Plotki transferowe

Mercato Live - 29.08 (21:40) Wanda przekona Icardiego do odejścia? (60)

Autor:
Źródło: różne
3 miesiące temu
14665
60
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

21:40

Oficjalnie - Alexis Sanchez zawodnikiem Interu!

 

21:30

Według informacji podanych przez Sky Sport, Wanda będzie próbowała przekonać Mauro Icardiego do zmiany decyzji i opuszczenia Interu. Na stole są trzy oferty: Monaco, Napoli oraz Atletico Madryt, które w ostatnim czasie nie było wymieniane w kontekście pozyskania Argentyńczyka. Juventus będzie mógł wkroczyć do gry tylko i wyłącznie, jeśli pozbędzie się kilku zawodników ze swojej kadry.

 

16:02

Wanda Icardi: Czasami marzenia się spełniają. Dziennikarze CorSport zastanawiają się czy ten tweet nie dotyczy przyszłości Mauro Icardiego. Czy przejście Neymara z PSG do Barcelony nie uruchomi jeszcze jakiś ruchów na rynku transferowym w ostatnich dniach okienka? 

 

14:49

CdS i Tuttosport – W ostatnich godzinach letniego okienka transferowego Inter może zdecydować się na wymianę wypożyczeń  z Hellasem Verona. Do Interu mógłby wtedy trafić Daniel Bessa, a w przeciwnym kierunku Eddy Salcedo. Dużą rolę w realizacji ten transakcji odgrywa Borja Valero. Odejście Hiszpana byłoby katalizatorem tego transferu.

Z kolei La Gazzetta dello Sport dodaje, że prócz Brazylijczyka z powrotem do klubu może trafić również Marco Benassi. Obydwaj wymienieni zawodnicy mają status wychowanka Nerazzurrich co ma niewątpliwy wpływ na zainteresowanie działaczy tymi pomocnikami.

Inter 2 września musi zgłosić kadrę zawodników, którzy zostaną zgłoszeni do rozgrywek Ligi Mistrzów. Wśród tych zawodników musi znaleźć się miejsce dla 4 wychowanków klubu. W obecnej kadrze jest ich dwóch: Dimarco oraz Biraghi. Esposito ma znaleźć się na liście "B".

 

12:15

CorSera - Fernando Llorente nie trafi do Interu. Hiszpański napastnik będzie negocjował warunki dołączenia do Napoli.

 

10:05

Oficjalnie - Biraghi w Interze.

 

09:30

Co na okładkach włoskich dzienników?

 

Sanchez w Mediolanie. Dzisiaj pierwszy trening.

Zamorano: "Alexis odżyje w Interze" 

Icardi idzie na wojnę. Zostanie w Interze i poprosi o grę. Argentyńczyk odmówił każdemu z zainteresowanych klubów i domaga się powrotu do drużyny. Maurito zignorował podpowiedzi Interu, grozi klubowi pozwem. Conte dołączy go do treningów z drużyną, na razie...

Sanchez - testy medyczne i podpis. Lukaku ma swojego partnera, Biraghi gotowy na Cagliari. 

 

Walka Interu z Juve o Rakiticia.

 

 

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez Borussia Dortmund BVB

Sky – Manchester City chce Martineza (14)

04.12
16:54
Mauro Icardi

La Repubblica: Icardi chce wrócić do Interu po sezonie (15)

