Plotki transferowe

Mercato Live - 21.08 (21:48) Inter dogadał się z Fiorentiną ws. wymiany Dalbert-Biraghi (38)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
16429
38
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:48

Gianluca di Marzio - Fiorentina próbowała skontaktować się z Interem ws. Matteo Politano, ale Nerazzurri nie mają zamiaru pozbywać się 26-letniego skrzydłowego

 

21:45

Zwrot ws. Dalberta. Brazylijczyk był już bardzo blisko powrotu do Nicei, ale transakcję zablokował Inter, który woli wymienić zawodnika na Cristiano Biraghiego. Działacze dogadali się już w tej sprawie z Fiorentiną, ale przeszkodą jest wola samego zawodnika, który woli powrócić do Francji. Teraz wszystko w rękach tercetu zarządzającego toskańskim klubem: Comisso-Barone-Prade, który spróbuje przekonać lewego obrońcę do przenosin pod skrzydła trenera Vincenzo Montelli.

 

20:30

Młody zawodnik Interu, Eddy Salcedo, może na zasadzie wypożyczenia dołączyć do Hellasu Verona.

 

19:20

Wanda Icardi od jutra do soboty będzie przebywać na wyspie Capri, gdzie weźmie udział w sesjach zdjęciowych. Według neapolitańskiego Radia Marte, Wanda w tym czasie może również spotkać się z Aurelio De Laurentiisem, żeby omówić warunki ewentualnego transferu jej męża do Napoli.

 

17:37

Telegraph - Inter planuje zamknąć transfer Sancheza do jutra. Inter i MU negocjują jeszcze warunki wypożyczenia. Według angielskiego źródła Nerazzurri chcą wypożyczyć zawodnika za darmo, z kolei angielski klub chciałby minimalnego wkładu, w okolicach 2 mln euro

Gazeta donosi również o bonusach, na które mógłby liczyć Sanchez w Interze - 1,1 mln euro dodatku oraz 75 tys. euro za każde rozegrane spotkanie. Według tego źródła, włodarze klubu oraz Soalskjer ciągle zastanawiają się jednak, czy oddawać Interowi Chilijczyka po sprzedaży Lukaku i coraz mniejszej alternatywie na pozycję numer 9.

 

16:40

FCIN - W porze obiadowej agent Alexisa Sancheza, Fernando Felicevich wymienił z kierownictwem MU pierwszą partię dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transferu. Z kolei w Mediolanie wszystko gotowe do przybycia Chilijczyka. Prawnik Capellini wraz z dyrektorami Nerazzurrich przygotowali dla zawodnika umowę, na mocy której zarobi 4-4,5 mln euro i premie, dzięki którym kwota będzie mogła wzrosnąć do 6-6,5 mln. Resztę pieniędzy wypłaci napastnikowi angielski klub. 

 

15:45

FCIN - Dybala nie trafi do PSG. W ostatnich dniach okienka transferowego może dojść do ponownych rozmów pomiędzy Interem i Juventusem dotyczących wymiany Icardi-Dybala.

 

12:45

SkySport24 -  Ausilio, Baccin, Marotta i Zanetti, a także prawnik Capellini przybyli do Appiano Gentile.  Powodem przybycia kierownictwa Interu do ośrodka treningowego jest sfinalizowanie transferu Alexisa Sancheza.

 

12:12

CdS – Inter Media House otrzymało polecenie, aby przygotować materiały związane z niewątpliwym transferem do Interu Alexisa Sancheza. Z kolei Romelu Lukaku ma odebrać Sancheza z lotniska, gdy tylko wyląduje jego samolot. Nie jest to polecenie ze strony klubu, ale własna inicjatywa piłkarza, który obiecał to Chilijczykowi.

 

11:28

SkySport24 – Prawnik Angelo Capellini, który pomaga Interowi procedurach związanych z podpisywaniem nowych zawodników, wszedł w chwili obecnej do Appiano Gentile. Dziennikarze nie mają wątpliwości, że jego wizyta spowodowana jest finalizacją transferu Alexisa Sancheza.

