Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 26/08 Oficjalnie: Botta i Schelotto w Chievo (16)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
147
16
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

21:27 Zdravko Kuzmanovic to jeden z graczy, którzy mogą opuścić Inter podczas kończącego się okienka transferowego. Serbski gracz, jak informuje angielski serwis internetowy Winnersports talk, jest obserwowany przez Crystal Palace. Londyński klub bacznie moniyotujr sytuacje pomocnika mediolańskiej drużyny i w ciągu najbliższych godzin może zdecydować się na podjęcie oficjalnych rozmów z Interem na temat sprowadzenie Serba do Londynu. Problemem w całej transakcji może być postawa Kuzmanovica, który chce zostać w Mediolanie. Przypomnijmy również o zainteresowaniu zawodnikiem ze strony West Ham United, Leicester City. @lukaszkniola

 

18:55 Oficjalnie: Ruben Botta i Ezequiel Schelotto zostali zawodnikami Chievo Verona.

 

Schelotto i Botta

 

 

14:56 Jak podaje Sky, Zdravko Kuzmanović znalazł się w kręgu zainteresowań West Ham United. Anglicy nie złożyli jeszcze oficjalnej oferty, ale wyrazili chęć podjęcia negocjacji z Interem.

 

14:14 Prezydent Torino, Urbano Cairo wypowiedział się na temat przyszłości Alessio Cerciego:

 

- Chcecie wiedzieć jak to się zakończy? Nowym pracodawcą Cerciego będzie klub z za granicy.

 

13:59 Giornale donosi, że transfer Lavezziego do Interu będzie możliwy tylko wtedy jak Nerazzurri sprzedadzą Guarina lub Alvareza.

 

11:02 Hugo Campagnaro znalazł się na celowniku dwóch hiszpańskich drużyn. Tuttomercatoweb.it twierdzi, że argentyńskim obrońcą zainteresowanie są Celta Vigo oraz Valencia, które miały już poczynić kontakty z zawodnikiem, gwarantując mu miejsce w wyjściowej jedenastce.

 

10:54 Tempa nabrały negocjacje Interu z Sampdorią Genua w sprawie Matiasa Silvestre. Jak podaje La Repubblica, kluby osiągnęły porozumienie i pozostało jedynie ustalić szczegóły z samym zawodnikiem.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Luciano Spalletti

S. Sabatini: Inter przywróci Spallettiego (52)

26.11
14:35
Radja Nainggolan

Wymiana z Cagliari wciąż możliwa? (0)

23.11
18:07

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2014 o 19:23 przez mariozzzz
mariozzzz
Czyli jest potrzebny jeszcze jeden napastnik bo mamy tylko Pablo Rodrigo i Mauro....
26.08.2014 o 19:20 przez kotlettos
kotlettos
Czelotto jak Conchita :D
26.08.2014 o 18:40 przez interooo
interooo
Cerci będzie grał w Arsenalu. Tak mi się wydaje. :D
26.08.2014 o 17:42 przez and1
and1
Hernandez + 30 mln. Zaproponowali MU Juve za Vidala. Info z sky sport.
26.08.2014 o 17:06 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Czekam z niecierpliwością na informacje : " Javier Hernandez w Interze za 12 mln euro" :D
26.08.2014 o 15:34 przez Claudio
Claudio
po cholere ci kuzma?
26.08.2014 o 15:19 przez Revan
Revan
Kuzmanovic siłą rzeczy musi zostać. Tak jak Alvarez. Z pomocy to tylko Guarina sprzedać i to i tak powinniśmy się rozejrzeć za kimś do środka. Kova, Hernanes, Medel, Janek, Kuzmanovic i Khrin to za mało na tak długi sezon.
26.08.2014 o 15:06 przez Wisniapl
Wisniapl
Silvestre i Campa out. Dzięki temu w końcu wróci Rolando :) Kuzmę to za darmo choćby ktoś wziął :)
26.08.2014 o 15:03 przez Batontoboss
Batontoboss
" transfer będzie możliwy tylko wtedy jak Nerazzurri sprzedadzą Guarina lub Alvareza." Codziennie ten sam tekst tylko od kogoś innego :D
26.08.2014 o 14:59 przez Est
Est
Jakie negocjacje? Jeśli West Ham chce Kuzmanovicia, to oddać go nawet za darmo.
26.08.2014 o 12:58 przez Pawel1992
Pawel1992
Jeśli dzięki pozbyciu się tej dwójki przyjdzie Rolando będę zadowolony.Czterech dobrych środkowych obrońców zagwarantuje nam spokój w defensywie.
26.08.2014 o 12:41 przez Lucash
Lucash
No pięknie by to wyglądało przyznam: JJ, Vidic, Rano, Rolando, Andreolli i ew. Medel. Obrona najlepsza w Seriea :D
26.08.2014 o 11:37 przez pasencjusz88
pasencjusz88
No wypad z tym szrotem i niech przychodzi Rolando
26.08.2014 o 11:31 przez Rebelde
Rebelde
Rolando musi wylądować u nas, szkoda było by stracić takiego gracza.
26.08.2014 o 11:31 przez RedBull
RedBull
Ten kto pościągał tyle szrotu do Nas powinien teraz odszkodowanie zapłacić ;/
26.08.2014 o 11:14 przez Grandote
Grandote
oby oby to prawda bo zrobi się miejsce dla Rolando i oby oby do nas wrócił gdyż mercato się kończy

