Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 25/08 Rolando nie dołączy do Interu? (15)

Źródło: różne
około 6 lat temu
124
15
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:59 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

15:12 Przygoda Alejandro Gomeza na Ukrainie powoli dobiega końca. Metalist dał zgodę zawodnikowi na opuszczenie klubu. Inter interesował się Gomezem jeszcze za czasów kiedy trenerem Nerazzurrich był Andrea Stramaccioni. Bardzo możliwe, że Inter ponownie zainteresuje się argentyńskim skrzydłowym. Kwota jaką trzeba by było zapłacić za Gomeza na pewno była by dużo mniejsza niż suma potrzebna na zakontraktowanie Lavezziego, Cerciego lub Firmino.

 

14:55 Hoffenheim wyceniło Firmino. Więcej informacji TUTAJ.

 

14:52 Raporty Corriere dello Sport donoszą, że mało prawdopodobny jest powrót Rolando do Interu. Po pierwsze Inter ma za dużo obrońców w kadrze a nie jest w stanie pozbyć się Matiasa Silvestre lub Hugo Campagnaro. Drugą sprawą jest fakt, że Gary Medel może również grać jako obrońca w formacji z trzema defensorami.

 

14:40 Raporty SportsMediaset donoszą, że Roma, Juventus i Inter zainteresowane są Lorenzo Insigne z Napoli. Inter ponoć złożył oficjalne zapytanie o transfer by dowiedzieć się czy są jakiekolwiek szanse na podpisanie kontraktu z Insigne.

 

14:33 Dwa kluby z Premier League chcą Kuzmanovicia. Według Tuttosport serbski pomocnik Interu jest obserwowany przez Crystal Palace i Leicester City.

 

14:30 Ezequiel Schelotto Ruben Botta zostali nowymi zawodnikami Chievo Werona. Sky Sport podaje, że Argentyńczycy przed paroma minutami podpisali swoje nowe kontrakty i brakuje jedynie oficjalnego potwierdzenia transferów.

 

14:28 Daily Mirror donosi, że Cambiasso jest blisko podpisania kontraktu z Leicester. Cambiasso zaakceptował warunki umowy dzięki której będzie zarabiał 50 000 funtów tygodniowo.

 

14:20 Z Interu na wylocie znajduje się w dalszym ciągu Guarin i Alvarez. Co do Kolumbijczyka to Zenit czeka na decyzję piłkarza. Guarin ma zdecydować po rewanżowym spotkaniu Zenitu ze Standardem Liege. Za Alvareza do siedziby Interu nie wpłynęła jeszcze żadna oferta ale w ostatnim tygodniu mercato wszystko jest możliwe.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live nainggolan

MERCATO LIVE - 16.09 (20:01) Sky, GdS - Komplikuje się transfer Godina do Cagliari (53)

16.09
00:00
mercato live kante vidal

Mercato Live - 09.09 (20:20) Radja Nainggolan zostaje w Interze na kolejny sezon! (46)

