Plotki transferowe

Mercato Live - 30.09 (15:25) Inter chce Walukiewicza (40)

Autor:
Źródło: różne
2 miesiące temu
9599
40
mercato live nainggolan

Spekulacje, informacje oraz wywiady dotyczące rynku transferowego Interu. Kolejny dzień z Mercato Live. Zapraszamy do śledzenia!

 

15:25

Polak w Interze? To możliwe, a przynajmniej według radia TMW.

Inter chce za Nainggolana 12 mln - dla Cagliari to zbyt wysoka kwota, i woli oddać w rozliczeniu 2-3 młodych piłkarzy. Według TMW, w negocjacjach pojawiło się nazwisko Walukiewicza, ale Sardyńczycy póki co odmówili.

 

12:40

Sky sugeruje, że wraz z odejściem Radji Nainggolana zakończyły się transakcje związane z pomocnikami w Interze. Ninja nie zostanie przez nikogo zastąpiony, Kante nie przyjdzie, Vecino wobec wstrzymanych rozmów z Napoli zostanie. 

 

12:10

La Gazzetta - Ranocchia w Genoi to kwestia czasu. 

 

12:10

Niektóre źródła sugerują, że dzisiaj Tottenham może przedstawić ofertę za Skriniara.

 

10:55

SportItalia – West Ham zaproponował Fiorentinie 30 mln euro za Nikolę Milenkovicia.

 

Sky – Po kłótni Marcosa Alonso z Frankiem Lampardem odejście Hiszpana w tym okienku transferowym stało się bardziej realne. Zainteresowanie nim wyrażają Juventus oraz Inter.

 

GdS – Władze Genoi mają pewność, że Andrea Ranocchia po dzisiejszym meczu Interu z Benevento przeniesie się do ich drużyny.

 

Tuttosport:

- Darmian jutro zjawi się na testach medycznych w Mediolanie, które przejdzie przed podpisaniem kontraktu z Interem. Obrońca podpisze czteroletni kontrakt z zarobkami na poziomie 2 mln euro za sezon.

- Niewykluczone, że w ostatnich dniach okienka transferowego Tottenham złoży ofertę za Milana Skriniara.

- Inter rozmawiał z Parmą na temat warunków przenosin do Mediolanu Gervinho. Iworyjczyk zostanie zakontraktowany tylko w przypadku, gdy z klubu odejdzie Pinamonti.

 

10:50

The Sun - Skriniar w orbicie zainteresowań Fulham.

Anglicy mają nadzieję, że wysoka pensja przekonałaby Skriniara do zaakceptowania ich oferty. 

 

10:15

FCIN - St. Etienne złożyło zapytanie w sprawie Dalberta. 

 

09:20

N. Schira - Biały dym w negocjacjach Interu z Cagliari w sprawie Nainggolana.

Belg przeniesie się na Sardynię za 12 mln euro. Niewykluczone, że do transakcji zostanie włączonych 2 młodych zawodników (mówi się o takich nazwiskach jak Ladinetti, Biancu, czy Lella) 

 

09:20

Fabrizio Romano - Tottenham nadal w rozmowach z Interem ws. Skriniara.

Nerazzurri chcą 60 mln euro, finalizacja transakcji byłaby skomplikowana, jednak finalna decyzja dopiero zostanie podjęta. Skriniar jest celem nr 1 dla Tottenhamu, Rudiger natomiast jest alternatywą. Wcześniejsza alternatywa - Ruben Dias, przeniósł się do Manchesteru City za 68 mln euro. 

 

09:20

La Gazzetta - Inter zainteresowany wystawionym na sprzedaż Marcosem Alonso.

Wcześniej jednak musiałby odejść Dalbert i Asamoah.

 

02:30

F. Romano - Radja Nainggolan jest bardzo bliski dołączenia do Cagliari na stałe. Rozmowy trwają pomiędzy klubami w sprawie kwoty odstępnego, która najprawdopodobniej wyniesie 12 milionów euro. Gianluca Di Marzio z kolei dodaje, że do transakcji zostaną włączeni także dwaj piłkarze Primavery Cagliari. Nazwiska jakie się przewijają to: Ladinetti, Biancu, Marigosu, Galliano.