 

10:00

FcInterNews - Wczoraj wieczorem zakończyło się trwające cztery godziny spotkanie agenta Alexisa Sancheza z kierownictwem Manchesteru United, które miało na celu rozstrzygnąć wszystkie niejasności związane z transferem. Teraz praktycznie wszystko jest już gotowe do zamknięcia transakcji.

W dniu dzisiejszym obie strony spotkają się raz jeszcze, żeby przygotować wszystkie  potrzebne dokumenty. Zawodnik jest już gotowy do wylotu, a jutro mogą odbyć się badania medyczne. Ostatecznie Inter wypożyczy zawodnika z opcją wykupu za 15 mln euro. Alexis być może odstąpi Mauro Icardiemu numer 7 i będzie występował z 11 na koszulce. 

 

09:40

CdS - Dalbert gotowy na przenosiny do OGC Nice

Wczoraj w siedzibie Interu odbyło się spotkanie, na którym agenci zawodnika przedstawili ofertę francuskiego klubu - bezpłatne wypożyczenie z wykupem za 13 mln euro i opłacenie pensji zawodnika. Nerazzurri oczekują minimalnie wyższej kwoty, tak aby nie ponieść strat kapitałowych związanych z jego transferem. Porozumienie jest bardzo bliskie, a odejście Brazylijczyka odblokuje transfer Cristiano Biraghiego.

 

09:35

Najpierw Sanchez i Biraghi, potem dwa kolejne transfery - tak twierdzi Tuttosport. Według gazety z Turynu, Nerazzurri będą chcieli sprowadzić jeszcze zmiennika dla Lukaku oraz środkowego pomocnika. Nazwiska są dobrze znane. Na liście Conte znajdują się Fernando Llorente oraz Arturo Vidal, za którego osobiście poręczyć miał włoski trener.

 

09:30

CdS - W przypadku sprowadzenia vice-Lukaku, z klubem pożegna się Matteo Politano

 

Zobacz też

Marcos Alonso

Negocjacje z Chelsea ws. Marcosa Alonso rozpoczęte (16)

11.12
17:19
Milan Skriniar

Barcelona chce nie tylko Lautaro (14)

08.12
11:35

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.08.2019 o 03:00 przez kroter32
-1
kroter32
A moze Renato Sanchez?Odjebal jakis numer w Monachium, jest do wziecia. Odkad zaczal tam grac, zawsze byl postacia drugoplanowa. Zawsze mi sie podobal jako zawodnik. Lepsza opcja niz Vidal.
22.08.2019 o 00:09 przez danielinter
danielinter
Lukaku Sanchez Politano Lautaro nasz atak ? 3 grajkow o innej charakterystyce niz Roman ciezko mi sobie to wyobrazić
21.08.2019 o 23:46 przez wrobel1908
wrobel1908
Coś czuję że z tego Sancheza nic nie wyjdzie
21.08.2019 o 21:41 przez AJ
AJ
Zbliża się wielkimi krokami nowy numer periodyku Playhorse :)
21.08.2019 o 19:47 przez SETE
+2
SETE
OGS zastanawia się czy aby ten jego Rashford napewno da radę
21.08.2019 o 18:01 przez Kazam
Kazam
Po prostu się zastanawiają czy nie powinni go zostawić jednak, bo to byłby już drugi napastnik, z którym się rozstali. Do tego widać że nam na nim zależy, to chcą ugrać jak najwięcej, normalna praktyka
21.08.2019 o 17:49 przez Gloin1989
+4
Gloin1989
Coś się przedłużają te negocjacje oby nie bylo że zostanie MU
21.08.2019 o 17:56 przez Dyl87
-1
Dyl87
I tak może być niestety ...
21.08.2019 o 17:46 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Vidal last minet jest jak najbardziej w porządeczku oby wcześniej ogarnęli Sanczeza, Biragiego i Lorente oraz sprzedaże bo bez tego żaden z nich nie przyjdzie oprócz Aleksisa.
21.08.2019 o 17:15 przez Kazam
+1
Kazam
Wszystkim tym, którzy czekają na SMSa mogę powiedzieć, że to science fiction. Pewnie skończy się na wypożyczeniu Vidala last minute
21.08.2019 o 22:38 przez RedKhmer
RedKhmer
Trzeba wierzyć :) Pasuje jak Vidal profilowo ale taki ruch, byłby uzależniony od sprzedaży Icardiego.
21.08.2019 o 17:14 przez Snake86
Snake86
Miło ze strony Lukaku że odbiera Sanchez. Oby obaj okazali się top a nie flop, szczególnie ten pierwszy, przy tych pieniądzach...

