Plotki transferowe

Mercato Live - 31.01 (23:00) Ausilio: Nie było żadnych negocjacji ws. Pastore (208)

Autor:
Źródło: różne
prawie 2 lata temu
1036
208
fcinter serwisowe

Transfery,plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:00

Koniec zimowego mercato. Podczas styczniowego okienka drużynę Interu zasiliło dwóch zawodników Lisandro Lopez oraz Rafinha Alcantara. Dwóch graczy również opuściło szeregi nerazzurrich Joao Mario  i Yuto Nagatomo. Kibice jednak czują rozgoryczenie w związku z fiaskiem rozmów z PSG w sprawie Javiera Pastore. Choć P. Ausilio twierdzi, że żadnych negocjacji nie prowadził.

 

22:55

Piero Ausilio został zapytany przez dziennikarzy o fiasko rozmów z PSG odnośnie Pastore.

- Nie prowadziliśmy żadnych negocjacji z PSG w sprawie transferu Pastore. Nie było ku temu żadnych ekonomicznych przesłanek.

 

22:45

Na kwadrans do końca mercato media we Włoszech są zgodne, Inter nie przeprowadzi już żadnej transakcji.

 

22:37

Pinamonti zostaje w Interze. Młodego zawodnika nie przekonało Sassuolo, napastnik zostanie w Mediolanie żeby udowodnić swoją wartość.

 

22:19

Stefano Okaka transferem last minute? Sensacyjne informacje podaje Premium Sport

 

22:11

W siedzibie Interu przebywają również przedstawiciele Sportingu. W ostatnich minutach okienka możliwa jest wymiana Marcelo Brozovic - William Carvalho.

 

22:10

Piero Ausilio i Walter Sabatini są nadal w siedzibie Interu. Czy coś jeszcze się wydarzy? 

 

22:08

Kolejne źródła potwierdzają: Pinamonti powiedział "nie" dla transferu do Sassuolo.

 

22:00

Godzina do zamknięcia okienka. Nie spodziewamy się żadnego ruchu ze strony Interu, chyba że dojdzie do sprzedaży Pinamontiego do Sassuolo, a pozyskane środki zostaną przeznaczone na Carvalho. 

 

21:47

Premium Sport twierdzi, że Pinamonti nie chce przenieść się do Sassuolo. Jeśli młody Włoch nie przeniesie się do neroverdich, to Inter nie ma środków na jakiekolwiek ruchy transferowe podczas kończącego się okienka.

 

21:43

SKY Sport donosi o kolejnym fiasku duetu Sabatini-Ausilio. Tym razem panom "AS" nie udało się doprowadzić do wymiany Brozović - Morgan Schneiderlin. Everton nie zgodził się ma powyższą transakcję.

 

21:23

William Carvalho może być wzmocnieniem Interu typu last-minute. Rozmowy trwają.

 

20:20

Galatasaray potwierdziło za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wypożyczenie Yuto Nagatomo do czerwca 2018 roku.

 

20:15

Godfred Donsah nie trafi do Interu. Agent zawodnika, Oliver Arthur poinformował, że włodarze Nerazzurrich nie złożyli oferty za jego klienta. Sam piłkarz woli pozostać do końca sezonu w Bolonii.

- Torino jest jednym klubem, który zgłosił się po Donsaha. Jest już za późno i nie uda nam się zamknąć negocjacji. Inter latem? Rozmawialiśmy z nimi już minionego roku. Wszystko jest możliwe w przyszłości, ale wolimy zostać w Bolonii do końca obecnych rozgrywek.

19:10

Sportitalia - Inter zainwestuje pieniądze pozyskane ze sprzedaży Pinamontiego prawdopodobnie w ściągnięcie Godfreda Donsaha. 

 

18:05

Premium: Pinamonti w Sassuolo za 8 mln euro. Inter miałby mieć prawo do odkupu zawodnika za 16 mln euro. 

 

16:48

Dyrektor generalny Sassuolo, Giovanni Cardenali:

Chcemy graczy takich jak Pinamonti, ale nie na wypożyczenie. Nie chcemy ulepszać zawodników dla innych. Jeśli Inter chce któregoś z naszych piłkarzy, musi o niego zapytać.

 

15:08

W siedzibach Interu pojawił się Walter Sabatini.

 

14:55

Dyrektor Sportowy Sassuolo w siedzibach Interu. Wymiana Pinamonti - Duncan? 

 

14:50

Agent Javiera Pastore opuścił Mediolan. Szanse na pozyskanie Argentyńczyka maleją prawie do zera. 

