Plotki transferowe

Mercato Live - 25.08 (19:00) Dalbert zgodził się na Fiorentinę, transfer w ciągu 48 godzin (13)

Autor:
Źródło: różne
11 miesięcy temu
7055
13
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:00

Sky potwierdza, że Dalbert ostatecznie zgodził się na przejście do Fiorentiny. To otwiera Interowi drogę do sprowadzenia Cristiano Biraghiego. Transakcja powinna zostać zamknięta w ciągu najbliższych 48 godzin.

 

17:00

Mało dzisiaj wieści dotyczących Mercato. Media we Włoszech żyją głównie wydarzeniami 1. kolejki nowego sezonu. W sprawie Alexisa Sancheza i Cristiano Biraghiego bez zmian - obaj mają dołączyć do Interu na początku tygodnia.

 

12:53

GdS – Były obrońca Interu Rolando, po rozwiązaniu kontraktu z Olympique Marsylia jest bliski związania się umową z Brescią.

 

12:52

Sky Sport – Napoli nie zrezygnowało ostatecznie z pozyskania Mauro Icardiego. Aurelio De Laurentis wciąż jest otwarty na transfer Argentyńczyka, jeśli ten zdecyduje się zaakceptować ofertę Napoli. Według dziennikarzy Neapolitańczycy czekają do jutra. Jeśli do tego czasu nic się nie zmieni, działacze klubu spod Wezuwiusza skupią się na pozyskaniu innego zawodnika.

 

10:25

Były pomocnik Interu, Gary Medel, jest bliski powrotu do Serie A. Chilijczyk ma przejść do Bologny. 

 

10:00

CDS - W poniedziałek domknięcie transferów Sancheza i Biraghiego.

Inter jest bardzo pewny siebie w kontekście transferu Sancheza. Co prawda United jeszcze negocjuje (chcą, by Inter płacił więcej pensji piłkarza, żądają też 20 mln euro za wykup, podczas gdy Inter oferuje 15), jednak transakcja jest blisko szczęśliwego finału. Z kolei jedyna przeszkoda na wymianie Biraghi - Dalbert została pokonana - włodarzom klubu z Florencji udało się przekonać Dalberta do dołączenia do ich klubu. Przyjście Biraghiego oznaczać będzie też, że Federico Dimarco otrzyma zgodę na wypożyczenie do innego klubu Serie A, prawdopodobnie będzie to Torino.

 

Zobacz też

Luciano Spalletti

Spalletti może wrócić do Romy (7)

07.07
13:59
Antonio Candreva

Candreva może przenieść się do Atalanty (12)

07.07
13:48

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.08.2019 o 19:19 przez minus09
minus09
Drogą redakcję uprzejmie prosimy o zaprzestanie używania terminu "w ciągu 48 godzin" i jemu podobnych w kontekście transferów naszego klubu. Zadbajmy razem i życie u zdrowie wszystkich użytkowników strony fcInter.pl
25.08.2019 o 19:17 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Pozostaje liczyć na to, że u Dalberta będą to krótsze 48 h niż u Sancheza xD
25.08.2019 o 19:12 przez Klinsi64
-1
Klinsi64
Dalbert poprosił o 48h na podjecie decyzji chyba ;)
25.08.2019 o 16:47 przez OSKARIXINTER
-3
OSKARIXINTER
:-)
25.08.2019 o 13:57 przez mroowa111
mroowa111
biraghi powinien dać rade na wahadle,alexis we włoszech był kozakiem,o ile bedzie musie chcialo to razem z lukaku powini rozwalic tą ligę, już widze jak brozo zagrywa górną piłke do lukaku ten zgrywa do alexisa ,który pakuje z pierwszej piłki w dolny róg bramki jude czy bilanu w derbach.ciekawy sezon sie zapowiada.
25.08.2019 o 13:06 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Brescia co składzik próbuje sobie zrobić :)
25.08.2019 o 13:21 przez DonDawido
+1
DonDawido
Jestem mega ciekaw jak oni i Parma poradzą sobie w tym sezonie. :) No i w końcu zobaczymy Tonaliego na tle lepszych drużyn, a to jest równie Interesujące. :)
25.08.2019 o 11:52 przez DonDawido
+1
DonDawido
Eriksen do kupienia za 50M. Nie ma na co czekać. Kupować bilety na pierwszy lot do Londynu i brać go do nas, bo to dokładnie taki zawodnik, jakiego nam od dawna brakuje.
25.08.2019 o 15:08 przez RedKhmer
RedKhmer
To prawda, że promocja ale cieżko by wybrał Inter. Jest pewnie masa innych chętnych.
25.08.2019 o 10:30 przez SETE
+2
SETE
Ole Solskjaer‏: "Alexis Sanchez is quality and we don't have a lot of options..."

