Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 23/01 Nikt nie chce Ranocchii w Premier League (17)

Autor:
Źródło: różne
prawie 4 lata temu
243
17
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

15:57 Portal Unibet informuje o zainteresowaniu Perisiciem takich klubów jak Chelsea czy Arsenal. Angielskie kluby są ponoć w stanie zaoferować 40 mln euro za usługi Chorwata.

14.03 Premium Sport - agent Ranocchii Marco De Marchi miał za zadanie znalezienie klubu swojemu klientowi w Premier League. Niestety jego misja spełzła na niczym. Żaden z brytyjskich klubów nie jest zainteresowany usługami nowego Nesty. W tym momencie dla Ranocchii są trzy opcje: Zenit, Sassuolo, Bologna. Zawodnik jest piątym wyborem Piolego, dlatego usilnie szuka nowego klubu. Włoskie zespołu nie są w stanie zapłacić jego pensji 2,5 mln. €. Jedynie Zenit ma możliwość spełnić wymagania finansowe Żaby. Problemem jest wola zawodnika, Ranocchia nie chce opuszczać Italii.

10.03 Sensacyjne informacje dobiegają z Włoch odnośnie Andrea Pinamontiego. Jak informują włoskie media m.in LGDS Marco De Marchi agent piłkarza spotkał się z działaczami Tottenhamu. Londyńczycy pytali o możliwość zakontraktowania młodego Włocha. Co ciekawe agent napastnika reprezentuje również interesy Ranocchii, którego wymienia się także w kontekście transferu do Kogutów.

09.51 La Gazzetta dello Sport donosi, że Senna Miangue w tym tygodniu zostanie wypożyczony do Cagliari. Transakcja powinna zostać zakończona w najbliższych 2-3 dniach.

09.47 RAI Sport informuje, że Inter jest na prowadzeniu w wyścigu o podpis Federico Bernardeschiego. Nerazzurri sa gotowi latem wyłożyć 50 mln. € ze Włocha.

05:58 Piero Ausilio udzielił wypowiedzi w dniu meczu Interu na temat obecnego rynku transferowego: " Nie chodzi nam o robienie dużych transferów, a głównie o graczy którzy będą pasować pod nasz projekt. Sprowadzić zawodników lepszych, od tych których mamy nie jest łatwe, ale spróbujemy. Messi w Interze? Nie będę o nim mówić, aby nie wprowadzać fanów w błąd odnośnie czegoś co jest nierealne i poza potencjałem Sunnig. Wiemy, że musimy się poprawić, lecz w styczniu ciężko jest o graczy, którzy mogą nam pomóc. Pozyskaliśmy Roberto Gagliardiniego, którego bardzo potrzebowalismy na teraz jak i na przyszłość. Wraz z jego przybyciem nasze okienko zostało zamknięte, jedynie zespół opuści kilku graczy. "

05:45 Włoski sportowy dziennikarz Mario Giunta, udzielił krótkiej wypowiedzi dla Sky Sports odnośnie przyszłości zawodników Interu Mediolan: " W tej chwili Jonathan Biabiany jest na rynku transferowym, lecz żadne oferty jeszcze nie wpłynęły. Andrea Ranocchia ma okazje zagrać w Premier League, lecz ta transakcja może zamknąć się na koniec okienka. Wreszcie powrót do Włoch Sime Vrsaljko, który wydaje się bardzo skomplikowany. "

05:35 Tuttomercatoweb - Palermo pracuje nad wzmocnieniem swojej drużyny, aby pozostać w Serie A. W kręgu zainteresowań znalazło się trzech graczy Interu: Assane Gnoukouri, Eloge Yao, także Senna Miangue, którym interesuje się również Cagliari.

05:30 Inter Mediolan rozpoczął rozmowy na temat powrotu do Włoch, Sime Vrsaljko. Jak podaje Premium Sport, działacze Nerazzurrich są w kontakcie z agentem zawodnika Giuseppe Riso, który reprezentuje również nowego gracza Interu, Roberto Gagliardiniego. Zgode na transfer wyraził również trener Stefano Pioli.

 

udostępnij

Zobacz też

de paul

Inter rozpoczął proces pozyskania De Paula (19)

03.12
11:55
Hakan Calhanoglu

Calhanoglu chce poznać swoją przyszłość przed świętami (5)