06.12
15:42

Komentarze (60)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2019 o 22:50 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Atletico to dla Maurito będzie idealne a pod batutą Diego będzie jeszcze lepszym piłkarzem
29.08.2019 o 21:46 przez Diaby_10
Diaby_10
Jak Romelu i Alexis odpali to będzie miazga !! Już nie mogę się doczekać oglądać ich razem
29.08.2019 o 21:37 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Witamy Alexis ;)
29.08.2019 o 18:31 przez timon
+1
timon
Berni tez wychowanek
29.08.2019 o 16:54 przez Kay Em
Kay Em
Sanchez dziś trenuje normalnie z nami? Maktos jakieś info? Pewnie po losowaniu grup LM oglosza że jest u nas.
29.08.2019 o 16:53 przez AveCaesar
AveCaesar
Co do Esposito nie jest tak, że gracze do 18 roku życia nie muszą być zgłaszani do rozgrywek ? Benassi za Valero fajna opcja, nadążyć za Marottą to sztuka.
29.08.2019 o 16:55 przez AveCaesar
AveCaesar
Hmm czyli, że : Handa, Padelli, Berni - Godin, De Vrij, Skriniar, D'Ambrosio, Ranocchia, Bastoni - Asamoah, Candreva, Biraghi, Lazaro, Dimarco - Brozović, Sensi, Barella, Vecino, Gagliardini, Benassi, Bessa - Sanchez, Politano, Martinez, Lukaku + Esposito ? Nieźle kiedy ostatnio byliśmy tak mocni ?
29.08.2019 o 17:19 przez AveCaesar
AveCaesar
W przyszłym sezonie za Rano, Gaglie dołożyć Izzo, SMSa oraz ewentualnie Chiese za Politano i już wtedy chyba byłby pocisk ;)
29.08.2019 o 15:34 przez TomHardy
-4
TomHardy
Niech s :cenzor: la do jude nawet za 50 mln. Dolozyc gagsa i politano i brać Smsa.
29.08.2019 o 15:21 przez cuba
cuba
Już Esposito go wyprzedził wię pakuj się ikar i wypier...
29.08.2019 o 15:19 przez cuba
-1
cuba
Wypad mi z tą całą rodziną ikardich,wyzyskiwacze,sprzedawczyki,2ulicowe k... ,wypad !! ! i też jestem by jego osoba przestała widnieć na tej stronie.. chyba tylko ż wreszcie odejdzie ,nikt go tu nie chcę a ten nadal myśli że jak Wandzia zrobi dobrze komus to go wezmą ,jak powiedział Conte a powtarzam tez od x lat że nie może być zawonik ważniejszy niż zespół ,ale już mi z Interu ikardi i gto coć z nim
29.08.2019 o 15:25 przez SETE
SETE
Cuba ... dokładnie tak
29.08.2019 o 15:02 przez wrobel1908
+2
wrobel1908
A Berni? Też jest wychowankiem
29.08.2019 o 16:44 przez el_loco
el_loco
Bastoni również.
29.08.2019 o 13:52 przez armin22
+5
armin22
Powiem wam co się teraz stanie, nasi fachowcy zamienią Politano+Gagliardini za SMS'a i
sprzedajemy Icardiego, kupujemy Rakiticia.
I Juve już zmienia pampersa
29.08.2019 o 13:27 przez Kazam
-1
Kazam
SETE napisał:
Dla dobra wszystkich osób związanych z Interem newsy dot jego osoby ( Icardiego )powinny się nie pojawiać na stronach klubowych . Zapomnieć jak najszybciej o tym kmiocie
a mnie Interesuje co z tym kmiotek sie dzieje. To nadal nasz gracz i nadal duzo warty.
29.08.2019 o 13:59 przez SETE
+7
SETE
Zamieszanie, to jest to czego rodzina Icardich teraz oczekuje, przeciwnie do tego czego oczekuje klub - czyli ciszy i spokoju. Po prostu był Icardi - piłkarz , teraz nie ma Icardiego - jest pracownik na trybunach. Jak w końcowej scenie Pulkownika Kwiatowskiego
29.08.2019 o 13:16 przez Jacquelele
-1
Jacquelele
@SETE
Masz racje
29.08.2019 o 12:42 przez SETE
SETE
Dla dobra wszystkich osób związanych z Interem newsy dot jego osoby ( Icardiego )powinny się nie pojawiać na stronach klubowych . Zapomnieć jak najszybciej o tym kmiocie
29.08.2019 o 14:34 przez LukeInter
-4
LukeInter
Zapomnieć? Możecie zapomnieć, ale Icardi przypomni wam o sobie strzelając kolejne gole w koszulce Interu. Wszystko wskazuje na to że zostanie i Conte będzie miał czterech napastników Icara, Sancheza, Lukaku i Lautaro. I czy mu się to podoba czy nie, przy takiej ilości meczy do rozegrania, będzie rotował składem, co oznacza że zobaczymy Icara na boisku, a znając jego umiejętności, jego obecność na boisku oznacza gole.
29.08.2019 o 16:01 przez ddamiann17
ddamiann17
Żeby strzelać, trzeba grać. A Icar zbyt często nie powącha murawy, więc raczej niczego nam nie przypomni
29.08.2019 o 16:05 przez LukeInter
LukeInter
@ddamiann17 nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem, to przykre
29.08.2019 o 16:14 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Jeżeli naprawdę myślisz, że Icar dostanie dużo szans na grę i co więcej - uważasz, że podczas tych szans będzie strzelał dużo bramek, to jest to jeszcze bardziej przykre :) polecam zerknąć na jego zdobycze bramkowe w końcówce poprzedniego sezonu :)
29.08.2019 o 17:41 przez LukeInter
LukeInter
Jeżeli naprawdę myślisz, że po zamknięciu okienka transferowego, jeżeli Icardi nadal będzie w Interze, Icardi będzie siedział na ławce, to się zdziwisz.
29.08.2019 o 12:31 przez Drakan83
Drakan83
ddamiann17 napisał:
(...)Żaden szanujący się zespół nie weźmie go do siebie(...)


