Wywiady z piłkarzami

Milito ma dosyć Balotellego (60)

Źródło: fcinternews.it
ponad 16 lat temu
627
60

Napastnik Interu Mediolan Diego Milito ma już dosyć zachowania Mario Balotelliego. Argentyńczyk nie zawahał się w ostrych słowach wypowiedzieć się na temat młodego zawodnika Nerazzurrich.

 

Il Principe nie ukrywa, że nie przepada za swoim młodszym partnerem z drużyny.

 

Mario? Będe szczery. Kiedy występowałem w Genoi, chciałem go zabić, podobnie jest teraz, kiedy gram z nim w jednym zespole. On wie o tym bardzo dobrze. To jest dzieciak na boisku i poza nim. Jest niedojrzały i brakuje mu profesjonalizmu. Bez tego nigdy nie zajdzie daleko w karierze. Możliwości ma olbrzymie, musi zacząć słuchać doświadczonych kolegów aby coś osiągnąć. Inaczej jego talent zostanie zmarnowany - powiedział reprezentant Argentyny.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (60)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.01.2010 o 15:07 przez Omen
Omen
FORZA MILITO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Święte słowa
18.01.2010 o 14:16 przez adi1908
adi1908
szkoda mi tego Mario bo miałem nadzieję że bedzie z niego wielki pożytek ale to co ostatnio robi nie napawa mnie nadzieją ... szkoda bo niedawno jeszcze byłem 100% za nim ale teraz już nie
17.01.2010 o 21:59 przez Pajo
Pajo
Widze ze tu wieszkosc zna Balotelliego. Trenujecie z nim czy co? Powiedzcie cos wiecej.
17.01.2010 o 11:03 przez mati1908
mati1908
wiesz co racje masz tez napewno,ale zalezy jak lezy ja jestem takim gosciem ze tez nie powstrzymałbym sie od tego typu wypowiedzi,bo jezeli widze ze cos robi i ktos mnie o cos pyta to poprostu to mowie,mowie mu to w w twarz,ze jest nie fajny i tyle,ale dziennikarzowi tez bym to powiedział. A zwłaszcza po tym jak Mario wyladował wsrod kibicow milanu i zazekał sie ze jest ich kibicem,no k****...co za def
16.01.2010 o 22:52 przez SlimShady
SlimShady
Dobrze gada, Mario ta jakiś baroch, kompletnie lekceważący otaczający jego otoczenie, w meczach też widać że ma totalna olewke.
16.01.2010 o 19:20 przez madison87
madison87
a przepraszam bardzo....do niby jakiej gazety Milito to powiedzial<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> komu niby takiego wywiadu udzielił<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Moim zdaniem te slowa są mocno naciagniete przez jakiegos redaktorka włoskiego, ktory przekolorowal słowa. Moze o to chodzi, o krytyce Balotelliego. Wystarczy spojrzec na polski FAkT albo SUPER EXPRES, niemiecki BILD, albo jakis gówniany włoski brukowiec ktory szuka sensacji. Jak dla mnie to historia nie miała miejsca. Moze Milito chodziło o &quot;złość sportową&quot;, która dla potrzeb sensacji została przekształcona na probe kłotni. za 3 dni bedzie pewnie kolejny news z cyklu telenoweli o Balotellim.
16.01.2010 o 16:33 przez Seba
Seba
a gdzie ja napisałem że pochwalam Balotelliego ? Jeśli ode mnie by to zależało, to Mario nie byłoby już w drużynie. Chodzi mi o to, że takich rzeczy nie mówi się na łamach prasy, bo może to popsuć atmosfere w drużynie. Co jeśli wypowiedź Milito nie spodoba się także innym zawodnikom Interu lub zarządowi ? Takie sprawy załatwia się w cztery oczy lub przy całej drużynie, a nie tak jak to zrobił Diego. W dodatku że sprawa dotyczy Balotelliego, który ma jakieś problemy ze sobą i wcale bym się nie zdziwił jakby po przeczytaniu takiego wywiadu w prasie walnął focha na Milito i specjalnie nie podawał mu piłki podczas meczu. Teraz rozumiesz ? Taka wypowiedź bardziej może zaszkodzić drużynie, aniżeli Balotelliemu.
16.01.2010 o 16:18 przez mati1908
mati1908
a to niby dlaczego nie moze powiedziec Diego co mysli na łamach prasy?! co,kolejny zwolennik ryska piji?! zdaje sie ze diego zyje w wolnym kraju i moze mowic co mysli,a dobrze mysli bo,chyba ze powiesz mi ze pochwalasz ostatni wybryk Balotelliego! co el intero ?!
16.01.2010 o 15:23 przez Seba
Seba
Nie popieram zachowania Milito. Takich rzeczy nie mówi się na łamach prasy. Co do Mario, to skoro już nawet koledzy powoli mają go dosyć to nie jest dobrze. Sprzedać póki jest okazja.
16.01.2010 o 13:24 przez proba1
proba1
Tytusek a jak wasze miedzy soba nic nie daje to podkulasz ogon i mowisz ze wszystko jest cacy ?<br />
<br />
Czy są 2 konta o nazwie 'proba1'? <br />
<br />
chyba nie
16.01.2010 o 12:55 przez Claudio
Claudio
Tytusek no tak...ale skoro to nie dziala?
16.01.2010 o 12:48 przez Inler
Inler
@Odet. Oglądałeś jakiś mecz Interu?
16.01.2010 o 12:40 przez Gambit
Gambit
