Plotki transferowe

Mercato Live - 31.07.2018 (23:26) OFICJALNIE: Sime Vrsaljko przechodzi do Interu! (48)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 2 lata temu
868
48
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:26

Sime Vrsaljko jest już w Mediolanie.

 

 

22:15

Atletico Madryt za pośrednictwem twittera pożegnało Sime Vrsaljko  jednocześnie informując, że Chorwat zostanie wypożyczony do Interu Mediolan! Więcej szczegółów wkrótce.

21:45

Sky Sport informuje, że Inter jest na dobrej drodze do zakontraktowania Arturo Vidala, ale myśli o jeszcze jednym wzmocnieniu środka pola. Miałby być go gracz o innej charakterystyce niż Chilijczyk z doświadczeniem międzynarodowym.

 

18:45

Sportitalia - Sime Vrsaljko dziś o godzinie 23:00 wyląduje w Mediolanie na lotnisku Malpensa. 

 

15:37

BBC Sport informuje, że w przyszłym tygodniu Chelsea złoży ofertę za Vecino. Inter oczekuje za Urugwajczyka 35 mln €.

 

15:33

La Gazzetta dello Sport - jutro testy medyczne Vrsaljko.

 

15:13

Inter ciągle chce Nicolo Barellę. W obecnych godzinach klub stara się zakończyć transfer Arturo Vidala, ale Piero Ausilio nie zapomina o młodym Włochu. Transfer Barelli będzie możliwy, jeśli z klubu odejdzie Gagliardini bądź Vecino

Według najnowszych doniesień w cały transakcję mają być włączeni Emmers i Pinamonti

 

15:01

Corriere dello Sport - Vidal ustalił warunku kontraktu indywidualnego z Interem. Chilijczyk zwiąże się z włoskim gigantem trzyletnią umową, na mocy której będzie inkasować 5 mln € rocznie.

 

14:35

Bild oraz El Mundo Deportivo potwierdzają - Arturo Vidal przenosi się do Interu, finalizacja rozmów jeszcze w tym tygodniu.

 

14:23

Jak informuje portugalska gazeta A Bola, poprzedni klub Joao Mario Sporting Lizbona rozważa sprowadzenie z powrotem swojego byłego zawodnika. Portugalski klub dołącza więc do grona angielskich klubów, które również rozważają ściągnięcie gracza. Jednak jak i w przypadku klubów z wysp brytyjskich nie padają żadne konkretne oferty.

 

13:35

Sky - Negocjacje ws. Arturo Vidala na bardzo zaawansowanym etapie.

 

13:05

La Gazzetta dello Sport na swoich łamach wyrokuje, że po zakontraktowaniu Vrsaljko i Vidala Nerazzurri nie zakończy swojego mercato. Różowa gazeta informuje, że po sprzedaży Vecino lub Gagliardiniego Ausilio pod koniec okienka może z przytupem wrócić na rynek.

 

12:35

Roberto Gagliardini w orbicie zainteresowań Atletico Madryt oraz kilku klubów Premier League. Zdaniem portalu fcinternews.it nie są póki co prowadzone żadne negocjacje. 

 

11:19

Rafinha udzielił krótkiego wywiadu dla prasy, w którym odniósł się również do Interu:

"Spędziłem w Interze 5 wspaniałych miesięcy. Oczywiście, że chciałbym wrócić do Mediolanu i móc kontynuować grę w koszulce Nerazzurrich. Jednak teraz jest graczem Barcelony. Moim celem jest gra. Nie wiem czy w zostanę w Barcelonie czy gdzieś odejdę, podkreślam dla mnie najważniejsze jest grać." 

Graczem zainteresowane jest stołeczne Lazio, które prawdopodobnie opuści Milinković-Savić.

 

11:00

France Football - Inter zarobi 20 mln euro na Kondogbii? Tottenham wg francuskiej gazety jest gotów wykupić Geo Kondogbię z Valencii za 80 mln euro. Inter byłby bardzo szczęśliwy z takiego obrotu spraw, ponieważ 25% z tej kwoty wylądowałoby w portfelu Nerazzurrich

 

09:43

Wiarygodne źródło Tuttosport informuje, że w przypadku odejścia Vecino lub Gagliardiniego Ausilio zakontraktuje Barellę.