Biraghi - mam mieszane uczucia, ale pewnie będzie lepszy, niż ten nieszczęsny Dalbert. Ciekawi, że nic nie słychać o Kwadwo, nie mam pojęcia czy Antonio widzi go na boku.

Co do plotek o Llorente i Vidalu to nie wierzę, ten pierwszy woli do Napoli podobno, a drugi miał przedłużyć kontrakt... Zresztą po co nam kolejni emeryci?
21.08.2019 o 16:54 przez IlCapitano
+7
IlCapitano
Sanczezisko i Biraghi czekamy niezwykle, wpadajcie fast mordeczki bo będzie się działo no to elo tam do zobaczyska siemanko
21.08.2019 o 16:07 przez oster
+2
oster
Miejmy nadzieję że Lukaku i Sanchez będą u nas grać lepiej niż w Manchesterze... taki Sanchez jak za czasów Barcy powinien być
21.08.2019 o 16:17 przez Diaby_10
Diaby_10
I Arsenalu
21.08.2019 o 16:50 przez Dyl87
-1
Dyl87
I Udinese przede wszystkim :)
21.08.2019 o 17:45 przez AveCaesar
AveCaesar
Vidal last minet jest jak najbardziej w porządeczku oby wcześniej ogarnęli Sanczeza, Biragiego i Lorente oraz sprzedaże bo bez tego żaden z nich nie przyjdzie oprócz Aleksisa.
21.08.2019 o 17:46 przez AveCaesar
AveCaesar
Oooppsss czemu tutaj ? :D
21.08.2019 o 15:52 przez Kazam
+3
Kazam
Czekamy na sanczeza, czekamy na przelom z Ikarem, czekamy na biraghiego...i tak czekamy od kilku lat na dobra pake z dobrym trenerem i powrot do dobrego grania i wynikow.
21.08.2019 o 16:43 przez Est
+3
Est
I czekamy przede wszystkim na grę cieszącą oko i sukcesy.
21.08.2019 o 16:52 przez Dyl87
+1
Dyl87
Ja czekam na zaangażowanie od 1 do 90 min ! ;)
21.08.2019 o 15:50 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
https://Intermediolan.com/news/27204/cds-to-zhang-blokuje-transfer-icardiego-do-juve