Czy wy wszyscy nie przesadzacie?Ja tu nie widze by bylo napisane:albo mario albo ja.Diego powiedzial co mysli i dobrze zrobil.Jak narazie wielkiego konfliktu to ja tu nie widze.Wiec spokojnie ludzie.A mario powinnien sobie wziasc do serca te slowa chyba ze chce zostac drugim Anelka a i to tylko jak bedzie mial fart.
16.01.2010 o 12:39 przez tytusek25
tytusek25
claudio86 &quot;tytusek w jakim swiecie Ty zyjesz?&quot; .. Nie wiem moze w normalnym bo jak dla przykladu w robocie sa jakies tarcia albo problemy w ekipie to nie latamy z tym do gazety ani do Pip-u,tylko rozwiazujemy miedzy sobą. I uwierz mi to działa.
16.01.2010 o 12:30 przez ART
ART
Brawo Diego! Super Facet i ma jaja <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
16.01.2010 o 12:30 przez dodo_IM
dodo_IM
Dobrze zrobił Milito, że tak powiedział o Balotellim. Zanetti go delikatnie chciał nauczyć pokory, ale gówno to dało więc Milito wziął sprawy w swoje ręce. Nie dziwie się, że nie cierpi Mario, bo Diego to 100% profesjonalisty czyli kompletna odwrotność od Mario. Konflikt musiał powstać. Ciekawe co teraz zrobi Mourinho i Moratti, bo zespół nie może być skłócony. Ja osobiście nie chciałbym odejścia Balotelliego, ale już chyba każdy traci do niego cierpliwość.
16.01.2010 o 12:26 przez Claudio
Claudio
tytusek w jakim swiecie Ty zyjesz?<br />
<br />
Przeciez bylo mnostwo newsow w ktorych gracze Interu czy Mourinho staraja sie &quot;wychowac&quot; Mario.<br />
Widac to wogole nie skutkuje wiec powiedzial o tym otwarcie.<br />
Swietna decyzja..Moze Moratti zrozumie ze ten pajac Balotelli nie pasuje do Nerazzurrich
16.01.2010 o 12:21 przez Claudio
Claudio
Brawo brawo DIEGO!<br />
<br />
Wkoncu ktos z klubu otwarcie o tym powiedzial..moze to skloni Morattiego do sprzedazy tego bachorka.<br />
Co jak co ale trzeba byc niezlym naiwniakiem by wierzyc w to te Balotelli moze byc symbolem czy legenda Interu..pff
16.01.2010 o 12:19 przez Inler
Inler
Czy są 2 konta o nazwie 'proba1'?
16.01.2010 o 12:09 przez tytusek25
tytusek25
Nie zdziwie sie jak Balotelli mu odpowie tak jak Milito powinien na poczatku jak już ,czyli w 4 oczy.I akurat w tym wypadku pretensji miec nie bede. To jest wlasnie profesjonalizm<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> A cala ta niepotrzebna sytuacja nie miala by miejsca gdyby nie Milito i jego gadatliwosc przed kamerą tak ze wine jak dla mnie ponosi on.To ze ma racje co do Mario nie znaczy ze tak szczeniacko ma ją przedstawiac.
16.01.2010 o 12:07 przez PioterTT
PioterTT
Jesli jakis klub zechce go za 25-30 baniek ( ojro ) to niech spada na szczw i inni sie z nim uzeraja.<br />
<br />
Milito pokazal swoja swartosc, mario pokazuje talent i totalny brak szancunku dla kogokolwiek.<br />
<br />
zreszta nawet fakty sa nie istotne. jesli on naprawde jest rossoneri niue WY*IER*ALA !
16.01.2010 o 11:52 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Już nasi piłkarze zaczynają tracić cierpliwość. Nie zdziwię sie jezeli nie długo zobaczymy wypowiedz Mario na temat Milito albo kiedy znowu sie zfocha. Taki to typ człowieka...
16.01.2010 o 11:44 przez Artur (nerazzurri)
Artur (nerazzurri)
e tam wnerwia go to że nie może być takim cwaniakiem jak on ;P Grande Balotteli;D<img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
16.01.2010 o 11:43 przez prezes777
prezes777
No ja Mario też bym się pozbył, jakieś 30 mln do kieszeni by weszło i za to kupić Gourcuffa. Ale latem<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
16.01.2010 o 11:34 przez Jedrula
Jedrula
Święte słowa Diego, Święte słowa..
16.01.2010 o 11:32 przez Odet
Odet
Kapitan Zanetii nie nadaje się na kapitana. Już i tak większość jego obowiązków kapitańskich na boisku wykonuje Cambiasso. Milito dobrze zrobił. Mario trzeba temperować<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
pozdr.
16.01.2010 o 11:27 przez dichu
dichu
Ogólnie to jak Mario jest kibicem Mianu to go im dać a nie będziemy mieć w derbach czarną owieczkę <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
16.01.2010 o 11:20 przez prezes777
prezes777
Mario? Będe szczery. Kiedy występowałem w Genoi, chciałem go zabić, podobnie jest teraz, kiedy gram z nim w jednym zespole. &lt;--- To mnie troche rozbawiło<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Ale dobrze mu pojechał!
16.01.2010 o 11:16 przez interfann
interfann
dobrze mu pojechal<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> zachowuje sie jak maly gowniarz. jak tak dalej bedzie to sie z nim pozegnaja na San Siro.
16.01.2010 o 11:16 przez blo
blo
no i tylko tak trzeba z nim zrobic porządek nie inaczej hehe bo sobie za duzo pozwala malolat niech zobaczy na zachowanie messiego

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się