Plotki transferowe

Mercato Live - 27.01 (19:20) Oficjalne potwierdzenie Eriksena dopiero jutro? (77)

Autor:
Źródło: różne
2 miesiące temu
23745
77
eriksen

Najnowsze komentarze, plotki, wywiady i informacje związane z działalnością Interu na rynku transferowym. Zapraszamy do śledzenia Mercato Live:

19:20

Oficjalne potwierdzenie transferu Christiana Eriksena może nadejść dopiero jutro. Jak donosi Sky, Inter chce wyjątkowo zaprezentować Duńczyka.

 

18:03

Sport Mediaset i FcInternews.it - Fernando Felicevich agent reprezentujący interesy Arturo Vidala i Charlesa Aranguiza z Bayeru Leverkusen spotkał się z Beppe Marottą w siedzibie Interu. Interiści szukają pomocnika, który zastąpiłby odchodzącego do Evertonu Matiasa Vecino. Pierwszym wyborem jest Vidal, jego alternatywą Aranguiz. Działacze niemieckiego klubu chcą otrzymać za swojego pomocnika 5 mln euro.

 

17:43

Tuttomercatoweb – Everton ma podwyższyć ofertę za Matiasa Vecino. Obecna propozycja wynosi 14 mln euro, ale ma zostać podwyższona do 17-18 mln euro. Juraj Kucka zostanie sprowadzony w jego miejsce w ostatnich dniach stycznia, jeśli do tego czasu nie uda się sprowadzić innych, wytypowanych już piłkarzy.

 

17:35

Corriere dello Sport - Ostatnie dni Vecino w Interze, a jego przyszłym pracodawcą zostanie Everton.

 

16:21

Matteo Politano również przeszedł testy medyczne i lada moment powinien podpisać kontrakt z Napoli.

 

15:45

Christian Eriksen po przejściu testów medycznych pojechał do siedziby Interu gdzie podpisze kontrakt.

 

15:00

 

14:45

Atmosfera, jak widać, dopisuje. 

 

 

14:30

Właśnie trwa druga część testów medycznych Duńczyka.

 

14:00

Christian Eriksen przyjechał do CONI na drugą część testów medycznych.

 

13:30

Tak wygląda obecnie sytuacja pod CONI.

 

 

13:20

Vice Prezydent Flamengo jest w Mediolanie.

Dzisiaj zamkniemy transakcję sprzedaży Gabriela Barbosy do Flamengo? 

 

13:00

Tłumy kibiców i wielu dziennikarzy pod CONI czeka na Eriksena. 

 

12:35

Pierwsza część testów medycznych za nami, Eriksen uda się teraz do CONI by przejść kolejny etap testów.

 

11:55

Trwają testy medyczne M. Politano.

 

 

10:58

Eriksen już w Humanitas, gdzie przejdzie badania lekarskie. 

 

 

10:21

Docierają do nas pierwsze zdjęcia z Eriksenem w Mediolanie.

 

 

 

 

10:20

Di Marzio - Politano niebawem rozpocznie testy medyczne przed transferem do Napoli

 

 

10:12

Zawodnik według wielu źródeł wylądował na lotnisku Linate prywatnym samolotem.

Duńczyk pojedzie następnie do Humanitas i Coni, by przejść testy medyczne. Czekamy na potwierdzenia z innych źródeł.

 

10:05

Według kilku źródeł Eriksen właśnie wylądował w Mediolanie

 

06:00

Christian Eriksen jest spodziewany dzisiaj w Mediolanie. Duńczyk przejdzie testy medyczne przed transferem do Interu. 

udostępnij

Zobacz też

Robin Gosens

Atalanta obniżyła cenę Gosensa (5)

03.04
11:47
Giroud

Powód, przez który Giroud nie trafił do Interu (3)