 

14:15

Sky: Torino bardzo blisko pozyskania Godfreda Donsaha z Bolonii. Łączony z Interem pomocnik zostanie wypożyczony z opcją wykupu w wysokości 7 mln euro, które przejdzie w obligacje po rozegraniu określonej liczby spotkań przez Donsaha. 

 

13:55

Agent Stanislava Lobotki: Nie ma żadnego porozumienia w sprawie mojego gracza. Stanko jest skupiony na grze w Celcie Vigo. Zostaje w Hiszpanii.

 

13:55

Agent Pastore wściekły na przebieg negocjacji na linii Inter - PSG. 

 

13:20

Coraz więcej źródeł potwierdza, że grupa Suning powiedziała NIE wypożyczeniu Pastore za 5 mln euro. Inter najprawdopodobniej skupi się na innych celach, chyba że ostatnie godziny mercato przyniosą jakiś zwrot w tej sprawie. Na chwilę obecną jednak Pastore nie zostanie zawodnikiem Interu. 

 

 

13:10

Wobec malejących szans na pozyskanie Pastore najprawdopodobniej Marcelo Brozović pozostanie w Interze. 

 

12:27

LGdS jest przekonana, że Inter zasili dzisiaj jeden z dwójki pomocników, Javier Pastore lub Nicolas Gaitan z Atletico Madryt.

 

12:11

Według Di Marzio Sabatini czeka na telefon z Chin odnośnie decyzji w sprawie wypożyczenia Pastore. Według włoskiego żurnalisty w ciągu kilku najbliższych godzin sytuacja się wyjaśni.

 

12:05

Simonian - agent Javiera Pastore udzielił krótkiej odpowiedzi prasie.

- Sytacja mojego klienta się nie zmienia. W dalszym ciągu jest zawodnikiem PSG. Klub wysyła jasne sygnały, że dalej ufa mojemu klientowi. Wczoraj wystąpił w pierwszym składzie meczu pucharowego. PSG twardo obstaje przy swojej ofercie. Francuzi żądają 5 mln € za wypożyczenie Javiera. Z tego co wiem, póki co na powyższą transakcje nie wyraziło Suning.

 

11:59

Podczas styczniowego okienka drużynę Interu zasiliło dwóch zawodników Lisandro Lopez oraz Rafinha Alcantara. Dwóch graczy również opuściło szeregi nerazzurrich Joao Mario  i Yuto Nagatomo.

 

11:55

Również SKY informuje, że negocjacje w sprawie Pastore są bardzo skomplikowane. Jest jednak jeszcze czas żeby wznowić rozmowy z PSG

 

11:51

Nagatomo został wypożyczony do Galatasaray. Turcy zapłacą 1,5 mln € za półroczne wypożyczenie. Umowa nie zawiera obligatoryjnego wykupu.

 

11:50

Di Marzio: Szanse na transfer Pastore coraz mniejsze. 

 

11:17

Corriere dello Sport informuje, że Inter nie jest zainteresowany usługami Donsaha. O czy więc rozmawiano na wczorajszym spotkaniu w, którym wzięli udział dyrektorzy sportowi Interu i Bolognii? Nerazzurri pytali o Verdiego i Masinę, natomiast Bologna wyraża chęć zakontraktowania Pinamontiego. Jednakże jak zaznacza dziennik sportowy, powyższe transakcje mogą zostać zrealizowane dopiero w czerwcu.

  

11:15

Tuttosport twierdzi, że Suning nie chce płacić 5 mln € za wypożyczenie Pastore. PSG oczekuje za swojego gracza 5 mln € za wypożyczenie plus dopłata obligatoryjna w wysokości 25 mln € w przypadku awansu do CL.

 

11:01

Yuto Nagatomo jest już w Turcji. Japończyk po przejściu badań medycznych ma podpisać kontrakt z Galatasaray.

10:59

Tuttomercatoweb informuje, że Inter kontaktował się z Benfiką w sprawie wypożyczenia Wendela.

 

10:45

Spalletti zablokował przenosiny Brozovicia... do czasu sprowadzenia odpowiedniego następcy, np. Pastore. 

 

10:42

GDSWystarczy 5 mln euro, by sprowadzić Javiera Pastore. Dzisiaj okaże się, czy Inter sprosta tym wymaganiom (5 mln za wypożyczenie, 25 mln wykup). Alternatywy to Gaitan, Correa i Lamela

 

10:40

GDS - Inter chce zamknąć transakcję Lautaro Martineza w przeciągu 48 godzin. Zawodnik ma kosztować około 15 mln euro i dołączyć do Interu po zakończeniu sezonu.

