Plotki transferowe

Mercato Live - 28.08 (22:32) Alexis podpisał kontrakt z Interem, brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia (78)

Autor:
Źródło: różne
23 dni temu
23578
78
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:32

Cristiano Biraghi po wyjściu z siedziby Interu:

Jestem szczęśliwy, że wróciłem do domu.

 

22:30

Alexis Sanchez opuścił siedzibę Interu po podpisaniu kontraktu. Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

 

21:55

Sky - Dla Mauro Icardiego pozostały dwie opcje odejścia - Napoli oraz Monaco.

 

21:30

Ok. godziny temu zakończyły się badania medyczne Alexisa Sancheza. Po nich Chilijczyk podpisze kontrakt z klubem. Wkrótce możemy oczekiwać oficjalnego komunikatu.

 

18:05

Bezpośrednio z lotniska, Alexis Sanchez udał się do kliniki Humanitas w Rozzano, aby przejść badania medyczne przed oficjalnym potwierdzeniem transferu.

 

18:00

Tak przywitany przez kibiców Interu został Alexis Sanchez:

 

16:35

 

16:30

Nasze przypuszczenia się potwierdziły, Alexis Sanchez wylądował w Mediolanie!

 

14:50

Na lotnisko Malpensa zmierza właśnie prywatny samolot, który wystartował z Manchesteru. Czyżby Alexis?

 

14:00

Cristiano Biraghi opuścił klinikę CONI i udał się do siedziby Interu.

 

13:45

Oficjalnie: Dalbert w Fiorentinie.

 

 

11:45

Biraghi już w CONI, zaraz testy medyczne.

 

 

11:00

Co na okładkach włoskich dzienników?

 

Sanchez dzisiaj w Mediolanie.

Icardi zostaje.

 

Zhang poddaje się w sprawie Icardiego - Mauro zostanie w Interze. Napoli weźmie Llorente, Juve zablokowane.

Sanchez dzisiaj w Mediolanie.

Dzisiaj zamknięcie transakcji Biraghi - Dalbert.

 

Nigdy nie jest za późno na Icardiego. Zhang i Marotta powtórzyli graczowi, że jest poza projektem. Juve się nie poddaje i czeka na sprzedaże. Napoli daje Icardiemu ultimatum. 

 

02:00

Sky Sport Italia - Inter zgodził się sprzedać Gabriela Barbose do Flamengo za 18 milionów euro oraz procenty od przyszłej sprzedaży. Decyzja została podjęta wczoraj wieczorem gdy agent Brazylijczyka pojawił się w siedzibie Interu.

 

01:50

Gianluca Di Marzio - Inter rozważa Andreę Petagnę jako v-ce Lukaku. Na ten moment kluby ze sobą nie rozmawiały, ale transfer "last minute" nie jest wykluczony. Wczoraj agent był w siedzibie Interu by omówić kwestie związaną z Eddym Salcedo i niewykluczone, że temat napastnika SPAL został poruszony.

 

00:27

Sky - Do Mediolanu w dniu dzisiejszym przybędzie również Cristiano Biraghi. Włoch przejdzie badania medyczne i prawdopodobnie weźmie udział w pierwszych zajęciach treningowych pod wodzą Antonio Conte.

 

00:25

Alexis przyleci do Mediolanu być może już dzisiaj. Badania medyczne zaplanowane zostały na dzisiaj lub jutro.

 

00:15

Sky - Wszystko gotowe, Alexis Sanchez jest już praktycznie zawodnikiem Interu.

Chilijczyk dołączy do Nerazzurrich na zasadzie rocznego wypożyczenia, bez opcji wykupu. Oba kluby w przyszłości będą rozmawiać o ewentualnym transferze definitywnym. Mediolański klub pokryje ostatecznie 5 mln euro pensji zawodnika.

 

Zobacz też

Milan Skriniar

City ponownie zainteresowane Skriniarem (9)

09.09
11:54
Gabriel Barbosa Gabigol

CDS: Inter dogadał się z Flamengo (11)

