Plotki transferowe

Mercato Live - 28.08 (22:32) Alexis podpisał kontrakt z Interem, brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia (78)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
24393
78
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:32

Cristiano Biraghi po wyjściu z siedziby Interu:

Jestem szczęśliwy, że wróciłem do domu.

 

22:30

Alexis Sanchez opuścił siedzibę Interu po podpisaniu kontraktu. Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

 

21:55

Sky - Dla Mauro Icardiego pozostały dwie opcje odejścia - Napoli oraz Monaco.

 

21:30

Ok. godziny temu zakończyły się badania medyczne Alexisa Sancheza. Po nich Chilijczyk podpisze kontrakt z klubem. Wkrótce możemy oczekiwać oficjalnego komunikatu.

 

18:05

Bezpośrednio z lotniska, Alexis Sanchez udał się do kliniki Humanitas w Rozzano, aby przejść badania medyczne przed oficjalnym potwierdzeniem transferu.

 

18:00

Tak przywitany przez kibiców Interu został Alexis Sanchez:

 

16:35

 

16:30

Nasze przypuszczenia się potwierdziły, Alexis Sanchez wylądował w Mediolanie!

 

14:50

Na lotnisko Malpensa zmierza właśnie prywatny samolot, który wystartował z Manchesteru. Czyżby Alexis?

 

14:00

Cristiano Biraghi opuścił klinikę CONI i udał się do siedziby Interu.

 

13:45

Oficjalnie: Dalbert w Fiorentinie.

 

 

11:45

Biraghi już w CONI, zaraz testy medyczne.

 

 

11:00

Co na okładkach włoskich dzienników?

 

Sanchez dzisiaj w Mediolanie.

Icardi zostaje.

 

Zhang poddaje się w sprawie Icardiego - Mauro zostanie w Interze. Napoli weźmie Llorente, Juve zablokowane.

Sanchez dzisiaj w Mediolanie.

Dzisiaj zamknięcie transakcji Biraghi - Dalbert.

 

Nigdy nie jest za późno na Icardiego. Zhang i Marotta powtórzyli graczowi, że jest poza projektem. Juve się nie poddaje i czeka na sprzedaże. Napoli daje Icardiemu ultimatum. 

 

02:00

Sky Sport Italia - Inter zgodził się sprzedać Gabriela Barbose do Flamengo za 18 milionów euro oraz procenty od przyszłej sprzedaży. Decyzja została podjęta wczoraj wieczorem gdy agent Brazylijczyka pojawił się w siedzibie Interu.

 

01:50

Gianluca Di Marzio - Inter rozważa Andreę Petagnę jako v-ce Lukaku. Na ten moment kluby ze sobą nie rozmawiały, ale transfer "last minute" nie jest wykluczony. Wczoraj agent był w siedzibie Interu by omówić kwestie związaną z Eddym Salcedo i niewykluczone, że temat napastnika SPAL został poruszony.

 

00:27

Sky - Do Mediolanu w dniu dzisiejszym przybędzie również Cristiano Biraghi. Włoch przejdzie badania medyczne i prawdopodobnie weźmie udział w pierwszych zajęciach treningowych pod wodzą Antonio Conte.

 

00:25

Alexis przyleci do Mediolanu być może już dzisiaj. Badania medyczne zaplanowane zostały na dzisiaj lub jutro.

 

00:15

Sky - Wszystko gotowe, Alexis Sanchez jest już praktycznie zawodnikiem Interu.

Chilijczyk dołączy do Nerazzurrich na zasadzie rocznego wypożyczenia, bez opcji wykupu. Oba kluby w przyszłości będą rozmawiać o ewentualnym transferze definitywnym. Mediolański klub pokryje ostatecznie 5 mln euro pensji zawodnika.

 

Zobacz też

Nikola Milenkovic

Problemy z przedłużeniem kontraktu MIlenkovicia (1)

23.10
16:50
Dzeko

Dzeko trafi do Interu? (10)

