Plotki transferowe

Mercato Live - 25.01.2019 (15:01) Inter złoży ofertę kontraktu Anderowi Herrerze (32)

Autor:
Źródło: różne
10 miesięcy temu
7021
32
mercato live 4

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

15:01

ESPN donosi, że działacze Interu są zainteresowani sprowadzeniem w swoje szeregi hiszpańskiego pomocnika Manchesteru United, Andera Herrere. 29-latkowi kończy się kontrakt z angielskim klubem wraz z końcem sezonu. Inter myślał o wypożyczeniu zawodnika już w zimowym okienku transferowym, ale po przyjściu Ole Gunnara Solskjaera pomocnik odzyskał miejsce w pierwszym składzie i zawodnik nie chce odchodzić, ani podpisać z nikim nowej umowy. Piłkarz zamierza poczekać, aż wygaśnie obowiązujący kontrakt z Red Devils i dopiero wtedy zdecydować z kim zwiąże się nową umową. Inter ma zamiar po sezonie złożyć ofertę kontraktową piłkarzowi.

 

13:26

Cedric Soares przeszedł pierwszą część testów medycznych w siedzibie Włoskiego Komitetu Olimpijskiego. Portugalczyk uda się teraz do Humanitas na drugą część, a następnie po zjedzeniu lunchu podpiszę kontrakt z Interem.

 

13:00

La Nazione - Fiorentina spróbuje ściągnąć Gagliardiniego w ostatnich dniach okienka.

Fiołki najchętniej wypożyczyłyby gracza, jednak Inter nie chce o tym słyszeć. Nerazzurri najchętniej w rozliczeniu wzieliby Benassiego, Biraghiego, lub włączyli Gagliardiniego to transakcji związanej z wykupem Chiesy. Fiorentina wykluczyła możliwość włączenia Chiesy do negocjacji. Rozmowy trwają. 

 

11.45

Cedric Soares wylądował w Mediolanie na lotnisku Linate. W najbliższych godzinach przejdzie testy medyczne, a potem przejedzie do siedziby klubu żeby podpisać kontrakt z Interem.

 

 

00:15

Andrea Ranocchia na liście życzeń Parmy. Beniaminek Serie A planuje wzmocnić linię obrony i coraz częściej spogląda w kierunku Włocha, którego kontrakt z drużyną Nerazzurrich wygasa 30 czerwca br.

 

00:02

Antonio Candreva chce opuścić Inter

Według informacji Alfredo Pedulli, Włoch z powodu małej ilości szanse na grę chce zmienić klub. Wśród drużyn zainteresowanych jego pozyskaniem są Monaco, Genoa, Torino oraz Parma.

 

00:01

Diego Godin przeszedł testy medyczne! 

Jak donosi Gianluca Di Marzio, Urugwajczyk w ostatnich dniach odbył już niezbędne badania przed podpisaniem umowy z Interem i w najbliższych dniach możemy spodziewać się oficjalnego potwierdzenia transferu.

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Nandez

Nandez pójdzie śladami Barelli? (11)

15.11
12:00
Kulusevski

Inter złożył zapytanie ws. Kulusevskiego (12)