09.09
00:01

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2014 o 07:47 przez seriea
seriea
Elo mam pytanie, czy na forum trzeba mieć osobne konto czy coś ? Bo nie mogę się zalogować. dzięki i pozdro
25.08.2014 o 22:32 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nie no Andreolli to inna sprawa. On nam jest potrzebny do LE bo jest Włochem i jest wychowankiem więc nie ma co płakać, że on jest. Dodatkowo nie ma nic przeciwko do tego, że jest bardzo rzadko wykorzystywany w meczach. Silvestre jest nam całkowicie zbędny. Podobnie jak Campagnaro bo w przypadku dołączenia Rolando za Argentyńczyka mielibyśmy duży skok jakościowy.
25.08.2014 o 21:37 przez kulfon32
kulfon32
Wolimy ANdreolliego czy Silvestre niz Rolando! Skończy sie tak ze Rolando wyladuje w milanie i bedzie płacz....
25.08.2014 o 20:46 przez Claudio
Claudio
A nie ma? Na ten moment 7/8 srodkowych obroncow, a że róznej jakosci to druga sprawa. Ja stwierdzam fakty, a co niektorzy snują domysły i bujają w obłokach. Nakupujmy 15 obroncow i płaćmy wszystkim mimo iż polowa z nich nie bedzie wykorzystywana.
25.08.2014 o 19:46 przez piotrekninter
piotrekninter
omg caly sezon z Ranokia, skonczymy jak za Stramy z ujemnym bilansem bramkowym
rolando taki gosc,za grosze
25.08.2014 o 19:25 przez Nadia G
Nadia G
Inter ma za dużo obrońców? Inter ma 2 wartościowych obrońców: jednego ledwo wyleczonego Jesusa i jednego starego Vidicia, który zaraz zacznie się sypać. Do tego ma pokrakę Rannocchię i wiecznego ławogrzeja Andreolliego. Czy zostanie Campagnaro, nie wiadomo, może odejść w ostatniej chwili mercato. Do tego trzeba doliczyć kartki i na 100% przynajmniej jedną kontuzję w sezonie. Dla mnie to dramat, a nie "zbyt dużo obrońców" (Silvestere nie można liczyć, bo trawy nie powącha).
25.08.2014 o 17:30 przez Odet
Odet
wyciągnąć Insigne - marzenie i to nie tylko Interu.
Gomez może przyjść za śmieszne pieniądze.
Pozdr.
25.08.2014 o 17:22 przez Wisniapl
Wisniapl
Rolando może odejść na prawie webstera, więc jego pensja w Porto na pewno nie przekraczała tych 4 milionów które chcieliśmy zapłacić !! Silvestre to za darmo oddać byle na pensji zaoszczędzić, a z Campanaro jakoś by się na pewno dało dogadać co do wypożyczenia.
25.08.2014 o 17:07 przez Claudio
Claudio
Dziwie sie że wy sie dziwice czemu nasi nie wzieli jeszcze Rolando. No chyba że preferujecie kadrę 30 osobową z 7/8 srodkowymi obroncami.
Dawid a kiedy nasi oficjalnie mowili, że chcemy na siłę sprzedać Guarina czy Alvareza?
25.08.2014 o 16:50 przez Adriano_forever
Adriano_forever
W tym problem Sarna, że ich nikt nie chce. Nawet na wyp. Kompletny brak zainteresowania takiego poważnego z jakiejkolwiek strony. To jest straszne.
25.08.2014 o 16:30 przez Sarna2318
Sarna2318
Rolando kosztuje kilka mln euro wiec nie rozumiem na co czekamy. Campagniaro i SIlvestre oddac nawet za darmo. Do tego jakis napastastnik i okienko zamkniete, W takim tempie to my juz nikogo nie zdobedziemy. Z drugiej strony nie ma co na siłe sprzedawać piłkarzy, choć sytuacja z Rolando jest już po prostu śmieszna, jakby kosztował kilkadziesiać milionów. Hernandez? Cerci? Insigne? Lavezzi? Skończy się, że Alvarez bedzie grał za napastnikiem i będzie zmiennikiem Palacio.
25.08.2014 o 16:27 przez SlimShady
SlimShady
Pewnie Schelleto pójdzie na wypożyczenie tylko.
Silvestre i Campaniaro to pały,wiedza że nigdzie lepiej nie zarobią i beda trzymać dupe tu jak tylko bedzie można. Szkoda mi Rolando bo facet dużo sie poświecił ufając nam, a tu klops całe mercato zmarnował a miał fajne propozycje, teraz bedzie musiał szukać ćoś na szybko albo męcZyć sie w Porto.
25.08.2014 o 15:04 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Sprzedać Campagnaro i Silvestre, Brać Hernandeza i Rolando i okienko transferowe będzie bardzo udane.
25.08.2014 o 14:30 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Gdybysmy oficjalnie nie mowili i pisali że są na wylocie i tak bardzo chcemy się ich pozbyć, byc moze byłoby więcej ofert i lepszych finansowo. Alejak każdy wie, że za wszelką cenę chcemy ich opchnąć, to ciężko wynegocjowac obre stawki.
25.08.2014 o 14:29 przez RedBull
RedBull
Też bym zaakceptował :P

Shoutbox

Claudio 21.09.2020 23:15

Di Marzio - Candreva alla Sampdoria; domani le visite mediche. All’Inter 1 mln più bonus in caso di salvezza

Claudio 21.09.2020 23:15

Dziczek dziś na treningu Salernitany zasłabł i go do szpitala zgarnęli

jaszczomb 21.09.2020 22:52

wilki

jaszczomb 21.09.2020 22:52

gol

Czarson 21.09.2020 22:43

doczekal sie tej dick czerwonej

Claudio 21.09.2020 22:41

liczylem ze Wolves sie bardziej postawia City

SETE 21.09.2020 22:40

Narqa

SETE 21.09.2020 22:40

Pewne 3 pkt , Pioli stworzył potwora

SETE 21.09.2020 22:39

I w sumie tyle tej Bolonii było

Claudio 21.09.2020 22:39

co widzialem ostatnie 10 minut to Bologna miala sporo okazji

SETE 21.09.2020 22:38

Powiem tak , fizycznie Milan wyglada dobrze i widać ze mentalnie dobrze się czuja

Claudio 21.09.2020 22:37

no latwy maja poczatek, ale w 4 i 5 kolejce odbija się od ściany

SETE 21.09.2020 22:36

Crotone , Spezia ... na komplecie wjadą

WTC 21.09.2020 22:36

miałem sobie wybrać jedenastkę Milanu do Fantasy, ale nie chciałem wygrać zabawy już po pierwszej kolejce

Claudio 21.09.2020 22:36

cos mi sie wydaje ze nasi nie to ze nie mieli kasy, ale serio stwierdzili ze jest za slaby i nie ma czasu na ogrywanie

SETE 21.09.2020 22:35

Milan ma autostradę do derbów

SETE 21.09.2020 22:35

Koszulka Milanu wazy

Claudio 21.09.2020 22:35

w LE z tymi amatorami z Irlandii jak wszedl to najgorszy. Dziś też fatalny. Aż tak jest przestraszony? Bez jaj

SETE 21.09.2020 22:35

Bologna mogła postraszyć w ostatnich minutach

jaszczomb 21.09.2020 22:34

dobry mecz to jest manc wilki

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 4

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 6

    Sassuolo

    Sassuolo

    1

    1

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    1

  • 2

    Dries Mertens

    1

  • 3

    Mattia Destro

    1

  • 4

    Goran Pandev

    1

  • 5

    Marko Pjaca

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26928

Liczba newsów: 37471