Plotki transferowe

Mercato Live - 30.08 (21:00) LGdS - Icardi pozywa Inter, żąda 1,5 mln euro odszkodowania (116)

Źródło: różne
3 miesiące temu
19087
116
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

21:00

La Gazzetta - Icardi zażądał od Interu włączenia go do składu i 1,5 mln euro zadośćuczynienia za straty. 

 

18:55

FCIN – Icardi nie chce przedłużyć umowy z Interem co sprawia, że Inter nie zgodzi się na żadną ofertę wypożyczenia napastnika. Pensja Icardiego  wzrosła do 6 mln euro netto. To skutek awansu Interu do rozgrywek Ligi Mistrzów. Piłkarz żeby przedłużył umowę musiałby otrzymać tyle ile dostaje Romelu Lukaku, czyli 9 mln euro. Jest to niemożliwe do spełnienia. W tej chwili jedyną opcją transferową Argentyńczyka jest przejście do Juventusu w ramach wymiany za Paulo Dybalę.

 

15:15

Oficjalnie - Eddy Salcedo wypożyczony do Verony

 

14:15

Twittera obiegło kilkadziesiąt minut temu zdjęcie Brazylijczyka Oscara pod siedzibą Interu. Potwierdzamy, że zawodnik jest we Włoszech, jednak nic nie wiadomo o tym, jakoby Brazylijczyk miał negocjować przyjście do Interu. 

 

 

14:05

Il Tempo – Inter ma złożyć ofertę transferową za Sergeya Milinkovicia-Savicia. Ma ona wyglądać następująco: 65 mln euro + Roberto Gagliardini + dwóch juniorów poniżej 19. Roku życia.

 

14:03

SkySport – Fernando Llorente wkrótce ma przejść badania medyczne przed podpisaniem 2-letniego kontraktu z Napoli.

 

13:55

ESPN – Ateltico Madryt złożyło ofertę wypożyczenia Mauro Icardiego z możliwością wykupienia go za 70 mln euro.

 

12:40

FCIN - Juventus szykuje nową ofertę za Icardiego: Mandzukic + Matuidi + 40 mln euro. 

 

12:25

CdS potwierdza zwrot w sprawie Mauro Icardiego. Inter miał namówić Argentyńczyka do odejścia na roczne wypożyczenie, jednak pod warunkiem, że będzie to klub z zagranicy, tak by nie wzmacniać ligowych rywali. Mówi się o dwóch kierunkach, w których mógłby udać się były kapitan Nerazzurrich: Paris Saint-Germain i Atletico Madryt.

 

10:04

Sport Italia – Parma złożyła Interowi ofertę wypożyczenia Alessandro Bastoniego.  Antonio Conte postawił jednak zdecydowany sprzeciw i zawodnik pozostanie dalej w kadrze Interu.

 

10:02

Gianluca Di Marzio – Fiorentina cały czas pyta o Matteo Politano, jednak Inter nie chce sprzedawać piłkarza.

 

10:01

Tuttosport – Antonio Conte poprosił zarząd Interu o sprowadzenie rywala i zastępcy dla Romelu Lukaku. Według dziennikarzy idealnym kandydatem dla trenera Interu jest Andrea Petagna ze SPAL. Marotta, Ausilio i Baccin mieli już spotkać się w środowy wieczór z agentem zawodnika Giuseppe Riso. SPAL oczekuje za swojego zawodnika 25 mln euro, co może być poza zasięgiem Interistów. Z tego powodu rozważane są również „tańsze opcje” takie jak: Khouma Babacar i Alessandro Matri. Obydwaj napastnicy nie są w planach trenera Sassuolo.  Dyrektorzy rozważają również zatrudnienie napastników, którzy pozostają obecnie bez pracodawców, czyli Wilfrieda Boniego i Seydou Doumbie.

 

7:50

Cadena Cope - Atletico zrezygnuje z Rodrigo i skupi się na wypożyczeniu z Interu Mauro Icardiego.

 

7:30

Di Marzio - Inter może otworzyć się na opcję wypożyczenia Mauro Icardiego. W grze Atletico, Napoli i Monaco.

