Pozostałe

Moratti: "Forza Inter i dziękujemy!" (25)

Autor:
około 15 lat temu
843
25

Massimo Moratti za pomocą oficjalnej strony klubu wyraził Interowi i kibicom oświadczenie:

 

Chcę dziś podziękować mojej drużynie, wszystkim piłkarzom poprzednich lat i tym, którzy są w niej obecnie. Podziękować ze tę radość, którą przynieśli kibicom Interu i mi osobiście. Jesteśmy dumni i zawsze będziemy dumni z waszych osiągnięć!

 

Jestem przekonany, że drużyna znajdzie w sobie siły i umiejętności, które, jak wiemy, posiadają - i osiągniemy nasze cele, również te, które stoją przed nami w tym sezonie. I jestem przekonany, że ze wsparciem kibiców nasz trener i nasza drużyna jeszcze dostarczą nam wiele radości.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.04.2011 o 12:19 przez el_loco
el_loco
MM brawo.
16.04.2011 o 12:15 przez el_loco
el_loco
wiedzę że spora część kibiców uważa się za gwiazdy. Są śmieszni i tyle forza Inter i cały czas do przodu :-)
16.04.2011 o 00:03 przez mati1908
mati1908
zawsze bede kochał <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
15.04.2011 o 21:23 przez Soldier
Soldier
+ dla tego Pana<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.04.2011 o 17:59 przez Piotr1996
Piotr1996
FORZA INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
15.04.2011 o 15:19 przez siemanko94
siemanko94
Mi to wygląda na wypowiedź typu `` Wygraliśmy wszystko, jesteśmy nasyceni, mamy samych mistrzów w składzie, nie potrzebujemy nikogo więcej, patrzcie i podziwiajcie co wygraliśmy, nie można nas oskarżać i co będzie to będzie, ale zawsze będziemy walczyć do końca...itd.``
15.04.2011 o 13:37 przez MarcinPL
MarcinPL
zanetti22 ma racje. A ja dodam od siebie czego akurat na tej stronie piszesz takie głupie komentarze <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> może to powiesz sezonowcą <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> a nie mówisz nam, co jest przykre i co smutne, może misia ci kupić <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> żebyś nie był &quot;smutaśny&quot; <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> . A mecze od tego są żeby usiąść na fotel, pokibicować, wypić piwko, zjeść chipsy, skomentować i krytykować.
15.04.2011 o 12:33 przez INTER.FAN
INTER.FAN
Pan MM jest jak Donald Tusk robi Dobrą minę do złej gry ! ! ! <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
15.04.2011 o 11:56 przez piter0806
piter0806
Forza Inter i kij w oko kibicom
15.04.2011 o 11:41 przez Kusy
-1
Kusy
nikt nie będzie pisał że jest dobrze jak nie jest dobrze ;) każdy ma prawo do swojego zdania i powinieneś to uszanować drogi użytkowniku <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
15.04.2011 o 11:20 przez pinki07
pinki07
''Chciałeś błysnąć tu komentarzem? Elokwencjom? Znajomych szukasz? '' Tego akurat nie rozumiem co napisales <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Zgodze sie z toba ze praca jest praca... ale nie uwarzam ze kazdy zawsze bedzie ja wykonywal najlepiej i na najwyzszym poziomie. Glownie chodzilo mi o szacunek... A czy szukam znajomych? Nie szukam bo mam ich <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Wsadz swoja ignorancje wiesz gdzie. Pozdrawiam
15.04.2011 o 10:54 przez zanetti22
zanetti22
@pinki07 - Chciałeś błysnąć tu komentarzem? Elokwencjom? Znajomych szukasz? U mnie w pracy jak robię coś źle to dostaje zjebke. A kierownika nie obchodzi czy siedzę nad materiałem do 12 w południe czy 12 w nocy. Mam swoje zrobić i zrobić dobrze, za to dostaje kasę.<br />
Tak samo ci grajkowie. Dostają kasę za wygrywanie. Sama radość z przywdziewanie koszulki przez &quot;gwiazdy&quot; to jest w Katarze. Tam płacą petrodolarami za nazwiska nie grę. Inter o ile się nie mylę gra jeszcze w lidze włoskiej. I to słynny klub nie dla tego, że gra o utrzymanie tylko o najwyższe cele. Zatem wsadź se w nos teksty, że ciężko pracują na treningach czy coś. Efektów nie ma, zatem pracują nie efektywnie. A skoro treningi są złe to wina sztabu trenerskiego. Zatem jak nie chcą krytyki to niech zaczną pracować efektywnie, ja im nie każe się zamęczać na treningach, ja chce aby ta drużyna grała z charakterem i potrafiła nawiązać walkę z każdym.<br />