 

02:20

F. Romano - Tottenham nadal rozmawia z Interem w sprawie Milana Skriniara. Nerazzurri wciąż żądają 60 milionów z bonusami włącznie za obrońcę. Rudiger pozostaje alternatywą dla Słowaka.

Zobacz też

Christian Eriksen

CdS – Odejście Eriksena przesądzone (9)

29.11
10:19
lionel messi

Barcelona odrzuciła gigantyczną ofertę Interu! (4)

30.11
13:01

Komentarze (40)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.10.2020 o 00:11 przez AveCaesar
AveCaesar
Rozumiem, że to rodak Polak ale bez przesady. Na tą chwilę potrzebujemy dobrego, ogranego i doświadczonego ŚO do pierwszego składu, a jak odejdzie Skriniar to dwóch oraz takiego samego zmiennika. Walukiewicz może przyjść w przyszłym sezonie np za DD jeżeli będziemy mieli już ułożony komplet 5 ŚO w drużynie. Wyobrażacie sobie Walu np przeciwko Bayernowi w pierwszym w LM ? No na pewno ciekawie by było. W tej sytuacji więcej sensu ma chociażby transfer 32 letniego Acerbiego.
30.09.2020 o 20:33 przez Ploretariusz
+1
Ploretariusz
Walukiewicz jest bardzo ciekawy. Tym bardziej, że z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu pozbyliśmy się Godina i mamy wolne miejsce na pierwszego zmiennika naszego trio. Bo Kolarov to mnie jakoś nie zachwycił.
30.09.2020 o 17:05 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
O tak. Walukiewicza chętnie bym zobaczył w Interze. Chłopak dobrze się rozwija. Oni chcą Radka my potrzebujemy obrońcy. Pomijając fakt że ostatnimi czasy szliśmy im na rękę to teraz pewnie za Sebka krzykną cenę z kosmosu.
30.09.2020 o 16:43 przez Czarson
Czarson
Polak w Interze, ale się wyleje fala januszerki. Nagle każdy ekspert będzie opisywał seriea, Intera, Conte. Istny kabaret.
30.09.2020 o 16:25 przez oster
oster
a jakby było 12 mln i zamiast tych z Primavery wcisnąć im Gagliardiniego który nie jest nic wart po tym co wyprawiał w zeszłym sezonie na boisku ale Conte udaje ze on jest dobry bo Conte to DEBIL
30.09.2020 o 16:10 przez FcI
+2
FcI
Myślę że jakby za Gagliardinego byłaby jakimś cudem oferta np 15-20 mln to nasi by ja odrzucili bo ten dzban jest w nim zakochany...
30.09.2020 o 16:02 przez rafalik93
-1
rafalik93
Uparliście się na tego naingollana, chłop jakiś czas temu wypowiadał się że chce wrócić do Romy... Pożegnać mamy o podobnym profilu vidala a za rok już całkiem bez wartości będzie naingollan w dodatku 9mln z kontraktu odejdzie a to sporo
30.09.2020 o 15:23 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Zamiast zostawić Radka a tego amatora odesłać w czeluści rezerwy. To nie lepiej pozbyć się Radka za garść srebrników aby ten wirtuoz z 5 na garbie miał bliżej do pierwszego składu.
30.09.2020 o 15:52 przez Snake86
+1
Snake86
To samo z Vecino, nie dość że przeciętny to kontuzjowany. Nie kumam dlaczego nie opychają go Napoli z pocałowaniem ręki.
30.09.2020 o 16:00 przez rafalik93
+1
rafalik93
Gdzie vecino do gagliardiniego on przynajmniej ukuje ważnego gola raz na jakiś czas...
30.09.2020 o 20:11 przez Snake86
Snake86
Co nie zmienia faktu że jest przeciętny.
30.09.2020 o 13:31 przez Kaniol
Kaniol
ściema i lipa, do końca okienka będziemy jeszcze zasypywani o nowych ofertach za żał marjo, vecino, skriniara czy gagsa
30.09.2020 o 13:29 przez inter30
+1
inter30
Pogonienie Radji za te śmieszne pieniądze to najgłupszy ruch tego okienka, chociaż danie 4 letniego kontraktu darmianowi też niczego sobie, na trzecim stopniu podium odejście godina za darmo. Można się powoli szykować na czesta grę gagli, sensi się połamie i zaczną się cyrki Conte w mediach że ni ma kim grac
30.09.2020 o 13:19 przez Kondzik
+1
Kondzik
To życzę powodzenia z Vecino Gagsem I Mario. Brawo
30.09.2020 o 13:21 przez KoBa
+1
KoBa
A kto ich kupi? Przecież nie zostają z powodu swojej wybitności.
30.09.2020 o 14:13 przez darek666sz
darek666sz
Otóż to,jak maja sprzedac jak nikt ich nie chcę.
