Plotki transferowe

Mercato Live - 26.08 (16:30) Joao Mario blisko Lokomotivu / Kontuzja Martiala może zablokować transfer Sancheza (38)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
11358
38
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

16:30

Fabrizio Romano - Joao Mario trafi do Lokomotivu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za 18 mln euro.

 

15:02

Tuttosport Inter odrzucił ofertę wypożyczenia Federico Dimarco od Torino. Działacze Byków skupią się teraz na innych kandydatach.

 

14:46

Sky – Lazio ustaliło kwotę, którą trzeba wpłacić na klubowe konto żeby pozyskać Sergeya Milinkovicia – Savicia. 70 mln euro – na tyle Lazio wycenia swojego pomocnika, którym zainteresowany jest również Inter.

 

14:45

CdSera – Marotta chce sfinalizować transfer Sancheza, a następnie sprowadzić do Interu Paolo Dybalę.

 

14:44

Angielski The Guardian – Kontuzja Anthony'ego Martiala może uniemożliwić transfer do Interu Alexisowi Sanchezowi. Gdyby kontuzja Francuza okazała się groźna to władze United mogą zdecydować zablokować transfer Sancheza. Dzisiejszego poranka Sanchez wziął udział w porannym treningu razem z resztą kolegów z szatni Czerwonych Diabłów. Obecnie angielscy jak i włoscy działacze czekają na wyniki badań Martiala.

 

14:30

Gianluca Di Marzio - Joao Mario jest bliski przenosin do Lokomotivu Moskwa. Nieznane są jeszcze konkretne kwoty, ale ma on zostać wypożyczony do rosyjskiego zespołu. 

 

14:00

Keita Balde w siedzibie Interu. Cel wizyty jednak nie związany z transferem - piłkarz chciał przywitać się z kierownictwem, uda się też na stadion by obejrzeć mecz z Lecce. 

 

 

12:50

Joao Mario przed chwilą skończył spotkanie z działaczami Interu. 

Spotkanie prawdopodobnie dotyczyło przyszłości piłkarza, która powinna wyjaśnić się w najbliższych kilku dniach. 

 

10:20

A. Pedulla - Rodrigo De Paul przejdzie do Fiorentiny za 30 mln euro. 

Zawodnik był przez długi czas w orbicie zainteresowań Nerazzurrich, jego agent był nawet kilkukrotnie w ośrodku treningowym Interu w tej sprawie. Jednakże wraz ze zwolnieniem Luciano Spallettiego zarówno on, jak i np. Bergwijn z PSV, wypadli z listy potencjalnych celów transferowych Interu. 

 

10:20

Sport Mediaset - Inter wymieni Joao Mario na Pietro Pellegriego? 

18-letni młody talent, który do Monaco przyszedł w wieku 15 lat, w ostatnim sezonie rozegrał tylko 3 spotkania w Ligue 1. 

 

00:20

Wanda Icardi w programie Tiki-Taka: Myślę, że Mauro pozostanie w Interze, powiedział to wyraźnie na początku Mercato. Chce grać w tej drużynie, uważa, że to jeszcze nie koniec. Mogę dać mu tysiące ofert, ale i tak on decyduje. Były propozycje, których nikt by nie odrzucił, ale Mauro i tak powiedział "nie".

 

Zobacz też

Milan Skriniar

Skriniar może zastąpić Van Dijka (16)

19.10
17:55
Aleksandar Kolarov

Kolarov najgorszym transferem? (10)