 

 

09:37:

PS - Marco Boriello, który jest obecnie wolnym agentem, ma szansę na angaż w Interze, jako rezerwowy trzeci napastnik.

 

09:31

Inter zarobi na Kondogbii? La Gazzetta dello Sport informuje, że Tottenham jest zainteresowany sprowadzeniem Francuza w swoje szeregi. Valencia żąda za Francuza 80 mln €. Różowa gazeta przypomina, że Inter ma zagwarantowane 25% od wartości sprzedaży czarnoskórego pomocnika. Jeśli Anglicy zdecydują się za zakup gracza Nietoperzy, Inter zainkasuje 20 mln € dzięki tej transakcji.

 

09:10

La Gazzetta dello Sport informuje, że w przypadku odejścia Roberto Gagliardiniego lub Matiasa Vecino klub zasili jeszcze jeden zawodnik.

 

08:35

Włoskie media są zgodne - Arturo Vidal w przyszłym sezonie zagra w Interze. 

Corriere dello Sport informuje, że wczoraj doszło do decydującej rozmowy telefonicznej między Piero Ausilio i Karlem-Henze Rummenigge. Bayern Monachium wyraził zgodę na 2-letnie wypożyczenie gracza, a Inter zapłaci za tą operację 5 mln euro. Nerazzurri mieliby posiadać prawo wykupu Vidala za 22 mln euro. Ostatnim elementem operacji do zrealizowania jest odnowienie kontraktu Chilijczyka z Bayernem.

Podobne informacje podaje La Gazzetta dello Sport. Zdaniem dziennikarzy kwota ostatecznego wykupu wyniesie 18-20 mln euro w zależności od tego, ile Inter zapłaci za Vidala już teraz. 

 

07:00

Sky nieco ostrożniejsze ws. Arturo Vidala. Piero Ausilio miał przeprowadzić długie rozmowy z działaczami Bayernu Monachium, a strony dzieli kilka szczegółów. Transfer może zostać odblokowany w ciągu kilku dni.

 

06:53

Corriere dello Sport i Tuttosport potwierdzają wczorajsze doniesienia na temat Arturo Vidala. Więcej szczegółów wkrótce.

 

06:52

Sime Vrsaljko dziś wieczorem wyląduje w Mediolanie. Sky Sport informuje, że testy medyczne zawodnika zostały zaplanowane na środę. 

 

06:50

Matias Vecino przedmiotem rozmów Chelsea Londyn i Interu. Zdaniem Sky Sports UK, Urugwajczyk może trafić do Premier League jeśli zostanie złożona oferta w wysokości 36 mln euro.

 

00:04

Marcelo Brozović za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Facebooku zamieścił krótką wiadomość: 

Wielkie powitanie dla Sime Vrsaljko.

Wiadomość zakończył czarno-niebieskimi sercami, więc nikt nie powinien mieć złudzeń co do przeprowadzki Chorwata do Mediolanu.

 

 

 

Zobacz też

Lautaro Martinez

Martinez, a Barcelona i Milinkovic-Savic (15)

02.07
21:34
Zinho

Powrót Vanheusdena? (8)

03.07
16:48

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.08.2018 o 06:48 przez szmalo
szmalo
No okienko jak za czasów Morattiego, witamy Sime !! ! Forza Inter !! ! Jeszcze Vidal i ktoś na prawe skrzydło i bajka! ;)
31.07.2018 o 23:58 przez piotrekninter
piotrekninter
Towarzysz oby