OGS widzę zaczyna zmieniac zdanie
25.08.2019 o 10:53 przez Nerazzurri83
+1
Nerazzurri83
Ofensywna czwórka to sami młodzi zawodnicy. Nie sądzisz, że przydałby się wam doświadczony Alexis Sanchez?

– Alexis Sanchez to piłkarz o wielkiej jakości. Jak powiedziałeś, nie mamy zbyt wielu opcji. Jeśli jednak pojawi się oferta wystarczająco dobra dla klubu i samego zawodnika, to być może Alexis odejdzie. Jeżeli nie, to jest to wciąż nasz piłkarz, który posiada duże umiejętności. Trenuje bardzo dobrze i nie mamy wątpliwości co do jego zdolności. Zobaczymy jednak, co się wydarzy.
25.08.2019 o 11:14 przez SETE
+1
SETE
Chodzi o to , ze Man utd oddał Lukaku , teraz Sancheza a OGSowi zaczyna się tyłek palić po 3 kolejkach sezonu.
25.08.2019 o 11:19 przez Gloin1989
Gloin1989
Pytanie dlaczego wcześniej na nich nie stawiał

Shoutbox

WTC 09.07.2020 10:03

beka z kibiców Realu postulujących zwolnienie Zidane zamiast sprzedaży Jovicia xD

Endru 09.07.2020 10:01

Ten Jovic to jakis cymbal jest

Dzonyy 09.07.2020 09:35

Jovic na liscie transferowej. Szybko mu poszło w Realu.

Alfa 09.07.2020 09:30

pewnie swiatowe organizacje rzadowe czy inne banki juz sie o niego zabijaja

Dzonyy 09.07.2020 09:28

prawie mi go szkoda

Dzonyy 09.07.2020 09:28

Przestał być recepcjonistką w przychodni

Dzonyy 09.07.2020 09:27

ALeż lipa u randamy

Dzonyy 09.07.2020 09:25

U mnie espresso juz wyszlo

Nasir 09.07.2020 09:24

albo randama mi pozyczy, wlasnie czytam forum jak to swietnie zyje na bezrobociu

Nasir 09.07.2020 09:20

dokl wtedy spacer w jedna strone

chonciak 09.07.2020 09:17

Nasir, gorzej jak nie wypali i leasing będzie trzeba opchnąć jak większość w czasie pandemii :O

Nasir 09.07.2020 09:11

kusy to jest wyzszy poziom elegancji szyku i swiatowego zycia do ktorego daze kazdego dnia

Nasir 09.07.2020 09:11

nie smialbym sie porownywac do kusego

Alfa 09.07.2020 09:10

nie to co kusy

Alfa 09.07.2020 09:10

amen

Nasir 09.07.2020 09:08

zwykle zycie zadne szampany czy inne jachty

Nasir 09.07.2020 09:08

pozatym gdzie widzisz sukces w slowach espresso gabi trening budowa

Nasir 09.07.2020 09:07

mineliscie sie z powolaniem, zamiast tracic czas na chacie zalocie po prostu poradnie psychologiczna i zacznijcie monetyzowac wasze analizy

Alfa 09.07.2020 09:05

gunwo

Alfa 09.07.2020 09:05

no moze i tak jest nadzyr, ale wtedy nie jestes efektywny, a co to sugeruje o czlowieku biznesu, sukcesu i w ogole

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Bologna

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Sobota, 11 lipca

  • 17:15

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Roma

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • 17:15

    Genoa

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Lecce

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • 21:45

    Inter

    ? - ?

    Torino

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    66

  • 4

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 5

    Roma

    Roma

    31

    51

  • 6

    Napoli

    Napoli

    31

    51

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26767

Liczba newsów: 36954