 

10:15

Corriere dello Sport informuje na swoich łamach, że z przyczyn ekonomicznych latem Inter rozważy sprzedaż Icardiego.

 

10:00

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Yuto Nagatomo potwierdził, że kończy przygodę z Interem. Japończyk przenosi się do tureckiego Galatasaray.

Zawodnik trafił do Nerazzurrich z Ceseny dokładnie 31 stycznia 2011 roku.

Grałem w Interze przez 7 lat. Oferta została złożona 31 stycznia, a transfer został natychmiast zamknięty. Moje serce jest pełne wdzięczności. Dziękuje wszystkim.

 

09:15

Javier Pastore  rozegrał wczoraj jedynie 45 minut w spotkaniu Pucharu Francji przeciwko Rennes. Sztab szkoleniowy PSG poinformował o niewielkim urazie zawodnika. 

Sam piłkarz niechętnie odpowiedział na pytania dziennikarzy odnośnie swojej przyszłości:

Czy zostanę w PSG? Nie wiem.

Zobacz też

young politano mercato live

Mercato Live - 14.01 (19:40) Inter i Roma dogadały się ws. wymiany piłkarzy! (36)

14.01
00:46
alonso giroud mercato live

Mercato Live - 11.01 (19:30) Jest porozumienie z Eriksenem, Vidal się oddala?! (39)

