Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 25/08 Rolando nie dołączy do Interu? (15)

Źródło: różne
ponad 6 lat temu
138
15
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:59 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

15:12 Przygoda Alejandro Gomeza na Ukrainie powoli dobiega końca. Metalist dał zgodę zawodnikowi na opuszczenie klubu. Inter interesował się Gomezem jeszcze za czasów kiedy trenerem Nerazzurrich był Andrea Stramaccioni. Bardzo możliwe, że Inter ponownie zainteresuje się argentyńskim skrzydłowym. Kwota jaką trzeba by było zapłacić za Gomeza na pewno była by dużo mniejsza niż suma potrzebna na zakontraktowanie Lavezziego, Cerciego lub Firmino.

 

14:55 Hoffenheim wyceniło Firmino. Więcej informacji TUTAJ.

 

14:52 Raporty Corriere dello Sport donoszą, że mało prawdopodobny jest powrót Rolando do Interu. Po pierwsze Inter ma za dużo obrońców w kadrze a nie jest w stanie pozbyć się Matiasa Silvestre lub Hugo Campagnaro. Drugą sprawą jest fakt, że Gary Medel może również grać jako obrońca w formacji z trzema defensorami.

 

14:40 Raporty SportsMediaset donoszą, że Roma, Juventus i Inter zainteresowane są Lorenzo Insigne z Napoli. Inter ponoć złożył oficjalne zapytanie o transfer by dowiedzieć się czy są jakiekolwiek szanse na podpisanie kontraktu z Insigne.

 

14:33 Dwa kluby z Premier League chcą Kuzmanovicia. Według Tuttosport serbski pomocnik Interu jest obserwowany przez Crystal Palace i Leicester City.

 

14:30 Ezequiel Schelotto Ruben Botta zostali nowymi zawodnikami Chievo Werona. Sky Sport podaje, że Argentyńczycy przed paroma minutami podpisali swoje nowe kontrakty i brakuje jedynie oficjalnego potwierdzenia transferów.

 

14:28 Daily Mirror donosi, że Cambiasso jest blisko podpisania kontraktu z Leicester. Cambiasso zaakceptował warunki umowy dzięki której będzie zarabiał 50 000 funtów tygodniowo.

 

14:20 Z Interu na wylocie znajduje się w dalszym ciągu Guarin i Alvarez. Co do Kolumbijczyka to Zenit czeka na decyzję piłkarza. Guarin ma zdecydować po rewanżowym spotkaniu Zenitu ze Standardem Liege. Za Alvareza do siedziby Interu nie wpłynęła jeszcze żadna oferta ale w ostatnim tygodniu mercato wszystko jest możliwe.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

de paul

Inter sfinansuje de Paula z transferu Eriksena? (12)

30.11
15:04
Lautaro Martinez

Mendes ma pomóc Martinezowi w zmianie klubu (17)

