Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 24/07 (25)

Autor:
Źródło: różne
prawie 12 lat temu
521
25

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:42 I to już tyle jeśli chodzi o dzisiejsze mercato Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

22:02 Według stacji Sky Sport, pierwsze pieniądze ze sprzedaży zawodników Interu zostaną przeznaczone na zakup napastnika.

 

22:00 Oficjalnie - Zawodnik Primavery Interu Mediolan, Lorenzo Tassi urodzony w 1995r. został wypożyczony  do Prato na sezon 2014/2015.

 

18:53 Piero Ausilio potwierdza w wywiadzie dla El Grafico, że Inter jest zaangażowany w rozmowy z Cardiiff na temat transferu Gary'ego Medela.
- Rozmawiamy z Cardiff o Medelu, negocjacje są na bardzo zaawansowanym poziomie. Medel to zawodnik, który nam się podoba. Będzie zawodnikiem Interu jak tylko skończą się rozmowy.

 

17:13 Nowe nazwisko do ataku Interu - Alex Teixeira, który został zaoferowany  działaczom Interu przez jego agenta Kia Joorabchiana. Obecny zawodnik Szachtara Donieck grywa jako trequartista, ale może być także skrzydłowym napastnikiem. W związku z trudną sytuacją na Ukrainie szuka nowego klubu.

 

15:08  Amerykański zawodnik, DeAndre Yedlin w ciągu najbliższych kilku godzin może przenieść się do Romy. Usługami tego zawodnika zainteresowany był Inter Mediolan.

 

13:23 Inter Mediolan zaoferował roczne wypożyczenie 28-letniego napastnika Pablo Osvaldo z opcją pierwokupu. Zawodnik szuka drogi ucieczki z Southampton dlatego przenosiny do Mediolanu staja się coraz bardziej realne. Jest tylko jeden problem, właściciel Angielskiego klubu chce definitywnie sprzedać swojego piłkarza.

 

13:00 Do wyścigu po podpis Roberto Firmino dołącza Arsenal. Raporty Tuttomercatoweb  donoszą, że Nerazzurri są chętni wypożyczyć piłkarza Hoffenheim z opcją pierwokupu. Arsenal natomiast jest gotów za utalentowanego piłkarza zapłacić 8-10 mln co sprawia, że to właśnie klub z Anglii jest faworytem do zakontraktowania Brazylijczyka.

 

11:47  Według Di Marzio - Hugo Campagnaro może być jednym z rozwiązań dla Atletico Madryt. Hiszpański klub szuka wzmocnień w linii obrony i kandydatem do tej formacji mógłby być piłkarz Interu Mediolan.

  

08:49 Według La Gazzetta dello Sport Pablo Osvaldo (28) zgodził się na transfer do Interu Mediolan. Teraz Włoch musi czekać na porozumienie między klubami. Inter chce zaoferować wypożyczenie z opcją pierwokupu. Angielski klub, który zapłacił za zawodnika 15 milionów euro z pewnością rozważy tą ofertę, ponieważ Pablo Osvaldo z pewnością nie będzie chciał przedłużyć kontraktu i odszedłby wkrótce na "prawie Bosmana".

 

08:38 Według Sky Juventus zaoferował roczny kontrakt dla 33-letniego Samuela Eto'o. Teraz działacze Bianconerrich czekają na odpowiedź od zawodnika i jego agenta.

 

08:24 Medel będzie zawodnikiem Interu. Negocjacje z Cardiff dobiegły końca i oba kluby osiągnęły porozumienie. Zawodnik ma być wart 8,5 miliona w dwóch ratach. Chilijczyk ma zarabiać 1,8 miliona euro na sezon, kontrakt potrwa 5 lat. Pozostaje czekać na oficjalną informację

 

06:50 Fichajes.net - Oferta Interu za Baccę to 15 mln i Zdravko Kuzmanovic.

 

06:45 Argentyńska gazeta Clarin - Guarin planem B Monaco. Głównym celem Francuzów Joaquin Correa.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (68)

25.06
09:07
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (14:20) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! (84)