16.09
18:54

Komentarze (78)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2019 o 06:34 przez Nerazzurri 86
+1
Nerazzurri 86
Ludzie a Ausilio to jeszcze u nas pracuje? Czy zajada sie ryzem w Azji? XD
28.08.2019 o 23:42 przez kamil13216
-3
kamil13216
Biraghi to dziadyga i ogór przeokrutny, no ale ufam Conte.
29.08.2019 o 06:42 przez Pader88
+1
Pader88
Gościu beka z Ciebie chyba nawet go na boisku nie widziałeś, a pan Conte zrobi z niego maszynę to pewne.
28.08.2019 o 23:11 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Jest dobrze naprawdę, wisienką na torcie byłby SMS aczkolwiek mało prawdopodobne to ni ma co płakać damy radę, jedziemy z tym sezonem bez kompleksów!
28.08.2019 o 22:50 przez Silvio
+3
Silvio
a Lukaku nie było na lotnisku? :)
28.08.2019 o 22:33 przez mroowa111
mroowa111
mega pozyywne okienko a jeszcze się nie skończyło
28.08.2019 o 22:25 przez AveCaesar
AveCaesar
Z Icardim będzie na prawdę poważny projekt w Neapolu. Ciekawy sezon się zapowiada po fajnym okienku w SA.
28.08.2019 o 22:18 przez Kay Em
Kay Em
Myślę że jeśli Pan piłkarz Icardi wybierze trybuny to przyjdzie jeszcze Vidal na SP. Wypożyczenie z przymusem wykupu. Może Liorente za darmo na tok dwa za na zastępstwo Lukaku. Jeśli będzie kasa za Icara też bym nie szalał bo nas czeka z 70 mpn do wywalenia na koniec sezonu na Sensiego 25 Barelle chyba też i pewnie na Lukaku xe 20.Okienko i tak kapitalne. Sygnał dla piłkarskiej Europy i piłkarzy że wracamy do gry.
28.08.2019 o 21:51 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Niesamowita praca wykonana przez klub w celu wskoczenia na nowy wyższy poziom. To musi się udać.
28.08.2019 o 21:38 przez Wojtala
Wojtala
Świetny transfer :) do pełni szczęścia brakuje tylko SMS coś czuje, że ten gość przy Conte byłby prawdziwym rzeźnikiem środka pola.
28.08.2019 o 21:37 przez Kondzik
+6
Kondzik
Nie tak dawno turyński duet wzywany od koni trojanskich, teraz mistrzowie opery xD. Zawsze mówię dajcie ludziom popracować, piłkarzom pograć i dopiero oceniać.
28.08.2019 o 20:10 przez Pader88
Pader88
Szampan sie leje, czekam jeszcze az Alexis wybierze numer 7 hihihi
28.08.2019 o 21:12 przez SETE
SETE
No widzisz ... 17
28.08.2019 o 19:44 przez Kebo
+1
Kebo
Panie Marotta specu wybitny proponuje jeszcze jakiegoś kozaka do środka pola i lecimy z tematem! Forza!
28.08.2019 o 18:34 przez prawdziwyznafca
+3
prawdziwyznafca
Sanchez zamyka temat Dybali w Interze... Proszę zezowata kobro jeszcze o jednego... SMS-a hihihi
28.08.2019 o 18:26 przez Seba.
+2
Seba.
Jeszcze niedawno w sferze marzeń były takie nazwiska jak Godin, Lukaku i Sanchez. Obecnie stają się one faktem. Ktoś może rzec, iż jednemu skończył się kontrakt, a pozostała dwójka nie była w planach Manchesteru. Jednak to projekt Interu ich przekonał. Klub niesamowicie się rozwija pod wodzą Chińczyków i w niedalekiej przyszłości będziemy mogli uwierzyć praktycznie w każdy transfer. Nawet Messi mnie nie zdziwi.
28.08.2019 o 21:29 przez Mao
Mao
Mnie by Messi troszkę zdziwił.
28.08.2019 o 23:39 przez Mateo9000
Mateo9000
O ile nie kwestionuję ewidentnego rozwoju klubu w ostatnim czasie, to z tym Messim to troche poleciałeś, zanim Inter wejdzie na poziom który by go zadowolił, to myślę że Leo zdąży skończyć karierę.
28.08.2019 o 17:58 przez wrobel1908
wrobel1908
Lukaku-Sanchez jak Conte ich odrestauruje to będziemy mieli monstrum w ataku.
28.08.2019 o 17:46 przez danielinter
danielinter
Czyli po okienku juz debil Icardi wybral grzanie trybun , a bez sprzedazy go nie będzie pomocnika (Vidal lub SMS) jedyna drobnostka to pewnie odejście Dimarco , ale to bez znaczenia
28.08.2019 o 16:36 przez kusy
+4
kusy
Lukaku - Sanchez. To się musi udać, nikt już tego nie zatrzyma. Maszyna ruszyła. Witamy Alexis 💪Forza Sanchez 💪
28.08.2019 o 16:36 przez SETE
+7
SETE
Widze ze redakcja FcInter.pl w gotowosci
28.08.2019 o 16:04 przez AveCaesar
AveCaesar
@jacodj 48 h i będzie.
28.08.2019 o 16:04 przez Czarson
+4
Czarson
Biraghi piłkarz stworzony na wahadło.
28.08.2019 o 15:49 przez jacodj
jacodj
?? ?
28.08.2019 o 15:49 przez jacodj
jacodj
Wylądował już 😁
28.08.2019 o 15:34 przez minus09
+4
minus09
No z tym samolotem to pięknie wyszpiegowane :D
28.08.2019 o 15:02 przez SETE
+6
SETE
Dalbert zycze Ci zebys zagral we Florencji sezon zycia i zebysmy mogli Cie w przyszłym roku sprzedać gdzies indziej za przyzwoita gotowke bądź uzyc jako transakcji z Chiesa
28.08.2019 o 14:59 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Powodzenia Dalberciak. Babcia z pewnością pokocha Florencję.
28.08.2019 o 14:36 przez Piekarz
+11
Piekarz
Słowa podziękowania należą się Dalbertowi za przełamanie swojej pierdołowatości i podjęcie wyzwania w pięknej Florencji zamiast powrotu z podkulonym ogonem do zasranej Nicei. Powodzenia amatorze sympatyczny
28.08.2019 o 14:32 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Witamy Cristiano wojowniku Conte, żegnamy Dalberta nieśmiałego celebryte. Coś czuję, że Biraghi z Lazaro u Conte mogą zatrybić choć oczywiście ciężko będą mieli w rywalizacji ze starymi wyjadaczami Asą i wskrzeszonym Boskim Antonio. On jest niczym Raróg.
28.08.2019 o 14:27 przez VVujek
+1
VVujek
Świetnie,wymiana gówniaka Dalberta na solidnego ligowca i reprezentanta Włoch,wychowanka Interu Cristiano Biraghiego
28.08.2019 o 14:24 przez DonDawido
DonDawido
Nie wiem czy bardziej cieszy mnie Biraghi znowu w koszulce Interu czy Dalbert w JAKIEJKOLWIEK INNEJ.
28.08.2019 o 14:14 przez SETE
SETE
Dalbert, Sanchez klepnieci, czyli teraz tak naprawdę od naszej primadonny zależy czy jakiś ruch zostanie wykonany + ewentualnie Vidal. To na tyle jeśli chodzi i Mercato 2019
28.08.2019 o 14:19 przez SETE
SETE
Wroc ..Biraghi,Sanchez :)