Pozdro!<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
15.04.2011 o 10:35 przez pinki07
pinki07
Witam. Od dawna czytam komentarze na roznych stronach interu. Przykre jest spotykac sie z komentarzami ktore mowia ze Inter przyniosl hanbe lub stracil honor itd... To jest przykre i bardzo smutne. Chcialbym powiedziec do tych wszystkich ktorzy udzielaja smieszne komentarze na forach... KIM WY JESTESCIE? OSADZACIE, ZNACIE SIE NIBY LEPIEJ, WIDZICIE JEDNA STRONE MEDALU. Kim sa pilkarze? Kim jest trener? To sa nadludzie? Bogowie? Mutanty? NIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! To sa ludzie ktorzy strasznie ciezko pracuja nad forma. Pracuja na treningach, szukaja rozwiazan taktycznych itd. Nie zdajecie sobie sprawy jaka to jest ciezka praca fizyczna. No ale najlepiej usiasc w fotelu z piwkiem i chipsami przed tv i komentowac, krytykowac, osadzac. To sa tylko ludzie powtarzam, tez maja serca , uczucia, czuja zmeczenie i maja prawo do bledow... Szanujmy ich i prace ktora wkladaja . Przestanmy osadzac za wszelka cene... Spojrzy na swoje zycie i zobaczmy jacy my sami jestesmy dobrzi w tym co robimy...<br />
Badzmy kibicami a nie pseuda ludzmi tylko rzadnych sukcesow i pucharow... Sami wybierzmy kim bedziemy. Pozdro dla wszystkich tych ktorzy sie ze mna zgadzaja <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.04.2011 o 10:25 przez MarcinPL
MarcinPL
Lepiej niech Moratti zachowa te sobie Dziękuje. Jakby włożył coś w obrone a nie &quot;BYLE CO&quot; to dzisiaj byśmy już w Półfinale byli ale no cóż on sądzi że można wygrywać tym samym składem co rok <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.04.2011 o 09:43 przez Kebo
Kebo
Jedyne co nam pozostało to puchar możemy uratować honor za rok muszą być duże transfery i nowy trener
15.04.2011 o 08:16 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Przyjdzie Boas i możemy wiele osiągnąć w następnym sezonie. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
15.04.2011 o 07:48 przez Lechu
Lechu
A co innego mógł powiedzieć Prezes? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Dobra mina do złej gry. Żeby tylko wyciągnął poprawne wnioski z tego co działo się w tym sezonie i coś z tym zrobił. W końcu i jemu i nam zależy na dobru naszego klubu. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
15.04.2011 o 00:15 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
15.04.2011 o 00:00 przez ElMaslako
ElMaslako
mam takie samo zdanie jak Krzaku. gdyby Inter wygrał derby to by było juz raczej Mistrzostwo pewne... a tak trzeba czekac co pokaze Milan... ale trzeba liczyc i na 1 miejsce w lidze<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
14.04.2011 o 23:42 przez Kusy
Kusy
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
14.04.2011 o 22:55 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
dziwna wypowiedź być może zdał sobie sprawę że INter potrzebuje solidnych i klasowych wzmocnień a nie kolejnych Kharjów
14.04.2011 o 22:44 przez Castellazzi
Castellazzi
Coppa Italia, mało ambitny cel jak dla nas. Ale cóż tylko to nam zostało.
14.04.2011 o 22:36 przez zanetti22
zanetti22
Dobra mina do złej gry?
14.04.2011 o 22:32 przez Arcadinho77
Arcadinho77
<img src="/files/emoticons/25" alt="&lt;pijaki&gt;" /> <img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
14.04.2011 o 22:24 przez Michal_fci
Michal_fci
ligi tez raczej nie wygramy, trzeba sie skupic na pucharze zeby jako tako wyjsc z twarza w tym sezonie

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Nitrogen 26.06.2026 19:32

Taki ekspert transferowy jesteś martinc i nie widziałeś

KibicInteru 26.06.2026 19:32

Jeszcze takiego głąba jak Leao

KibicInteru 26.06.2026 19:31

Zostawienie kogoś kto otwarcie mówi o odejściu nie było by najmądrzejszym posunięciem

martins2000 26.06.2026 19:29

a co pod młot idzie?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625589

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się