Wywiady z piłkarzami

Moratti: „Mercato? Chcemy odmłodzić drużynę” (26)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
283
26

Tradycyjnie w poniedziałkowe przedpołudnie Massimo Moratti odpowiedział na kilka pytań włoskich dziennikarzy tuż przed wejściem do biur Saras.

 

Prezydencie, cieszysz się, że dzięki Waszemu zwycięstwu w Cesenie Milan musiał odłożyć fetę z okazji zdobycia scudetto?

Nie, sobotnie zwycięstwo było ważne samo w sobie, zdobyliśmy trzy punkty po ciekawym i emocjonującym meczu, który warto zapamiętać. Nie wiem, czy piłka nożna jest sprawiedliwa czy też nie, ale to, w jaki sposób ułożyła się końcówka meczu z Ceseną, było dla nas fantastyczne.

 

Czy Twoim zdaniem Milan zasługuje na tytuł mistrzowski?

Każda drużyna sięgająca po scudetto zasługuje na nie, ponieważ oznacza to, że była najbardziej regularna i dawała z siebie najwięcej.

 

Czy po tym wszystkim, co wydarzyło się w Hiszpanii rozmawiałeś z Jose Mourinho, próbowałeś go pocieszyć?

Nie, nie rozmawialiśmy, poza tym on pracuje już nad tym, aby poprawić ostatnie wyniki.

Carlos Tevez był ostatnio w Mediolanie: możesz powiedzieć coś na ten temat?

Dowiedziałem się o tym z telewizji, ale absolutnie nic nie jest na rzeczy.

 

A propos mercato: pogłoski, że jeden z wielkich piłkarzy Interu może latem odejść są prawdziwe, czy też chcesz zatrzymać ich wszystkich w Mediolanie?