Shoutbox

Lopez 19.09.2019 17:05

a media mają o czym pisać

SETE 19.09.2019 17:05

Lopez moim zdaniem jest.

Lopez 19.09.2019 17:04

może ta sytuacja jest wyolbrzymiona

SETE 19.09.2019 17:04

Jakby byl w szatni lider, to by Lukaka i Broza rozstawil po katach i byloby po krzyku

Lopez 19.09.2019 17:03

On nie zaprzeczył, ale z jego wypowiedzi wynika, że po prostu normalna sytuacja z typowej szatni piłkarskiej

Czarson 19.09.2019 17:02

zgoda

SETE 19.09.2019 16:57

Tak pisalem, to duzo odpowie

Alfa 19.09.2019 16:57

jak nie to jednak spora szansa ze cos sie wydarzylo

Alfa 19.09.2019 16:56

zobaczymy jeszcze czy brozo wyjdzie na milan

Alfa 19.09.2019 16:56

devryj wyjasnil

SETE 19.09.2019 16:50

gdzie wielu ma ego wybujale . Norma

SETE 19.09.2019 16:50

tak to jest w grupie

SETE 19.09.2019 16:49

a dopiero go Florek kapitanem robil :)

Klinsi64 19.09.2019 16:49

Dzeko sie scial z Florenzim pare dni temu

SETE 19.09.2019 16:49

Mysle, ze Conte nie zamiecie , to nie spaletti

SETE 19.09.2019 16:49

No zobaczymy jak bedzie

Czarson 19.09.2019 16:48

rak sobie nie podali, co za idioci

Czarson 19.09.2019 16:48

musialby 343 katowac

Lopez 19.09.2019 16:48

i może spróbować zamieść to pod dywan

Lopez 19.09.2019 16:47

tylko on wie, że ma tartak w pomocy

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

  • 6

    Torino

    Torino

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28436

Liczba newsów: 34729