowej ani preferencji odnośnie wydawania kasy. Część osób powie, że się opłaca, część woli zachować stówkę na większy zakup, a jeszcze inni woleliby wydać ją na podrzędną dziwkę... Decyduj sam(a), pozdro :)
21.07.2017 o 12:46 przez Dejwid
Dejwid
Sampa kandydat do spadku? Szkoda byłoby ich;p
21.07.2017 o 12:44 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Ave Caesar, nie dojdzie nawet do połowy z tych transakcji.
Jeśli Sampdoria wzięłaby tą trójkę to bym ich ozłocił. :D
21.07.2017 o 12:43 przez grzybek010
grzybek010
Jaki Krychowiak ludzie xDDDDDDDDD
21.07.2017 o 12:43 przez AveCaesar
AveCaesar
No i zaklepać tego Diopa na przyszły sezon. D.Sanchez będzie kot. Jak Murillo się ogarnie to mamy dobry kolumbijski środek obrony Skriniar też powinien odpalić wg mnie, a Diop 20 lat 50 meczy w Ligue 1 mówi też za siebie.
21.07.2017 o 12:30 przez AveCaesar
AveCaesar
Hmmm tak tak wiem boki obrony i środek pomocy dalej wołają o pomstę do nieba ale cóż zawsze trochę lepiej niż rok temu.
21.07.2017 o 12:27 przez AveCaesar
AveCaesar
Renato Sanchez jest do wzięcia. Mirabelli powiedział, że Milan go chce. Już wcześniej o tym czytałem :D Ale wracając do nas wypchnięcie Santona, Yuto i Rano do Sampy, sprzedaż Biabianego i Medela Wypożyczenie Barbosy, zakup Vecino, Schicka, Balde Keity, Dalberta. Wymiana Perisica na Martial + Darmian (Aurier ma iść do United). Do tego ogarnięty środkowy obrońca do pierwszego składu (Manolas,D.,Snachez ?) i jakoś jestem w stanie przeżyć to okienko.
Handa,Padelli,Berni/ (Manolas,D.,Snachez)Miranda,Murillo,Skriniar/ DD,Dalbert,Darmian,Ansaldi/ Vecino,Kondo,Gaglia,Valero,Brozo,JM/ Martial,Keita,Candreva,Schick,Eder,Icardi.
Co do Krychowiaka zgadzam się z tkropkab2. Może Grzesiowi nie podoba się akurat ten kierunek. Nie wierze, że żaden klub go nie chce. Wybredny musi być chłopak :D
21.07.2017 o 12:26 przez miniu86
miniu86
Czasu im zabraknie na te podróże
21.07.2017 o 12:10 przez tkropkab2
tkropkab2
jeeezu jak oni sie cackają ze wszystkim. Przecież to aż sie prosi, żeby wypożyczyć Krychowiaka, to jest jedyny realny deal z PSG, a nie DymawRyja... tfu... tzn Di Maria. Inne kluby jakoś dobrze wychodzą na Polakach: Zieliński, Milik, Szczęsny... Jestem przekonany, że Grzesiek by się u nas odbudował. Poza tym stolica mody, więc dla takiego modnisia to dobry kierunek.
21.07.2017 o 11:50 przez grzybek010
grzybek010
Dalej jest masa roboty do zrobienia :<
21.07.2017 o 11:42 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jak mają robić takie transfery jak się mówi to niech lepiej siedzą w tych Chinach i nie wracają !!
21.07.2017 o 11:25 przez Klinsi64
Klinsi64
Po powrocie Ausilio i Sabata.Pewnie dlatego byli tak aktywni przez ostatnie dni,by pozamykać Vecino i Keite jak wrócą
21.07.2017 o 11:20 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
A kiedy Inter wraca z Chin?
21.07.2017 o 10:11 przez lena182
lena182
nie no może i koleś ma ostatnie dwa sezony udane w Santosie wooo... nawet się do kadry dostał wooo... na ławkę. jednak ma tez 27 lat. nie jest za późno żeby przyjść i uczyć się grania w europie, ale z powodzeniem może to robić w innym klubie. my potrzebujemy transferów do pierwszej 11 a nie do szerokiej ławki :P

do tego Transfer market wycenia kolesia na 9 mln więc kwota podawana w prasie to jakiś obłęd... chyba ze zapis FFP jest taki że teraz jesteśmy zmuszeni wydać zarobione na ostatnią chwilę pieniądze :P

PS. mógł by być dobrym sobowtórem Michała Wójcika z kabaretu Ani mru mru :D

Kovacić nie sądzę.

Proszę domknijcie transfer Dalberta i Keity to jakoś jeszcze przeżyję to okienko.... :D

Shoutbox

IlCapitano 05.12.2020 16:36

Nicolas80 oddałbyś życie za Inter?

KowalMalbork 05.12.2020 16:34

Ban na 24h dla starego Kowala to jakaś pomyłka. Ten bot jest w ogóle nietolerancyjny :D

cuba 05.12.2020 16:34

kto by cos nie pisał to obraza .wake up !! !

nicolas80 05.12.2020 16:33

Ilcapitano dzięki za docenienie i uplasowanie mnie na 2 pozycji ale muszę Cię rozczarowac że się mylisz

KowalMalbork 05.12.2020 16:33

Domyślam się, że Orzeu. Bo jest tu od X lat, a reszta prezesów to kto?

nicolas80 05.12.2020 16:31

Bolą

nicolas80 05.12.2020 16:31

Najdziwniejsze co tu zauważyłem że jak pisze WIELKI INTER to wyskakuja to wtedy jak króliki z kapelusza niektórzy. Wydaje mi się że to je są kibice Interu bo ich to słowa strasznie boli

KowalMalbork 05.12.2020 16:31

Kto tu jest prezesem? Bo jak jestem tu parę lat to w sumie nie wiem

cuba 05.12.2020 16:30

tutaj kultura to mit Kowal

KowalMalbork 05.12.2020 16:30

Ale w kulturalny i merytoryczny sposób. Proszę to zmienić, powiedziałem prawdę i same fakty i dostałem 24h odsiadki

cuba 05.12.2020 16:30

nikogo NIGDY nie obraziłem a już o jakimś dylem czy ch... wie kto to jest porównują

Vancore 05.12.2020 16:29

musicie ich tolerowac i zrozumiec ze sie nie zmienia

cuba 05.12.2020 16:29

dodałem wulgaryzm fakt

Vancore 05.12.2020 16:29

administratorow teraz biora tylko z zoltymi papierami

cuba 05.12.2020 16:28

miałem to samo

cuba 05.12.2020 16:28

dokł Kowal

cuba 05.12.2020 16:28

no wywalcie soje k... ch...

KowalMalbork 05.12.2020 16:28

Ostatnio dostałem bana na 24h za użycie słowa pi*zdeczka. To jest serio wulgaryzm? Nikogo nie obraziłem, tylko trochę Conte

cuba 05.12.2020 16:27

znów?

cuba 05.12.2020 16:27

co znó obraza ?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 76'

    Spezia

    1 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27071

Liczba newsów: 38076