Witamy Sime
31.07.2018 o 23:13 przez bodzio1911
bodzio1911
Jeszcze Vidal i Rafał a okienko będzie arcydziełem Ałsylio
31.07.2018 o 22:39 przez pluto11
pluto11
Mario niech opiedola i za to Barella lub Rafał
31.07.2018 o 22:37 przez RedKhmer
RedKhmer
No to obrona kompletna. Niby dużo zmian w składzie ale z podstawowego składu praktycznie wszyscy poza Cancelo i Rafinha pozostali. Dobrze jakby udało się jeszcze sprzedać Mario lub Vecino.
31.07.2018 o 22:32 przez Bartek-32
Bartek-32
Swietna wiadomość. Jeszcze vidal i rafinha
31.07.2018 o 22:22 przez pluto11
pluto11
Aeeee aoooo Versalko Versalko
31.07.2018 o 22:09 przez Klinsi64
Klinsi64
Piotrek znasz to z autopsji? :D a tak poważnie to Rafinha nie ma doświadczenia międzynarodowego,więc stawiam na Modrica ;)
31.07.2018 o 22:02 przez Pjerun
Pjerun
#JapaZTymRafinhą
31.07.2018 o 22:00 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Orzeu OBY ! OBY ! - caly czas twierdze, że pomimo tych mega transferów brak 100 % rozgrywającego a bez mózgu całe ciało szwankuje.
31.07.2018 o 21:52 przez Orzeu
Orzeu
czyżby Rafinha w drodze pod koniec okienka?
31.07.2018 o 21:50 przez darek666sz
darek666sz
Spall będzie miał za :cenzor: żeby to wszystko poukładać :-) ale to przyjemna robota :-)
31.07.2018 o 19:30 przez Dyl87
Dyl87
Takie Wały dostaje tylko Roma hehe
31.07.2018 o 18:54 przez Towarzysz
Towarzysz
Ave Caesar Spaletti ponoć powiedział, że Emmers jest nie do ruszenia i zostanie wprowadzany do pierwszego zespołu. Także raczej nie odejdzie.
PiotreknInter ja bym pozostał optymistą. Z doświadczenia wiem, że silne charaktery nie przeżywają kryzysów, lub przeżywają słabe, krótkie. Może głupi przykład, ale Osvaldo grał dobrze, gdy cała reszta zaczęła kaszanić. Wierzę, że Radja i Vidal będą nas raczej z trudnych sytuacji wyciągać, aniżeli w takie nas pakować.
31.07.2018 o 18:50 przez pluto11
pluto11
Już jeden kiedyś miał być o 23 na lotnisku w Rzymie i nie odleciał
31.07.2018 o 16:34 przez AveCaesar
AveCaesar
U nas i tak nie pogra, a tam może stać się dobrym piłkarzem grając regularnie.
31.07.2018 o 16:34 przez AveCaesar
AveCaesar
Zawsze możemy mieć możliwość odkupu. Na ten sezon wymiana wypożyczeń, a po nim nastąpią wykupy , w których możemy mieć możliwość odkupu gracza po jakiejś kwocie. Czyli rok wypożyczenia + 3 lata na odkup i Emmers ma 23 lata i jest w pełni ukształtowanym graczem ;)
31.07.2018 o 16:26 przez piotrekninter
piotrekninter
Boję się tylko jednego, jak przyjdzie kryzys a przyjdzie na pewno (oby trwał kilka a nie kilkanaście spotkan)piłkarze mogą mieć do siebie wzajemne pretensje...czy Radja z Vidalem się nie pozabijaja...a do tego chimeryczny Marcelo
31.07.2018 o 16:24 przez Dzyl
Dzyl
Emmers to ciekawy gracz, ja bym go zostawił, kadra musi być szeroka na grę na 3 frontach
31.07.2018 o 16:23 przez jaszczomb
jaszczomb
Emmers jako jedyny pokazał, że coś potrafi z naszej primki. Jego jedynego bym zostawił, a tak vecino j mario pinamonti wypad a vrsaljko vidal i barella/rafał in
31.07.2018 o 16:17 przez AveCaesar
AveCaesar
No i gitarka. Out Vecino, JM, Emmers, Pinamonti; in Vrsaljko, Vidal, Barella. Miodzio. Jeszcze tylko Dimarco bym pogonił bo nie wiem po co ma zostawać skoro na lewą jest Asamoah, Dalbert i DD może tam zagrać.
31.07.2018 o 16:03 przez davi23
davi23
Sprzedać jeszcze Vecino za 35 mil i Valero za 5 mil i zamykać okno, Barella w sumie może być na zakończenie jak wypożyczenie z opcja wykupu.
31.07.2018 o 16:00 przez davi23
davi23
Czy te 20 mil ewentualnie za Kondo to dodatek extra, do tego co za niego jeszcze nam wiszą? Valencia spłate Kondo miała na 2 lata chyba czy jak to się ostatecznie rozliczyło? natomiast o Cancelo juz nie piszemy, to już tylko historia. Wyszło jak wyszło, nasze okno w tym roku jest robione z megą głową.
31.07.2018 o 13:57 przez Odet
Odet
Dajmy sobie spokój z tym Vidalem, za dużo zmian, za dużo.
Pozdr.
31.07.2018 o 13:52 przez KoBa
KoBa
piotrek, nasza dola trafia do nas od razu więc teraz.
31.07.2018 o 13:27 przez piotrekninter
piotrekninter
Jak myślicie jakby tot kupił Kongo. Kase możemy wydać teraz czy za rok?
31.07.2018 o 13:11 przez Kebo
Kebo
Okienko masakra. Warunki na jakich przeprowadza transfery Pan Ausilio nie mieszczą się w głowie. Do tego 20 baniek z Kondo? To chyba jakiś sen xd
31.07.2018 o 12:49 przez LukeInter
LukeInter
Na zakończenie mercato jako "truskawka" na torcie Rafinia na ofensywnego pomocnika i Marcelo na lewą obronę :D :D
31.07.2018 o 12:28 przez jacodj
jacodj
Jak ja bym bardzo chciał Rafinhie widzieć u nas. On sam tego chce a nasi nic...
31.07.2018 o 12:20 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Myślę że i Vidal i Najgo pójdą do Chin za dobre pieniądze. Nic na nich nie stracimy a z pewnością jeszcze wiele zyskamy o ile Spal będzie potrafił ich obu okiełznać bo temperamenty to oni mają

