Plotki transferowe

Mercato Live - 25.08 (19:00) Dalbert zgodził się na Fiorentinę, transfer w ciągu 48 godzin (13)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
6893
13
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:00

Sky potwierdza, że Dalbert ostatecznie zgodził się na przejście do Fiorentiny. To otwiera Interowi drogę do sprowadzenia Cristiano Biraghiego. Transakcja powinna zostać zamknięta w ciągu najbliższych 48 godzin.

 

17:00

Mało dzisiaj wieści dotyczących Mercato. Media we Włoszech żyją głównie wydarzeniami 1. kolejki nowego sezonu. W sprawie Alexisa Sancheza i Cristiano Biraghiego bez zmian - obaj mają dołączyć do Interu na początku tygodnia.

 

12:53

GdS – Były obrońca Interu Rolando, po rozwiązaniu kontraktu z Olympique Marsylia jest bliski związania się umową z Brescią.

 

12:52

Sky Sport – Napoli nie zrezygnowało ostatecznie z pozyskania Mauro Icardiego. Aurelio De Laurentis wciąż jest otwarty na transfer Argentyńczyka, jeśli ten zdecyduje się zaakceptować ofertę Napoli. Według dziennikarzy Neapolitańczycy czekają do jutra. Jeśli do tego czasu nic się nie zmieni, działacze klubu spod Wezuwiusza skupią się na pozyskaniu innego zawodnika.

 

10:25

Były pomocnik Interu, Gary Medel, jest bliski powrotu do Serie A. Chilijczyk ma przejść do Bologny. 

 

10:00

CDS - W poniedziałek domknięcie transferów Sancheza i Biraghiego.

Inter jest bardzo pewny siebie w kontekście transferu Sancheza. Co prawda United jeszcze negocjuje (chcą, by Inter płacił więcej pensji piłkarza, żądają też 20 mln euro za wykup, podczas gdy Inter oferuje 15), jednak transakcja jest blisko szczęśliwego finału. Z kolei jedyna przeszkoda na wymianie Biraghi - Dalbert została pokonana - włodarzom klubu z Florencji udało się przekonać Dalberta do dołączenia do ich klubu. Przyjście Biraghiego oznaczać będzie też, że Federico Dimarco otrzyma zgodę na wypożyczenie do innego klubu Serie A, prawdopodobnie będzie to Torino.

 

Zobacz też

de paul

De Paul alternatywą dla Vidala i Kulusevskiego (7)

10.12
11:03
Samuel Eto

Eto’o szykuje się do debiutu w nowej roli (3)

08.12
18:41

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.08.2019 o 19:19 przez minus09
minus09
Drogą redakcję uprzejmie prosimy o zaprzestanie używania terminu "w ciągu 48 godzin" i jemu podobnych w kontekście transferów naszego klubu. Zadbajmy razem i życie u zdrowie wszystkich użytkowników strony fcInter.pl
25.08.2019 o 19:17 przez AveCaesar
AveCaesar
Pozostaje liczyć na to, że u Dalberta będą to krótsze 48 h niż u Sancheza xD
25.08.2019 o 19:12 przez Klinsi64
-1
Klinsi64
Dalbert poprosił o 48h na podjecie decyzji chyba ;)
25.08.2019 o 16:47 przez OSKARIXINTER
-3
OSKARIXINTER
:-)
25.08.2019 o 13:57 przez mroowa111
mroowa111
biraghi powinien dać rade na wahadle,alexis we włoszech był kozakiem,o ile bedzie musie chcialo to razem z lukaku powini rozwalic tą ligę, już widze jak brozo zagrywa górną piłke do lukaku ten zgrywa do alexisa ,który pakuje z pierwszej piłki w dolny róg bramki jude czy bilanu w derbach.ciekawy sezon sie zapowiada.
25.08.2019 o 13:06 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Brescia co składzik próbuje sobie zrobić :)
25.08.2019 o 13:21 przez DonDawido
+1
DonDawido
Jestem mega ciekaw jak oni i Parma poradzą sobie w tym sezonie. :) No i w końcu zobaczymy Tonaliego na tle lepszych drużyn, a to jest równie Interesujące. :)
25.08.2019 o 11:52 przez DonDawido
+1
DonDawido
Eriksen do kupienia za 50M. Nie ma na co czekać. Kupować bilety na pierwszy lot do Londynu i brać go do nas, bo to dokładnie taki zawodnik, jakiego nam od dawna brakuje.
25.08.2019 o 15:08 przez RedKhmer
RedKhmer
To prawda, że promocja ale cieżko by wybrał Inter. Jest pewnie masa innych chętnych.
25.08.2019 o 10:30 przez SETE
+1
SETE
Ole Solskjaer‏: "Alexis Sanchez is quality and we don't have a lot of options..."

