Wywiady z działaczami

Moratti: Icardi jest lepszym napastnikiem od Lukaku (37)

Autor:
Źródło: football-italia.net
16 dni temu
2334
37
Moratti 2

Massimo Moratti udzielił wywiadu dla La Gazzetta di Modena. Wypowiedział się w nim o grze Interu z poprzedniego sezonu w porównaniu do tego, co można było oglądać w sparingach przedsezonowych.  Wypowiedział się również na temat Mauro Icardiego i sytuacji z nim związanej.

- Conte jest dobry. Widać, że jego drużyny grają dobrze w piłkę. On ma okropne DNA (chodzi o jego czas spędzony w Juve), ale widać, że jego zawodnicy podają do przodu, a nie wzdłuż boiska jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie. Mam na myśli to, że oglądając taką grę w poprzednim sezonie miałem ochotę się zastrzelić.

- Nie wiem co się dzieje z Icardim. Oczywiście Icardi jest lepszym napastnikiem od Lukaku.

- Znam Icardiego. Zawsze był bardzo dobrym chłopakiem i zawsze był profesjonalistą. Nie można też wymyślać różnych rzeczy o jego żonie.

- Inter wpadł w błędne koło. Chcieli być twardzi w sprawie Icardiego, a później nie wiedzieli jak to uzasadnić i kontynuowali tą historię, nie wiedząc jak ją rozwiązać.

 

Zobacz też

Lautaro Martinez reprezentacja

Zanetti o Lautaro Martinezie (2)

05.07
15:00
Giuseppe Beppe Marotta

Marotta: Jestem bardzo pewny przyszłości (0)

07.07
21:53

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.08.2019 o 15:21 przez zemaria
zemaria
Odsunęli Morasia od stołu i widać, że nawet już do niego nie dzwonią, więc się mści.
09.08.2019 o 15:11 przez kusy
kusy
Jeszcze coś dodam od siebie, gdyby nie Moratti nie byłoby Ronaldo, a wiele osób dzięki temu transferowi pokochało Inter już na zawsze, ja tak miałem. Już nie wspomne o JZ4. Opluwanie Pana Morattiego jest nie na miejscu.
09.08.2019 o 11:59 przez AJ
+2
AJ
Jego wypowiedź pokrywa się w 99% z naszymi z tej strony, dlaczego? Bo On jest przedewszystkim kibicem i romantykiem ktory zarazil w nas miłość do tych barw. Popełniał milion bledow bo nigdy nie traktowal Interu jak biznes. Jest niedzisiejszy ale ja i tak nie zapomnę wielkich transferów z lat 90 i wielkiego Interu lat 2000.
09.08.2019 o 13:01 przez kusy
+1
kusy
Święte słowa! :)
09.08.2019 o 07:58 przez Odet
Odet
Pierwszy akapit ciekawy, zabawny :)

A co do Icardiego, no lepszy, ale jest już naszą historią, musimy patrzeć już do przodu a tam jest Lukaku.