02.04
10:46

Komentarze (77)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.01.2020 o 23:08 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Na taką wiadomość chętnie poczekam, bo to jest formalność !! 😁
27.01.2020 o 20:23 przez Dzonyy
+1
Dzonyy
Uuuu krety turynskie niszcza nam zespol dalej. Ten kontrakt nas zniszczy xD
27.01.2020 o 19:57 przez pluto11
+2
pluto11
Nie umniejszając żadnemu zawodnikowi ale od czasów ściągnięcia Eto'o czy Sneijdera to pierwszy zawodnik ze ścisłego topu. Dobrze idźmy w tym kierunku i witajmy go na stadionie to zbuduje kibiców. Mam nadzieję że to tylko początek potężnego Interu który będzie zadzil i dzielił w Europie długie lata. FORZA Inter, FORZA ERIKSEN
27.01.2020 o 19:47 przez Diaby_10
Diaby_10
Trochę z innej beczki. Fajnie byłoby zobaczyć Eriksena już na udine bo przed nami lazio i milan ale jeśli chodzi o Lautaro oby dostał jeden mecz zawieszenia bo bez niego będziemy w ciemnej d.... Takie zachowanie przed takimi meczami masakra 😬
27.01.2020 o 20:21 przez Kondzik
+1
Kondzik
3 mecze spokojnie dostanie. Będzie dobrze jak dostanie mniej
27.01.2020 o 23:41 przez Diaby_10
Diaby_10
Właśnie niestety może tak być. Niepotrzebnie tak wyklinał
27.01.2020 o 19:46 przez darek666sz
darek666sz
Napewno zagra z Viola,zwłaszcza że gramy u siebie,później wyjazd do Udine więc wprowadzi Go na San Siro przed derbami,pytanie tylko na ile minut.
27.01.2020 o 19:33 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
No no, Eriksen zostanie przywitany niczym sam Gabriel Barbosa. Ewidentnie traktują go jako duże wzmocnienie
27.01.2020 o 19:26 przez SETE
SETE
Czarodziej czasu wątpię żeby wybiegł z Viola na dłużej niż 15 min , jeśli w ogóle
27.01.2020 o 19:24 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
Sporą zagadką jest jak Conte zamierza wprowadzić Eriksena. Co by nie mówić wchodzimy w kluczowe mecze - derby Mediolanu już za tydzień, potem Lazio, Juve też blisko. Czasu na integracje jest niewiele, a wypadałoby żeby przed tymi meczami Duńczyk zagrał więcej niż tylko z ławki.

Myślę, że wystawienie go na Fiorentine od pierwszej minuty powinno zostać rozważone.
27.01.2020 o 18:54 przez inter30
+1
inter30
Myślałem że czasy Kucków są za nami ;( to już lepiej zostawić tego Vecino bo alternatywy to masakra jakaś
27.01.2020 o 18:31 przez SETE
SETE
Brać tego Amrabata a nie jakieś wafle jak Aranguiz czy Kucka nie daj Boże
27.01.2020 o 18:16 przez Orzeu
+2
Orzeu
jak Kucka to tylko z Brancą
27.01.2020 o 18:13 przez pluto11
pluto11
Vidal chce odejść z Barcy ale małe szanse że go puszcza na konie okienka nie mając zastępstwa a tego Aranguizy to nie znam nawet, może ktoś coś więcej o nim powiedzieć
27.01.2020 o 18:07 przez Kondzik
+1
Kondzik
Kucka a do czego tu ? Bidony nosić? Kobra zakończ to wisienką na już gotowym torcie - Vidal. Zniszczy system jesli tego dokona
27.01.2020 o 18:06 przez wegorz
+2
wegorz
Dziwne nazwisko... Pisze się "Juraj Kucka", a czyta "Houssine Kharja"...
27.01.2020 o 18:11 przez pluto11
pluto11
To jak Bolesław Prus i Aleksander Głowacki
27.01.2020 o 17:56 przez timon
timon
O jest i info o Kuco :D wracają wspomnienia :D

Ciekawe czy powalczymy jeszcze o kogoś w miejsce Vecino. W Vidala raczej nie wierzę, ale ktoś by się jeszcze przydał
27.01.2020 o 17:46 przez pluto11
pluto11
Niech się uda sprowadzić innych wytypowanych zawodników no bo naprawdę mamy budować drużynę a nie ściągać Kucke
27.01.2020 o 17:45 przez Claudio
Claudio
"Juraj Kucka zostanie sprowadzony w jego miejsce w ostatnich dniach stycznia, jeśli do tego czasu nie uda się sprowadzić innych, wytypowanych już piłkarzy."

