Plotki transferowe

Mercato Live - 25.08 (19:00) Dalbert zgodził się na Fiorentinę, transfer w ciągu 48 godzin (13)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
7098
13
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:00

Sky potwierdza, że Dalbert ostatecznie zgodził się na przejście do Fiorentiny. To otwiera Interowi drogę do sprowadzenia Cristiano Biraghiego. Transakcja powinna zostać zamknięta w ciągu najbliższych 48 godzin.

 

17:00

Mało dzisiaj wieści dotyczących Mercato. Media we Włoszech żyją głównie wydarzeniami 1. kolejki nowego sezonu. W sprawie Alexisa Sancheza i Cristiano Biraghiego bez zmian - obaj mają dołączyć do Interu na początku tygodnia.

 

12:53

GdS – Były obrońca Interu Rolando, po rozwiązaniu kontraktu z Olympique Marsylia jest bliski związania się umową z Brescią.

 

12:52

Sky Sport – Napoli nie zrezygnowało ostatecznie z pozyskania Mauro Icardiego. Aurelio De Laurentis wciąż jest otwarty na transfer Argentyńczyka, jeśli ten zdecyduje się zaakceptować ofertę Napoli. Według dziennikarzy Neapolitańczycy czekają do jutra. Jeśli do tego czasu nic się nie zmieni, działacze klubu spod Wezuwiusza skupią się na pozyskaniu innego zawodnika.

 

10:25

Były pomocnik Interu, Gary Medel, jest bliski powrotu do Serie A. Chilijczyk ma przejść do Bologny. 

 

10:00

CDS - W poniedziałek domknięcie transferów Sancheza i Biraghiego.

Inter jest bardzo pewny siebie w kontekście transferu Sancheza. Co prawda United jeszcze negocjuje (chcą, by Inter płacił więcej pensji piłkarza, żądają też 20 mln euro za wykup, podczas gdy Inter oferuje 15), jednak transakcja jest blisko szczęśliwego finału. Z kolei jedyna przeszkoda na wymianie Biraghi - Dalbert została pokonana - włodarzom klubu z Florencji udało się przekonać Dalberta do dołączenia do ich klubu. Przyjście Biraghiego oznaczać będzie też, że Federico Dimarco otrzyma zgodę na wypożyczenie do innego klubu Serie A, prawdopodobnie będzie to Torino.

 

Zobacz też

Nikola Milenkovic

Transfer Milenkovicia odłożony na koniec sezonu (4)

13.10
10:30
Emerson

Emerson jednak dołączy do Interu? (3)

16.10
18:35

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.08.2019 o 19:19 przez minus09
minus09
Drogą redakcję uprzejmie prosimy o zaprzestanie używania terminu "w ciągu 48 godzin" i jemu podobnych w kontekście transferów naszego klubu. Zadbajmy razem i życie u zdrowie wszystkich użytkowników strony fcInter.pl
25.08.2019 o 19:17 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Pozostaje liczyć na to, że u Dalberta będą to krótsze 48 h niż u Sancheza xD
25.08.2019 o 19:12 przez Klinsi64
-1
Klinsi64
Dalbert poprosił o 48h na podjecie decyzji chyba ;)
25.08.2019 o 16:47 przez OSKARIXINTER
-3
OSKARIXINTER
:-)
25.08.2019 o 13:57 przez mroowa111
mroowa111
biraghi powinien dać rade na wahadle,alexis we włoszech był kozakiem,o ile bedzie musie chcialo to razem z lukaku powini rozwalic tą ligę, już widze jak brozo zagrywa górną piłke do lukaku ten zgrywa do alexisa ,który pakuje z pierwszej piłki w dolny róg bramki jude czy bilanu w derbach.ciekawy sezon sie zapowiada.
25.08.2019 o 13:06 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Brescia co składzik próbuje sobie zrobić :)
25.08.2019 o 13:21 przez DonDawido
+1
DonDawido
Jestem mega ciekaw jak oni i Parma poradzą sobie w tym sezonie. :) No i w końcu zobaczymy Tonaliego na tle lepszych drużyn, a to jest równie Interesujące. :)
25.08.2019 o 11:52 przez DonDawido
+1
DonDawido
Eriksen do kupienia za 50M. Nie ma na co czekać. Kupować bilety na pierwszy lot do Londynu i brać go do nas, bo to dokładnie taki zawodnik, jakiego nam od dawna brakuje.
25.08.2019 o 15:08 przez RedKhmer
RedKhmer
To prawda, że promocja ale cieżko by wybrał Inter. Jest pewnie masa innych chętnych.
25.08.2019 o 10:30 przez SETE
+2
SETE
Ole Solskjaer‏: "Alexis Sanchez is quality and we don't have a lot of options..."

OGS widzę zaczyna zmieniac zdanie
25.08.2019 o 10:53 przez Nerazzurri83
+1
Nerazzurri83
Ofensywna czwórka to sami młodzi zawodnicy. Nie sądzisz, że przydałby się wam doświadczony Alexis Sanchez?

– Alexis Sanchez to piłkarz o wielkiej jakości. Jak powiedziałeś, nie mamy zbyt wielu opcji. Jeśli jednak pojawi się oferta wystarczająco dobra dla klubu i samego zawodnika, to być może Alexis odejdzie. Jeżeli nie, to jest to wciąż nasz piłkarz, który posiada duże umiejętności. Trenuje bardzo dobrze i nie mamy wątpliwości co do jego zdolności. Zobaczymy jednak, co się wydarzy.
25.08.2019 o 11:14 przez SETE
+1
SETE
Chodzi o to , ze Man utd oddał Lukaku , teraz Sancheza a OGSowi zaczyna się tyłek palić po 3 kolejkach sezonu.
25.08.2019 o 11:19 przez Gloin1989
Gloin1989
Pytanie dlaczego wcześniej na nich nie stawiał

Shoutbox

Claudio 19.10.2020 22:39

no powiem szczerze,że na początku wielu uwierzyło, ale teraz to się większość śmieje z "Podolskiego w Górniku"

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:58

ciekawe czy ludzie nadal nabierają się na Podolskiego

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:46

jeżeli chodzi o Perisika :D

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:46

w sumie wtedy też wyboru nie było za bardzo

Krisu 19.10.2020 21:41

Fakt, za Spala to Brozovic mimo jego elektryczności stały punkt druzyny

Krisu 19.10.2020 21:40

Pisze o Perisicu koleżko

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

poza tym u Spalla akurat Brozowik był naszym najlepszym pomocnikiem

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

teraz jest wybór, ale wtedy?

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

no a kogo widziałeś za Brozowika u Spalla?

Krisu 19.10.2020 21:36

No ale to fenomen. Za Spalla grał wszystko u Conte wygląda na to, że też będzie... Normalnie Fenomen

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:35

on mi obrzydza wszystko i odbiera smak życia ogółem

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:35

jeszcze wrócili iwanka

Krisu 19.10.2020 21:35

japę czyli pustkę, w sumie na Brozovica też

Krisu 19.10.2020 21:35

No ja nie moge patzreć w tym sezonie na naszą obronę i tą japę przed obroną

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:34

ja po takim meczu jak w sobote nie mogę patrzeć na piłkę przez dwa dni

Krisu 19.10.2020 21:34

ja mam na telefonie nc+ no ale na kompie jednak większy obraz

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:34

ale to właśnie samotorturowanie się

Krisu 19.10.2020 21:33

E tam, u mnie max 2 godziny po meczu wqrw. I dalej trzeba kibicować

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:33

ja miałem kupować pakiet polsat sport

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 21:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37672