Juve go weźmie :)
29.08.2019 o 12:45 przez ddamiann17
+12
ddamiann17
Mówiłem o zespołach szanujących się :)
29.08.2019 o 13:14 przez Drakan83
+2
Drakan83
No właśnie, dlatego nie będzie nic dziwnego w tym, że weźmie go Juve :)
29.08.2019 o 12:08 przez AveCaesar
AveCaesar
Wanda szepnęła do ucha Małrowi żeby ten robił na złość Interowi. Echo w jego głowie powtórzyło trzy razy i gościa można porównać do zarazy. Będzie siedział na trybunach i obserwował co robią profesjonaliści czekając aż jego plan się ziści ale jeszcze nie wie, że nic z tego bo nie zrobi w chooja zezowatego. Zemsta kobry będzie okrutna za to, że Małro go nie słuchał i wyrucha go tak jak jeszcze go nikt nie wyruchał. Chciał Inter zrobić w balona, straszył prawnikami więc nie rok, a przez dwa lata nie rozstanie się z trybunami. Ciekawe kto wtedy go zatrudni ale będzie już za późno gdy zrozumie jak był głupi :D
29.08.2019 o 12:07 przez Lucash
-1
Lucash
AveCaesar napisał:
A to nie jest tak, że chodzi o liczbę meczy w których mógłby wystąpić ? Czyli 10 % z tej liczby, nie ważne ile minut tylko musi się pojawić na boisku. Czyli np przy 40 musi wystąpić w 4 i może wejść nawet na ostatnią minute, dobrze rozumuje ?


tak właśnie będzie zrobione i chyba mu to wyjaśnili na spotkaniu
29.08.2019 o 12:09 przez AveCaesar
AveCaesar
No to dla swojego dobra niech się chłopak pakuje ;)
29.08.2019 o 12:04 przez KRS
+1
KRS
te wszystkie transfery i otoczka wokół Interu sprawia, że nie mogę doczekać się... wait for it... zdjęcia drużyny, nikt tak bardzo na tę oficjalną fotkę nie czekałem :)
29.08.2019 o 11:42 przez Siwanasaki87
+1
Siwanasaki87
Ale by była bomba z eriksenem ale wątpie żeby się zgodził...
29.08.2019 o 11:22 przez ddamiann17
ddamiann17
Ależ ten Icar niszczy sobie karierę.. Nie dość, że najprawdopodobniej nie będzie grał w tym sezonie, to jeszcze mowa o jakichś pozwach nie stawia go w dobrym świetle. Żaden szanujący się zespół nie weźmie go do siebie - i nie mówię tu o braku minut, a o braku szacunku do swojego pracodawcy. Niestety, ale Wanda wydaje się doszczętnie niszczyć karierę swojego męża.
29.08.2019 o 11:16 przez DonDawido
+1
DonDawido
Za €50M wolałbym Eriksena od Rakitica.
Icardiego nie chce mi się już komentować.
29.08.2019 o 11:04 przez Drakan83
+1
Drakan83
Jak by to było takie łatwe, to co sezon pół ławki rezerwowych każdego klubu szło do sądu i rozwiązywało by kontrakt
29.08.2019 o 11:54 przez AveCaesar
AveCaesar
No właśnie za proste by to wszystko było dla piłkarzy, których mimo wszystko kluby sprzedają, a nie odchodzą za darmo po rozwiązaniu kontraktów.
29.08.2019 o 10:49 przez Cienty
+1
Cienty
No dobra Icardi, już nie kozacz bo jest za późno, trzeba było wcześniej całą sprawę przemyśleć i nie słuchać swojej laluni. Pakuj manatki albo gnij na ławie.
29.08.2019 o 10:39 przez Czarson
Czarson
Jeśli odejście Icardiego do Juve będzie dla nas oznaczać przyjście SMSa to warto się zastanowić nad sprzedaża. Problem w tym, że Bianconeri nie mają na niego funduszy a w składzie zalega kilku graczy z wysokimi kontraktami.


2 lata na trybunach to najpewniejsza opcja, a szkoda mógłby się jeszcze przydać Ikar.
29.08.2019 o 10:35 przez Wojtala
+2
Wojtala
Jaka wojne ? Przeciez jak w kontrakcie nie ma liczby minut a wątpię ze ma, to bedzie siedzial na lawie i tyle. Ewentualnie dostanie jakies 10 minut z jakimiś ogórkami przy stanie 4:0 😂
29.08.2019 o 10:40 przez Orzeu
Orzeu
Wojtala napisał:
Jaka wojne ? Przeciez jak w kontrakcie nie ma liczby minut a wątpię ze ma, to bedzie siedzial na lawie i tyle. Ewentualnie dostanie jakies 10 minut z jakimiś ogórkami przy stanie 4:0 😂