11.01
00:04

Komentarze (208)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.02.2018 o 22:02 przez lrogas83
lrogas83
zreszta cała serie A nie liczyła się w tym mercato !! ! zresztą poza premiership i barcelona duzo sie nie dzialo
01.02.2018 o 22:00 przez lrogas83
lrogas83
pozbyliśmy się wreszcie Nagotomo- oby na zawsze !! !
ŚO był potrzebny i na szczęście jest ale Rafinha do pomocy to za mało !! ! Pokazujemy co mercato to coraz gorzej !! ! Gdzie wielki Inter, gdzie ambitne cele... W ten sposób wypadamy z top4 !! ! Pastore był do wyciągnięcia a my zastanawiamy się nad ... nie wiadomo czym !! ! Dali ciała!
01.02.2018 o 15:29 przez AveCaesar
AveCaesar
No wiadomo SETE znowu 50 gości w kadrze, a do grania nikogo. Też :cenzor: wie czy na prawdę ktoś chciał Brozo czy Edera, a my się podpalamy czytając kolejne wiadomości. Pewnie starali się go wypchnąć gdziekolwiek lub poświęcić kogoś innego (Eder, Pina, Naga - wykup, a nie wypożyczenie bez takiego przymusu) ale nie wyszło więc nie ma Pastore ani nikogo innego tym bardziej jeżeli nie dało się go pozyskać bez płacenia gotówki.
01.02.2018 o 13:49 przez Dyl87
Dyl87
Ponad 200 komentarzy inne serwisy mogą nam zazdrościć ! :)
01.02.2018 o 13:41 przez SETE
SETE
Mercato generalnie zenada, wszyscy wiedza. Moim zdaniem to ze jest problem w komunikacji to takze wszyscy wiedza, ja mysle, ze Suning postawilo ultimatum Zarzadowi i trenerowi , ultimatum na zasadzie ..nie dostaniecie teraz wzmocnien bo macie do k...y nedzy kadre na miejsca 3-4 w lidze i tak macie skonczyc ten sezon. I faktycznie kadra tak wyglada personalnie , ze tak to powinno wygladac. Jednoczesnie Spaletti ma swiadomosc ze jest grupa pilkarzy , ktorzy Interu nie wzniosa na wyzszy poziom jak NAgatomo, Santon, Ranochcia, Dambrosio, Eder, J.Mario, Brozovic to tak na szybko wyliczajac...7 osob, w naszej sytuacji nie da sie ot tak pozamieniac nagle takiej ilosci. Kto ich kupi ? Kto ich wypozyczy z przymusem wykupu ? Nikt . W takiej sytuacji i FFP nad glowa nie dziwie sie Suning, ze sie zastanawiaja teraz nad kazdym euro...bo trzeba wziac pod uwage , ze jak nie awansujemy do LM , potem trzeba bedzie wykupywac wypozyczonych graczy i dodatkowo taki Mario czy Yuto wroca z wypozyczen to mamy w lecie SAJGON !
01.02.2018 o 12:25 przez szmalo
szmalo
Okienko w naszym stylu - gadanie o Pastore zaczęło się już kilka miesięcy temu, im bliżej końca mercato tym teoretycznie większe szanse na pozyskanie. Balonik nadmuchany do maksimum możliwości i jak zwykle pękł i g... z tego wyszło. Podobnie jak z De Vrijem. Tak po dłuższym zastanowieniu po cholere bylo wypożyczać Yuto skoro i tak Galata nie ma obowiązku wykupu i jak się nie sprawdzi to odeślą go do nas z powrotem w lecie. Po drugie lewa strona nie funkcjonuje u nas dobrze, więc Spalettemu ubyła jedna alternatywa... gdzie tu logika....
01.02.2018 o 10:20 przez AveCaesar
AveCaesar
@Davvid4 chyba właśnie o to chodzi bo innego wyjścia nie widzę. Z resztą od lata mówili, że liczebność kadry się nie zmieni. Szkoda bo przydałby się jeszcze skrzydłowy.
01.02.2018 o 10:16 przez Drakan83
Drakan83
Thohir został przez chinoli jakiś czas temu odsunięty od decydowania w klubie, to sięnie wychyla...a chinole mogli od razu kupić 100% a nie zostawać ze wspólnikiem...co nie zmienia faktu, że wizerunkowo, to co zostało zrobione w tym okienku, wygląda to dla Interu fatalnie. Już lepiej, żeby nic nie mówili kogo chcą albo z kim negocjują i nauczyli załatwiać się transfery w ciszy.
Swoją drogą myślałem, że Sabatini został zatrudniony po to, żeby w sprawie 5 mln głowy nie zawracać Zhangowi jak śpi w Chinach, że będzie kimś w rodzaju decydenta w tak drobnych sprawach...a teraz to ja nie wiem od czego on tak na prawde jest...chyba tylko od latania do Chin i z powrotem.
01.02.2018 o 10:15 przez Orzeu
Orzeu
cyrk
01.02.2018 o 09:54 przez jacodj
jacodj
Nie wierzę w to wszystko!
01.02.2018 o 08:14 przez Grandote
Grandote
Słabo :/ Lis na załatanie dziury w obronie i Rafik za JM. Obawiam się, że sam Rafik nie zbawi nas i nie wyciągnie z dołka w związku z czym obawy o LM są realne :( eh nic się nie zmieniło.
01.02.2018 o 07:21 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Hehe dobry sciemniacz z tym pastore :) ) myślałem ze powie ze było za mało czasu a tu masz :) wykręcił się w inny sposób. Jeżeli chodzi o Pinamontiego - czyżby Spala zadziałał wiedząc że utraci 3 napastnika nie dostając nic w zamian !?
01.02.2018 o 06:59 przez Davvid4
Davvid4
Wszyscy jadą po Chiniolach że nie dają kasy na transfery ale zapomnieliście że mamy jeszcze drugiego właściciela czemu Tohir nie wyłożył tych pieniędzy na Pastore ?? ?? ?? bo to cwaniaczek który nie chce sprzedać swoich udziałów Chińczykom bo wie że jak Ci zaczną inwestować dużą kasę i zaczną ściągać topowych grajków zaczniemy walczyć o mistrzostwo kraju i co roku grać w Lidze Mistrzów to wartość jego udziałów bardzo wzrośnie a Chiniole nie są tacy głupi i nie zainwestują dużej kasy w klub który nie jest ich w 100% bo dlaczego mają komuś nabijać kieszeń kasą żaden z nas by nie inwestował grubego szmalu w coś co nie jest jego wiec mamy tak zwanego Pata i będzie to trwało dopóki Tochir nie pozbędzie się reszty udziałow
01.02.2018 o 03:55 przez Bartek-32
Bartek-32
W głowie się nie mieści to wszystko
31.01.2018 o 23:49 przez Jacenty
Jacenty
Do tej pory kibice i prasa pompowały balonik, obecnie panuje chyba tendencja odwrotna. Nie zdziwię się, jeżeli z uwagi na zdjęcie presji zaczną lepiej grać :D
31.01.2018 o 23:34 przez inter_21
inter_21
Zamknąłby już mordę przynajmniej
31.01.2018 o 23:29 przez Luciano
Luciano
Zarządzam cisze medialną do odwołania
31.01.2018 o 23:25 przez Drakan83
Drakan83
Wstyd i kompromitacja...tyle w tym temacie
31.01.2018 o 23:20 przez pluto11
pluto11
Sam Pastore się wypowiadał że chce iść do nas. Splunal wszystkim kibicom w twarz
31.01.2018 o 23:17 przez adilbn
adilbn
Nie było rozmów hahaha No on jest przecież :cenzor: m kretynem :D
31.01.2018 o 23:06 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Piotruś idź się już przespać
31.01.2018 o 23:03 przez Est
Est
Agent Pastore siedział pięć dni w Mediolanie i nie wiedział, że nie ma żadnych negocjacji :D Zaraz Ausilio pewnie powie, że nic nie wiedział o zimowym okienku transferowym.
31.01.2018 o 23:03 przez ANIOL
ANIOL
Jaki qrwa cyrk !! !
31.01.2018 o 23:01 przez micom
micom
No i Piero się najebał! :) siedzi z Sabatem pół dnia w bazie i efekty widać :) sam już nie wie, co bredzi... Bohater sezonu kur*a agenta Pastore nie widział... jprd, zielone ludziki po Mediolanie chodzą...
31.01.2018 o 22:59 przez Lucash
Lucash
Czyli faktycznie makaron w Mediolanie musi być kozacki !!
31.01.2018 o 22:51 przez danielinter
danielinter
Patologia
31.01.2018 o 22:48 przez ksiazewi
ksiazewi
Ja bym tym żółtkon odpie...dolił puste trybuny na najbliższe domowe spotkanie żeby zrozumieli kto jest dla kogo w tym klubie.
31.01.2018 o 22:47 przez grzybek010
grzybek010
Na cholerę ten Pinamonti został.
31.01.2018 o 22:42 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Standardowe okienko w naszym wykonaniu. Dla mnie to jest policzek dla kibiców którzy co by nie było tłumnie pojawiają sie na stadionie. Wiadomo że po licznych wtopach transferowych chinole liczą każdy grosz ale Pastore?, gracz z renomą, pchający do się do nas. Zal. To już było go trzeba brać kosztem Rafinhi którego forma jest wielką niewiadomą. A juz ten Okaka to jakaś kpina, kolejna typowo Interowska zagrywka. Zamiast dać pograć młodemu Pinmontiego sciagamy pół amatora, drewnianego, bez przyszłosci ktory dupy nie podniesie.

