Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 24/08 Biabiany nie zasili Interu (16)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
109
16
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

20:25 Jonathan Biabiany nie zasili szeregów Interu Mediolan w tym oknie transferowym - donosi dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport. Wszystko za sprawą Ezequiela Schelotto, który miał być kartą przetargową w tej transakcji i zamiast Parmy wybrał Chievo. Oznacza to, że Inter będzie musiał zapłacić 8 mln euro jeśli będzie chciał ściągnąć Francuza.

 

18:25 Arsenal Londyn chce powalczyć o piłkarza PSG - Adriena Rabiota, którym także interesuje się Inter Mediolan. Włodarze francuskiego klubu chcą otrzymać za swojego zawodnika kwotę opiewającą na 24 mln funtów, Arsenal próbuje znaleźć porozumienie w kwocie 9,5 mln funtów. Sam pomocnik odmówił odnowienia swojej wygasającej umowy.

 

15:30 Inter Mediolan za Fredy Guarina chce otrzymać przynajmniej 16 mln Euro. Nerazzurri w rzeczywistości prowadzą rozmowy z Zenitem St Petersburg, ale jak donosi Corierre dello Sport, Rosjanie nawet nie zbliżyli się z ceną jaką chcą otrzymać włodarze klubu z Włoch.

- Zenit nie chce wydać za Kolumbijczyka więcej niż 10 mln Euro - podaje włoska prasa.

 

11:55 Ruben Botta i Ezequiel Schelotto są blisko transferu do Chievo. Agent tego drugiego piłkarza wypowiedział się w sprawie transferu swojego klienta:

 

- W poniedziałek spotkamy się z działaczami Chievo Verona i mam nadzieję na pozytywne rozstrzygnięcie ewentualnego transferu.

 

9:25 Dzisiejsze wydanie Gazzetty dello Sport donosi, że Inter Mediolan będzie chciał w ostatnich dniach mercato ściągnąć w swoje szeregi piłkarza PSG - Ezequiela Lavezziego. Transakcja może dojść do skutku tylko w przypadku sprzedaży dwójki innych zawodników, którzy znajdują się liście do sprzedania - Fredy Guarina i Ricky Alvareza.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

de paul

Inter sfinansuje de Paula z transferu Eriksena? (12)

30.11
15:04
lionel messi

Barcelona odrzuciła gigantyczną ofertę Interu! (4)