Pozdr.
09.08.2019 o 07:12 przez danielWu
+1
danielWu
Odin Nerazzurim przyświecały zawsze inne cele. Pięknie powiedziane. Pomimo wzlotów i upadków tutaj było jak w rodzinie. Sytuacja zmienia się , czy na lepsze ?indywidualna ocena ,lub wyniki zweryfikują. O Icardim możecie gadać co chcecie. Czeka na piłki , dokłada nogę itp. ale w tych latach mocno przejściowych staną na wysokości zadania. Od szkółki Barcelony pokazywał, że ma ciężki charakter. Moim zadaniem Inter ogólnie jako działacze postąpili po prostu zbyt pochopnie. A jego reakcje też nieprzemyślane i podejmowane pod wpływem emocji. Często tak się dzieje jak człowiekowi naprawdę zależy... Ale to tylko moje fanaberie po melanżu ,😁
08.08.2019 o 20:41 przez Roni86
Roni86
Massimo jak ja się cieszę że sprzedałeś ten klub 😁
08.08.2019 o 18:59 przez Xucatlan
-1
Xucatlan
Massimo, jak ja Cię szanuję człowieku!
08.08.2019 o 17:45 przez cukier17
cukier17
@Odin91 podzielam Twoje zdanie mordo.
Czas pokaże co wyjdzie z tego wszystkiego
Mimo wszystko życzę jak najlepiej Interowi i Maurito również.
08.08.2019 o 17:30 przez kamil13216
+4
kamil13216
Ale to jest właśnie cały Massimo. Trenera to by gownem obrzucił a nawet gowninego piłkarza by głaskał po głowie. I wyobraźcie sobie, jesteście takim trenerem ery Morattiego. Wprowadzacie tam jakieś własne zasady do drużyny, dyscyplinę i nagle wchodzi Moratti z tym swoim dawaniem podwyżek po słabym sezonie, dawaniem w prezencie samochodów i zegarków. I wy nadal jako trener próbujecie jakoś ten syf ogarnąć ale piłkarze wiedza ze możesz sobie palec w dupę wsadzić bo im papa Moratti zawsze rzuci jakaś pochwale, poglaska po głowie i da podwyżkę. Nigdy nie zmienię zdania, Moratti w ciągu tych swoich 19 lat w Interze podjął jedynie 3 dobre decyzje. 1. Sprowadził Zanettiego, chwała mu za to, 2. Kupił Ronaldo, chwała mu za to i 3. Zatrudnił Mou, bo tylko ten ostatni był w stanie postawić veto fanaberiom dziadziusia.
08.08.2019 o 17:40 przez cukier17
-2
cukier17
Za jego ery zdobyliśmy najwięcej pucharow i mieliśmy zawodników z topu.
Dbał o zawodników no i chwała mu za to. Też była dyscypliną dlatego wygrywali.
08.08.2019 o 16:35 przez domin98
domin98
A Zhang jest lepszym prezydentem niż Moratti
08.08.2019 o 16:28 przez mastersnake
mastersnake
Postępująca demencja starcza u Pana Morattiego
08.08.2019 o 15:07 przez Kondzik
Kondzik
Oj kogoś tu boli dupka
08.08.2019 o 15:19 przez kusy
+3
kusy
Kazdy ma prawo do swojego zdania :)
08.08.2019 o 14:11 przez kamil13216
+6
kamil13216
To bardzo dziwne ze Moratti potrafi wytknąć Conte paskudne DNA ale Icardi który chce od 8 miesięcy przejść do Juve to dla niego dobry chłopak i ani wzmianki o tym.
08.08.2019 o 14:00 przez Dejwid
Dejwid
OJ Morasiaś zależy w czym jest lepszy, sa zadania na boisku jakie Lukak wykona o wiele lepiej, ale może tyle nie nastrzela. Czasami trzeba nie mieć skrupułów jak chce się coś osiągać, a Massimo zawsze chce być dobrym wujkiem.
08.08.2019 o 13:58 przez Weo
+2
Weo
Za to Zhang jest lepszym prezydentem od Ciebie Massimo.

Nawet jeżeli Icardi jest lepszym napastnikiem od Lukaku to co z tego skoro człowiekiem jest marnym.
08.08.2019 o 13:46 przez kibix
+1
kibix
Może być nawet Pele'm umiejętnościami, ale jeżeli ma nasrane w kasku, co skrzętnie pokazuje to nie ma tu dla niego miejsca, Papo Moratti czego Pan nie rozumie ??
08.08.2019 o 13:17 przez cuba
-1
cuba
ikardi lepszy ? w czym ? :D koleś się sprzedaje i szuka pogłosu bo już tonący brzytwy się chwyta bo już nie jest w pierwszej 11,teraz nawet nie jest 3 napastnikiem więc sam sobie strzelił w kolano ,kompletnie mi jest on obojętny ,każdy ma tu swoją rację,ja tam jestem fanem odejścia ikardiego,tylko kto go chcę ... czy uda się na nim zarobić .. bardzo cieszy że jeszcze chyba tylko nie oficjalnie ale mamy Lukaku i jesteśmy silniejsi niż w poprzednim sezonie a już z pewnością bardziej konkurencyjni
08.08.2019 o 12:49 przez Odin91
+1
Odin91
@Drakan83 ze Sneijderem sprawa była taka, że klubu nie było stać na jego pensję, a on się nie chciał zgodzić na jej obniżenie - dla mnie zupełnie zrozumiałe. W takim wypadku trzeba było go, niestety, jak najszybciej sprzedać, cała historia.

