"Było mi bardzo przykro gdy tłumaczyłem mu powody tej decyzji. Zdaję sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej wszyscy wydają się być źli. Kiedy podejmuje się decyzje o rozstaniu najgorsze są zawsze pierwsze dni, szczególnie po okresie, któremu towarzyszyła tak duża pasja." - powiedział Moratti.
"Wiem jak ważny jest Mancini dla Interu i nigdy nie zapomnę tego co dla nas zrobił, szczególnie w ostatnich dwóch latach. Radził sobie dobrze, powiedziałem mu to, wygraliśmy piękne Scudetto." - zakończył boss Nerazzurrich.
że też nawet tutaj musiałem się z niektórymi o to wykłócać. Bo milaniści to wiadomo mają swój świat. Bastoni załatwił Juve, Modrić przyszedł do najlepszego włoskiego klubu jak to sam mówił...no i tak się to kręci. Czekamy na przepowiednie na następny sezon.
Komentarze (4)