30.11
13:01

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2014 o 10:35 przez RBaggio18
RBaggio18
Nie ważne ile jakiś gracz ma lat ..no ludzie.. tylko na to jak gra. Chcąc wrócić do LM ..bo w LE to sobie może grać Udine z Parmą ...potrzeba nam graczy na wysokim poziomie, chocby mieli pograć tylko 2 sezonu u nas to warto . Wiekszość piszę o graczaj pokroku Podolskiego-Lavezziego ( pewnie ok 10-15mln) że są starzy..a spuszcza się nad 40 letnim Eto ,który nic nie pokazuje i jest totalnie słaby . Biabiany osłabieniem składu na pewno by nie był ..chyba widzieliście co robił ostatnimi czasy z naszymi zawodnikami ..wkręcał ich jak chciał .. Czemu jeszcze nie sprzedali Alvareza i Guarina.. skoro są tacy dobrzy i tyle warci..wicemistrz świata i podstawowy pomocnik rewelacji MŚ .. no własnie.. Łatwiej już Szczeloto wcisnąć niż tych dwóch panów . Dodo fajny gracz ale w obronie jest tragiczny , w romie w ofensywie potrafił robić super akcje.. ale co mecz był ośmieszany przynajmniej kilka razy..plus słaby fizycznie strasznie . Thohir ma Kovacicia i Icardiego , wielki młody mocny Inter ..super..a co z resztą składu ? Podróbka Gattuso też na plus ale co z resztą ..?
25.08.2014 o 13:42 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Jeszzce lepiej by było gdyby Tohrir zrobił niespodziankę, jak zima z Hernanesem i kupiłby Firmino :)
Koleśc jest 6 lat młodszy od Lavezziego juz ograny w Europie. W przecietnej drużynie wieśniaków notuje niesamowite staty.
25.08.2014 o 11:17 przez xeneen
xeneen
Kurcze jakby tak udało się sprzedać Guarina i wyciągnąć Lavezziego to byłoby super...
25.08.2014 o 09:04 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Bjabjany nie dołączy do Interu - toż to najlepsza wiadomośc z mercato :)
25.08.2014 o 08:52 przez Est
Est
Biabiany za 8 mln - bez sensu. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na napastnika.
24.08.2014 o 20:12 przez piotrekninter
piotrekninter
24 buhaha
24.08.2014 o 16:54 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Za 10 to niech lepiej u nas zostanie, przynajmniej będzie wartościowy zmiennik.
24.08.2014 o 16:02 przez piotrekninter
piotrekninter
to sie walcie,nie sprzedwac, powtarza sie szopka z Wesem, wszyscy wiedza ze chcemy sprzedac i daja smieszna kase
walic sie, dzisiaj byle pierdolka kosztuje 20-30, niech Fredy zostanie
niech sie zajma opylaniem sylwestrow sierottow i Kuzmanow
24.08.2014 o 15:37 przez Wujas
Wujas
polece hejtem :)
jak za portugalskiego Guarina daja tylko 10, to moze za kolumbijczyka Guarina dadza 18 :) wszystko w rekach Ausillio :)
24.08.2014 o 14:56 przez piotrekninter
piotrekninter
Firmino Cerci Lavezzi ktokolwiek z tych panow,ale taki gracz nam potrzebny
dosc realny cel, bo o Cerciego pol europy sie bije
Giovinco nie, malo gral ostatnio,watpie zeby pociagnal gre Iteru,a i juvki do nas go nie puszcza,chyba ze duzo przeplacimy
24.08.2014 o 14:26 przez Waccollinio
Waccollinio
Dokładnie, Firmino pewnie w podobnej cenie co Lavezzi a o wiele lepsza opcja.
24.08.2014 o 11:40 przez emika
emika
Żadnego Giovinco. Lavezzi to spoko opcja, chciałem go już parę sezonów temu u nas, ale priorytetem powinien być Firmino.
24.08.2014 o 11:34 przez Claudio
Claudio
Mazzari swojego bylego grajka by nie chcial? Tuttosport :P
24.08.2014 o 10:49 przez Klinsi64
Klinsi64
ponoć Mazzarri nie jest zbyt wielkim zwolennikiem tego transferu
24.08.2014 o 10:47 przez SlimShady
SlimShady
Lavezzi to idealny napastnik jakiego szuka Inter. Choć sądze, ze jakbysmy sciagneli Giovinco też by było super.
24.08.2014 o 10:32 przez Yascarr
Yascarr
Czytałem to samo już kilka tygodni temu ;)

Shoutbox

pablo77 02.12.2020 23:11

dokładnie jeszcze Bologna po drodze

nicolas80 02.12.2020 23:10

Najpierw w niedzielę bolonia

pablo77 02.12.2020 23:09

bo mi dokuczasz :D

pablo77 02.12.2020 23:09

nicolas80 zobaczymy po meczu z Szachtarem

IlCapitano 02.12.2020 23:08

Prowokator

IlCapitano 02.12.2020 23:08

O jeszcze od IlCapsko będzie tu sapał,

nicolas80 02.12.2020 23:08

Pablo77 jak tak Conte dalej out czy zmieniłeś zdanie?

pablo77 02.12.2020 23:06

IlCapsko przestan sie rzucać i wyzywać

pablo77 02.12.2020 23:06

co nie tak z tym zrodlem ?

IlCapitano 02.12.2020 23:06

Pablo trollu multikoncie won już

SETE 02.12.2020 23:06

Źródło petarda :)

IlCapitano 02.12.2020 23:05

WIKIPEDIA XDDDDDDDDDDDDDD

nicolas80 02.12.2020 23:05

Icardi to ładny zapalnik na tym sb

SETE 02.12.2020 23:05

Ale mam to w d... żeby sprawdzać

pablo77 02.12.2020 23:05

serio

SETE 02.12.2020 23:05

Pablo serio taka statystyka ? Coś mi się nie chce wierzyć

nicolas80 02.12.2020 23:04

Wchodzisz razem z futrynami 😄

pablo77 02.12.2020 23:04

a w PSG 14 goli w 18 meczach

IlCapitano 02.12.2020 23:04

Ani słowa mi tu więcej o tym gównie argentyńskim i jego klaczy

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27062

Liczba newsów: 38051