Plotki transferowe

Mercato live 24.07 (20:55) - testy medyczne Vecino przełożone (29)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
287
29
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:55

TMW: Włodarze Sampdorii są w Mediolanie w celu sprowadzenia do siebie Davide Santona. 

 

20:10

Jeden z byłych celów transferowych Interu - Federico Bernardeschi, oficjalnie został zawodnikiem Juventusu. 

 

18:34

Tuttosport: Jeśli odejdzie Candreva, celem nr 1 na jego zastąpienie będzie Berardi. Inter ustanowił cenę za Antonio Candrevę w wysokości 25 mln euro i jeśli Chelsea sprosta tym wymaganiom to Włoch odejdzie, a kolejny włoski skrzydłowy przyjdzie w jego miejsce. Cena za Berardiego? Około 40 mln euro. 

 

18:31

Premium sport: testy medyczne Vecino przełożone na koniec tygodnia. 

 

16:20

Corsport: Inter żąda za Perisicia 50 mln euro oraz wypożyczenia Anthonyego Martiala (wraz z opcją wykupu). 

 

13.45 

Carlo Ancelotti jest absolutnie pewien, że Vidal pozostanie na kolejny sezon w Bayernie. "Jestem przekonany na 100%, że Vidal zostanie w Monachium na kolejny sezon".

 

13:43

FcInterNews informuje o ponownym zainteresowaniu Erikiem Lamelą z TottenhamuKoguty oczekują za swojego gracza 18 mln. €. Inter proponuje 15 mln. €. Strony są bliskie porozumienia.

 

12:55

Emanuel Cecchini, środkowy pomocnik Banfield jest w Mediolanie, gdzie podpisze kontrakt z Interem.

 

 

 

09:59

Jak informuje CdS Yann Karamoh jest praktycznie zawodnikiem Interu Mediolan. Młody piłkarz w pierwszym sezonie zostanie wypożyczony do innego zespołu Serie A. 

 

09:52

Gazzetta dello Sport: W tym tygodniu spotkanie z Bayernem w sprawie Vidala. Zawodnik chętnie dołączyłby do Interu, Luciano Spalletti także bardzo chciałby Chilijczyka w Interze i wskazał go jako wzmocnienie, które poprawiłoby jakość całego składu. Niechętny transferowi jest natomiast Carlo Ancelotti, jednak Inter zamierza przekonać włodarzy Bayernu ofertą 45 mln euro. Inną opcją na przekonanie Niemców byłaby transakcja podobnego typu jak ściągnięcie do Juventusu Douglasa Costy. 

 

09:39

Argentyńskie media m.in FOX Sports informują, że Inter rozpoczął negocjacje w sprawie sprowadzenia di Marii. PSG jest zainteresowane zakontraktowaniem Neymara oraz Alexisa Sancheza i dla nie będzie miejsca w pierwszej jedenastce. Włodarze PSG zakomunikowali Argentyńczykowi, że może szukać sobie nowego pracodawcy.

 

09:36

Także Gazzetta dello Sport potwierdza: dzisiaj mają odbyć się testy medyczne Matiasa Vecino. 

 

09:35

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie, na którym obecni byli Steven Zhang, Walter Sabatini, Piero ausilio, Giovanni Gardini i Luciano Spalletti. Trener Interu nalegał na spotkaniu na sprowadzenie 4-5 zawodników.

 

09:17

calciomercato.com - Diego Costa zaoferowany Interowi! Inter jednak odrzucił ofertę, argumentując całą sprawę faktem, że posiadając Icardiego nie potrzeba w drużynie podobnego zawodnika. Drugim powodem odrzucenia oferty była wysoka kosztowność całego przedsięwzięcia. 

 

09:16

Premium Sport: Chelsea złożyła ofertę w wysokości 18 mln euro za Candrevę. Odejście skrzydłowego coraz bardziej prawdopodobne. 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Christian Eriksen

Wymiana na linii Inter - Juventus?! (8)

30.11
15:16
Olivier Giroud

Plan Interu na sprowadzenie Giroud (7)

30.11
11:16

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.07.2017 o 08:54 przez interista1987
interista1987
Jak niby Berardi mialby zastapic Candreve? Jakos tego nie widze, taki talent niby a Juve z niego zrezygnowalo i nikt oprocz Interu zbytnio sie nim nie Interesuje.Dobrze wiem dlaczego.
24.07.2017 o 21:34 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
niech dają kitajca w gratisie do dawidka
24.07.2017 o 21:16 przez SETE
SETE
Tak na szybko, kto widzial dzisiaj co zrobil z obrona Realu Martial to wie , ze .... on do nas napewno nie przejdzie. To jest koles mlody z talentem poziom wyzej niz nasz Perisic.