Przyznam, że jestem w szoku.
27.01.2020 o 17:18 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Wisienka na torcie jest Nasza. Dodatkowo poprawił mi humor wynik Napoli. Zbierać teraz tylki do roboty I kończyć z bezsensownym rozdawaniem punktów.
27.01.2020 o 17:32 przez Damianos
Damianos
Tak tyko zobacz kolego nasz przyszły terminarz a Juventusu ze by zdobyć punkty musimy grać jak od września do grudnia ;)
27.01.2020 o 17:18 przez Seba.
+1
Seba.
Media donoszą, że to jeszcze nie koniec i po zakontraktowaniu Eriksena oraz Giroud mają ponownie uderzyć po Vidala. Raczej ciężko w to uwierzyć, ale jeśli Cobretti wyrwie jeszcze Chilijczyka, to przeprowadzi najlepsze zimowe okienko w historii futbolu.
27.01.2020 o 17:15 przez Damianos
Damianos
Ciekawe kto pójdzie na Ławę Sensi albo Barella :P
27.01.2020 o 18:33 przez SETE
SETE
Bez różnicy oboje są bez formy
27.01.2020 o 16:44 przez mateusz-micko
+1
mateusz-micko
FCIN: Wczoraj był ponowny kontakt Marotty i agenta Vidala. Chilijczyk siedział w ostatnim meczu na ławce i chce odejść. Zmiana trenera nie poprawiła jego sytuacji.
27.01.2020 o 16:31 przez jacodj
jacodj
Oooooooooooooooooooooooooo........... w oczekiwaniu
27.01.2020 o 16:24 przez truskawka
truskawka
będzie ciekawie :D
27.01.2020 o 16:22 przez ZnawcaCalcio
+2
ZnawcaCalcio
Zapraszam Meuniera i Gosensa latem i jest mocna ekipa
27.01.2020 o 15:58 przez LukeInter
+3
LukeInter
Przeszedł testy, uffff.
27.01.2020 o 15:40 przez CzarodziejCzasu
+2
CzarodziejCzasu
Eriksena roznosi energia Panowie. Tak to wygląda.
27.01.2020 o 15:30 przez Vela
+2
Vela
Ale jestem podjarany tym transferem.. nie dosyć że znakomity piłkarz (z topu) to jeszcze jeden z moich ulubionych. Czekamy na oficjalke i jedziemy!

Forza Inter !!
27.01.2020 o 15:06 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
No i tylko czekać na odejście Vecino skoro jest Eriksen ;)
27.01.2020 o 15:03 przez AveCaesar
AveCaesar
Czyli witamy Christian ! Fajnie, że Barbosa też pewnie poleci do Flamengo bo skoro wszystkie transfery mają się odbywać w stosunku 1:1 to właśnie On blokuje Girouda mimo odejścia Politano.
27.01.2020 o 14:49 przez wegorz
+5
wegorz
Wszyscy stojo i czekajo... A która to godzina ?? Za robotę by się kurła wzięli... Leniwe makarony... :P

Shoutbox

Endru 04.04.2020 00:20

No to nie pamietasz gulyego

Adriano_forever 03.04.2020 23:45

od davidsa

Endru 03.04.2020 23:45

a od kiedy Interowi kibicujesz?

Adriano_forever 03.04.2020 23:43

już się odmładzać zaczynam :/

Adriano_forever 03.04.2020 23:42

tfuu za 13

Adriano_forever 03.04.2020 23:42

za 14 lat będę miał 40 :O

Endru 03.04.2020 23:42

Adriano nie pamieta bo ma 13 lat

Adriano_forever 03.04.2020 23:24

typowe niestety :D

Piter 03.04.2020 23:15

endrju ma zwarcie mózgu bo nie wziął pod uwagę takiej odpowiedzi którą adriano udzielił xd

Adriano_forever 03.04.2020 22:37

nie

Endru 03.04.2020 22:34

Pamietacie typa

ZnawcaCalcio 03.04.2020 22:23

Ja myślę

Adriano_forever 03.04.2020 22:23

ok :) tyle mi wystarczy :)

ZnawcaCalcio 03.04.2020 22:23

zrozum to

ZnawcaCalcio 03.04.2020 22:23

Ja jestem Stanowski, a Ty Najman

Adriano_forever 03.04.2020 22:23

to oglądaj tego najmana którego szkoda ci ze wczoraj obejrzałeś

Adriano_forever 03.04.2020 22:22

ok

ZnawcaCalcio 03.04.2020 22:22

więc twoja szkoła to zwykła patologia była

ZnawcaCalcio 03.04.2020 22:22

domyślam się, że dużo starszy nie jesteś

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 04 kwietnia

  • Postp.

    Cagliari

    ? - ?

    Atalanta

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Roma

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Torino

Niedziela, 05 kwietnia

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Lecce

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Parma

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Sampdoria

    ? - ?

    SPAL

  • Postp.

    Inter

    ? - ?

    Bologna

  • Postp.

    Lazio

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 06 kwietnia

  • Postp.

    Udinese

    ? - ?

    Genoa

Booking.com

Publicystyka

zanetti

Panie, Panowie: Javier Adelmar Zanetti (11)

30.03
16:40
Inter transfery

Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu? (video) (3)

29.03
17:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27191

Liczba newsów: 36231