17.11
20:55

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.01.2019 o 13:47 przez WirtuozTaktyki
+2
WirtuozTaktyki
Krytykujący transfer Cedrica do Interu to najprawdziwsze dzbany. Gość przychodzi na wypożyczenie za śmieszne pieniądze, jeśli wypali to mamy obrońcę za 11,5 mln euro, jeśli okaże się niewypałem to tracimy 500 tys + wynagrodzenie zawodnika.
26.01.2019 o 03:36 przez Giu Meazza
-2
Giu Meazza
Ander lepszy od Hectora xD Soares majstersztyk xD co ja czytam. Ludzie, to są amatorzy, odrzuty których nikt nie chce, to dramat.
26.01.2019 o 10:01 przez Niebiesko-czarny
Niebiesko-czarny
Ludzią nie dogodzisz.... Pewnie narzekałbyś jakby Mbappe trafil do Interu...
25.01.2019 o 22:27 przez ciechan
ciechan
Soares za tę cenę i na tych warunkach to transferowy majstersztyk. Zostanie ten kto będzie miał lepszą rundę - sime lub cedric.
Ander Herrera to byłoby coś. Gość do pary z Brozo idealny. Umie strzelić, podać, odebrać, rozegrać. Świetna opcja za free
25.01.2019 o 20:59 przez AveCaesar
AveCaesar
@Dyl87 Eee myślę, że po tym co ten gość od :cenzor: lał w lato nie będzie tematu Malcolma w Interze ale fajnie byłoby. W ogóle może mieć ciężko w znalezieniu nowego klubu :D
25.01.2019 o 20:57 przez AveCaesar
AveCaesar
Ander Herrera ? Za darmo ? A&M do dzieła !
25.01.2019 o 19:39 przez Dyl87
Dyl87
Może wypożyczenie Malcona ?? ? ;)
25.01.2019 o 17:56 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Michellaga 100% true
bardzo lubie tego gościa, inteligentny ,niedoceniany...zaraz ktoś powie, ale Hiszpan
za free latem miodzio by było
25.01.2019 o 15:17 przez Michellaga
+1
Michellaga
Ander to bardzo dobra opcja, ziomek jest za darmo, zarabia 3 mln netto i nadal ma 29 lat. Ogólnie bardzo niedoceniany piłkarz. Lepszy on niż ten drugi Herrera z Porto.
25.01.2019 o 13:47 przez Endru
Endru
Cedric królu spraw bysmy zapomnieli o Cancelo 💙🖤
25.01.2019 o 13:39 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Najlepsze z tego filmiku to ta piękna czarnulka 😎🤓
25.01.2019 o 20:40 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Rzeczywiście jest wspaniała inlove
25.01.2019 o 13:35 przez Niebiesko-czarny
Niebiesko-czarny
Wgl Brazao już oficjalnie w Interze?
25.01.2019 o 13:34 przez Niebiesko-czarny
Niebiesko-czarny
Moim zdaniem perisic i candreva latem out. Przy wykupie Kwoty i Politano ,a także powrocie Karamoh jeszcze jeden skrzydłowy to mus.Pomoc to odejść może Gaga i valero .A Barella i De Paul in.
25.01.2019 o 13:33 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Lion rock wchodzi do Interu. Liczę że teraz Zhangowi rozwiążą się ręce z prawdziwymi inwestycjami w Nasz klub. Witaj lepsze jutro !! !
25.01.2019 o 13:20 przez wrobel1908
-1
wrobel1908
Nie wiem po co nam ten Soares transfer typu Lisandro Lopeza rok temu
25.01.2019 o 13:27 przez intermed1
+1
intermed1
Transfer obrońcy z dupy to już tradycja zimowego okienka. Felipe, Sainsbury, Lopez i teraz Cedric. Aczkolwiek jestem przekonany że akurat z Portugalczyka będziemy mieli więcej pożytku niż z pozostałej trójki.
25.01.2019 o 15:13 przez Kondzik
Kondzik
Ano po to że Sime przejdzie operację kolana i chcesz grać samym DD? Powodzenia i dobrego myślenia na przyszłość
25.01.2019 o 13:05 przez Kazam
+1
Kazam
kurde, szkoda że Viola nie chce (rzekomo) łączyć transferu gagsa z kjezą. Jeśli są tacy nieugięci, to nie robić im żadnej promocji. Jeśli go chcą teraz, niech płacą
25.01.2019 o 13:01 przez danielinter
-1
danielinter
Wymiana Gagliardini - Biraghi i gitara.
25.01.2019 o 13:05 przez darek666sz
+3
darek666sz
Tak,i zostaniemy z 6 bocznymi obrońcami i 5 srodkowymi pomocnikami.
25.01.2019 o 13:33 przez danielinter
danielinter
Chodzi mi o wymiane latem panie darek opylimy Dalberta i Biraghi bedzie rywalizowal z Asamoah , a za Gage przyjdzie Barella.
25.01.2019 o 14:02 przez darek666sz
darek666sz
Latem to juz calkiem inaczej wyglada,
25.01.2019 o 12:55 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Skromny elegancki ubiór, szykowny wąs, nienaganna fryzura, pasuje do eleganckiego Interu Pana Spallettiego.
25.01.2019 o 07:44 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Co do reszty: Godin klasa sama w sobie. Brawa dla naszych za wyrwanie kolejnego kozaka za free. Soare. Oby wypalił, jestem bardzo go ciekaw chociaż z pewnością będzie miał problemy z włoska myślą taktyczna. W styczniu jeszcze tylko odejście Perka jeżeli faktycznie tak chce odejść i sprowadzenie De Paula plus głębokie zastanowienie się nad pozostawieniem Najgo. Jeżeli byłaby jakaś konkretna oferta to jak dla mnie może iść. Po sezonie z taka forma i wyczynami z pewnością będzie wart o wiele mniej no chyba że nas zadziwi i weźmie się serio do roboty.
25.01.2019 o 09:13 przez Kondzik
Kondzik
Wątpię aby Udinese oddało Rodrigo w styczniu. On im ciągnie grę A za dużej przewagi pkt nie mają
25.01.2019 o 07:12 przez Piotrekfci
+3
Piotrekfci
Candreva sam chce odejść? Boże. Chwalmy Pana !! 1/5 roku zerwał i w końcu mu się to znudziło? Oby
25.01.2019 o 12:13 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Dla mnie największa niespodzianka tego mercato! Jak odejdzie to będzie impreza!
25.01.2019 o 06:29 przez NOVY
NOVY
...candreva I zaInteresowanie...
Kto mu da taki kontrakt jak u nas 😁 dzis jeszcze austilo powie ze zadna oferta niewplynela, niestety ale nie ma chetnych na tuch naszych darmozjadow z wysokimi kontraktami...
Bo kto da ranochi 3 ml
😁😁😁 owszem zanlazl by sie chetny ale jak my bedziemy oplacac 2ml
25.01.2019 o 05:45 przez Kondzik
Kondzik
Ty wiesz Godin co dobre :) ależ mur sie szykuje, to jest niepojęte.
25.01.2019 o 00:58 przez wegorz
wegorz
Teraz się obudził, że chce odejść, a latem się trzymał rękoma i nogami, żeby nigdzie nie pójść...
25.01.2019 o 00:20 przez domin98
domin98
No to czekamy Godin kuzynku!