30.09.2020 o 15:55 przez Kondzik
Kondzik
Nie mówię w sensie że ktoś ich ma kupić ale jak tak ma wyglądać ławka to lepiej żeby Radziu został no ale trudno
30.09.2020 o 13:02 przez ANIOL
+1
ANIOL
Jaka k..... lipa heh....szkoda słów
30.09.2020 o 12:36 przez pluto11
+1
pluto11
Jeżeli weźmiemy mniej za, Skriniara niż 60mln to zostaniemy wydymali albo sami się wydymany jeżeli jakiś Dias z ligi ogórków ej przeszedł do City za 68
30.09.2020 o 11:49 przez mAstA
+1
mAstA
Szkoda Nainggolana i Tonalliego jak mam dalej oglądać Gagliardiniego i Vecino w składzie :( ...
30.09.2020 o 11:43 przez Seba.
Seba.
Ciekawe, czy Marotta szykuje jakieś ruchy o których nie wiedzą media. Jeśli mielibyśmy sugerować się tylko plotkami, to komuś pomylił się chyba Inter Mediolan z Interem Miami.
30.09.2020 o 11:29 przez FcI
FcI
Patrząc na to co się dzieje powiem tylko tak...
Cyrk.
30.09.2020 o 11:00 przez kadrian89
+1
kadrian89
Radja nigdy nie chciał przychodzić do Interu, nie zapominajmy o tym.
Myślę, że tu bardzo wiele zależy od jego podejścia, a widocznie znacznie lepiej czuje się na Sardynii - tam ma luźne życie chłopak i status gwiazdy + rodzina.
Pomoc bez niego i tak jest silna - Vidal i zdrowy Sensi (oby!) , to duże wzmocnienie.
30.09.2020 o 16:17 przez kibix
kibix
Jaka rodzina jak oni się rozeszli z tą Klaudia czy jak jej tam :D
30.09.2020 o 19:04 przez AveCaesar
AveCaesar
Póki co Radja wszystkiemu zaprzeczył więc wstrzymaj się ze swoimi osądami.
30.09.2020 o 10:58 przez rafalik93
rafalik93
4lata dla darmiana, czemu nie dali odrazu na 6 lat dla żołnierza conte...
30.09.2020 o 10:42 przez interista1987
interista1987
Won z gosciem , nie ma miejsca w Interze na takie przyklady nieprofesjonalizmu
30.09.2020 o 10:20 przez Kazam
Kazam
Te młodziki z kalgary za najgo to cos warte sa? Rokuja? Ktos cos o nich wie?
30.09.2020 o 10:38 przez JoaoMario
JoaoMario
Kilka to talenty poktoju Zaniolo czy Barelli.Bedziemy miec z nich ucieche.
30.09.2020 o 15:54 przez Snake86
Snake86
A skąd to wiesz? Oglądasz młodzieżówkę Cagliari?
30.09.2020 o 10:19 przez Kondzik
+3
Kondzik
Dias jest kolejnym przykładem że Anglików trzeba doic. 60 mln jak nie to won.
30.09.2020 o 10:12 przez IlCapitano
IlCapitano
@coalmeluck Nie podniecaj się tak błagam może co
30.09.2020 o 09:58 przez SETE
+2
SETE
Finalnie pobyt Radji w Interze to rozczarowanie. Belg juz od jakiegos czasu mam wrazenie nie ma checi na duze granie, jak wpadnie gotowka plus zwolni sie 4,5 mln rocznie z kontraktu to uwazam ze jest nie najgorzej w obecnej sytuacji
30.09.2020 o 09:33 przez danielinter
+7
danielinter
Dias za 68 , a ograny od trzech sezonow top stoper Serie A za 60 i to wliczając bonusy.Absurd i debilizm
30.09.2020 o 10:17 przez Endru
Endru
Ale czego Ty oczekujesz od Manchesteru City ktory wydaje na oślep?
30.09.2020 o 09:32 przez OjciecOstatniPrawdziwy
+1
OjciecOstatniPrawdziwy
No szkoda, radek jak to radek woli być królem prowincji i se tam spijać browarki pod sklepem po meczach niż harować na miejsce w składzie u krula. Nikt by mu tu za darmo nic nie dał a jemu się pewnie robić nie chce. No to czus, baj, ariwederczi ciał nie tak miało być
30.09.2020 o 09:49 przez coalmeluck
coalmeluck
Masz go na whats app, ze wiesz czego chce? Pic borwarka i pierdolic to Ty na pewno potrafisz przed klawiatura. Perukarz jeszcze dostanie za swoje.
30.09.2020 o 09:53 przez ddamiann17
+4
ddamiann17
Jakiś czas temu Radja mówił w rozmowie telefonicznej czego chce :) krótka pamięć widzę :)
30.09.2020 o 10:21 przez Kondzik
+2
Kondzik
Radja ma w dupie Inter jakby tak nie było to by został. W Calgiari może nasrac w biurze na dywan i tak mu nic nie zrobią.
30.09.2020 o 15:56 przez Snake86
Snake86
Przecież go wypychają już od dawna, a taka jęcząca kreatura jak Perisic gra w pierwszym składzie. Not for everyone ale dla wybranych.