Shoutbox

WTC 29.11.2020 11:53

ale przyznaj że jesteś nadźgany

ManOnFire 29.11.2020 11:52

Najlepszy argument "nadzgany". Jestem zdania, że jak jest karny to jest, bez znaczenia czy gra juve, farsa sreal, obiektywizm :)

Claudio 29.11.2020 11:51

facepalm jezu ale nadźgany

ManOnFire 29.11.2020 11:50

Nie będę teraz szukał, no bo jak, karny juvr, Inter nie dostał, często Claudio tak pisze, czyli spisek, jeden dostaje, drugi nie :)

Claudio 29.11.2020 11:49

napisz kiedy jak napisałem słowo "spisek" a pozniej wroc i przeproś

ManOnFire 29.11.2020 11:47

Przeczytaj

ManOnFire 29.11.2020 11:47

Pytanie pomocnicze przwcztaj i sobie poradzisz

nicolas80 29.11.2020 11:47

Przekroczono limit prób logowania. Teraz, aby się zalogować, musisz oprócz nazwy użytkownika i hasła dodatkowo rozwiązać test reCAPTCHA.

nicolas80 29.11.2020 11:47

pojawia się takie coś

nicolas80 29.11.2020 11:46

ja mam pytanie odnośnie tego forum bo ja wogóle nie mogę się tam zalogować tym loginem i hasłem i myslałem że to tylko z moim jakiś problem jest ale widzęże chyba nie

ManOnFire 29.11.2020 11:45

Claudio, jak nie spisek to spisek, zawsze lubiłeś to słowo, jak juve zwycięża, albo Inter nie może :)

ManOnFire 29.11.2020 11:44

Conte wygrał, są problemy, przypadek, nie sądzę

WTC 29.11.2020 11:41

mam to samo

wornock 29.11.2020 11:40

Od kilku dni nie działa przypomnienie hasła na forum czy możecie sprawdzić czy wam też ?

WTC 29.11.2020 11:39

kusy niczym maszyna szyfrująca Enigma

Dzonyy 29.11.2020 11:37

Kusismo od rana na sb

Claudio 29.11.2020 11:28

ManOnFire jak zwykle gada od rzeczy. Pewna jest śmierć, gra 3 obrońców Conte i głupie pindolenie spalonego człowieka facepalm

Adriano_forever 29.11.2020 11:22

eee tam

Michellaga 29.11.2020 11:14

nadźgany jak nic

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Niedziela, 22 listopada

  • FT

    Fiorentina

    0 - 1

    Benevento

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Inter

    4 - 2

    Torino

  • FT

    Roma

    3 - 0

    Parma

  • FT

    Sampdoria

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Genoa

  • FT

    SSC Napoli

    1 - 3

    AC Milan

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • 12:30

    Lazio

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    AC Milan

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    8

    20

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Roma

    Roma

    8

    17

  • 6

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    9

    15

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Giovanni Simeone

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27055

Liczba newsów: 38014