01.12
15:11

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.01.2017 o 20:32 przez inter_21
inter_21
No to trochę żenada, jak zwykle bogacze robią co chcą i obchodzą ffp a nam się robi problemy
23.01.2017 o 19:01 przez Rebelde
Rebelde
Z tego co pamiętam, to były newsy że transakcje między Interem a Jiangsu będą szczególnie monitorowane przez UEFA i to może nie przejść ( kwota zakupu nie zostanie uwzględniona jako zysk?). Pewnie coś jest na rzeczy, bo już dawno wysłali by 1 czy 2 zawodników do Chin za grubą kasę.
23.01.2017 o 17:54 przez interista1987
interista1987
kiedy nowy Nesta dostal umowe do 2019?
Yuto niedawno bo pamietam.
23.01.2017 o 17:54 przez broda4991
broda4991
Nie ogarniam. Zamiast wywalić santona i bimbała do chin i uwolnić środki to kurde.
23.01.2017 o 16:05 przez piotrekninter
piotrekninter
50 i ani centa mniej za ivana
wogole Ivan i Antek to ciekawe typy, Antek gra ostatnio slabo,ale co mecz asysta,albo gol jak w PW
pojedynki 1na 1 slabo, z Udine wszystko w plecy
Ivan tak samo, Cionek caly czas mu zabieral a mimo to gra swoje
2 bramki z Udine,1 z Chievo,a jakby miał lepsza skuteczność z Sas to już by miał z 10 bramek
mimo ze dużo tracą,duzo niecelnych wrzutek co mecz jak nie asysta/asysty to bramka/bramki
23.01.2017 o 16:04 przez KoBa
KoBa
Po co Perisic miałby odejść do Arsenalu?
23.01.2017 o 15:39 przez Kebo
Kebo
No to się mogą żegnać z 3 miejscem bo z takimi bokami obrony, z mocnym rywalem, będzie mega ciężko
23.01.2017 o 15:31 przez interista28
interista28
niestety Ranocchia'' wyrobil ''sobie marke w meczach z Sauphampton i LE.Teraz to jedynie moze pojsc na wypozyczenie np.Sassuolo ale z duzej kasy nie zrezygnuje wiec rozwiazaniem moze byc ze pojdzie na wypozyczenie ale to Inter bedzie nadal mu placil wieksza pensje jaka zarabia a Sasuolo tylko niewielka częsc.
23.01.2017 o 15:08 przez Kazam
Kazam
Nie trzeba było z kaleką przedłużać kontraktu, podobnie jak w Yutkiem. Teraz mamy wysoko opłacanego darmozjada, którego nie można nigdzie sprzedać.
23.01.2017 o 15:00 przez inter_21
inter_21
Generalnie wygląda na to że chcą go wykopać ale przy tym zarobić 10 baniek więc to się nigdy nie skończy
23.01.2017 o 14:57 przez inter_21
inter_21
Klub sam jest sobie winien, to że przedłużenie umowy było sabotażem to już każdy wie ale co stoi na przeszkodzie żeby go w ogóle nie powoływać i przymusić do odejścia? Niech się w końcu zdecydują czy chca go naprawdę wykopać czy się z nim cackać już któryś kolejny rok bo to mi wygląda jakby miał tu jakies plecy
23.01.2017 o 14:20 przez piotrekninter
piotrekninter
kluby z Championship maja lepszych obrońców to co się dziwić
tego co dał umowy do 2019 dla Yuto i Rano za jaja powiesić
23.01.2017 o 14:15 przez Kris88
Kris88
osoba odpowiedzialna za przedłużenie kontraktu z Rano powinna ponieść odpowiedzialność.
23.01.2017 o 12:28 przez interista1987
interista1987
Bernardeschi jest slabszy od Candrevy i tak samo jest slabszy od Berardiego,Insigne . Jakie 50 mln.
23.01.2017 o 11:31 przez piotrekninter
piotrekninter
zostanie Ivan, zostanie Antek
atak będzie wyglądał nadal Perisic Icardi Candrefa, a na ławce będą Barbosa 30 mln i Bernadeschi 50 mln ....... :)
23.01.2017 o 11:19 przez Kazam
Kazam
Berardi też na prawej śmiga, jego brać.
23.01.2017 o 10:00 przez broda4991
broda4991
50 mln za Fedrico to przesada :/ gówna z tego że Włoch.l

Shoutbox

KowalMalbork 05.12.2020 16:42

Vancore to łebski gość, polać mu

Vancore 05.12.2020 16:41

oddajac zycie za cokolwiek jest sie frajerem, zycie za cos to mozna odbierac

nicolas80 05.12.2020 16:41

Luki165 dlaczego tak uważasz wyjasnij

Luki165 05.12.2020 16:41

Pytam, nie dokuczam :)

Luki165 05.12.2020 16:41

Endru a ty ile masz tutaj lewych kont?

nicolas80 05.12.2020 16:40

A jest tu ktoś kto by oddał życie za Inter?

Luki165 05.12.2020 16:39

No ludzie w 2 kont ktoś pisze na raz :)

Luki165 05.12.2020 16:39

Haha

Endru 05.12.2020 16:39

Xddd

cuba 05.12.2020 16:39

nie jestem rasistą

nicolas80 05.12.2020 16:39

Nie jestem rasistą a życie to oddał tylko za swoją rodzinę

KowalMalbork 05.12.2020 16:39

JoaoMario to jest jakaś pomyłka

Endru 05.12.2020 16:39

Ani skepta

Luki165 05.12.2020 16:39

Lubisz czarnych zawodników? Jakie masz o nich zdanie?

Endru 05.12.2020 16:39

Zaden z nich nie jest VVujkiem jesli pytasz o czarnych

Luki165 05.12.2020 16:38

Mario to już w ogóle jest tak słabe fejk konto że koniec świata

cuba 05.12.2020 16:38

słucham Luk ?

KowalMalbork 05.12.2020 16:38

Wymowna cisza

Luki165 05.12.2020 16:37

Cuba?

Luki165 05.12.2020 16:37

Nicolas lubisz czarnych zawodników?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 82'

    Spezia

    1 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27071

Liczba newsów: 38076