Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 22/01 Rodriguez już w tym okienku? (18)

Autor:
Źródło: różne
prawie 4 lata temu
170
18
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

17.19 Brytyjskie media oraz włoska La Gazzetta dello Sport twierdzi, że jeśli Alexis Sanchez nie podpisze nowej umowy z Arsenalem, to Wenger postara się zakontraktować Ivana Perisicia z Interu.

17.15 Premium Sport donosi, że Piero Ausilio kontaktował się z Atletico Madryt. Dyrektor sportowy Interu Mediolan pytał o warunki transferu Sime Vrsaljko.

14:40 Jak donosi dzisiejsze wydanie Tuttosport, Inter Mediolan może zostać zmuszony do pozyskania Ricardo Rodrigueza już teraz. Wszystko ze względu na presje ze strony Olympique Marsylii, którzy są gotowi zapłacić klauzule 22 mln, aby sprowadzić Ricardo do swojej drużyny. Działacze Nerazzurrich nie mogą obecnie pozwolić sobie na zakup Szwajcara, ale po sprzedaży kilku graczy mogłoby to być możliwe. Sytuacja jest monitorowana przez Piero Ausilio.

12:10 A Bola podaje, że Benfica Lizbona chce zatrzymać swojego obrońce Victora Lindelofa, oferując mu nowy kontrakt z większymi zarobkami. Szwedzki zawodnik zarabia obecnie tylko 90 tys euro rocznie. Działacze są gotowi podnieść płace do 1 mln euro, a także podnieść klauzule wykupu do 60 mln euro.

11:50 Calciomercato informuje, że Jonathan Biabiany jest pozytywnie nastawiony na transfer do Chin. Jiangsu Suning jest zainteresowane sprowadzeniem gracza Interu. Do tej pory żadnych kontaktów nie było, lecz okienko transferowe w Chinach trwa do 28 lutego, więc działacze Jiangsu mają jeszcze czas do zrealizowania transakcji.

11:20 Sky Sports - Inter Mediolan ma przewagę w wyścigu o podpis obrońcy Wolfsburga, Ricardo Rodrigueza. PSG jak i Olympique Marsylia są zainteresowani pozyskaniem Szwajcara, lecz wolą zawodnika jest przejście do Interu Mediolan. Klauzula wykupu obrońcy to 22 mln euro. 

10:57 Inter planuje wielkie transfery. Według La Gazzetta dello Sport i kilku angielskich dzienników, oprócz Kostasa Manolasa, Inter postara się o sprowadzenie... Kuna Aguero! 28-letni napastnik Manchesteru City ma problemy z Pepem Guardiolą i może odejść. W tym sezonie zdobył 18 bramek w 23 meczach.

10:50 5 zawodników do odstrzału. Inter próbuje znaleźć nowe kluby dla swoich 5 podopiecznych. Na szczycie listy, zawodnikiem którego najchętniej pozbyliby się włodarze Interu jest Andrea Ranocchia, który u Piolego spadł na 5 miejsce w hierarchii środkowych obrońców. Do niedawna wydawało się, że Ranocchia przeniesie się do West Hamu, jednak klub ten zdecydował się na zatrudnienie Portugalczyka - Fonte. Na polu zainteresowanych klubów pozostały więc Hull City, Zenit oraz Tottenham, który dopiero co stracił w wyniku kontuzji Verthongena oraz Alderweirelda. 

Gnoukouri, który nie został powołany na dzisiejszy mecz, odrzucił propozycję Crotone, jednak nadal zabiegają o niego Chievo, Udinese, Leganes oraz Palermo, z którym w sprawie Assane będzie dzisiaj spotkanie. Santon czeka na Sampdorię i Espanyol, natomiast Yao prawdopodobnie przeniesie się do Bastii. Bologna z kolei jest bardzo zainteresowana Biabianym. 