Shoutbox

Lopez 22.01.2020 19:07

:czerwona:

Adriano_forever 22.01.2020 19:06

chyba Cię drze w rowie

Lopez 22.01.2020 19:06

bo kociej mordy itd

Lopez 22.01.2020 19:05

nie Interesuj sie

Adriano_forever 22.01.2020 19:05

a z poprzedniej edycji wszystkie sprawy wyjaśniono?

Lopez 22.01.2020 19:04

pasowałaby jakaś reedycja tótkej, wpadłoby troszke pienionszkuf

IlCapitano 22.01.2020 18:54

INXS

ManOnFire 22.01.2020 18:53

Guns N’ Roses

InteristaNagato 22.01.2020 18:48

don't cry

Gloin1989 22.01.2020 18:42

Nie przyjdzie to choooj

Gloin1989 22.01.2020 18:41

Życie

InteristaNagato 22.01.2020 18:38

Sracie żarem bezbeki

Seba. 22.01.2020 18:35

Dzisiaj zagra i się połamie :D

IlCapitano 22.01.2020 18:32

Przyjdzie

miniu86 22.01.2020 18:32

Czy wszyscy są gotowi na info, że Eriksen jesdnak nie przyjdzie? Jeśli nie to radzę się przygotować żeby nie było potem płaczu i zgrzytania zębów

Skepta 22.01.2020 18:30

bo nie wiem jak wy se to wyobrazacie, eKubal z wlasnej wyplaty nie wyżywi bombelka

Skepta 22.01.2020 18:29

z reflinka fcInter

Skepta 22.01.2020 18:29

mam nadzieje ze jak obstawiacie to na totolotku tez

Klinsi64 22.01.2020 18:28

jeszcze bluze z tutkej kup

Skepta 22.01.2020 18:26

lenovo rowniez sponsoruje wielki esportowiec Wiktor "TaZ" Wojtas wielokrotny mistrz swiata w gre Counter Strike

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Lecce?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

  • FT

    Napoli

    0 - 2

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • FT

    Milan

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Brescia

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Lecce

    1 - 1

    Inter

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • FT

    Atalanta

    1 - 2

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    20

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    47

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    20

    38

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    20

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    20

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    16

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29113

Liczba newsów: 35662