To jest temat, który pojawia się każdego roku. Mamy silną drużynę, to by było niemądre, gdybyśmy chcieli ją osłabić, dlatego postaramy się zrobić to, co jest niezbędne, aby w pewnej części odmłodzić zespół.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.05.2011 o 10:23 przez Kusy
Kusy
to ciekawie będzie<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.05.2011 o 10:04 przez mati1908
mati1908
Mariga,Coutinho juz sa,ciekawe kogo jeszcze chca na ławke młodego
03.05.2011 o 09:57 przez Piotr1996
Piotr1996
Przydało by się odmłodzić drużyne, bo skład Interu nie jest wcale najmłodszy <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
03.05.2011 o 09:24 przez Milito123123
Milito123123
&quot;Hulk jak najbardziej , ale jeszcze raz to powtorze nam sa potrzebne zmiany na innych formacjach np. obronca , skrzydlowi x2...&quot; A co Hulk to bramkarz<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
03.05.2011 o 09:08 przez Lechu
Lechu
#21 nic dodać, nic ująć. Napastników mamy wspaniałych, tylko czasami nie ma kto im dograć. Do tego dobrze by było wzmocnić obronę, bo brak Samuela pokazał, że absencja jednego zawodnika powoduje rozsypanie się całej formacji...
03.05.2011 o 00:04 przez Helton
Helton
#19 <br />
#20 <br />
Jak dla mnie taki ktos jak falcao na ta chwile nie jest potrzebny. Jestem wielkim zwolennikiem jego talentu, ale w tej chwili mamy Pazziniego a oni graja na podobnym poziomie. Pokazal w ostatnim meczu w cessenie jak gra wspaniale glowa. Choc moim zdaniem pazzini jest lepiej wyszkolony technicznie. Hulk jak najbardziej , ale jeszcze raz to powtorze nam sa potrzebne zmiany na innych formacjach np. obronca , skrzydlowi x2 i jeszcze srodkowy pomocnik bardziej kreatywny np. sahin <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.05.2011 o 23:25 przez Arcadinho77
Arcadinho77
ten turas z bvb dogadany z realem madyt dziekuje <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> massimo dawaj kuna hulka i falcao i jedziemy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/25" alt="&lt;pijaki&gt;" />
02.05.2011 o 23:09 przez ANIOL
ANIOL
FALCAO I HULK. dziekuje dobranoc<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.05.2011 o 22:16 przez Drago194
Drago194
Taaa najlepiej wypieprzyć Milito na zbity pysk bo nie strzela bramek, ludzie czy wy naprawdę nie pamiętacie kto strzelił 4 najważniejsze bramki w poprzednim sezonie<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Kto tak naprawdę dał nam potrójną koronę<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
02.05.2011 o 21:56 przez luuki
luuki
MM odmłodzi zespół a Leo posadzi ich na ławie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
02.05.2011 o 21:19 przez Helton
Helton
Tylko nie przesadzajcie z tym odmładzaniem bo zrobi sie baby team taka slabsza wersja arsenalu
02.05.2011 o 19:23 przez samueletoo123
samueletoo123
proponuje szoles lehman gigs crespo sedofr krzynówek i pietruszka z olimpu zlocieniec<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
02.05.2011 o 19:04 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
ciekawe czy chodzi o takich niedoświadczonych jak Luc czy jakiś Alborno z Paragwaju czy takich jak Alexis czy wlaśnie Nasri
02.05.2011 o 19:01 przez el_loco
el_loco
ja liczę na młodych pokroju Nasriego. Napewno do odstrzału są Pandev, Diego którego bardzo szanuje ale wszyscy wiemy że nie idzie jemu i trzeba brać dobre pieniądze póki można. Przydałby się nam Nasri i Tevez. Oprócz nich klasowy obrońca i środkowy ofensywnie grający kreatywny pomocnik np. Ganso który za parę lat wraz z Coutihno będę wszystkich cisnąć:-)
02.05.2011 o 18:31 przez Michal_fci
Michal_fci
duzo rzeczy chcesz <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.05.2011 o 17:54 przez Clud
Clud
odmlodzic lawke rezerwowych?
02.05.2011 o 17:42 przez MatiInter
MatiInter
kazdy pisze sprzedac tego i tamtego. jakby to bylo takie proste ze latwo mozna ich sprzedac za dobra kase to by MM to zrobil. A wiadome ze najpierw musi chciec ktos ich kupic, oni musza zgodzic sie na odejscie, na podpisanie kontraktu z nowym klubem i cena tez nie moze byc za mala. a kluby ktore stac na np Milito czy Maicona wola kupic jakiegos 24latka. chyba nikt nie bedzie dawal wiekszej kasy za wypalonych zawodnikow
02.05.2011 o 17:04 przez kachol
kachol
Odmłodzić, ale tym razem z głową... bo Arna czy Cou to zawodnicy, którzy tylko na papierze odmładzają skład... Chyba Tevez już szuka klubu z tego co widać i słychać... Mam wiele obaw przed nim, ale talentu mu nie da się odmówić, więc jeżeli nie uda się pozyskać Sancheza to warto się nad Tevezem poważnie zastanowić, oczywiście pod warunkiem, że odejdzie Pandev i Milito...
02.05.2011 o 16:55 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Sanchez, jak Moratti go wypuści do Anglii to fail
02.05.2011 o 16:50 przez SlimShady
SlimShady
Panie Moratti: Chivu, Pandev, Khraja i Milito muszą odejść. W miejsce Chivu wykupić Nagatomo, w miejsce Pandeva mamy już Castaignosa, w miejsce Miliot przydałby sie taki ktoś jak Tevez, no trzeba kogoś pożytecznego i najlepiej z umiejętnościami rozgrywania do pomocy kupić, najlepiej na pierwszy skład, nazwiska jak Sahin, Fabregas, Modric robią wrażenie ale ich będzie bardzo ciężko wyciągnąć, jak będzie Montolivio nie bedzie źle.
02.05.2011 o 16:42 przez katax
katax
Czytaj w tym mercato przyjdzie Andreolli i Castaignos <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> eheh
02.05.2011 o 16:26 przez Drago194
Drago194
To słowo bardzo mi się podoba &quot;ODMŁODZIĆ&quot; jeżeli nie robi nas pan w jajo panie Moratti to wielkie brawa dla pana <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
02.05.2011 o 16:09 przez Fqrve
Fqrve
odmlodzic<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.05.2011 o 15:45 przez bart844
bart844
Leonardo Leonardo... co Wy się go ciągle czepiacie? Chłop wykonuje swoją robotę, a że piłkarze grają dno to tylko i wyłącznie ich wina... Uratował nam drużynę w tym sezonie i za to powinniśmy być mu wdzięczni...<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.05.2011 o 15:42 przez Rebelde
Rebelde
Sprzedać Maicona i Chivu i już parę groszy wpadnie
02.05.2011 o 15:33 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
No i prawidłowo, trzeba ją sporo odmłodzić, ale jeśli zostałby Leonardo, to by wcale nie grali, a jeszcze taktyka byłaby do dna.. <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />

Shoutbox

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się