10:25 Premium: Manolas zaakceptował warunki kontraktu z Interem. Istnieje ugoda między agentem zawodnika - Johnem Evangelopoulosem a Interem. To bardzo ważny krok przed sprowadzeniem piłkarza do Mediolanu. Teraz pozostało tylko dogadać się z AS Romą. 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

de paul

Inter sfinansuje de Paula z transferu Eriksena? (12)

30.11
15:04
de paul

TS - Pinamonti w rozliczeniu za De Paula (10)

04.12
10:51

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.01.2017 o 22:09 przez Kebo
Kebo
RR i Vrsaljko i poziom naszej drużyny rośnie z miejsca o kilka poziomów bo obecnie nasze boki obrony to parodia i najsłabszy punkt. Co do Perisika to moim zdaniem nasza dopłata i pozyskanie Alexisa byłaby świetnym ruchem.
22.01.2017 o 20:20 przez piotrekninter
piotrekninter
Twardy wiem ale to widac ze jest wtopa.poza ttm psg i city za nieprzestrzeeganie dostaly kary....nie pamietam ile city zaplacilo ale chyba 40mln to pokazuje gdzie maja ffp i ja projekt nie dopracowany.. ale olac to.walkowalismy ti kilka okienek.teraz ida lepsze czasy,skonczy sie zateudnianie dziadkow i dawanie szrotowi dlugich umow
22.01.2017 o 20:14 przez Miarus
Miarus
Bimbała wysłać do chin za 25 milionów i mamy na klauzulę odstępną za RR !! ;)
22.01.2017 o 19:12 przez Twardy
Twardy
@piotrekInter
Pieniądze z transmisji telewizyjnych, LM, lóż, Etihad na koszulkach i sponsorzy techniczni. I się ma pieniądze.
22.01.2017 o 17:48 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
DAWAĆ TEGO RODRIGUEZA I ZAMYKAMY. NIE CHCĘ JUŻ NAWET WSPOMINAĆ ŻE JEŚLI CHODZI O SPRZEDAŻ KMIOTÓW SYTUACJA JEST WRĘCZ TYPOWA. NIKT NIE CHCE BALASTU A GWIAZDECZKI KRĘCĄ NOSEM I WYBRZYDZAJĄ. CAŁE TYLKO SZCZĘŚCIE, ŻE POWOLI ERA TYCH KMIOTÓW DOBIEGA KOŃCA
22.01.2017 o 17:46 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Rodriguez i Vrsajko juz zima byłoby cudownie !! Austi działaj !
22.01.2017 o 17:25 przez rafalik93
rafalik93
najsłabiej Ansaldi oraz Banega.Tego drugiego bym poświęcił za Rodrigueza ;)
22.01.2017 o 17:20 przez pluto11
pluto11
RR jest priorytetem na te okienko i oby Atl wyp nam Vrsajlko
22.01.2017 o 17:18 przez piotrekninter
piotrekninter
chinole maja czas do 28 lutego,ale my nie,co nam Biabiany na lawce przeszkadza :P a jak juz to sprzedac , do tego kasa np z Ranochii, pare mln dolozyc i moze te 22 mln na RR nazbieramy :P
dziwnie to brzmi musimy zbierac kase z innych zawodnikow,choicaz mamy bogatego sponsora,aby kupic kolejnego
uefa i i ch chore ffp a takie city bez sukcesow w europie, z malymi wyjatkami w lidze, wydaje po 50 mln na jakis Sane Stonesow czy Otamendich :P P :P :P
22.01.2017 o 15:21 przez davi23
davi23
Nie wiem jak, ale Rodriguez u nas musi być! nie ma na co czekać, z takim składem w obronie będzie ciężko
22.01.2017 o 14:52 przez Drago194
Drago194
No Ausilio nie zawal tego, bo jak RR pójdzie do OM to zostaniemy z bocznymi którzy maksymalnie nadają się na ławkę.
22.01.2017 o 14:26 przez Kondzik
Kondzik
Pisza ze ponoc OM mocna naciska na RR i jest gotowa zaplacic klauzule. z tej racji mozliwe ze Rodriguez bedzie juz teraz
22.01.2017 o 14:23 przez Kebo
Kebo
Przydałoby się wzmocnić obronę jeszcze zimą, ale jeśli się nie uda to RR i Manolas muszą być priorytetem na lato, a fajerwerki typu Veratti można odłożyć na potem
22.01.2017 o 13:43 przez ksiazewi
ksiazewi
Sprzedać w takim razie Biabianego za 50 mln do Jiangsu i mamy hajs na transfery. Nie ogarniam czemu tego jeszcze nie zrobili. Ktoś wie czy tak można?
22.01.2017 o 12:53 przez Chuchu
Chuchu
Dawaj łysy Rodrigueza jeszcze zimą. Manolas latem to by było super. Aguero to zwykłe ploty.
22.01.2017 o 12:49 przez inter_21
inter_21
dokładnie Rebelde, widać że niektórzy piłkarze dostają fory a temat ich odejścia pojawia się tylko w plotkach które są później dementowane, jakby klub chciał ich faktycznie wykopać to by już dawno ich tu nie było co pokazuje przykład Jovetica
22.01.2017 o 11:01 przez Rebelde
Rebelde
Jak są na wylocie, to po co powołano ich na dzisiejszy mecz? Jeszcze jak któryś z nich dostanie minute gry, to znów zacznie się gadanie " nie odchodzę bo trener na mnie stawia, powalczę o pierwszy skład bla bla bla". Póki ich przyszłość się nie rozstrzygnie, nie powinni być powoływani. Znając życie to z tej piętki, pozbędziemy się jednego maksymalnie dwóch. Reszta będzie dalej dziadować.
22.01.2017 o 10:58 przez pluto11
pluto11
Pozbyc sie tej 5 i dawac RR