OGS widzę zaczyna zmieniac zdanie
25.08.2019 o 10:53 przez Nerazzurri83
+1
Nerazzurri83
Ofensywna czwórka to sami młodzi zawodnicy. Nie sądzisz, że przydałby się wam doświadczony Alexis Sanchez?

– Alexis Sanchez to piłkarz o wielkiej jakości. Jak powiedziałeś, nie mamy zbyt wielu opcji. Jeśli jednak pojawi się oferta wystarczająco dobra dla klubu i samego zawodnika, to być może Alexis odejdzie. Jeżeli nie, to jest to wciąż nasz piłkarz, który posiada duże umiejętności. Trenuje bardzo dobrze i nie mamy wątpliwości co do jego zdolności. Zobaczymy jednak, co się wydarzy.
25.08.2019 o 11:14 przez SETE
SETE
Chodzi o to , ze Man utd oddał Lukaku , teraz Sancheza a OGSowi zaczyna się tyłek palić po 3 kolejkach sezonu.
25.08.2019 o 11:19 przez Gloin1989
Gloin1989
Pytanie dlaczego wcześniej na nich nie stawiał

Shoutbox

Piter 13.12.2019 14:26

teraz klinsi musi wysłać hot doga do krakowskiego lokum

Piter 13.12.2019 14:26

Lopedziak to dobre serduszko ma

Lopez 13.12.2019 14:25

Dokładnie :D

kusy 13.12.2019 14:24

Zdjeli mu bana i pisze o tym na sb xd zamiast siedzieć cicho

Piter 13.12.2019 14:19

klinsiemu i tak mało życia zostało to dają mu dostęp na SB w tych ostatnich momentach

Adriano_forever 13.12.2019 14:15

To prawie ta sama osoba

Lopez 13.12.2019 14:14

Słyszałem,że Nasira

Adriano_forever 13.12.2019 14:11

Nyersa

Lopez 13.12.2019 14:11

Klinsi kogo obraziłeś?

Alfa 13.12.2019 14:09

a za co dostales

Klinsi64 13.12.2019 14:07

ktoś mi bana zdjąl?

kusy 13.12.2019 13:04

Wydawało się, że powrót Zlatana Ibrahimovicia do Milanu jest już przesądzony. Tymczasem może się okazać, że Szwed wróci, ale nie do Włoch, a do Anglii. Jego pozyskaniem zainteresowani są bowiem szefowie Evertonu.

Endru 13.12.2019 13:00

Co z tym Ibra w milanie

Endru 13.12.2019 12:59

16

Skepta 13.12.2019 12:20

Kiedy losowanie LE

Piter 13.12.2019 11:54

2:03 pomidor ♥

Piter 13.12.2019 11:53

Szacunek do ludzi, jestem tego warty Frajer płacze, ja robię sobie party Nikt mnie nie zatrzyma Na tą płytę czekał dobry chłopaczyna Bandą, łukiem z wielkim hukiem Dla innego to jest głupie Ja zostaję przy swojej grupie Z hardcore'owym słowem, z hardcore'owym ruchem Nie raz na wariata, jak coś pada to wspomagam brata Melanż był grupy, spłacam go w ratach Pamiętaj, pieniądz to największa szmata, Firma

doman 13.12.2019 11:51

dziękuję

Alfa 13.12.2019 11:51

niedlugo dostanie wezwanie by zlozyc zeznania zobaczymy czy wtedy bedzie taki kozak

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29037

Liczba newsów: 35399