Wywiady z piłkarzami

Moratti: „Mourinho to prawdziwy Interista” (21)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 16 lat temu
315
21

Prezydent Interu Mediolan, Massimo Moratti po awansie swojego zespołu do finału Ligi Mistrzów ponownie nie mógł powstrzymać się od komplementów pod adresem zawodników, a przede wszystkim trenera Jose Mourinho.

 

- Radość Mourinho na Camp Nou pokazała, że jest on prawdziwym Interistą, podobnie jak my. Przede wszystkim to wielki profesjonalista: natychmiast zaczął rozmawiać o najbliższym meczu z Lazio i scudetto, które musimy zdobyć. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić przyszłości bez niego, jako trenera Interu - przyznał na łamach La Gazzetta dello Sport prezydent Nerazzurrich.

 

- Gratulacje należą się oczywiście także piłkarzom. Widok Milito i Eto’o, którzy praktycznie pełnili funkcję obrońców, był równie zaskakujący, co satysfakcjonujący. To znak, że ten zespół oprócz wielkiej klasy, posiada także ogromną dumę i pokorę. Ibrahimović? Nadal pozostaje wielkim mistrzem, swoimi bramkami pomoże Barcelonie w walce o mistrzostwo Hiszpanii.

 

W finale Ligi Mistrzów Inter zmierzy się z Bayernem Monachium, jednak zwycięstwo w tym spotkaniu jest tylko jednym z trzech celów, jakie stawia przed drużyną Moratti – Bayern jest wartościowym zespołem, dlatego musimy być ostrożni. Wielu naszych pracowników wykonuje swoje obowiązki już pod kątem meczu w Madrycie, ponieważ chcemy, aby wszystko zostało przygotowane jak najlepiej. Mając jednak przed sobą mecze w Serie A i finał Pucharu Włoch te kilka tygodni oczekiwania minie nam spokojniej. Powtórzę to, co powiedziałem już wcześniej: po tym, jak wyeliminowaliśmy Barcelonę jesteśmy zobowiązani, aby walczyć o potrójną koronę – zakończył.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Zieliński: Cieszę się, że ten sezon minął mi bez kontuzji (0)