Shoutbox

Nasir 03.07.2020 22:22

witam ja wlasnie wrocilem za moment prysznic i uciechy z agatka a wy co jakie plany na weekend

Nasir 03.07.2020 22:21

wg kowala Milan ma potrojna korone wygrana xddd jezu zaszyj sie typie bo pleciesz jak duda o musztardzie

mroowa111 03.07.2020 22:01

:lol:

mroowa111 03.07.2020 22:01

jak trzeźwy to nie ma co oglądać

Vancore 03.07.2020 22:01

jak ktos lubi uciete wypowiedzi w polowie

Vancore 03.07.2020 22:00

hejstpark z kowalem sie zaczyna

mroowa111 03.07.2020 22:00

no to jest beton jak nic takie info xddd

KoBa 03.07.2020 22:00

Zamiast brać Spalla to De Rossi

KoBa 03.07.2020 21:58

XD

mroowa111 03.07.2020 21:55

:dramat:

mroowa111 03.07.2020 21:54

jak to najciekawsza ligaxdd

Pader88 03.07.2020 21:52

kogo obchodzi jakas podliga XD

mroowa111 03.07.2020 21:52

górnik łęczna

mroowa111 03.07.2020 21:51

ale konkurencja

mroowa111 03.07.2020 21:51

i może widzew

mroowa111 03.07.2020 21:51

łks korona arka łęcnz katowice

mroowa111 03.07.2020 21:51

i liga w nowym sezoniebędzie bardzo mocna:

Pader88 03.07.2020 21:41

polecam ten styl zycia

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w meczu Inter 6:0 Brescia?

Polls answer

Wyniki Serie A

Wtorek, 30 czerwca

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Lazio

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Juventus

Środa, 01 lipca

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Inter

    6 - 0

    Brescia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 3

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 2

    Milan

Czwartek, 02 lipca

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Napoli

  • FT

    Roma

    0 - 2

    Udinese

Sobota, 04 lipca

  • 17:15

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 19:30

    Sassuolo

    ? - ?

    Lecce

  • 21:45

    Lazio

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • 17:15

    Inter

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Atalanta

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    29

    72

  • 2

    Lazio

    Lazio

    29

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    29

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    60

  • 5

    Roma

    Roma

    29

    48

  • 6

    Napoli

    Napoli

    29

    45

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    24

  • 3

    Romelu Lukaku

    19

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27035

Liczba newsów: 36918