Shoutbox

IlCapitano 05.12.2020 16:11

Cuba przecież siedzisz tu całymi dniami w tygodniu od rana do nocy z Pablem77

Vancore 05.12.2020 16:10

no ale sb ma swoja konwencje i musisz albo ja zrozumiec i przyjac albo robic wypad

Kredence 05.12.2020 16:10

no wpadnie pablo to bedziecie opisywać

ZnawcaCalcio 05.12.2020 16:10

chyba wbiłem w dobrym momencie

cuba 05.12.2020 16:10

obrażam

cuba 05.12.2020 16:10

nie chodzi o nic tylko ja nie onażam a na sb nie byłem zawsze tylko ostatnio myślałemże się coś tu z kimś popisze itp

Vancore 05.12.2020 16:10

rozpjerdol mu leb o kraweznik bo sie chyba za pewnie poczul koles

Vancore 05.12.2020 16:09

wal go w tube

IlCapitano 05.12.2020 16:09

Nastukaj mu Cuba

Vancore 05.12.2020 16:09

a jak nie wiesz to sie dowiesz

IlCapitano 05.12.2020 16:09

No ten Endru cały to on mówił, że Cuba to kawał łobuza

Endru 05.12.2020 16:09

Moment zaraz cos wkleje

Vancore 05.12.2020 16:09

bo zaraz wiesz

Vancore 05.12.2020 16:08

no endru odpowiadaj tylko grzecznie

Kredence 05.12.2020 16:08

króciutko i zdecydowanie

Kredence 05.12.2020 16:08

jedziesz z typem cuba

cuba 05.12.2020 16:08

konkrety

cuba 05.12.2020 16:08

Endru co masz do mnie za problem ?

Endru 05.12.2020 16:08

Orzeu jak to jest ogladac plecy Endru w rankingu opisz

Vancore 05.12.2020 16:08

mielismy nie mowic

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 50'

    Spezia

    0 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27070

Liczba newsów: 38076