wg tego co wyczytałem we włoskiej prasie jak nie zagra 10% czasu meczowego w sezonie to może dzięki temu mieć podstawy do zerwania kontraktu.
29.08.2019 o 10:43 przez Siwanasaki87
Siwanasaki87
Ale w każdym meczu 10 %?
29.08.2019 o 10:45 przez Orzeu
Orzeu
nie, wystarczyloby żeby pograł np. trochę ogonów w Serie A i w Pucharze Włoch całe mecze.
29.08.2019 o 11:50 przez AveCaesar
AveCaesar
A to nie jest tak, że chodzi o liczbę meczy w których mógłby wystąpić ? Czyli 10 % z tej liczby, nie ważne ile minut tylko musi się pojawić na boisku. Czyli np przy 40 musi wystąpić w 4 i może wejść nawet na ostatnią minute, dobrze rozumuje ?
29.08.2019 o 12:32 przez Orzeu
Orzeu
AveCaesar napisał:
A to nie jest tak, że chodzi o liczbę meczy w których mógłby wystąpić ? Czyli 10 % z tej liczby, nie ważne ile minut tylko musi się pojawić na boisku. Czyli np przy 40 musi wystąpić w 4 i może wejść nawet na ostatnią minute, dobrze rozumuje ?


szczerze mówiąc nie wiem.
29.08.2019 o 10:31 przez Orzeu
+2
Orzeu
KoBa napisał:
Nie jestem pewien, czy nadążam - Icardi nie chce odejść, chce iść na wojnę, chce pozwać klub, udowodnić mobbing i rozwiązać kontrakt, żeby ... odejść?


tak. Bo chce iśc do Juve do którego Inter go nie puści. Jakby mu się udało rozwiązać kontrakt to poszedłby do Juventusu za darmo.
29.08.2019 o 10:16 przez Kazam
+1
Kazam
Orzeu napisał:
VVujek napisał:
"poprosi o grę" i "grozi klubowi pozwem"
To się wzajemnie wyklucza.


Poprosi o grę, a jak nie będzie grał to pozwie klub. Nic się tu nie wyklucza wystarczy pomyśleć.
Dlatego został zgłoszony do rozgrywek - jeśli go nie sprzedamy, będzie jakieś ogony grywał, po kilka minut żeby nie narażać się na zasadny pozew. I to właśnie zrobiły władze klubu.
29.08.2019 o 11:23 przez cristian08
cristian08
Już wyobrażam sobie te gwizdy przy jego wejściach
29.08.2019 o 10:13 przez Kay Em
Kay Em
Przecież to trener decyduje kto zagra a kto nie. On może sobie decydować że Esposito jest lepszy według niego i to on jest w kadrze meczowej. Z tym Icardi nic nie może zrobić. Natomiast musi mieć możliwość treningu jeśli jest zdrowy bo to jakby jego podstawowe prawo jako pracownika.
29.08.2019 o 10:01 przez djguclo87
djguclo87
Jaka wojnę? To media dodają teraz oliwy do ognia
29.08.2019 o 09:55 przez Drakan83
+2
Drakan83
Wariat...ale będę śledził upadek jego kariery z ciekawością...jeśli oczywiście zostanie.

Shoutbox

Adriano_forever 07.12.2019 09:47

no

Chuchu 07.12.2019 09:20

Adriano by wczoraj z hat trickiem skończył, ale mieliśmy Lukaku

KoBa 07.12.2019 08:08

Każdy wynik niż 0:1 w Rzymie dzisiaj mocno mnie zaskoczy

KoBa 07.12.2019 08:02

Witam wszystkich w ten gorzki poranek

Piter 07.12.2019 03:57

Forza Inter. 💪💪💪

SETE 07.12.2019 00:01

Coś tam valverde rotował

Kredence 07.12.2019 00:00

Rakitic wrocil ostatnio widzialem do 1 skladu

Kredence 07.12.2019 00:00

wystarczy ze wysapie cos Vidal i go pogonia

SETE 06.12.2019 23:59

Przypadku

SETE 06.12.2019 23:59

W tym

SETE 06.12.2019 23:59

Barcelona musiałaby być wbitym przypadku bardzo elastyczna

Kredence 06.12.2019 23:59

bardzo mozliwe

SETE 06.12.2019 23:58

No chance

Kredence 06.12.2019 23:58

najlepiej Vidal :D

SETE 06.12.2019 23:58

Nie widzę tego 2

Chuchu 06.12.2019 23:58

Pieprzyć pomocników, tu trzeba trenera jak Mourinho

Kredence 06.12.2019 23:58

nie wiem kto konkretnie

Kredence 06.12.2019 23:58

chociaz sam De Paul to juz bedzie bogactwo

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28998

Liczba newsów: 35350