Szkoda, że tak wielu kibiców ceni sobie bardziej słowa znanych ze zmyślania włoskich pismaków, niż osób związanych emocjonalnie z Interem. Nawet jeden piłkarz nie powiedział na głos pół złego słowa o Mauro i całą sprawę widzę podobnie do Morattiego - klub chciał pokazać silną rękę, że nie ma świętych krów, tak to się właśnie tobi w korpo. Gardzę korpo. Piłka nożna to zupełnie coś innego.
08.08.2019 o 13:11 przez Drakan83
Drakan83
Pamiętam sprawe Wesa, ale tłumaczenie że jak za wysoka pensja to można sprzedać piłkarza - to ok i miał prawo (chociaż sam mu dał ten kontrakt), ale jak klub chce trzymać dyscyplinę i pokazać silnąrękę to już korpo? Wybacz...ale to pokrętne tłumaczenie
Piłka nożna nożna to na pewno nie wystepy żony/agentki w tv i pouczanie klubu i kolegów, fotki z insta itd itp. Ja już wole w takim razie korpo.
A Moratti tak jest związany z Interem emocjonalnie, że polecił Icarowi dobrego prawnika przeciwko Icardiemu.
Opinii jest wiele i są różne, każdy ma do tego prawo. Każdy popełnił błędy, klub i Icar...ale wątpie, żeby Icardi tak cicho siedział w zaistniałej sytuacji, jak by był bez winy. W otwarty konflikt z kibicami nie bał się wchodzić...a na spór prawny z klubem jakoś się nie decyduje i siedzi cicho. Osobiście wg mnie coś to oznacza
08.08.2019 o 13:12 przez Drakan83
Drakan83
"...przeciwko Interowi"
08.08.2019 o 15:13 przez Odin91
+3
Odin91
No może to oznacza, że nie chce srać na sam Inter, którego był przed chwilą kapitanem, tylko ma problem do poszczególnych osób i słabo by to wyglądało, jakby skarżył ich? A co do korpo, to silna ręka i dyscyplina jest jedną rzeczą, a drugą zaspokajanie oczekiwań kibiców. Ja się cieszyłem z wyrastającej na naszych oczach legendy klubu. Teraz nawet nie ma jednego takiego zawodnika w składzie, który mógłby nią zostać.

Zwycięstwo i puchar za wszelką cenę to domena Bianconerich, Nerazzurrim zawsze przyświecały inne wartości.

A co do instagramów/żony-agentki/domniemanego pouczacia klubu(wtf? :D ) - spójrz sobie na Real, Barcę, ManUtd i inne bogate kluby. Mauro z Wandą są do ogarnięcia, mogło być dużo gorzej.

Będziemy płakać jak będzie bił rekordy Serie A w koszulce Juve czy Napoli. Wtedy dopiero będzie biadolenie i stękanie "mądrych Interistów po szkodzie" ;) No ale racja, lepsze korpo i dyscyplina niż rekordy, który fan piłki nożnej by się nimi przejmował. Kupujmy najemników.
08.08.2019 o 16:31 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Czy ty właśnie napisałeś, że wolisz oglądać Icardiego w koszulce Interu, który bije swoje osobiste rekordy niezależnie od wyników klubu gdzie wszystko się kręci wokół niego niż zwycięski Inter, wygrywający ligę czy puchary ?
08.08.2019 o 16:57 przez Odin91
+1
Odin91
Nie, ale jak przeczytasz co napisałem po raz drugi, to ogarniesz o co mi chodzi.
08.08.2019 o 17:02 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
No sorry ale Skriniar ma wszystko aby zostać legendą
Klasę, dobrze poukładane w głowie, wyłączność i jakość piłkarską
08.08.2019 o 23:24 przez AveCaesar
AveCaesar
Musiałem się upewnić ;) Pytanie tylko czy Państwo Icardi prezentują wartości, o które ci chodzi. Po prostu nic na siłę, a Moratti również zapomniał parę decyzji/sytuacji za swojej "kadencji".
08.08.2019 o 12:40 przez Czarson
+3
Czarson
Icardi jest lepszy od Lukaku w to nikt nie wątpi.
08.08.2019 o 12:30 przez Pjerun
+2
Pjerun
Dziwią mnie ci wszyscy byli piłkarze i cała ekipa, która aż tak bardzo ceni sobie umiejętności Icardiego.
Nie trzeba się bardzo znac na piłce, żeby stwierdzic, że Icardi to dobry egzekutor i nic poza tym.
Lukaku jest silniejszy, szybszy, lepszy w pojedynkach jeden na jeden, a bramek strzela niewiele mniej od Icardiego.