 

GdS - Icardi otwarty na ewentualne wypożyczenie. Argentyńczyk, który ostatnio utrzymywał, że zostanie w Interze, jednak opuści Mediolan?

 

 

 

Zobacz też

Federico Dimarco Parma

Bologna zimą po Dimarco (1)

11.12
16:55
Samuel Eto

Eto’o szykuje się do debiutu w nowej roli (3)

08.12
18:41

Komentarze (116)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.08.2019 o 10:28 przez cristian08
+1
cristian08
La Gazzetta - Icardi zażądał od Interu włączenia go do składu i 1,5 mln euro zadośćuczynienia za straty. - że Inter w ogóle wypłaca mu pensje za takie szopki, to dopiero są straty
31.08.2019 o 02:02 przez horrorshow86
horrorshow86
prawdziwyznafca napisał:
A więc tak... Do końca okna dogadać się z Juve oddać rycerza icarusa z koniem wandzia i brać Mandzukicia + 60 mln. Pawełek jest nam zbędny, a Mandzu na zamiennika lukaku jak znalazł... Później mamy środki na eriksena albo smsa i booom Juve zdetronizowane już na początku sezonu hihihi
Mam nadzieję, że nasza zezowata kobra to czyta :)
nie czyta
31.08.2019 o 02:00 przez horrorshow86
+2
horrorshow86
Arcadinho77 napisał:
Łeb to sam jesteś dzbanie ile strzeliłeś bramek?
zamknij dupę pajacu
31.08.2019 o 01:33 przez maverik
maverik
Widziałem taki cytat "Dzięki Luciano za otwarcie naszych oczu" pełna zgoda.
31.08.2019 o 11:19 przez AveCaesar
AveCaesar
Pamiętasz może gdzie go widziałeś ? Z chęcią przeczytałbym ten artykuł/publikacje :)
31.08.2019 o 01:05 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Nie raz mówiłem ze nie chciałem zeby to się tak skończyło z Icardim ale teraz widzę ze to jest łeb niesamowity niech wypier..ala bo robi naprawdę szopkę na całego!
31.08.2019 o 01:41 przez Arcadinho77
-5
Arcadinho77
Łeb to sam jesteś dzbanie ile strzeliłeś bramek?
31.08.2019 o 08:33 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Strzeliłem dużo więcej twojej mamie zapytaj jej haha
31.08.2019 o 00:57 przez kamil13216
kamil13216
Psychiczny typ.
31.08.2019 o 01:40 przez Arcadinho77
-6
Arcadinho77
Qrfa on walczy o swoje Idziesz do pracy masz mieć premie a oni tobą poniewierają odpuść Gosiu Zadko pisze
31.08.2019 o 02:00 przez horrorshow86
-1
horrorshow86
Ciota jesteś xD
31.08.2019 o 12:58 przez kamil13216
kamil13216
Kolejny co się do Tworek nadaje.
31.08.2019 o 00:53 przez darek666sz
darek666sz
Prawnicy Suning Go zjedzą,won z tym koniem popaprańcu.
31.08.2019 o 00:49 przez Pader88
-1
Pader88
Ten typ jest skończony, nie tyle w Interze co w ogóle.
31.08.2019 o 00:41 przez kibix
+1
kibix
Można film kręcić pt. Od legendy do debila
31.08.2019 o 00:31 przez SETE
SETE
Upadku Icardiego cd
31.08.2019 o 00:07 przez Drakan83
Drakan83
To troche nonsens...ale moze by go pozwac o celowe dzialanie na utrate wartosci, zeby odejsc...co jest oczywista strata klubu w przypadku sprzedazy
30.08.2019 o 23:44 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
No to koniokrad ze swoją kobyłą pojechał po całości. Czekam na jego obrońców co mają teraz do powiedzenia.
30.08.2019 o 23:13 przez Mendjolan
Mendjolan
XDDDDDDDDDDDD
30.08.2019 o 23:11 przez jacodj
jacodj
Ale go pokikrało. Czy on ma szmery na mózgu ?? ? Czy jak
30.08.2019 o 22:39 przez ciechan
ciechan
Och*jał ten icardi?
30.08.2019 o 22:42 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Raczej ocipiał xD
30.08.2019 o 22:27 przez WirtuozTaktyki
+4
WirtuozTaktyki
Kiedy myślisz, że ta sprawa nie może stać się głupsza niż jest w tym momencie, to Małro wyskakuje z pozwem. No ja pragnę poznać treść pisma procesowego z uzasadnieniem takiego ruchu xD
30.08.2019 o 22:39 przez kusy
+3
kusy
Proces sądowy mogłaby jakaś stacja pokazać live. Włosi lubią takie coś, cała Italia przecież żyje teraz tym :) Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :)
30.08.2019 o 22:42 przez WirtuozTaktyki
+2
WirtuozTaktyki
Dokładnie na takie show liczę. Pragnę zobaczyć sztuczne łzy złamanych Icardych, zniszczonych przez los zgotowany im przez podły Inter.
30.08.2019 o 22:04 przez OSKARIXINTER
+1
OSKARIXINTER
Ta oferta za smsa jest zbyt wygórowana. 65 mln plus zawodnik dobry jak na standarty serie a warty 20 mln i jeszcze dwóch wychowanków. Moim zdaniem sms jeat warty max 60 mln