29.11
12:23

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2014 o 07:47 przez seriea
seriea
Elo mam pytanie, czy na forum trzeba mieć osobne konto czy coś ? Bo nie mogę się zalogować. dzięki i pozdro
25.08.2014 o 22:32 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nie no Andreolli to inna sprawa. On nam jest potrzebny do LE bo jest Włochem i jest wychowankiem więc nie ma co płakać, że on jest. Dodatkowo nie ma nic przeciwko do tego, że jest bardzo rzadko wykorzystywany w meczach. Silvestre jest nam całkowicie zbędny. Podobnie jak Campagnaro bo w przypadku dołączenia Rolando za Argentyńczyka mielibyśmy duży skok jakościowy.
25.08.2014 o 21:37 przez kulfon32
kulfon32
Wolimy ANdreolliego czy Silvestre niz Rolando! Skończy sie tak ze Rolando wyladuje w milanie i bedzie płacz....
25.08.2014 o 20:46 przez Claudio
Claudio
A nie ma? Na ten moment 7/8 srodkowych obroncow, a że róznej jakosci to druga sprawa. Ja stwierdzam fakty, a co niektorzy snują domysły i bujają w obłokach. Nakupujmy 15 obroncow i płaćmy wszystkim mimo iż polowa z nich nie bedzie wykorzystywana.
25.08.2014 o 19:46 przez piotrekninter
piotrekninter
omg caly sezon z Ranokia, skonczymy jak za Stramy z ujemnym bilansem bramkowym
rolando taki gosc,za grosze
25.08.2014 o 19:25 przez Nadia G
Nadia G
Inter ma za dużo obrońców? Inter ma 2 wartościowych obrońców: jednego ledwo wyleczonego Jesusa i jednego starego Vidicia, który zaraz zacznie się sypać. Do tego ma pokrakę Rannocchię i wiecznego ławogrzeja Andreolliego. Czy zostanie Campagnaro, nie wiadomo, może odejść w ostatniej chwili mercato. Do tego trzeba doliczyć kartki i na 100% przynajmniej jedną kontuzję w sezonie. Dla mnie to dramat, a nie "zbyt dużo obrońców" (Silvestere nie można liczyć, bo trawy nie powącha).
25.08.2014 o 17:30 przez Odet
Odet
wyciągnąć Insigne - marzenie i to nie tylko Interu.
Gomez może przyjść za śmieszne pieniądze.
Pozdr.
25.08.2014 o 17:22 przez Wisniapl
Wisniapl
Rolando może odejść na prawie webstera, więc jego pensja w Porto na pewno nie przekraczała tych 4 milionów które chcieliśmy zapłacić !! Silvestre to za darmo oddać byle na pensji zaoszczędzić, a z Campanaro jakoś by się na pewno dało dogadać co do wypożyczenia.
25.08.2014 o 17:07 przez Claudio
Claudio
Dziwie sie że wy sie dziwice czemu nasi nie wzieli jeszcze Rolando. No chyba że preferujecie kadrę 30 osobową z 7/8 srodkowymi obroncami.
Dawid a kiedy nasi oficjalnie mowili, że chcemy na siłę sprzedać Guarina czy Alvareza?
25.08.2014 o 16:50 przez Adriano_forever
Adriano_forever
W tym problem Sarna, że ich nikt nie chce. Nawet na wyp. Kompletny brak zainteresowania takiego poważnego z jakiejkolwiek strony. To jest straszne.
25.08.2014 o 16:30 przez Sarna2318
Sarna2318
Rolando kosztuje kilka mln euro wiec nie rozumiem na co czekamy. Campagniaro i SIlvestre oddac nawet za darmo. Do tego jakis napastastnik i okienko zamkniete, W takim tempie to my juz nikogo nie zdobedziemy. Z drugiej strony nie ma co na siłe sprzedawać piłkarzy, choć sytuacja z Rolando jest już po prostu śmieszna, jakby kosztował kilkadziesiać milionów. Hernandez? Cerci? Insigne? Lavezzi? Skończy się, że Alvarez bedzie grał za napastnikiem i będzie zmiennikiem Palacio.
25.08.2014 o 16:27 przez SlimShady
SlimShady
Pewnie Schelleto pójdzie na wypożyczenie tylko.
Silvestre i Campaniaro to pały,wiedza że nigdzie lepiej nie zarobią i beda trzymać dupe tu jak tylko bedzie można. Szkoda mi Rolando bo facet dużo sie poświecił ufając nam, a tu klops całe mercato zmarnował a miał fajne propozycje, teraz bedzie musiał szukać ćoś na szybko albo męcZyć sie w Porto.
25.08.2014 o 15:04 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Sprzedać Campagnaro i Silvestre, Brać Hernandeza i Rolando i okienko transferowe będzie bardzo udane.
25.08.2014 o 14:30 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Gdybysmy oficjalnie nie mowili i pisali że są na wylocie i tak bardzo chcemy się ich pozbyć, byc moze byłoby więcej ofert i lepszych finansowo. Alejak każdy wie, że za wszelką cenę chcemy ich opchnąć, to ciężko wynegocjowac obre stawki.
25.08.2014 o 14:29 przez RedBull
RedBull
Też bym zaakceptował :P

Shoutbox

maniekfci 02.12.2020 07:15

jak jeszcze Vecino wróci, to chyba i Vidal się nie podniesie, obłęd i kosmos

maniekfci 02.12.2020 07:15

czytam, że Gaglia fajnie zagrał, co mnie podnieca, bo oznacza mniej gry duńskiego kukolda, sensiego

maniekfci 02.12.2020 07:12

witam opiszcie coś ciekawego

HB 02.12.2020 02:01

mądry Romelu

HB 02.12.2020 02:01

Crediting the former Brazilian striker as his major influence as a kid, Lukaku added, "He changed the dimension of a striker. He was fast, he can dribble like a winger, run like a sprinter, he was as strong as an ox". His devotion to Ronaldo is such that he finds the time to search YouTube for videos of him. When mentioned that he shares certain characteristics with the Brazilian, Lukaku responded, "Be like Ronaldo? There is only one Ronaldo".

HB 02.12.2020 02:00

"Ronaldo changed football. He was the one you would look at. You would see him doing step-overs and you were thinking: 'Who does this?' You would see defenders falling over and you were like: 'Wow.' The goals that he scored, and at crucial times. He scored goals where you were like: 'Oh man, this is not serious.'" — Lukaku speaking to ESPN on his idol, Ronaldo.

HB 02.12.2020 01:35

wreszcie barelka odpocznie 1 mecz

pablo77 02.12.2020 00:58

to byloby calkiem sprawiedliwe Ci graja w europie a Ci sobie puchar ligi graja :D

ZnawcaCalcio 02.12.2020 00:58

chyba grupy były tam

ZnawcaCalcio 02.12.2020 00:58

ale to było ścierwo xddd

ZnawcaCalcio 02.12.2020 00:58

Puchar Ekstraklasy co

pablo77 02.12.2020 00:57

tak na dobrą sprawę, taki puchar ligi byłby dobry gdyby pominęli drużyny grające w europejskich pucharach

pablo77 02.12.2020 00:56

w sumie we Francji chyba cos takiego maja :D

Nitrogen 02.12.2020 00:56

To by było typowe dla tych idiotów

pablo77 02.12.2020 00:56

xDDD

Nitrogen 02.12.2020 00:55

Aż dziwne, że nikt we Włoszech nie wpadł na pomysł zrobienia Pucharu Ligi Włoskiej

ZnawcaCalcio 02.12.2020 00:55

ale karny ustawił mecz niestety

ZnawcaCalcio 02.12.2020 00:55

szkoda, że nie wygrali LM

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27061

Liczba newsów: 38043