Shoutbox

Endru 18.11.2019 23:23

Barella wybitny ubostwiam

Chuchu 18.11.2019 23:18

Ten łamak Tottenhamu o którym wspominał zoniek wszedł w końcu?

Imrahil 18.11.2019 22:54

no stronka nadal tragedia jesli mowa o ladowaniu

bitels10 18.11.2019 22:48

co nie zmienia faktu że mają prognozy na dobre granie

Kredence 18.11.2019 22:48

wkierwia mnie ze strona tak szwankuje

bitels10 18.11.2019 22:47

za mało doświadczenia jest w tej drużynie, tak myślę

ZnawcaCalcio 18.11.2019 22:27

tak

bitels10 18.11.2019 22:26

na ME?

ZnawcaCalcio 18.11.2019 22:25

a ja nadal twierdzę, że są kandydatami do złota

maverik 18.11.2019 22:23

wlosi 9-1 xd

bitels10 18.11.2019 22:22

wesoła piłka w meczu Włoch

Kredence 18.11.2019 22:16

Imra to polecał mi pamietam mr robota no i jak dla mnie kozacki serial

Imrahil 18.11.2019 22:12

Taki lucky luke w swiecie star wars

Imrahil 18.11.2019 22:12

Mandalorian bedzie/ jest dobry

Kredence 18.11.2019 22:11

no mr robota szanuje oporowo

Alfa 18.11.2019 22:11

obejrzalem 2 odc, to joda jest? xd

Alfa 18.11.2019 22:11

o wlasnie imra

Imrahil 18.11.2019 22:11

Ja polecam

Michellaga 18.11.2019 22:11

https://3filmy.com/serial/mr-robot-m4vslgc0.html#S04E01-401-unauthorized

Kredence 18.11.2019 22:11

nie

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 08 listopada

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Bologna

Sobota, 09 listopada

  • FT

    Brescia

    0 - 4

    Torino

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Verona

  • FT

    Napoli

    0 - 0

    Genoa

Niedziela, 10 listopada

  • FT

    Cagliari

    5 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Lazio

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    SPAL

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Juventus

    1 - 0

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    12

    32

  • 2

    Inter

    Inter

    12

    31

  • 3

    Lazio

    Lazio

    12

    24

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    12

    24

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    12

    22

  • 6

    Roma

    Roma

    12

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    14

  • 2

    Romelu Lukaku

    9

  • 3

    Luis Muriel

    8

  • 4

    Andrea Belotti

    7

  • 5

    Domenico Berardi

    7

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28899

Liczba newsów: 35191