Ja np bardziej sobie cenię Lautaro od Icardiego. Potwierdza to występami w repce i sądzę, że po następnym sezonie nikt nie będzie tęsknił za Mauro.
09.08.2019 o 08:05 przez Alaraz28
Alaraz28
Imo nie powinieneś ich jeszcze porównywać. To nie to co Lukaku i Icardi co są w tym samym wieku i ich kariera jest na podobnym poziomie. Lautaro dopiero zawitał do wielkiej piłki. Życzę mu jak najlepiej, ale jeszcze mu sporo brakuje do Icardiego i tego co dla nas zrobił. Icardi też wchodząc strzelił np. bramkę z Juve i robił to notorycznie jednak w tamtym momencie nie powiedziałbym, że cenię go bardziej niż Milito :P
08.08.2019 o 11:59 przez Yascarr
+1
Yascarr
Moraś jest taki pocieszny, zastrzelić się chciał oglądając Inter Spallettiego xd Uwielbiam go i też uważam że Icardi jest lepszy od Lukaku. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, może wymienimy Mauro na Pawełka i zapomnimy o całej sprawie wychodząc na plus.
08.08.2019 o 11:38 przez Endru
+1
Endru
Moratti jest zazdrosny zdecydowanie, ze klub jest w koncu profesjonalnie zarządzany. Nie ma synków, ulubiencow i swietych krów.
08.08.2019 o 11:36 przez Bonhart25
+1
Bonhart25
Umiejętności ma- zarówno do piłki jak i lecenia w kulki
08.08.2019 o 11:36 przez Drakan83
+4
Drakan83
Szanuję go, ale tych jego mądrości na temat jaki to Icardi i Wanda są cacy, a Inter jest be, już czytać nie mogę. Najlepiej jak by się na temat Interu już nie wypowiadał, jeśli chodzi o bieżące zarządzanie...Ps. Wesley Schneider też był dobrym chłopakiem, super graczem...a jednak kazałeś mu się pakować i oddałeś go za czapke gruszek.
08.08.2019 o 11:33 przez SETE
+2
SETE
Oj chłopie , nie pomagasz takimi wypowiedziami.
Jak to mówią .. milczenie jest złotem
09.08.2019 o 08:07 przez Alaraz28
Alaraz28
Milczenie jest złotem, ale jak przeczytasz wyżej jak Icardi "siedzi cicho" to znaczy, że ma coś za uszami :D Każdy ma inne Interpretacje

Shoutbox

Sub-Zero 24.08.2019 20:19

Lewy 5 goli po 2 kolejkach. Potem sie dziwić czemu Bayern go nie puści za żadne pieniądze. Powtórke z Austrią poprosze Robercik teraz :)

VVujek 24.08.2019 20:17

dla mnie dzien bez minusa od kusego dniem straconym

VVujek 24.08.2019 20:15

toreira

Neraz1908 24.08.2019 20:12

arsenal

Neraz1908 24.08.2019 20:12

gol

VVujek 24.08.2019 20:12

nie wiem co ma zmienić sanchez który nie chce grać w united xd

Neraz1908 24.08.2019 20:10

cos czuje ze zostanie bo graja kupe

kusy 24.08.2019 20:10

O Lukaku podobnie mówił

VVujek 24.08.2019 20:09

z wywiadu pomeczowego solskier

VVujek 24.08.2019 20:09

Cała twoja ofensywna czwórka jest bardzo młoda. Czy uważasz, że zespołowi potrzebny jest ktoś taki jak Alexis Sánchez? – Alexis to piłkarz posiadający dużo jakości. Jak powiedziałeś, nie mamy zbyt wielu opcji. Jeśli na stole pojawi się oferta, która będzie wystarczająco dobra dla klubu i zawodnika, to być może Alexis odejdzie. Jeżeli nie, to nadal będzie naszym graczem. Jak już powiedziałem, jego postawa na treningach była bardzo dobra. Przekonamy się.

Neraz1908 24.08.2019 20:08

zwierzeta sie dogadaja

kusy 24.08.2019 20:07

No i co Nerac, po co nam dzik, jak mamy niedźwiedzia

VVujek 24.08.2019 20:06

to zawodnik który nie bardzo chce graćw united

VVujek 24.08.2019 20:06

po co im Sanchez ?

Neraz1908 24.08.2019 20:05

Lwy za Ikara

kusy 24.08.2019 20:04

Karny, wolny i z gry. Kompletna 9

przemo1987 24.08.2019 20:04

Tam na 2-0

slawkomir11 24.08.2019 20:04

bo średnia wieku jak u mnie xD

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • FT

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509