30.08.2019 o 21:44 przez prawdziwyznafca
prawdziwyznafca
A więc tak... Do końca okna dogadać się z Juve oddać rycerza icarusa z koniem wandzia i brać Mandzukicia + 60 mln. Pawełek jest nam zbędny, a Mandzu na zamiennika lukaku jak znalazł... Później mamy środki na eriksena albo smsa i booom Juve zdetronizowane już na początku sezonu hihihi
Mam nadzieję, że nasza zezowata kobra to czyta :)
30.08.2019 o 21:40 przez Krisu
Krisu
Z Interem w Interze auuuuuuuuuuu. Przecież to są kpiny
30.08.2019 o 21:38 przez RedKhmer
+3
RedKhmer
Według opinii we Włoszech nie ma szans. "Na początku tego tygodnia jeden z najwybitniejszych włoskich prawników sportowych potwierdził, że Icardi nie może zmusić Interu aby przywrócił jego udział w zajęciach taktycznych"
30.08.2019 o 21:35 przez danielinter
danielinter
Jeszcze troche nabroi i będzie sie bal pozna godzina po Mediolanie uczęszczać
30.08.2019 o 21:34 przez Krisu
Krisu
Trzymajcie mnie. No cenił. Dobrze, że wyrzygał się teraz, gdzie gowno ma do gadania. Przy tej okazji chciałem pozdrowić wszystkich zwolenników tej lebiody.
30.08.2019 o 21:34 przez Krisu
Krisu
*debil
30.08.2019 o 21:27 przez Rebelde
+3
Rebelde
A pierwszego składu i opaski kapitana, nie żąda?
30.08.2019 o 21:26 przez VVujek
-1
VVujek
To już wiemy kusy czemu Icardi tak milczał.
30.08.2019 o 21:20 przez kacperstorczyk
kacperstorczyk
Czielini zerwał więzadła, pauza ok 6 miesięcy
30.08.2019 o 21:27 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Pozywa Juventus ? :D
30.08.2019 o 21:31 przez kacperstorczyk
kacperstorczyk
Myślę że ma coś oleju w głowie w przeciwieństwie co do niektórych :D szkoda chłopa, ponieważ raczej ma po karierze, ale dla nas to dosyć dobra informacja, że będą musieli grać de lightem, który moim zdaniem tak jak piątek miał sezon konia i będzie babole robił
30.08.2019 o 21:51 przez AveCaesar
AveCaesar
Szkoda byłoby jeszcze weselej ;)
30.08.2019 o 21:59 przez kacperstorczyk
kacperstorczyk
No przydałoby się żeby w jude jakąś zadymka była, ale to czekać aż zezinio wymieni konia w pakiecie z ikardim za Kawałka, I może zacznie się coś dziać :D
30.08.2019 o 22:01 przez kacperstorczyk
kacperstorczyk
*Pawelka
30.08.2019 o 22:28 przez Avtvv
Avtvv
w jego wieku to po karierze
30.08.2019 o 21:13 przez AveCaesar
AveCaesar
Ci "prawnicy" co mu doradzają pewnie beke z niego cisną, a gość to bierze na poważnie haha wiedziałem, że milczenie Małra to tylko cisza przed burzą.
30.08.2019 o 21:12 przez Kondzik
+4
Kondzik
I to był nasz "kapitan" ? Tfu niech zgnije dwa lata na trybunie, gdziekolwiek byle bym nie widział tego zrytego człowieka
30.08.2019 o 21:10 przez kusy
kusy
Co chwilę coś nowego na lini Inter vs Icardi. Netflix mógłby zrobić z tego serial, zwrot akcji byłby co odcinek :D jeśli chce odszkodowania naprawdę, informacja będzie potwierdzona, pali się grunt pod nogami. Panie Marotta rozwiąż ten problem, bo wizerunek klubu na tym traci wizerunkowo. Dasz radę 😎Forza Inter 💪 w ndz kolejne trzy pkt💪
30.08.2019 o 21:16 przez Kondzik
+1
Kondzik
A ty co juz nie za Icarem ? Xd dostałeś olśnienia czy byłeś na pielgrzymce w Częstochowie?
30.08.2019 o 21:38 przez Krisu
+1
Krisu
Pan Marotta wie, że jestes zwolennikiem Icardiego. Biedny boi sie cokolwiek zrobic, bo może dostać minusa od Ciebie.
30.08.2019 o 22:22 przez kusy
kusy
Pamiętaj, że mamy wszyscy takie same barwy w sercu. Trzeba się szanować, bo na końcu tego sezonu odniesiemy wielki sukces
Forza Inter 💪
30.08.2019 o 22:26 przez ddamiann17
ddamiann17
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie - należy je uszanować i tyle. Płynie w nas czarno - niebieska krew i każdemu z nas zależy na dobru Nerazzurrich, a to najważniejsze. Nie zawsze musimy się zgadzać, ale zawsze powinniśmy się szanować ⚫🔵
30.08.2019 o 21:09 przez Siwanasaki87
Siwanasaki87
Ale numer wywiął...Zarząd się wścieknie wraz z Zhangiem na czele...
30.08.2019 o 21:09 przez AveCaesar
AveCaesar
"Icardi zażądał od Interu włączenia go do składu i 1,5 mln euro zadośćuczynienia za straty. " co to za cyrki ? :D