19.10
17:36

Komentarze (78)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2019 o 06:34 przez Nerazzurri 86
+1
Nerazzurri 86
Ludzie a Ausilio to jeszcze u nas pracuje? Czy zajada sie ryzem w Azji? XD
28.08.2019 o 23:42 przez kamil13216
-3
kamil13216
Biraghi to dziadyga i ogór przeokrutny, no ale ufam Conte.
29.08.2019 o 06:42 przez Pader88
+2
Pader88
Gościu beka z Ciebie chyba nawet go na boisku nie widziałeś, a pan Conte zrobi z niego maszynę to pewne.
28.08.2019 o 23:11 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Jest dobrze naprawdę, wisienką na torcie byłby SMS aczkolwiek mało prawdopodobne to ni ma co płakać damy radę, jedziemy z tym sezonem bez kompleksów!
28.08.2019 o 22:50 przez Silvio
+3
Silvio
a Lukaku nie było na lotnisku? :)
28.08.2019 o 22:33 przez mroowa111
mroowa111
mega pozyywne okienko a jeszcze się nie skończyło
28.08.2019 o 22:25 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Z Icardim będzie na prawdę poważny projekt w Neapolu. Ciekawy sezon się zapowiada po fajnym okienku w SA.
28.08.2019 o 22:18 przez Kay Em
Kay Em
Myślę że jeśli Pan piłkarz Icardi wybierze trybuny to przyjdzie jeszcze Vidal na SP. Wypożyczenie z przymusem wykupu. Może Liorente za darmo na tok dwa za na zastępstwo Lukaku. Jeśli będzie kasa za Icara też bym nie szalał bo nas czeka z 70 mpn do wywalenia na koniec sezonu na Sensiego 25 Barelle chyba też i pewnie na Lukaku xe 20.Okienko i tak kapitalne. Sygnał dla piłkarskiej Europy i piłkarzy że wracamy do gry.
28.08.2019 o 21:51 przez WTC
+1
WTC
Niesamowita praca wykonana przez klub w celu wskoczenia na nowy wyższy poziom. To musi się udać.
28.08.2019 o 21:38 przez Wojtala
Wojtala
Świetny transfer :) do pełni szczęścia brakuje tylko SMS coś czuje, że ten gość przy Conte byłby prawdziwym rzeźnikiem środka pola.
28.08.2019 o 21:37 przez Kondzik
+6
Kondzik
Nie tak dawno turyński duet wzywany od koni trojanskich, teraz mistrzowie opery xD. Zawsze mówię dajcie ludziom popracować, piłkarzom pograć i dopiero oceniać.
28.08.2019 o 20:10 przez Pader88
+1
Pader88
Szampan sie leje, czekam jeszcze az Alexis wybierze numer 7 hihihi
28.08.2019 o 21:12 przez SETE
+1
SETE
No widzisz ... 17
28.08.2019 o 19:44 przez Kebo
+1
Kebo
Panie Marotta specu wybitny proponuje jeszcze jakiegoś kozaka do środka pola i lecimy z tematem! Forza!
28.08.2019 o 18:34 przez prawdziwyznafca
+3
prawdziwyznafca
Sanchez zamyka temat Dybali w Interze... Proszę zezowata kobro jeszcze o jednego... SMS-a hihihi
28.08.2019 o 18:26 przez Seba.
+2
Seba.
Jeszcze niedawno w sferze marzeń były takie nazwiska jak Godin, Lukaku i Sanchez. Obecnie stają się one faktem. Ktoś może rzec, iż jednemu skończył się kontrakt, a pozostała dwójka nie była w planach Manchesteru. Jednak to projekt Interu ich przekonał. Klub niesamowicie się rozwija pod wodzą Chińczyków i w niedalekiej przyszłości będziemy mogli uwierzyć praktycznie w każdy transfer. Nawet Messi mnie nie zdziwi.
28.08.2019 o 21:29 przez Mao
Mao
Mnie by Messi troszkę zdziwił.
28.08.2019 o 23:39 przez Mateo9000
Mateo9000
O ile nie kwestionuję ewidentnego rozwoju klubu w ostatnim czasie, to z tym Messim to troche poleciałeś, zanim Inter wejdzie na poziom który by go zadowolił, to myślę że Leo zdąży skończyć karierę.
28.08.2019 o 17:58 przez wrobel1908
wrobel1908
Lukaku-Sanchez jak Conte ich odrestauruje to będziemy mieli monstrum w ataku.
28.08.2019 o 17:46 przez danielinter
danielinter
Czyli po okienku juz debil Icardi wybral grzanie trybun , a bez sprzedazy go nie będzie pomocnika (Vidal lub SMS) jedyna drobnostka to pewnie odejście Dimarco , ale to bez znaczenia
28.08.2019 o 16:36 przez ManOnFire
+4
ManOnFire
Lukaku - Sanchez. To się musi udać, nikt już tego nie zatrzyma. Maszyna ruszyła. Witamy Alexis 💪Forza Sanchez 💪
28.08.2019 o 16:36 przez SETE
+8
SETE
Widze ze redakcja FcInter.pl w gotowosci
28.08.2019 o 16:04 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
@jacodj 48 h i będzie.
28.08.2019 o 16:04 przez Czarson
+4
Czarson
Biraghi piłkarz stworzony na wahadło.
28.08.2019 o 15:49 przez jacodj
jacodj
?? ?
28.08.2019 o 15:49 przez jacodj
jacodj
Wylądował już 😁
28.08.2019 o 15:34 przez minus09
+4
minus09
No z tym samolotem to pięknie wyszpiegowane :D
28.08.2019 o 15:02 przez SETE
+7
SETE
Dalbert zycze Ci zebys zagral we Florencji sezon zycia i zebysmy mogli Cie w przyszłym roku sprzedać gdzies indziej za przyzwoita gotowke bądź uzyc jako transakcji z Chiesa
28.08.2019 o 14:59 przez WTC
WTC
Powodzenia Dalberciak. Babcia z pewnością pokocha Florencję.
28.08.2019 o 14:36 przez Piekarz
+11
Piekarz
Słowa podziękowania należą się Dalbertowi za przełamanie swojej pierdołowatości i podjęcie wyzwania w pięknej Florencji zamiast powrotu z podkulonym ogonem do zasranej Nicei. Powodzenia amatorze sympatyczny
28.08.2019 o 14:32 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Witamy Cristiano wojowniku Conte, żegnamy Dalberta nieśmiałego celebryte. Coś czuję, że Biraghi z Lazaro u Conte mogą zatrybić choć oczywiście ciężko będą mieli w rywalizacji ze starymi wyjadaczami Asą i wskrzeszonym Boskim Antonio. On jest niczym Raróg.
28.08.2019 o 14:27 przez VVujek
+1
VVujek
Świetnie,wymiana gówniaka Dalberta na solidnego ligowca i reprezentanta Włoch,wychowanka Interu Cristiano Biraghiego
28.08.2019 o 14:24 przez DonDawido
DonDawido
Nie wiem czy bardziej cieszy mnie Biraghi znowu w koszulce Interu czy Dalbert w JAKIEJKOLWIEK INNEJ.
28.08.2019 o 14:14 przez SETE
+1
SETE
Dalbert, Sanchez klepnieci, czyli teraz tak naprawdę od naszej primadonny zależy czy jakiś ruch zostanie wykonany + ewentualnie Vidal. To na tyle jeśli chodzi i Mercato 2019
28.08.2019 o 14:19 przez SETE
+1
SETE
Wroc ..Biraghi,Sanchez :)

