Relacje

Misja wykonana, Inter-Twente 1:0 (58)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
1087
58

Inter Mediolan pokonał FC Twente Enschede 1:0, tym samym zapewniając sobie miejsce wśród 16 najlepszych klubów Europy. Jedynego gola w meczu zdobył Esteban Cambiasso w 55 minucie.

 

INTER-TWENTE 1-0 (0-0)

Bramki: 55' Cambiasso

 

INTER: 12 Castellazzi; 2 Cordoba, 6 Lucio, 23 Materazzi, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 88 Biabiany (80' Santon), 10 Sneijder (87' Nwankwo), 27 Pandev (90'+1 Biraghi); 9 Eto'o
Ławka rezerwowych: 21 Orlandoni, 8 Thiago Motta, 48 Crisetig, 57 Natalino
Trener: Rafael Benitez.

TWENTE: 13 Mihaylov; 15 Rosales, 4 Wisgerhof, 19 Douglas, 34 Leugers (80' Buysse); 8 Janssen, 6 Brama; 10 Ruiz, 9 De Jong, 22 Chadli; 21 Janko (70' st Landzaat)
Ławka rezerwowych: 1 Boschker, 14 Parker, 27 Vujicevic, 34 Schimpelsberger, 44 John
Trener: Michel Preud'homme.

Trener: Stephane Lannoy

 

Żółte kartki: 28' Leugers, 75' Cordoba, 90'+3 Lucio

 

1-0 Cambiasso

 

Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Komentarze (58)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.11.2010 o 14:00 przez mati1908
mati1908
wygrana chroniaca tyłek Rafie
26.11.2010 o 19:41 przez reves98
reves98
Chociaż bez Eto <span style="color: red">I</span>nter górą ;)
26.11.2010 o 14:05 przez etomaster
etomaster
Wreszcie był dobry mecz! A niektórzy narzekają, że grali beznadziejnie<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> to był dobry mecz <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.11.2010 o 11:58 przez ddamiann17
ddamiann17
sorki, 1-4-2-3-1 :p pomylka :p
26.11.2010 o 11:19 przez ddamiann17
ddamiann17
tak narzekacie na ten mecz .. jak dla mnie Inter wreszcie zagral przyzwoity mecz .. ilosc oddanych strzalow - 26 .. wreszcie widac bylo ruch z przodu - kazdy szukal dla siebie odpowiedniej pozycji. wreszcie dobry mecz biabianego - to co wyprawial na prawej stronie ten 22-letni zawodnik, to bylo cos pieknego ;) sneijder mial dwie 100% okazje na strzelenie bramki ( nie mowie tu o rzucie wolnym ;) ). Z czego wynikaly te sytuacji ? Z dobrej gry w ataku. Poza tym wreszcie Benitez cos zmienil w taktyce. Cos, co moglo zaskoczyc - Pandev na szpicy, Eto'o skrzydlo. Dobry pomysl, bo Pandev nie nadaje sie na skrzydlo, a Eto'o nadaje sie wszedzie :p Takze uwazam, ze nareszcie dobry mecz Interu, Wreszcie Zwyciestwo Interu i Wreszcie Benitez pokazal, ze rowniez potrafi zaskoczyc przeciwnika swoja taktyka ( Bo dotychczas caly czas 1-4-3-2-1 bez prawie zadnych zmian, a jak juz byly te zmiany, to nie byly trafione). Pozdrawiam ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.11.2010 o 08:46 przez kukizzo
kukizzo
Moze nie najlepszy mecz w wykonaniu Interu ale Win jest <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Szczerze to liczyłem na minimum 2:0 <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> I szkoda ze Cambiasso nie strzelił w 1 połowie tego gola Xd bo mi sie sts zepsuł o to <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.11.2010 o 21:02 przez cuba
cuba
Pierwsza połowa naprawde bez szału,cały mecz bylismy lepsi mimo ze nie gralismy najlepiej,trudno co powiedziec po tym meczu,mogło sie skonczyc np 3;0 ale wygralismy i mam nadzieje ze nadeszły lepsze dni ,jestem ciekawy hm... tak czy inaczej INTER 4life<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.11.2010 o 20:23 przez hQ
hQ
Było lepiej niż ostatnio, ale i tak 'to' nie wystarczy na Real czy inne, lepsze zespoły.
25.11.2010 o 19:06 przez mikruzzo
mikruzzo
Czyli Benek jaszcze z nami pozostanie<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> ale najważniejsze trzy pkt. FORZA INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.11.2010 o 17:56 przez crisinter
crisinter
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
25.11.2010 o 16:50 przez Piotr1996
Piotr1996
Wielkie gratulacje Inter<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
25.11.2010 o 16:24 przez dodo_IM
dodo_IM
Może nam się poszczęści i zajmując prawdopodobnie drugie miejsce w grupie wylosujemy Szachtar.
25.11.2010 o 15:09 przez ronni999
ronni999
FORZA CAMBIASSO <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
25.11.2010 o 13:42 przez mietekkledzik
mietekkledzik
Trudno powiedzieć czy Inter grał w tym meczu dobrze, czy raczej słabo. Jednak najważniejsze są trzy punkty i awans. Jak widać Benitez NA RAZIE zachowa posadę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
25.11.2010 o 13:37 przez mietekkledzik
mietekkledzik
Na pewno w zimowym okienku transferowym można się spodziewać świetnych transferów. Nie wiadomo tylko, czy przemyślanych.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
25.11.2010 o 11:15 przez SlimShady
SlimShady
Cieszy ten awans przynajmniej jednego będziemy spokojni do końca roku, teraz odrabiać straty w Serie A i pokazać sie z najlepszej strony w Klubowych Mistrzostwach Świata. Jednak pod wodzą Beniteza wydaje sie to bardzo mało prawdopodobne. Dobrze wygrał ale w jakim stylu jeśli to sie nie zmieni do stycznia to won <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
25.11.2010 o 11:02 przez mAlEc7
mAlEc7
Udało się...wreszcie Inter wygrał i awansował...brawo chłopaki chociaż za pierwszą połowę chwalić nie można...<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
25.11.2010 o 08:18 przez Odet
Odet
mecz dobry, widać poprawę i to cieszy.<br />
Coraz lepsza, bo odważniejsza gra Biabianego.<br />
Pomysł z Pandevem na środku też, ciekawy, na skrzydło jest za wolny, a za to ładnie się zastawia.<br />
Pozdr.
25.11.2010 o 07:42 przez brudix
brudix
Bravo Inter.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
25.11.2010 o 02:36 przez cor72z
cor72z
Bardzo dobrze, że wygraliśmy. Cieszy postawa drużyny na początku 1. połowy oraz przez pierwsze 30 minut drugiej. Zagraliśmy już całkiem nieźle, aczkolwiek wydaje mi się, że Twente spisało się znacznie słabiej niż np. Chievo czy Brescia. Mogliśmy spokojnie wygrać 3-0 (szanse Stankovica i Sneijdera z drugiej połowy to były setki) ale musimy się zadowolić tym 1-0.<br />
<br />
Mamy w tej chwili po 5 meczach więcej punktów niż kiedykolwiek w LM z Mourinho po sześciu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> A grupy wcale łatwiejszej niż Jose w sezonie 2008/2009 nie mamy. Tak więc mimo wszystko należą się pochwały, gdyż jest poprawa. Szkoda jednak, że ZNOWU skończymy na drugim miejscu, co oznacza pojedynek z jakimś gigantem w 1/8 finału.<br />
<br />
Pokaż Rafa jak umiesz ustawić zespół bez Eto'o w najbliższych 3 meczach i zobaczymy czy trzeba będzie szukać trenera nowego zimą <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.11.2010 o 01:46 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Uwielbiam patrzec na Cuchu jak sie cieszy z bramki, zawsze ak samo a jednak za kazdym razem inaczej, tak samo mocno. Genialny zawodnik, klasa swiatowa. Dziekujemy Cuchu.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.11.2010 o 23:59 przez Bartez
Bartez
Obiecał Benek zwycięstwo i jest<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Oby tak dalej, zwłaszcza w lidze. Bez Eto'o będzie jednak ciężko. <br />
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
24.11.2010 o 23:59 przez Michal_fci
Michal_fci
Nie ma to jak bramka Cuchu, najbardziej mnie ciesza jego bramki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Poczatek meczu beznadziejny pozniej troche lepiej ale dalej dno
24.11.2010 o 23:44 przez MatiInter
MatiInter
wazne 3pkt i jest awans
24.11.2010 o 23:35 przez piotrekninter
piotrekninter
meczu nie ogladalem,tylko skrot, 26 strzalow<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> chociaz kiedys Benio zaslanial sie 15 strzalami,a ze wszystkie beznadziejne byly<br />
ale Wes ladny wolny,mial tez setke, szkoda ze gol przypadkowy a nie po ladnej druzynowej akcji<br />
ladna akcja naszego 43 letniego kapitana
24.11.2010 o 23:20 przez Kris88
Kris88
Może wkońcu się teraz przełąmią i zaczna lepiej grac <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.11.2010 o 23:12 przez Gajdzik
Gajdzik
No to tak 3 pkt. awans tez, momentami nawet bardzo dobra gra(fajny rajd zanettiego ^^), ale nadal to za mało no i dzięki wygranej Benek zostaje i pewnie (niestety) będzie dalej lipa w lidze <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <br />
<br />
Ale Forza Inter <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.11.2010 o 23:04 przez ART
ART
Pierwsze <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> za podejscie do meczu i ogromna wole walki ktora dzis bylo widac<br />
Drugie <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> za umiejetnosc wygranej w trudnym dla nas wszystkich momencie<br />
Trzecie <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> za 3 punkty i awans na jedna kolejke przed koncem co nie zdarzalo sie nam tak czesto<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.11.2010 o 23:02 przez korus1984
korus1984
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.11.2010 o 22:58 przez A(dri)ras
A(dri)ras
Cieszy wygrana i awans a i w tym meczu momentami Inte grał całkiem nieźle <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się