Shoutbox

Skepta 12.12.2019 23:27

z meneli robiłem slupy, bylo na qrwy i buty

Piter 12.12.2019 23:23

Byleby nie niemiecki zespół. Każdy nam może nastukać 😂

maverik 12.12.2019 23:22

gorzej ze mamy rewanz przed meczem z juvkami

Chuchu 12.12.2019 23:16

W sumie też nikt straszny, generalnie jak potraktujemy te rozgrywki poważnie to jesteśmy faworytami z każdym właściwie

Chuchu 12.12.2019 23:15

Leverkusen, Szachtar, Olympiakos, Brugge

maverik 12.12.2019 23:14

mozemy trafic na wszystkie nierozstawione za wyjatkiem Romy

Chuchu 12.12.2019 23:14

czy jest tylko podział rozstawieni/nierozstawieni ?

Chuchu 12.12.2019 23:13

My możemy trafić na kogoś z nierozstawionych "spadkowiczów" z Ligi Mistrzów?

Chuchu 12.12.2019 23:13

Generalnie odpadnięcie z którąkolwiek z drużyn z 2. miejsc to będzie kompromitacja :D

wesley87 12.12.2019 23:12

Chciałbym Rangersow

Czarson 12.12.2019 23:00

okk

Czarson 12.12.2019 23:00

aaa mowisz o 1/16

Chuchu 12.12.2019 23:00

A my rozstawieni jesteśmy

Chuchu 12.12.2019 23:00

United z 1. miejsca wyszli przecież

Czarson 12.12.2019 22:59

MU?

Chuchu 12.12.2019 22:58

Eintracht i Wolfsburg straszą tylko tym, że to Niemcy

Chuchu 12.12.2019 22:58

Najmocniejsi rywale na jakich możemy w 1/16 trafić to chyba Wolverhampton

sparzak30 12.12.2019 22:55

Taki futbol haha

Nitrogen 12.12.2019 22:55

Ale z Hajty oczywiście beka

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29036

Liczba newsów: 35398