Shoutbox

ZnawcaCalcio 27.10.2020 00:07

xDD

Czarson 26.10.2020 23:54

Z dumanowskim* co ja pisze

Czarson 26.10.2020 23:53

Myli mi się głos świecickiego z salemakers em

Czarson 26.10.2020 23:53

Co też jest bzdura

Czarson 26.10.2020 23:53

Salemakers wg niebo MVP

Claudio 26.10.2020 23:51

a Milan łącznie z wypozyczeniem zaplacil cos kolo 7mln

Claudio 26.10.2020 23:50

do tego 1,5 mln za Selemakersa :D

Claudio 26.10.2020 23:50

ale Święcicki co mecz to jakieś wtopy. Dziś wygrał z tym karnym dla Milanu gdzie byl spalony Ibry

Endru 26.10.2020 23:37

Na sb napisalem popoludniu ze mecz milanu i romy smierdzi remisem

Endru 26.10.2020 23:36

No i dziekuje Vancore ja zagralem w betfan byl bonus dla nowych uzytkownikow warto bylo skorzystac

Vancore 26.10.2020 23:24

gratulacje powiekszenia majatku ja swoje konto u buka wyzerowalem ostatnio i robie odwyk bo granie w ta pandemie to terror

Endru 26.10.2020 23:21

Nie wiem, zazdroscisz mi wygranej? Moze pogratuluj

WTC 26.10.2020 23:21

teraz widzę jesteś randamą u bukmachera

WTC 26.10.2020 23:21

Endru jak to jest być klonem innych użytkowników sb i nigdy nie mieć nic do powiedzenia od siebie

Endru 26.10.2020 23:21

Sedzia tam ladne numery robil

Endru 26.10.2020 23:20

No i milan dal zarobic postawiony z x na lever i tottkow i za 100, 806 wygrana :)

Kredence 26.10.2020 23:20

no chyba amen ale jednak idę

Kredence 26.10.2020 23:20

XD

WTC 26.10.2020 23:19

no podejrzane że idzie spać akurat po takim szołcie

Nitrogen 26.10.2020 23:19

:/

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 37735