Shoutbox

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

ty teraz w Brzezinach z kusym mieszkasz? :D

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

AF

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

maja forme

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

dzisiaj to max remis co ugramy z mynszen bla bla

Adriano_forever 01.12.2020 12:45

Jose i wszystko jasne

AlwaysRemember 01.12.2020 12:44

fantazjuję jedynie o zwycięskim Interze z mentalnością z 2010 roku. Wiesz, pamiętna noc w Kijowie, argentyńskie tango

AlwaysRemember 01.12.2020 12:42

oczywiście, że o czwórce z tyłu w obronie

Nasir 01.12.2020 12:18

Azor nie wstydz sie pisz cos

Nasir 01.12.2020 12:15

masakra ar czytam co ty piszesz czworka z tyly mowie jakis erosoman o gangbangu mysli a ty pewnie o 4 z tylu w obronie

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

i koniec fantazji :P

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

Nasir - czwórka z tyłu

Nasir 01.12.2020 12:02

witam maniek opisz czy dostale rano przelew puscilem ci rano eliksira zgodnie z obietniac jak peknie 100k opisz co tam kortnej kupisz

Nasir 01.12.2020 12:00

witam nie wstydzcie sie piszcie cos dzis mecz opisujcie wizje opisujcie formacje

broda4991 01.12.2020 10:52

Kariere to tylko zaniolo robi ale wiadomo jak to wyglada

broda4991 01.12.2020 10:52

Esposito nawet z outsiderami serie b nie gra za wiele. Mizerią straszna z tą naszą młodzieżą

AlwaysRemember 01.12.2020 09:31

dobre Chonciak.xD

Luki165 01.12.2020 09:14

To już dzisiaj! Ostatnie kichnięcie w LM

Imrahil 01.12.2020 08:58

xD

pablo77 30.11.2020 23:14

:lol:

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38036