19.10
17:08

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2019 o 17:43 przez SETE
+1
SETE
Odnośnie Sancheza to przypomina mi się takie stare powiedzenie chytry dwa razy traci , tzn odpuściliśmy Dzeko żeby iść po Alexisa i znow zatrzymała nas różnica kilku mln . Na nieszczęście połamał się Martial i tylko głupiec oddałby teraz Sancheza. Finalnie ani nie ma Dzeko ani nie bedzie Sancheza
26.08.2019 o 17:46 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dzeko i Sanchez to dwie różne pozycje.
26.08.2019 o 19:21 przez SETE
+2
SETE
Zgadza się , ale nie da się ukryć ze odpuściliśmy Dzeko dla innej opcji w ataku . Nie ma znaczenia poz tylko to ze jeden został w Romie a 2 może zostać w united
26.08.2019 o 23:52 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Atak Sanchez (Politano), Lukaku (Martinez) ? Mi pasuje ;)
26.08.2019 o 17:41 przez Claudio
+2
Claudio
Transfer Sancheza coraz to bardziej wygląda mi na podpuchę i celem jest Dybala. Zobaczymy.
26.08.2019 o 17:16 przez mroowa111
+4
mroowa111
niezapominajcie kto tą szopke zacząl i kto zostawił swoic kolegów idrużyne wtedy gdy najbardziej potrzebowali w najwaznieszym momencie sezonu,nie ma przebacz,przegiął pałke i wypad.
26.08.2019 o 16:56 przez pluto11
+2
pluto11
Czyli co Sancheza nie będzie
26.08.2019 o 17:19 przez Gloin1989
Gloin1989
A no nie będzie trzeba się z tym pogodzić
26.08.2019 o 17:33 przez Niebiesko-czarny
-2
Niebiesko-czarny
Po co nam Sanchez? Romelu Icardi i Lautaro zniszczą te lige.
26.08.2019 o 17:36 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Icardi to szuja nie ma dla niego miejsca w Interze
26.08.2019 o 16:10 przez Pjerun
+1
Pjerun
Joao-Grzegorz, co za duet w środku pola Lokomotivu.
26.08.2019 o 15:56 przez Piekarz
+5
Piekarz
Strasznie miła sprawa, że Keitabalde przyszedł nas odwiedzić. Widać że mimo niewykupienia nie ma urazy, a nawet miło wspomina przygodę z naszym klubem. My też dziękujemy Murzynie za tego gola z Empoli, wpadaj częściej na kawkę i ciacho.
26.08.2019 o 17:45 przez SETE
+3
SETE
O tym samym Piekarz dzisiaj pomyślałem. Mega pozytywny facet z Balde Diao
26.08.2019 o 15:37 przez Seba.
+1
Seba.
Szkoda, że De Paul nie jest w planach Conte. 30 mln, to promocja. Ciekawe jak potoczy się los Sancheza w kontekście kontuzji Martiala. Póki co wszystkie znaki na niebie wskazują, że Icardi jednak zostanie.
26.08.2019 o 14:45 przez Orzeu
+2
Orzeu
przecież wg sb Keita Balde jest gejem xd. co jest grane?
26.08.2019 o 14:36 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Myślałem, że to Kanye West z Kim Kardashian, ale to tylko Keita Balde na szczęście :D
26.08.2019 o 14:30 przez Siwanasaki87
+1
Siwanasaki87
Martial kontuzja to źle wróży...
26.08.2019 o 13:02 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Zabierajcie juz tego Mariana w pizdu bo mnie krew zaleje
26.08.2019 o 12:08 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
W tym sezonie dostanie szansę, zacznie grać, a w przyszłym stwierdzi, że nie ma ochoty przedłużyć kontraktu albo zrobi to dopiero gdy odzyska opaskę kapitana i 11 mln do ręki, a jeżeli nie to chce odejść do Juve i wtedy to dopiero będą jaja. Mauro wie, że jak posiedzi na ławie to nici z transferu do Turynu więc może mu chodzić tylko o to żeby grać. Juventusowi w tym okienku nie udało się sprzedać Dybali więc W&M mogą chcieć przeczekać do następnego lata kiedy zgłosi się Juve, a Mauro będzie miał rok kontraktu i sezon w nogach, a nie na trybunach. Nie wiem czy ufam gościowi czy nie bo nie znam go osobiście ale Oni dobrali się jak w kopcu maku i wszystko jest możliwe. Chce grać to niech zaakceptuje nowy kontrakt i za rok za satysfakcjonującą ofertę obie strony arrivederci do Turynu skoro tak tego chcą.
26.08.2019 o 12:49 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Tyle, że pewnie warunki W&M co do przedłużenia umowy też pewnie będą kosmosem.
26.08.2019 o 12:56 przez Gloin1989
Gloin1989
Tak jak napisałem niżej Marotta z Zhangiem to nie idioci nie dadzą się wydymac
26.08.2019 o 11:36 przez Pader88
+2
Pader88
Pantofel piąte koło u wozu. Inter jest ważniejszy niż zachcianki małego chłopca, ten typ musi zniknąć fast.
26.08.2019 o 10:37 przez Est
+1
Est
Niech zostanie i próbuje za wszelką cenę odbudować zaufanie kolegów z zespołu i kibiców, bo trener nowy, więc musi mu tylko udowodnić, że jest zaangażowany i zmotywowany do gry w tych barwach i nie ogląda się na inne kluby. Nie będzie to proste, ale w sumie Icardi nie ma wyjścia (no chyba, że przyjmie ofertę z jakiegoś innego klubu, wtedy zaczyna od nowa bez obciążenia, które będzie miał w Interze).
26.08.2019 o 10:36 przez ciechan
ciechan
De Paul byłby spoko
26.08.2019 o 10:15 przez Imrahil
+1
Imrahil
teraz mietus chce grac jak jest nowy trener i nie ma najgo z peryshitem? ja bym mu nie ufal, ale cos czuje ze facet jesli zostanie, cos moze zaskoczyc
26.08.2019 o 09:49 przez VVujek
+1
VVujek
Icardi robi nam nie mały problem,jednak prawdą jest,że odrzuca wszystkie oferty,ciekawe czy faktycznie czeka tylko na Juve. Osobiście straciłem do niego szacunek za te wszystkie szopki,ten zawodnik nigdy nie powinien otrzymać opaski kapitana.
To jeden z najlepszych napastników w serieA ,a my jesteśmy w kropce.
26.08.2019 o 09:33 przez inter30
+4
inter30
Jak dla mnie to się kobyła przeliczyła, przypuszczam że spodziewała się że Inter odpuści i dla świętego spokoju puści go w promocji do tych szmat, nie udało się więc robi podchody pod przyszły proces sądowy o rozwiązanie kontraktu, pokazywanie że Icar jest cacy i nic złego nie robi i bardzo chce zostać i grać choć sama w to już nie wierzy
26.08.2019 o 08:57 przez Maartinexxx
+2
Maartinexxx
Niech zostanie, przyda się ale najpierw nowy kontrakt na tym samym poziomie z klauzula anty Jude.
26.08.2019 o 08:46 przez AJ
AJ
Kibicuje od 94 i chyba już widziałem w tym klubie wszystko ale takiej dziwnej sytuacji chyba nie. Ciężko powiedzieć o co tam chodzi bo Mauro (chyba) zdaje sobie sprawę że on za rok nie będzie wiele wart. Juventus za rok nawet na nie nie spojrzy, może jaką Roma czy Lazio ale on będzie poza obiegiem. Poza tym jeżeli zostanie to myślę że z czasem będzie grał, już robi imprezy z kolegami z zespołu więc atmosfera w około niego wcale nie jest taka zła. Może się jeszcze okazać że Conte szybciej wyleci niż on.
26.08.2019 o 08:39 przez minus09
minus09
Ikardi to przekleństwo Interu. Change my mind
26.08.2019 o 07:54 przez Czarson
+2
Czarson
Mieć takiego piłkarza i jednocześnie go nie mieć. Inter.
26.08.2019 o 06:50 przez Internista87
Internista87
ON to robi celowo by odejsc za darmo do Juventusu dlatego odrzuca oferty innych klubow. Po tym sezonie bedzie wolnym zawodnikiem dlatego tak bardzo zalezy mu na pozostaniu pewnie juz jest po Słowie z Juve to zwykly sprzedawczyk
26.08.2019 o 07:01 przez piotrekninter
+3
piotrekninter
ma jeszcze 2 sezony, więc jak za darmo to w 2021
26.08.2019 o 07:01 przez Gloin1989
Gloin1989
Spokojnie Marotta i Chińczycy nie nabiorą się na to
26.08.2019 o 01:47 przez Xucatlan
-1
Xucatlan
Lukaku - Icardi, to będzie ogień. Lukaku będzie tam taranował wszystkich i tworzył przestrzeń, z której Mauro będzie ładował bramki.
26.08.2019 o 00:59 przez zemaria
zemaria
Najpierw Wanda wrzuca na twitterze zdjęcie z kobietami reszty piłkarzy z podpisem "Kolejny rok razem", para bawi się na urodzinach Martineza, jak gdyby nigdy nic. Teraz Wanda mówi coś takiego. Miał być oprócz Lukaku Dżeko, który mimo wszystko jest w jakimś stopniu podobną 9 do Icardiego. Sanchez od wtorku ląduje już w Mediolanie... Wszystko wygląda na to, że on tutaj zostanie, sam już nie wiem co o tym myśleć. Bardziej niż Icardiego nie chcę już tej jego blondatej raszpli, która co tydzień będzie sapała o Interze w tej całej tikitace...
26.08.2019 o 00:42 przez GianniVersace
-3
GianniVersace
Lukaku, lautaro, icardi. On musi zostać zrozumcie
26.08.2019 o 00:28 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
tak tak tak...ble ble ble
te oferty z 2 klubów z Hiszpani i PSG ( tak sądzę) były tak samo pewne jak to ,że Icar będzie grał w wyjściowym skłądzie w tym sezonie :)