26.06
08:05

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.07.2014 o 13:31 przez RedBull
RedBull
Jak mamy kupować Osvaldo..... to lepiej nie kupujmy nikogo.
25.07.2014 o 13:11 przez kroter32
kroter32
Bedzie dobry zakup, zobaczycie panowie.
25.07.2014 o 13:07 przez Est
Est
@inter_21 - obawiam się, że właśnie tak to się może skończyć. Ostatecznie może się okazać, że nawet taki Osvaldo do nas nie trafi, bo już ktoś go sobie podkupi. A Inter będzie się znowu rozglądał za zawodnikami typu emerytowany Carew, czy prawie emerytowany Rocchi. Mam jednak nadzieję, że Thohir naprawdę chce odbudować Inter i nie zdecyduje się na jakieś marne półśrodki.
25.07.2014 o 13:06 przez kroter32
kroter32
A gdzie dzisiejsze!?
25.07.2014 o 11:47 przez inter_21
inter_21
"Według stacji Sky Sport, pierwsze pieniądze ze sprzedaży zawodników Interu zostaną przeznaczone na zakup napastnika." to co standardowo zakup gówniaka w ostatnim tygodniu mercato ? Bo jakoś ani widu ani słychu o sprzedażach, a w tym tempie to wszyscy wartościowi napastnicy którzy są w zasięgu Interu już dawno znajdą nowy klub
25.07.2014 o 08:23 przez davidoffzmc
davidoffzmc
hernandez juz prawie w Atletico a my....obserwujmy.
24.07.2014 o 22:16 przez Lucash
Lucash
Ja nie wiem co oni z tą ceną za Firmino, gość po takim sezonie spokojnie wart 15-20. Jak ktoś go sprzątnie poniżej 15 to zrobi super interes. On i Teixeira i atak kompletny. Może mojego faworyta Bony'ego wezmą bo jeszcze tylko nim się nie interesujemy :)
24.07.2014 o 18:44 przez Icardi
Icardi
Teixeire jest już powoli dogadany z AS Monaco
24.07.2014 o 18:35 przez niproxdk
niproxdk
dobra okazja na Teixeire fajny piłkarz
24.07.2014 o 18:11 przez smalec5
smalec5
Balante bardzo chętnie ;)
24.07.2014 o 15:55 przez niproxdk
niproxdk
tylko że na Transferach info jest już napisane że jest w romie
24.07.2014 o 14:32 przez Revan
Revan
,,Święci" to jeszcze powinni nam z 7mln dopłacić żebyśmy wzięli Osvaldo. Poza nami to chyba nikt sie nim nie interesuje.
Balanta? Wolalbym Rolando. Mieliśmy kiedyś ,,Tysona" więc nie ryzkowałbym znowu.
24.07.2014 o 13:47 przez wrobel1908
wrobel1908
@hQ masz racje, że Eto'o to nie ten sam zawodnik co 3 lata temu i jest zwyczajnie za drogi na Inter ale mimo wszystko jeśli miałbym do wyboru Eto'o i Osvldo to zdecydowanie wybrał bym kamerunczyka bo Osvaldo=kłopoty
24.07.2014 o 13:07 przez hQ
hQ
Eto'o by za dużo chciał i myślę, że to stoi na przeszkodzie. No i nie oszukujmy się, ale to nie ten sam zawodnik co jeszcze 3 lata temu. Bacca może być, Osvaldo też jakoś bym przełknął, najlepiej to Chicharito za 12 kupić i Joveticia wypożyczyć to i te nasze nieudane boki przeboleję :P
24.07.2014 o 12:32 przez wrobel1908
wrobel1908
Miałbyć Jovetic,Lamela czy Cerci a skończy sie na nakimś Osvaldo zdecydowanie wolałbym Eto`o tylko czy on chciałby do nas wrócić bo wiadomo, że u nas nie mógł by liczyć na zarobki rzędu 5 mln euro.
24.07.2014 o 11:48 przez Icardi
Icardi
Bacca to napastnik grający na codzień w Sevilli i Kolumbi. Wole Bacce niż tego dziada Osvaldo , bo o Chicharito można zapomnieć (szkoda) jeśli Medel oficjalnie zostanie naszym graczem. Gdyby przyszli Jovetic + Nani to okno można zamknąc, tylko pozbyć sie szrotu !!
24.07.2014 o 11:17 przez Snake86
Snake86
Skąd oni wyciągnęli tego Bacce? co to w ogóle za koleś?
24.07.2014 o 11:16 przez michal21
michal21
Weźcie skończcie z tymi pseudotransferami. Wkurw..... mnie, że frajerski Real i frajerska Barca kupują kogo chcą i za ile chcą, mowa tu o Rodrigezie, Suarezie itp. a my kupujemy jakieś ogóry. Czekam na jakiś spektakularny transfer ! Co z Joveticiem, Nanim, Lamelą kur... jego mać !! !
24.07.2014 o 11:08 przez Pawel1992
Pawel1992
Taka oferta może skłonić Sevillę do sprzedaży Kolumbijczyka.Trzeba jak najszybciej dokończyć te negocjacje z Cardiff i mieć już Medela załatwionego.
24.07.2014 o 11:07 przez Sarna2318
Sarna2318
15mln + Kuzman :D :D Już widzę jak się godzą na takie coś... Co do Osvaldo to wypożyczenie z opcją pierwokupu nie jest złym pomysłem, ponieważ po sezonie nie musimy wcale go wykupować. 15 mln za Osvaldo to zdecydowanie za dużo, zważywszy na to że jest kompletnie bez formy i na to jak się zachowuje...
24.07.2014 o 10:57 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Osvaldo sie zgodzil ale my sie nie zgadzamy
24.07.2014 o 10:34 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Medel jest czyli środek pomocy mamy na czołówke Serie A, do Osvaldo kupić Hernandeza i Lamele to będzie już wszystko obstawione :D
24.07.2014 o 09:58 przez Wisniapl
Wisniapl
Osvaldo nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !! Ten trep to tylko kłopoty :(
24.07.2014 o 09:26 przez niproxdk
niproxdk
15mln + Kuzma Ok pytanie czy się zgodzą
24.07.2014 o 09:21 przez piotrekninter
piotrekninter
15 mln i Kuzma, to by bylo cos, fajny grajek, jednego szrotnika mniej
ale ze nie wypozyczenie, nie wierze
Medel ok
Osvaldo? Sou go nie chce, wiec jak cos to wypozyczyc, jesli jest jeszcze ich graczem, bo nie wiem czy tam rozwiazania nie bedzie, a wykup max 5 mln, niech sie ciesza ze cokolwiek dostana

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się