Juve kolejna petarda transferowa , ostatnio Douglas Costa dzisiaj Bernardeschi...swoja droga masowa wyprzedaz w Fiorentinie ...najpierw Valero, teraz Bernardeschi, mozliwe Vecino, Kalinic chyba w Milanie ...kim oni beda grac
24.07.2017 o 21:12 przez Klinsi64
Klinsi64
Testy przełożone bo nasi w Chinach proste
24.07.2017 o 20:53 przez piotrekninter
piotrekninter
przełożone testy bo liczą że uda się jeszcze zaklepać Vidala :P
24.07.2017 o 19:13 przez Endru
Endru
Lamela jest swietny tylko szkoda ze kontuzjogenny ale za ta kase warto podjac ryzyko .
24.07.2017 o 19:03 przez mathias
mathias
Nie wiem co w tym klubie jest nie tak, ale jeśli nie potrafią podpisać nawet Vecino, który ma klauzule i zrobić mu szybko testy aby dołączył do zespołu to już nie ma dla nas nadzieji.
Co z tego że 30 sierpnia przyjdzie 5 zawodników, skoro przez następne 3 miesiące będą się zgrywać z drużyną. A tymczasem na LO dalej Nagatomo
24.07.2017 o 18:41 przez Damianos
Damianos
taa Berardi ech wolał bym di Maryje :P
24.07.2017 o 18:39 przez Pjerun
Pjerun
Ta, a pod koniec tygodnia testy Vecino będą przełozone na nastepny poniedziałek.
24.07.2017 o 16:43 przez Van Dall
Van Dall
LAMELA TO PIONEK TYLKO BERARDI!
24.07.2017 o 15:06 przez OjciecOstatniPrawdziwy
OjciecOstatniPrawdziwy
brać lamele, o vidalu nawet nie warto czytać.
24.07.2017 o 14:05 przez piotrekninter
piotrekninter
no z tydzień temu pisałem że do 20 mln ( bo po poważnej kontuzji) Lamele można brać
24.07.2017 o 14:03 przez piotrekninter
piotrekninter
_Dani uwierz mi,że jak nigdy ufam Sabatiniemu i Spalowi, to nie narzekanie,a jestem realistą,wiem że nie przyjdą Vidale Manolasy itd
dlatego jak przyjdzie jeden gracz z topu a reszta tj Vecino Dalbert czy młody kolejny srodkowy obronca, będę mega zadowolony
i tak nie jest źle bo oprócz Perisica,który póki co jest nadal na GM, nikt kluczowy nie odszedł
niektórzy wymieniają po 8-10 nowych zawodników,ja nie chce kolejnej rewolucji,uważam że mamy mocną kadre,potrzebujemy tylko wzmocnić obrone i kupić konkuretna dla Antonio
24.07.2017 o 13:57 przez Jacenty
Jacenty
Taką kwotę warto zaryzykować na Lamelę, który jest uniwersalnym piłkarzem. Może jednak jest jakieś ziarno prawdy w transferze Candrevy. A może Spalletti widziałby go podwieszonego pod napastnikiem... Ciekawa plotka.
24.07.2017 o 12:01 przez _DANI_
_DANI_
Yao, Palacio, Donkor, Sainsbury, Andreolli, Carrizo... z trójki Santon, Nagatomo, Ranocchia - przynajmniej dwóch pożegnamy... Mało ?!
24.07.2017 o 11:45 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Panowie nie ma co dramatyzować... na tą chwilę mamy Handę, Padeliego w obronie Miranda Murillo Skrinar Medel(który nie odszedł jeszcze) problemem są boczni... zostwiłbym tylko Ansaldiego i D'Ambrosio jako rezerwę przyjdzie Dalbert i miejmy nadzieję że ktoś na prawą bo Danilo solidny może być jako rezerwowy. Pomoc Vaqlero, J Mario, Kondogbia, Gaga, może Vecino. Atak Icardi, Eder, Jovetic, póki co Candreva, Perisic Gabi gol (Spaletii go ogarnie) i Pinamotti.
Problemem jest za dużo zawodników typu, Ranochia, Nagatomo, Santon (szkoda że tak mało gra), Brozovic( przede wszytskim on- najbardziej irytujący gość), Biabany, (możliwe że odejdzie też Jojo, Medel, Kondogbia, jakoś nie wierzę by odszedł Candreva i Perisic) przyjdzie prawy i lewy boczny obrońca plus skrzydłowy oraz grajek Typu Vidal lub Naigolan szybki waleczny grający ciekawie do przodu i strzelający bramki- Oby. bo nasza pomoc jest fatalna pod względem szybkości... Gaga, kondogbia Brozo Valero i Vecino, nie należą do szykich mobilnych zawodników, a taki nam brakuje w środku. Reasumując kupujemy Dalberta, Sidibe, Vidala, Balde Keitę i kończymy mercato. Pomarzyć można :)
24.07.2017 o 11:40 przez inter_21
inter_21
Kogo ze szrotu pogonili w tym okienku bo chyba coś mnie ominęło?
24.07.2017 o 11:35 przez _DANI_
_DANI_
piotrekInter... po co to wieczne Twoje narzekanie ? Z roku na rok mamy coraz mocniejszą kadrę, gonimy coraz więcej szrotu, zastępując go przynajmniej solidnymi piłkarzami...
24.07.2017 o 11:26 przez piotrekninter
piotrekninter
Yann Karamoh, Skriniar,młody z Argentyny, prawda taka,że dziennikarze nabijaja nam głowy Vidalami Nainngolanmi, a zaklepujemy młodych czy zawodników nie z najwyższego topu, bo to łatwe do przeprowadzenia transfery.
Upadł temat Radji, ktoś wierzy wogóle,że Vidal do nas chce przyjść....
Vecino Dalbert może środkowy obrońca i to będzie koniec, mam tylko nadzieje,że dołączy chociaż jeden wymiatacz, Di Maria,byłoby super, normalnie ten temat bym traktował jak temat Vidala,ale PSG Interesuje się Neymarem i Sanchezem, wystarczy że jeden dołączy i Di Maria może mieć ciężko,bo są Draxler i Lucas.
Poza tym w Realu już był,Bayern kupił Jamesa, Chelsea ma Hazarda i Pedro, w United był, Arsenal raczej nie kupuje drogich graczy pod 30, Lpool ma kilku dobryych skrzydłowych, juve kupiło Coste, więć tak naprawdę Di Maria za dużo opcji nie ma,a na Chiny trochę za wcześnie
24.07.2017 o 11:02 przez _DANI_
_DANI_
Czyżby moje życzenia z poprzedniego posta się spełniły ?!
24.07.2017 o 10:51 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
i jeden z trójki obrońców:
Inigo Martinez, Mauricio Lemos (Las Palmas) lub Issa Diop (IN)
24.07.2017 o 10:35 przez Jacenty
Jacenty
Czyli obrona na końcu :/
24.07.2017 o 10:31 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
prasa w skrócie pisze:
- candreva odchodzi (50/50)
- perisić out
- Kondo out (50/50)
- Nagamoto/ranokja out - szukaja im klubów
- Medel ( ?? )