Shoutbox

Claudio 19.10.2020 22:39

no powiem szczerze,że na początku wielu uwierzyło, ale teraz to się większość śmieje z "Podolskiego w Górniku"

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:58

ciekawe czy ludzie nadal nabierają się na Podolskiego

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:46

jeżeli chodzi o Perisika :D

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:46

w sumie wtedy też wyboru nie było za bardzo

Krisu 19.10.2020 21:41

Fakt, za Spala to Brozovic mimo jego elektryczności stały punkt druzyny

Krisu 19.10.2020 21:40

Pisze o Perisicu koleżko

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

poza tym u Spalla akurat Brozowik był naszym najlepszym pomocnikiem

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

teraz jest wybór, ale wtedy?

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

no a kogo widziałeś za Brozowika u Spalla?

Krisu 19.10.2020 21:36

No ale to fenomen. Za Spalla grał wszystko u Conte wygląda na to, że też będzie... Normalnie Fenomen

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:35

on mi obrzydza wszystko i odbiera smak życia ogółem

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:35

jeszcze wrócili iwanka

Krisu 19.10.2020 21:35

japę czyli pustkę, w sumie na Brozovica też

Krisu 19.10.2020 21:35

No ja nie moge patzreć w tym sezonie na naszą obronę i tą japę przed obroną

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:34

ja po takim meczu jak w sobote nie mogę patrzeć na piłkę przez dwa dni

Krisu 19.10.2020 21:34

ja mam na telefonie nc+ no ale na kompie jednak większy obraz

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:34

ale to właśnie samotorturowanie się

Krisu 19.10.2020 21:33

E tam, u mnie max 2 godziny po meczu wqrw. I dalej trzeba kibicować

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:33

ja miałem kupować pakiet polsat sport

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 21:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37672