Tu jest napisane że Pan Zhang nie chce go oddać do turynu
21.08.2019 o 12:15 przez Czarson
+8
Czarson
Fascynuje mnie Boska Alexis Sanczezowa a formula transferu niweluje ryzyko do zera.
21.08.2019 o 11:16 przez Mendjolan
+1
Mendjolan
Myśle, ze Inter da Icarowi 7, żeby nie dać mu argumentu w sądzie jeśli ewentualnie złoży pozew o złe traktowanie w klubie, żeby zerwać wcześniej kontrakt.
21.08.2019 o 12:11 przez Jacenty
+1
Jacenty
Dokładnie, to tylko dalszy ciąg wojny hybrydowej i zbierania haków na klub. Zostanie to na pewno wyciągnięte przy sporze sądowym... To też pokazuje jak perfidnie zagrywa nasza parka i jak chcą to rozegrać. Widzę to tak, że jeśli nie sprzedamy Icardiego pod koniec okna do Juve za ich "ochłapową" ofertę (a założę się, że taką właśnie nam wystosują) to państwo Icardi rozpoczną realizować swój plan rozwiązania kontraktu z winy klubu.
21.08.2019 o 12:50 przez doman
+2
doman
Nie będzie żadnej opferty Juventusu za Icardiego , Partaci tylko chcial rozbic nasz klub od sroda znajdujac i obiecujac dwójce prymitywów złote góry , nigdy go nie chcili go kupic i nigdy go nie dostaną - wspomnicie moje słowa.
21.08.2019 o 13:06 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Steven nie raz mówił, że nie sprzeda Icardiego do Juventusu.
21.08.2019 o 11:11 przez Lopez
+1
Lopez
Wole Politaniaka niż Candreve. Duży błąd według mnie pozbywać się Politano za starca Candreve, który pewnie ostatni rok w Interze. Oby się nie sprawdziło
21.08.2019 o 11:16 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Zasadniczo racja, ale w przypadku tego, jak będziemy grać, to mowa o zawodnikach z innych pozycji. Candreva nadaje się do gry na wahadle (no... przynajmniej według Conte), zaś Politano w naszym nowym systemie, to kandydat na drugiego napastnika.
21.08.2019 o 11:19 przez Lopez
+1
Lopez
Myśle, że Politano jest na tyle dobry, że przystosowałby się do nowej roli.
21.08.2019 o 12:13 przez ddamiann17
ddamiann17
Politano może być dobry, ale wszyscy widzieliśmy, jak słabą ma kondycję - kiedy dodać mu jeszcze zadania w defensywie, to niestety, ale moim zdaniem nie miałby siły biegać już po 30 minutach.
21.08.2019 o 13:04 przez AveCaesar
AveCaesar
Politano na wahadle ? xD Nonsens tego pomysłu pokazuje fakt, że Conte woli żeby został Candreva, a Politano jest wypychany.
21.08.2019 o 10:39 przez ryzykfizyknoc
+1
ryzykfizyknoc
Politano musi zostać... FL to drewniak
21.08.2019 o 10:13 przez Loon
Loon
Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym odstępowaniem 7-ki piłkarzowi, który jest na wylocie. Od 3 miesięcy Mauro traktowany jest jako persona non grata, a teraz nagle rozważają oddanie mu prestiżowego numeru?
21.08.2019 o 11:36 przez LukeInter
LukeInter
Tych podchodów to już nikt nie rozumie. Musimy poczekać jeszcze dwa tygodnie. Jak się zamknie okienko, to będziemy już mniej więcej wszystko wiedzieć.
21.08.2019 o 09:53 przez Gloin1989
Gloin1989
Radja>Vidal
21.08.2019 o 10:38 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
No właśnie... Też nie mogę zrozumieć tego ruchu

Shoutbox

Skepta 12.12.2019 23:27

z meneli robiłem slupy, bylo na qrwy i buty

Piter 12.12.2019 23:23

Byleby nie niemiecki zespół. Każdy nam może nastukać 😂

maverik 12.12.2019 23:22

gorzej ze mamy rewanz przed meczem z juvkami

Chuchu 12.12.2019 23:16

W sumie też nikt straszny, generalnie jak potraktujemy te rozgrywki poważnie to jesteśmy faworytami z każdym właściwie

Chuchu 12.12.2019 23:15

Leverkusen, Szachtar, Olympiakos, Brugge

maverik 12.12.2019 23:14

mozemy trafic na wszystkie nierozstawione za wyjatkiem Romy

Chuchu 12.12.2019 23:14

czy jest tylko podział rozstawieni/nierozstawieni ?

Chuchu 12.12.2019 23:13

My możemy trafić na kogoś z nierozstawionych "spadkowiczów" z Ligi Mistrzów?

Chuchu 12.12.2019 23:13

Generalnie odpadnięcie z którąkolwiek z drużyn z 2. miejsc to będzie kompromitacja :D

wesley87 12.12.2019 23:12

Chciałbym Rangersow

Czarson 12.12.2019 23:00

okk

Czarson 12.12.2019 23:00

aaa mowisz o 1/16

Chuchu 12.12.2019 23:00

A my rozstawieni jesteśmy

Chuchu 12.12.2019 23:00

United z 1. miejsca wyszli przecież

Czarson 12.12.2019 22:59

MU?

Chuchu 12.12.2019 22:58

Eintracht i Wolfsburg straszą tylko tym, że to Niemcy

Chuchu 12.12.2019 22:58

Najmocniejsi rywale na jakich możemy w 1/16 trafić to chyba Wolverhampton

sparzak30 12.12.2019 22:55

Taki futbol haha

Nitrogen 12.12.2019 22:55

Ale z Hajty oczywiście beka

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29036

Liczba newsów: 35398