- Keita Balde (IN)
- di Maria (IN)
- Schick (IN)
- dalbert (in)
- Vecino (IN)
- Vidal (20%)
24.07.2017 o 10:21 przez Damianos
Damianos
Dawać vidala :P
24.07.2017 o 10:19 przez Jacenty
Jacenty
Berardim zaczyna się ponoć Interesować Real z uwagi na rychłą porażkę ze sprowadzeniem Mbappe.
24.07.2017 o 10:04 przez _DANI_
_DANI_
Ściągać Dalberta. Jak Candreva będzie bardzo chciał odejść to w jego miejsce Keita Balde albo Berardi. Jak Perisic odejdzie to brać Di Marie. Jak Spall nie widzi miejsca dla Kondogbii to godzić się na wymianę Cancelo + kasa za Geoffreya. Finalizować Vecino. Można pomyśleć o Schicku, jak nie to zostawić Jojo. Idealnym byłoby jeszcze aktywowanie klauzuli 32 za Inigo Martineza, jak nie to jakiś inny zawodnik na ŚO.
24.07.2017 o 10:00 przez Ramos
Ramos
Trudno mi trochę uwierzyć żeby Vidal był chętny na dołączenie do Interu.
24.07.2017 o 09:54 przez Klinsi64
Klinsi64
Diego Costa chce tylko do Atletico,więc odrzucenie go przez Inter można traktować jako bajkę
24.07.2017 o 09:27 przez TomHardy
TomHardy
Ok zabierać go. Ale 25 baniek

Shoutbox

IlCapitano 05.12.2020 16:07

Tam JoaoMario swego kolegę lepiej zbanuj

Endru 05.12.2020 16:07

Za co?

Orzeu 05.12.2020 16:07

zaraz bany poleco

Kredence 05.12.2020 16:07

dokladnie, sluchaj doswiadczonego kolegi

Endru 05.12.2020 16:06

Kupa nie zesraj sie tam bo bedziesz miec brazowe gacie

Kredence 05.12.2020 16:06

xDDD

cuba 05.12.2020 16:06

Endru ten śmiech to do z mojej osoby ?

Vancore 05.12.2020 16:06

olej tego dyla

Vancore 05.12.2020 16:06

oj tam przewrazliwiony jestes

IlCapitano 05.12.2020 16:06

Chcesz być miły iiii chcesz być miły?!

cuba 05.12.2020 16:05

jak chcę być miły to obraza

Endru 05.12.2020 16:05

Gylem :lol:

IlCapitano 05.12.2020 16:05

XD

Vancore 05.12.2020 16:05

opanuj nerwy

cuba 05.12.2020 16:05

wypad

Kredence 05.12.2020 16:05

ale nie, ty sie rzucasz cos do nas

cuba 05.12.2020 16:05

jest w tych waszych rankingach kto chce być wyżej a nie mi tu wylatywać z jakimś gylem czy coś

Vancore 05.12.2020 16:05

ja to nie wiem

Kredence 05.12.2020 16:05

wiec cuba docen dobre rady od kolegow

Vancore 05.12.2020 16:05

a mial tego nie robic

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 46'

    Spezia

    0 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27069

Liczba newsów: 38076