18.05
02:03

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.05.2010 o 13:01 przez mati1908
mati1908
wiecej pokory przed bayernem. Ale rozumiem Morattiego,wreszcie isci sie jego marzenie o wielkim Interze<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
01.05.2010 o 09:17 przez Mate1908
Mate1908
Każdy kto ma okazje wejść do finału Ligi Mistrzów okazuje wielką radość. Tak samo było w przypadku Mourinho. Z określeniem 'prawdziwy' Interista poczekałbym do przyszłego sezonu. Jeśli pomimo wygrania ewentualnej potrójnej korony Portugalczyk zostanie i nie poleci na kasę do Realu, wtedy będzie można nazwać go Interistą.
01.05.2010 o 09:05 przez adriano:)
adriano:)
Uważam, że Interista to za duże słowo, ale widać że Portugalczyk jest bardzo związany z Interem.
30.04.2010 o 22:38 przez luki2642
luki2642
Mourinho i tak odejdzie jesli wygramy bo on sie chce rozwijac taka jest prawda.jest najlepszy jakiego ziemia nosi aktualnie.on nawet reprezentacje Polski by ogarnal jestem pewien.chcialbym zeby zostal<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
30.04.2010 o 21:31 przez PanNiemeKino
PanNiemeKino
Też mi wpadł w oko Pazzini;&gt;
30.04.2010 o 20:05 przez enrique1988
enrique1988
a tak na marginesie Barcelona prawie dogadana w sprawie transferu D. Villa ... 40 baniek + Hleb i Krkić ... czy im tak potrzebny kolejny napadzior? no niech kupują.. ale my musimy też pomyśleć o wzmocnieniach... mam nadzieję że zarzucimy sieć na Hamsika bardzo bym chciał tego zawodnika w Interze, no mam nadzieje że sprowadzimy dwóch włoskich obronców o których mowa była 100000 razy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> A co myslicie o Pazzinim ? nie jest starym graczem, włoch w dodatku ? Ja widziałem kilka jego meczyków, więc nie mam obiektywnego zdania. Niech się wypowie ktoś kto widział częściej jego mecze.
30.04.2010 o 19:31 przez TOMASSON
TOMASSON
Murinho to dla mnie najlepszy trener na świecie, bez wątpienia <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.04.2010 o 19:29 przez Castaignos
Castaignos
Cules32 weś sie przymknij
30.04.2010 o 19:13 przez Ajk
Ajk
Ja bym go nie nazwał prawdziwym Interistą, owszem chyba dobrze czuje się w naszym klubie ale to za mało by był tak nazywany. Jest genialnym strategiem i ma niepowtarzalną charyzmę ale przede wszystkim stawia sobie coraz to nowsze wyzwania. Być może kolejnym wyzwaniem na drodze do objęcia steru MU będzie Real. Ja się nie łudzę, że Jose zostanie z nami na lata ale liczę na to, że przynajmniej jeszcze będzie z nami w przyszłym sezonie.
30.04.2010 o 18:39 przez piotrek7
piotrek7
Trzeba będzie mu dać sporą podwyżkę żeby tym Interistą pozostał.
30.04.2010 o 18:31 przez pietrek1983
pietrek1983
Panie Cules22 proszę wypłakiwać swoje żale na stronach Barcy. Godne potępienia to było symulowanie Serio Buuuusquetsa przy starciu z Motta, takiego płaczka dawno nie widziałem.
30.04.2010 o 18:26 przez PioterTT
PioterTT
czy administracja moze mi podac IP tej cioty ? spamuje nam serwis
30.04.2010 o 18:25 przez Mechuto
Mechuto
Cules22<br />
<br />
Takim idiotom i pesymiston jak ty bedzie ciezko zyc, wiec szlifuj charakter
30.04.2010 o 18:03 przez Cules22
Cules22
He he on nie pokazał że kocha inter tylko zademonstrował iż nienawidzi Drużyny Barcelony , bo w ostatnich latach to głównie Barca sprawiała mu najwięcej problemów , przypomnę że ten gościu jeszcze na Camp Nou nie wygrał a był już tam kilka razy z mocnymi ekipami i co <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? I nic kozak ale brak mu klasy ,i niech mów co chce ale przegrywać to nie umie przede wszystkim On sam wiem co działo się gdy Barca wyeliminowała chelsea kilka lat temu wszyscy byli winni tylko nie on podobnie było w lidze angielskiej i teraz we włoszech , i to samo będzie gdy Inter przegra z Bayernem , Mourinho powie że Sędzia popełnił kluczowe błędy , że murawa była zła że wszystko uefa zrobiła aby LM wygrali Niemcy !
30.04.2010 o 18:02 przez dichu
dichu
Ja mam nadzieje że nasi nie zlekceważą Lazio a Laio zlekceważy nas bo jednak wszyscy wiedzą że w środę zagramy też Finał pucharu Włoch z Romą a by się przydało trochę sił zaoszczędzić <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Porażka z Lazio i trudny mecz może być przemienny w skutkach i nie tylko koniec marzeń o potrójnej koronie ale tez koniec walki o dublet Europa +Liga bo z Bayernem jest naszym obowiązkiem wygrać skoro wiemy że od tego meczu bedzie zależeć miejsce dla Serie A<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
30.04.2010 o 17:50 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Mam nadzieję, że Jose zostanie przynajmniej na jeszcze jeden sezon.
30.04.2010 o 17:30 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
KOCHAM TEN KLUB!<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
30.04.2010 o 17:27 przez kostrzes
kostrzes
Jose na pewno jest prawdziwym interistom bo jak każdy fan Interu nienawidzi swoich wrogów co pokazał w Barcelonie. Mou na pewno kiedyś odejdzie bo ma duże inne ambicje. Chciałbym żeby wypełnił kontrakt do końca umowy. Z nim wyrastamy na świetną drożynę z która liczą się wszyscy.
30.04.2010 o 17:16 przez PanNiemeKino
PanNiemeKino
napewno nie będzie naszym Fergusonem,pare sezonów potrenuje nas i zmieni otoczenie,nawet nie ma co się łudzić.
30.04.2010 o 17:15 przez tytusek25
tytusek25
Gramy w maju o 3 trofea!. Inter bez Jose to prawdopodobnie koniec ery tłustych lat ,bo droga ze szczytu moze prowadzić tylko w jedną strone. Oby został z nami jak najdłuzej.To urodzony zwyciezca z toną jakże medialnej w dzisiejszych czasach charyzmy.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
30.04.2010 o 17:04 przez javaa
javaa
Jeśli Mourinho zostanie na dłużej to może mieć taki staż pracy jak Sir Alex Ferguson. Moratti niech wszystko zrobi żeby tak się stało.

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625093

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się